Topiknyitó: Portfolio 2016. 05. 18. 10:49

Orbán Viktort cáfolják a tények  

Ugrás a cikkhez
A régió kivételes szerepét is boncolgatta múlt heti veszprémi beszédében Orbán Viktor. A miniszterelnök szavai azonban túlságosan hízelgők Kelet-Közép-Európára (és Magyarországra) nézve, a valóság ehhez képest kijózanító. Ha nem vettek volna fel...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=231973
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 20:34
Előzmény: #78  Vazsmegyei
#80
::))::))::))) Most ez igazán nehéz bebizonyítani én se a kisujjamból szoptam ki!!
Higyjétek el TUDJÁK.. Okként nem fogják tán megadni,mint motívációt.. ((-úgyanmár történelem védi magát!!))
Marx v. Engelsz ELÍTTA A PÉNZÉT!! ÚTÁNA MEGÍRTA AZ ÁLLAMOSÍTÁST..
Van nekem ebből hasznom áhhh -De ez IGAZ!!!!!!!!!!!!!!!!
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 20:27
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#79
Dehogynem,mert nem akarod... Ez pedig IGAZ VOLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na velem se így tanították!!!
Vazsmegyei 2017. 10. 25. 20:26
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
Nem rokona torkosbrzzznak, de téged jól ismer!
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 20:26
Előzmény: #75  HPeter76
#77
Nagykártyások lehettek vagyonban is ott voltak a spiccen!!em Na így születet az ÁLLAMOSÍTÁS!!
Na kérem ezt se találjátok sehol PERSZE IGAZ VOLT Történelem,hogy javítaná már ki magát!!
Tele könyvel papirokkal erről írt naphosszat Ő,Ő már pediglen  EZ NAGY ""EGYÉNISÉG""
Tudták ezek,hogy kell kisajátitani(BEKEBELEZNI) a TULAJDONT..:):)
Törölt felhasználó 2017. 10. 25. 20:24
Előzmény: #75  HPeter76
#76
te a torkosbrzzz  rokona vagy? mért éppen olyan érthető a nyelvezeted
szép magyar
csak érteni nem lehet
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 20:13
Előzmény: #74  HPeter76
#75
Németek meg nagyon tudják mi a ""közösítés"KÖZÖSÍTÉS"
Valaki nekem mesélte Marx Engeklsz,na ezeket is keverem jó hát azthiszem németek..
Na ott szájhagyomány Marx Eitta a pénzét na meg elkártyázta, AZTAN KIGONDOLTA REGGELRE
ÁLLAMOSÍTANI KELL(el kell venni a néptől) Na hogy mi volt ez a ""fejes""
Na ezt keressétek meg a neten...,::)))( Hát pedig ez igaz!!
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 20:00
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#74
Monhatom Soros Egyetemén végzett Oxford athiszem O.V.
Tisztába van,hogy használja Fel Soros Gyuri bács a saját CÉLJAIRA!!!
Ő írja/adja a kotát az Eus vezetőknek.. Amúgy meg Kit érdekelne már a Migráns,
 ha Soros nem tenné/tette volna be a lábát Eu-ba!! Akár máshova kereshetne helyet nekik!!
Vazsmegyei 2017. 10. 25. 19:51
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#73
A trianoni Magyarországról nnagyon korrekt hozzászólást olvastam tőled.
Azzal az ezer évvel mindenki tisztában van, aki nem a történelemhamisítók tankönyveit veszi tényeknek.
Amiket itt is felsoroltál pl nekem sincs ellenvetésem. 
De miért kellene ezt most tanulni bárkinek is, amikor Angela Merkel és nem "Gyermek" Lajos a z úr a német birodalomban?
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 19:51
Előzmény: #70  Dehogynincs
#72
juj Történelem ŐRÁRA JÖTTEM..::)))
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 19:50
Előzmény: #67  sanka
#71
Miket írsz.. nem félsz Te senkitől...
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 25. 19:50
#70
1757. október 16. Hadik András megsarcolja Berlint
http://www.rubicon.hu/magyar/oldalak/1757_oktober_16_hadik_andras_megsarcolja_berlint
"Utasítás a Brandenburg tartományba bevonuló csapatok magatartására vonatkozólag. 1. Minthogy ez alkalommal nemcsak a szembenálló csapatoktól, hanem a lakosságtól se várható más, mint ellenséges fogadtatás, ezért a hadicikkelyekben megszabott büntetés terhe mellett sem nappal, sem éjjel, senki nem hagyhatja el a csapatát és a helyes óvintézkedések ellen fellázadó gondatlanság az elöljárók által minden elnézés nélkül toroltassék meg. Ezért 2. a csapatok minden időben éberek és elővigyázatosak, az első parancsra vagy riadóra készek, kötelességük teljesítésében készségesek és elöljáróik iránt feltétlenül engedelmesek legyenek."
(Részlet Hadik Andrásnak a berlini hadjárat előtt kiadott hadparancsából)
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 19:48
Előzmény: #65  -pny
#69
Olyan nagy dolog a Hazaszeretett mit kértek Ti ezért!! haza nem ELADÓ!!
Istenben HINNI van ettől szebb dolog.... na lássátok Többet kénne/kellene templomba járni...
-mintahogy én se!!!
HPeter76
HPeter76 2017. 10. 25. 19:42
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#68
Ez nem is arról szól a magyar ISTEN SZERETŐ NÉP Miért ragaszkodunk a LENGYELEKHEZ..kéretik ezen elgondolgodni!!
Ha még ez is fúrcsa valakinek hát....NAGYON MEGFERTŐZTE A KOMMUNizmús a népünket Vagy mi a csodabogár
Ne oktassál Te ki senkit...
sanka 2017. 10. 25. 19:37
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#67
Jó azért ne gondoljuk, hogy orbánc nulla agyilag, illetve akkor biztos nem az volt, azóta lehet sokat felejtett!:))
farkasj41 2017. 10. 25. 19:36
Előzmény: #65  -pny
#66
igen a viktor mindig igazat mind  kivéve  ???
-pny
-pny 2017. 10. 25. 19:22
Előzmény: #1  Portfolio
#65
Szerintem annak van hírértéke, ha valamiben nem cáfolják a tények.
Törölt felhasználó 2017. 10. 25. 18:46
#64
Azért szólhatnának neki (ha már humán értelmiségi elvileg), hogy ez az ezer év nem stimmel, ugye volt egy Fischa menti csata 1147-ben, aztán IV. Bélának is volt egy kis afférja az osztrák herceggel a tatárjárás után (az osztrák hercegség a német birodalom része volt ekkor), Mátyás elfoglalta Frigyestől (aki német-római császár volt) Bécset és Ausztria felét, továbbá Rákóczi is még a német-római császárral csörtézett. Kossuthék már nem a német birodalommal, mert addigra a Habsburgokat már kiebrudalták onnan. Tehát, ha úgy vesszük akkor csak 300 év Rákóczitól, bár azért Habsburg kötelékben még volt a németekkel egy afférunk a XIX. században is Sziléziáért.
Annak idején vajon hogy írhatta meg a felvételijét történelemből a jogi egyetemre?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 10. 25. 18:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#63
képzeld, igazán kedvelem a történelmet, és bár találkoztam ilyen elméletekkel amikről beszélsz, de elég távol állnak attól, hogy bármiféle irányadó teóriaként szerepeljenek. ellenben az önmegtámadás náci testvéreinknél ugye lengyelország óta fejlett hagyománynak tekinthető, és a motivációk is világosabbak ez esetben
a mostani komcsi tankönyveket persze már nem ismerem, de a régiekben még mivel a nácibarátságunk tabutéma volt, ezért a kassai bombázás se volt az általam leírt módon képviselve.
sanka 2017. 10. 25. 18:31
Előzmény: #54  kukutyinbenko
#62
Jaj, ne adj már neki ekkora feladványt, még megerőlteti a nem létező agyát:))
-pny
-pny 2017. 10. 25. 18:16
Előzmény: #59  _Bekre_Pal_
#61
Valószínűleg ezért az elszólásáért sem dícsérik meg a pártközpontban.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek