Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2013. 09. 16. 16:50
Előzmény: #756  Hegyesi2
#760
Annak a felelőségéről mondanál valamit,aki tudott a közeledő "békés tüntetőkről" és a közelgő rendőrökről,de nem csak hogy nem tett semmit a tömeg tájékoztatása érdekében,de páncélozott kocsin távozott,hátrahagyva a híveket?
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 16:49
Előzmény: #758  csendben
#759
Egy tüntetést nem lehet bűnöző tömegnek nyilvánítani! Te nagyokos! :)
csendben 2013. 09. 16. 16:47
Előzmény: #756  Hegyesi2
#758
Ezt a dumát:egy bűnözővel!
Bessz.rás!
A tömeg egyes emberekből áll!(és mind ártatlan!) :-)
csendben 2013. 09. 16. 16:46
Előzmény: #754  _pampa
#757
Azért jó lenne egy hivatalos irat másolatán megtalálni ezt a lapockatörés dolgot...
Már csak ezért,mert a NET-en a következőket lehet találni "2006 révész máriusz eltört" keresésre:
orr,borda,láb, mindkét borda....

Akkor:hogy is van ez?!

Aki nem hiszi nézzen utána!

Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 09. 16. 16:44
Előzmény: #751  csendben
#756
Egy tüntetés nem keverendő össze egy bűnözővel szembeni intézkedéssel!
Azonkívül biztosan voltak túlkapások,külföldieket sem kímélték sok esetben,meg pl.a presszó vagy kávézóból rángatták ki az embereket!
Mindezekért a parancsnokok a felelősök,meg a felettük állók.
csendben 2013. 09. 16. 16:40
Előzmény: #754  _pampa
#755
Szembe fordult az intézkedő rendőrrel,egy olyan helyzetben,amikor kussolnia kellett volna!
Ennyi!
Még szerencsésen megúszta...

_pampa 2013. 09. 16. 16:33
Előzmény: #751  csendben
#754
Azt leírnád miért verték meg? Rátámadt a rendőrökre?
_pampa 2013. 09. 16. 16:32
Előzmény: #750  _pampa
#753
Bírósági anyag:
"Lényegében helybenhagyta a Révész Máriusz ügyével kapcsolatban felfüggesztett szabadságvesztésre ítélt két rendőr büntetését a Legfelsőbb Bíróság (LB) csütörtökön kihirdetett jogerős határozatában, azon a másodrendű vádlott esetében annyiban változtatott, hogy ezt a rendőrt előzetes mentesítésben részesítette, azaz ő büntetlen előéletűnek számít, és így nem kell eltávolítani a rendőrségtől.

Révész Máriuszt 2006. október 23-án Budapest belvárosában máig ismeretlenül maradt rendőrök bántalmazták; az országgyűlési képviselő súlyos sérüléseket szenvedett a fején és eltört a lapockacsontja.

"Nekem nem esik jól ez az ítélet" - mondta az ítélethirdetés után újságíróknak a sértett, aki jelenleg is a Fidesz országgyűlési képviselője."
Törölt felhasználó 2013. 09. 16. 16:31
Előzmény: #737  Törölt felhasználó
#752
"Rezsicsökkentés: aláírásonként 100 forint jár az aktivistáknak"

Nem akarok elméleteket gyártani, de akkor az is elképzelhető, hogy ezért szerepelnek halott, meg esetleg fiktív stb. emberek a listában.
csendben 2013. 09. 16. 16:31
Előzmény: #750  _pampa
#751
legfeljebb Te rágódsz azon,hogy hányan verték meg.
Teljesen mindegy!
És tényleg vicc:intézkedő rendőrrel szembefordulni...
_pampa 2013. 09. 16. 16:29
Előzmény: #748  wgl
#750
Egy két év és majd arról vitázunk ez ügy kapcsán,hogy egy,kettő vagy az összes rendőrt verte meg brutálisan....
Vicc ország.

szvsz
csendben 2013. 09. 16. 16:24
Előzmény: #746  _pampa
#749
Vannak helye,ahol révészt -és bárki mást is!- szemrebbenés nélkül lelőtték volna,ha ellenszegül az intézkedő rendőrnek...
Ott elő sem fordulhatott volna egy TV székházi "bevásárlás",meg békés autó gyújtogatás, utcakő dobálás...

wgl 2013. 09. 16. 16:22
Előzmény: #746  _pampa
#748
Úgy tört el a lapockája, hogy a pulóveréből ki tudott bújni.
Hát én ezt kétlem.
Akinek eltört annak le kell vágni a pulcsit.
Nem véletlenül hívta Kuncze Révész Mártírusznak,
Hazudott egyszerűen.
wgl 2013. 09. 16. 16:19
Előzmény: #744  szivacs
#747

a tévészékház 2006-os ostromának másnapján együttes ülésen tárgyalta a történteket az Országgyűlés rendészeti és nemzetbiztonsági bizottsága. Az ott elhangzottakat 80 évre titkosították, de ezt a minősítést a fidesz eltörölte. Mindenki számára megismerhetőek a dokumentumok a Parlament honlapján. Ezekből az anyagokból egyértelműen kiderül, hogy Nyitray András, a fidesz akkori országgyűlési képviselője szerint éles lőfegyvert kellett volna használni a tüntetők ellen.

link
38. oldal:

...."Elhangzott itt több soron - és itt jönnek a kérdések -, hogy a rendőri állománynak olyan utasítása volt, hogy nem használhat fegyvert. Szeretném megkérdezni, hogy ez egy külön extra utasítás volt-e az adott helyen, az adott napon. Mert egyébként ez egy képtelenség. A szolgálatban lévő rendőr az egyik olyan, aki egyébként, ha az ő életét és testi épségét fenyegető veszéllyel találja magát szemben, minden külön engedély nélkül használhatja a fegyverét, és akit mondjuk kockakövekkel hajigálnak - és higgyék el, hogy isteni szerencse, hogy ott nem halt meg egy-két rendőr, meg egy-két nem rendőr is, hozzáteszem, mert ott össze-vissza hajigálták a köveket. Ha ez nem elég jog arra, hogy valaki
használja a fegyverét, akkor itt nagy baj van. Azért mondom Petrétei miniszter úrnak külön, mert a bemutatkozásakor én már egyszer ezt nagyon hangsúlyosan felvetettem, hogy Magyarországon a polgárok - és a rendőr is polgár - önvédelmi joga sehol a világon nincsen tiszteletben tartva. Micsoda dolog az, hogy ilyen esetben kvázi külön megtiltják a rendőrnek - ha ez így történt, és erős a gyanúm, hogy így történt, mert ezt többször hangsúlyozták -, hogy önmaga testi épségét megóvja. És most teljesen függetlenül attól, hogy ott mi történt, akárhol történik ilyen, szerintem ez végtelenül lelkiismeretlen parancs, ha ilyen parancs volt. Tehát volt-e ilyen extra külön parancs erre a helyzetre?".....

link
_pampa 2013. 09. 16. 16:12
Előzmény: #744  szivacs
#746
Fölösleges minden leütésért 2006 őszével kapcsolatban.
Tökéletesen megmagyarázza az egészet Révész Máriusz FIDESZ-es képviselő esete.

50 kg lehet kb. elindul a rendőrsorfal felé maga elé tartja a képviselői igazolványát és mondja hogy kicsoda.Erre a beöltözött rendvédelmisek megfogják a sorfal mögé viszik és úgy megverik, hogy eltörik a lapockája is.
Miért?
Követ dobált? Úgy néz ki mint egy focihuligán?
A mai napig nem derült ki, hogy miért verték meg és az sem fog, hogy azokat akiket bemásoltál miért támadta meg a rendőrség.
Talán 50-70 év múlva.

szvsz
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 16. 14:20
Előzmény: #734  szivacs
#745
mi ez a vak cigányos sztori amúgy? eléggé le vagyok szakadva a bulvárról, utánanéznék, ha már megkérdeztél, merthogy én úgy vagyok vele, hogy ha kérdeznek, azt tiszteletben tartom és igyekszem válaszolni
szivacs
szivacs 2013. 09. 16. 14:09
Előzmény: #738  wgl
#744
Válaszolnék, ha tudnám, ezt a Nyitrait nem hallottam, linkeld már be.
Viszont én nem a fideszből indulok ki, hanem az ott történtekből, ami egyszerűen emberileg elfogadhatatlan állami terrorizmus.

Amúgy jónéhányszor leírtam már, hogy azok a szavazók, akik az elszámoltatás ígérete miatt voksoltak a fideszre -ezzel hozzájárulva a 2/3-hoz- és most úgy vélik, hogy ez nem történt meg kellően, jövőre elpártolhatnak a fidesztől. Ezzel pedig úszik a 2/3 de akár még a sima többség is rámehet.
Ők viszont biztosan nem az mszp és csatolmányai szavazói lesznek, ha egyáltalán elmennek szavazni.
Alilou3 2013. 09. 16. 14:01
Előzmény: #742  Törölt felhasználó
#743
A Közgép Zrt. által képviselt Acél-Híd Konzorcium nyerte az M4-es autópálya Tisza-hídjának tervezésére és kivitelezésére kiírt nyílt közbeszerzési tendert - közölte a Közbeszerzési Értesítő hétfőn.

link
Törölt felhasználó 2013. 09. 16. 13:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#742
Jacsu, semmi képmutatás nem volt a hozzászólásomban. Csak a megfigyelhető tényt írtam le. 4 évvel ezelőtt te is népírtóztál itt, ha egy ember mondjuk kórházban meghalt, most kussolsz ebben az ügyben. Ennek megállapítása nem képmutatás az én részemről, hanem szélsőséges elfogultság a te részedről.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 09. 16. 13:44
Előzmény: #738  wgl
#741
most mondhatnád, hogy ez köpönyegforgatás volt a részükről, de valójában ilyen gyors ütemben fejlődik az ő erkölcsiségük

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek