Topiknyitó: Portfolio 2013. 03. 16. 12:44

"Kidobhatják" Magyarországot az EU-ból?  

Ugrás a cikkhez
Ha egy ország nem tiszteli az Európai Unió közösségi szabályait és jogrendszerét, akkor "kidobható" a közösségből - ezt még csütörtök este, azaz a kétnapos EU-csúcs kezdetén mondta a CNBC üzleti hírtelevíziónak az Európai Parlament elnöke. Martin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=181233
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 03. 18. 20:38
Előzmény: #139  Bekre_Pal
#140
mmint sprotni önkivetítésére gondoltam, utólag látom, hogy félreérthető
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 03. 18. 20:36
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#139
az olvtárs freudi önkivetítését helyesen úgy kell írni, hogy mikroszkopikus
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 03. 18. 20:34
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#138
értem - én mindenesetre régimódi vagyok, szeretem megtartani az öreg nickemet
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:33
Előzmény: #135  Törölt felhasználó
#137
Másrészt.
Hogyan gondolja azt bárki is hogy kiválóságunkra bármilyen szabály is vonatkozhat.
Felette áll ő mindennek.
Ettől még ő a demokrata, isten.
Gondolja szerényen.
Boruljunk térdre nagysága előtt.
mro 2013. 03. 18. 20:31
Előzmény: #132  loliense
#136
Szépek, jók vagytok. Igazi, derék, önmagukat felvállaló emberek.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:30
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#135
Gondolja az elvtárs hogy a mikroszkópikus nemiszervére bárki is kiváncsi?
Igazán fórumba illő szózat.
Grat!!!!!
mro 2013. 03. 18. 20:30
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#134
Na ez a magyar virtus, ezért vagyunk ott, ahol, a Balkánon, nem pedig a visegrádi négyek között. A csakazértis. A dögöljön meg a másik tehene. A megtehetem. A letojom.

Az ország legtöbb problémája mögött ezt a hozzáállást fogjuk megtalálni. Ilyen ország ezt érdemli, erre méltó.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:27
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#133
Hol a papírzspim.
Megrendültem.
Micsoda szónoklat.

loliense 2013. 03. 18. 20:23
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#132
Nekem tetszett,nyelvtanilag nincs benne semmi kivetnivaló!

Bár azt nem úgy kell írni helyesen,hogy:faszomat???
mro 2013. 03. 18. 20:21
Előzmény: #122  Törölt felhasználó
#131
Pár dolgot azért tudjatok. Most mindenki nagy szájjal enged meg magának olyan szövegeket, amit nem mindenki szeretne, hogy a gyereke olvasson. Aki azt hiszi magáról, hogy bátor vagy őszinte, az valószínűleg csak bevette a Magyarország legnépszerűbb termékét, a leszarom-tablettát (próbálom érthetően írni, nehogy fennköltséggel legyen megvádolva a mondanivaló). A fórum anonimitása miatt olyan kifejezéseket használnak sokan, amit nem tennének, ha egy iskolás gyerek meg az apja ott állna mellettük. Márpedig itt is ez a helyzet, csak a szájhős fórumozó biztonságban érzi magát, a gyerek apja meg nem tudja hathatósan jobb modorra bírni. A szájhős pedig egoista is, tehát feltételezi, hogy mivel maga is és sok társa is kocsmaszínvonalon fogalmaz, ezért ez egy privát kocsma.

De közben ez egy nyilvános fórum, és a taplóság nem az én érzékenységemet sérti, csak az zavar, ha valaki nyilvánosan mocskos szájú, nők, gyerekek és általában olyanok társaságában, akik azért jönnek ide, hogy arról tanuljanak, amiről a portál szól - a pénzügyről éss gazdaságról, nem pedig vulgaritás.

Az anonimitás pedig először is csak pszeudonimitás - ott van a fantázianév minden hozzászólás mögött. Amit írunk, az évekig, talán örökké meglesz, rákereshető lesz.

Olyan szoftver pedig már létezik, ami néhány mondatos foszlányokból képes összekötni a közös megfogalmazót. Ezután már csak egyszer kell előfordulni, hogy a szájhős pszeudonim identitását valaki összekösse egy valós identitással (facebook, linkedin, vagy csak úgy, valaki bemásol egy szöveget egy ilyen keresőbe és kihoz valószínű egyezéseket).

Ennek tudatában fogalmazgasson mindenki mocskos szájjal, ha már saját maga nem látja be ennek a magyarosságát.
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:20
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
Szépnek nem mondanám, de hatásos:)
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:19
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#129
Szép volt! :)
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:17
Előzmény: #126  loliense
#128
:)

Több mint valószínű :P
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:17
Előzmény: #125  Bekre_Pal
#127
Nézd, ha más nyelven nem értenek, beszélek nekik így. Ha már személyeskedésért tiltanak, legyen rá okuk.

Öngyilkosságnak nem öngyilkosság, pont teszek a nickre magasról. Mint a huzat regelem be a következőt, mihelyst kitiltanak, csakazértis.
loliense 2013. 03. 18. 20:15
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#126
Na kolléga egy papucsban járunk?!

Tudsz majd aludni?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 03. 18. 20:14
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
ez most itt egy öngyilkosság? minek?
Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 20:12
Előzmény: #121  loliense
#124
2013-03-18 18:29: Tisztelt Felhasználó!

A moderálási elveinknek megfelelõen figyelmeztetésben részesítünk. A következő személyeskedésnél kitiltunk végleg.
További higgadt fórumozást kívánunk!

Portfolio.hu
------------------------

Kedves Portfolio!

Legutóbb a moderátoros topikban egy hasonló baromságotokra próbáltam higgadt, és kulturált választ adni, de úgy nézem, nem ment át.

link #27

Megfogalmazom érthetőbben:

Kedves feljelentgetős takony hülyegyerek, és idióta portfoliós moderáció, legyetek oly kedvesek, és egymást váltva kapjátok be a f-szom.
Na, EZ már személyeskedés. Csak most, csak nektek.

Mehet a kitiltás. Csak hogy most már okotok is legyen rá.
loliense 2013. 03. 18. 20:03
Előzmény: #121  loliense
#123
A választ meg lefelejtettem!

Drága Portfólió!

Majd nagyon odafigyelek innentől kezdve ,addig is rögtön beállok a sarokba!

És tessék szíves lenni, majd értesíteni,ha újra rendes fiú lehettem!

Üdvözlöm a bácsikat,néniket!

Törölt felhasználó 2013. 03. 18. 19:53
Előzmény: #118  Törölt felhasználó
#122
"Igazán szép kis "fórumm" és "úri" társaság. "- mivel te is itt vagy és hozzászólsz, ezért te is az úri társaság része lettél.
ha csak felidegesíted magad, akkor miért nem keresel olyat, ahol a saját értékrendeddel jobban harmonizáló hozzászólások vannak. ezt meg hagyd meg a többieknek, idézőjeles úri társaságnak.
majd valaki minden nap 2x beírja, hogy MODERÁTOR!!!! és a munkásságod is tovább él ezáltal:)))
loliense 2013. 03. 18. 19:41
#121
Kedves loliense!

A fórum moderátora figyelmeztetésben részesített!

2013-03-18 18:29: Tisztelt Felhasználó!

A moderálási elveinknek megfelelõen figyelmeztetésben részesítünk. Személyeskedést mellőzd.
További higgadt fórumozást kívánunk!

Portfolio.hu

Amennyiben rövid időn belül ismét szükségessé válik a figyelmeztetés, hozzáférésednek nem engedélyezzük a részvételt a fórumban!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek