Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Karvalytokes
Karvalytokes 2023. 01. 28. 16:07
Előzmény: #93496  Istvan78
#93500
Igen!Ez elég egyértelmű volt?
Más.A sors fintora hogy a sztalini időkben kaphattak autonom területet a székelyek Székelyföldön...
Karvalytokes
Karvalytokes 2023. 01. 28. 16:05
Előzmény: #93488  signal2
#93499
Már miért ne.Sajnos te avval sem vagy tisztában ki van otthon a Kárpát medencében és ki nincs.
signal2
signal2 2023. 01. 28. 16:05
Előzmény: #93497  Istvan78
#93498
OK, tegyük fel, az oroszoknak mindegy. Az ukránoknak viszont létkérdés. Tehát mégiscsak jó az oroszoknak, ha megszerzik ezeket, mert akkor jobban sanyargathatják az ukránokat.
Istvan78 2023. 01. 28. 16:01
Előzmény: #93491  signal2
#93497
Szerintem mellékes volt az ukrán nyersanyag lelőhelyek vagy az atomerőmű megszerzése, mint motiváció. Van az oroszoknak elég nyersanyag, atomerőmű és terület is. Egyszerűen az oroszokban, de legfőképpen az  orosz politikai "elitben" mindig is benne volt és van a hódítás vágy. Ők így akarnak más népek fölé kerekedni. Nem a szorgalmas, precíz munkával, hanem a fizikai erőfölényük használatával, pedig van bennükk tehetség, gyakorlatilag minden megvan nekik a nagy felemelkedéshez, ami megvolt az amcsiknál a múlt század elején.
Istvan78 2023. 01. 28. 15:53
Előzmény: #93473  Karvalytokes
#93496
Ne a szavakon lovagolj, hanem válaszolj a lényegi kérdésre: ha egy ország ill. annak vezetése nem tartja be a kisebbségi jogokat, akkor arányos magatartás az ellene indított háború, az ország rombadöntése, tízezrek megölése?
BTW az oroszok betartották a kisebbségi jogokat a szovjet időkben? Túrót! Természetesnek vehető, hogy a volt elnyomott SZU államok az orosz elnyomás alóli szabadulás után visszavágnak, átesenek a ló túlsó oldalára.
Istvan78 2023. 01. 28. 15:49
Előzmény: #93480  Sehmet
#93495
Ez a site szerinted egy olyan hely, amelyik nek adni kell a véleményére. A Wikipedia szerint "Úgy írja le magát, mint "a nemzetközi trockista mozgalom online újsága"
Brüsszelben_Megbukott 2023. 01. 28. 15:43
Előzmény: #93491  signal2
#93494
Magyar csatlósa a főhercegi Karmelitából tapsikol neki!
"összenő, ami összetartozik"
Hablaty 2023. 01. 28. 15:43
Előzmény: #93490  WLM
#93493
Számíthatsz ja persze. Az emberek jó része elfordul, ha látnak valakit ütnek, vagy bántanak, mert azt gondolják, hogy biztos azért kapja mert megérdemli... bezzeg ha őt püfölnék akkor felháborodik, jogy nem segít senki... itt tart ma a magyar nép...
signal2
signal2 2023. 01. 28. 15:39
Előzmény: #93490  WLM
#93492
Épp attól lesz ellenség, és sodorjuk még ellenségesebb környezetbe a kárpátaljai magyarokat, hogy a ruszkik pártjára állunk. Amikor vége lesz a háborúnak, az ukránok majd szépen "megköszönik" a magyar "segítséget". 
Ellenben némi ellátmányért cserébe kiharcolhattunk volna kedvező jogszaályi környezetet a kárpátaljai magyaroknak, de ez fel sem merült a magyar kormányban. Nyíltan megtagadja a segítséget, és támogatja a ruszkikat (pl további vásárlásokkal, szankciós listáról levetetéssel, stb.).
A kárpátaljai magyarok érdeke, hogy Ukrajna minél hamarabb az EU tagja legyen, aminek előfeltétel a kisebbségi jogok EU-konform rendezése. A világ érdeke pedig, hogy egy elmeháborodott diktátor ne fogalljon el kedve szerint területeket.
signal2
signal2 2023. 01. 28. 15:34
Előzmény: #93489  slash
#93491
Ezt mondtam a legelején. Sőt úgy képzeltem, hogy brutális kártérítést fizet Oroszország, kvázi megveszi ezeket a területeket. Ukrajnának meg ott lett volna egy csomó pénze fejlődni, kisebb területen. Csak közben megbeszéltük, hoyg a nyeranyag-lelőhelyek többsége éppen ezekben a keleti megyékben találhatóak, no meg Európa legnagyob atomerőműve. Szóval lehet, hogy valójában megfizethetetlen az ára azoknak a területeknek. 
Másrészt Putin úgy indította a háboróú, hogy hogy rakétaesőt küldött Kijevre. Biztos, hogy akkor a keleti megyéket akarja? AZ a baj, hogy Putin nem közli, hogy pontosan mit is akar.
WLM 2023. 01. 28. 15:32
Előzmény: #93482  Hablaty
#93490
Agymosás? Ahhoz kell kimosott agy, hogy valaki olyan hülye legyen, hogy a saját ellenségének drukkoljon, remélhetőleg mielőbb személyesen és magyarul. Azt hiszem a betegesen imádott hoholjaid hamar átrendeznék a kusza gondolataidat. Elhiszem, hogy okosnak és gerincesnek érzed magad, természetesen tévesen, de az ukránok szemében sajnos mindig csak egy eltaposnivaló csótány leszel, hiába gebedsz bele a lefetyelésükbe. Jobb híján be kell érned gyűlölt honfitársaiddal, akikre ugyanis nem megérdemelten, de számíthatsz a bajban. 
slash 2023. 01. 28. 15:25
Előzmény: #93486  makasipasztor
#93489
Nemtudom. Én alkudoznék. Két keleti megye+Krim. Max 3 keleti megye. Ha ez a rohadék putin megelégedne ennyivel én belemennék. ő is hazamenne valamivel a tarsolyba (200e elesett katona és pár megye) és az ukránok is kibírnák.   Én is azt szeretném hogy az oroszok visszatérjenek ahonnan jöttek de ez már nem lehetséges.   A lengyelek és a balti államok maguknak keresik  a bajt. Az oroszok nem támadnak tovább látszik milyen szarok.  30 évre megint annyi lenne nekik. De az ukránok is annyira makacs módon őrültek hogy ez okozza a vesztüket.   Beszélgettem lengyelekkel azonnal indulnának a ruszkik ellen. Dumáltam szerbekkel akik annyit mondtak hogy hol voltak az ukránok amikor a Nato 99ben bombázta Belgrádot. Hát igen. .. 
signal2
signal2 2023. 01. 28. 15:21
Előzmény: #93473  Karvalytokes
#93488
Egy magát jobbildalinek hazudó meg nekem ne papoljon kisebbségi jogról. Pont a magyar "jobboldal" az, aki nemhogy nagy ívben szarik a kisebbségekre, hanem egyenesen uszít ellenük. Gátlástalanul, aljasan, keresztény értékekkel teljes mértékben szembe menve.
signal2
signal2 2023. 01. 28. 15:20
Előzmény: #93473  Karvalytokes
#93487
Nekem a kisebbségi jog nem csendrendelet. MÉRTÉKben stimmel a hasonlat.
makasipasztor 2023. 01. 28. 15:08
Előzmény: #93478  slash
#93486
Szerinted van arra garancia, hogy megelégednek az eddig elfoglalt, leigázott területtel? Esetleg következnének pár év múlva a balti államok? Hitlernek pl. nem volt elég a Szudéták , Ausztria, stb. Tudod mi lett a véhge. Időben meg kell állítani Őket.
slash 2023. 01. 28. 15:02
Előzmény: #93482  Hablaty
#93485
Az ..gerinc.. ülj fel a vonatra és halj meg egy szaros Donyeckért.  Én felültem a vonatra 92ben mert kellett.  Voltál katona?  egy évig hallgattam a határon hogy lőnek a túloldalon.  nincs nagyobb szívás a háborúnál. vagy te is egy külföldről hazaköpködő szokásos "hazánkfia" vagy? már elnézést. :-) 
slash 2023. 01. 28. 14:52
Előzmény: #93481  WLM
#93483
Nekünk már az ukránok ellen kell fegyverkeznünk. Ha vesztenek azért, ha győznek meg főleg. Kipróbált katonák, tele fegyverekkel. Emberanyagban talán van esélyünk. A Nato reagálásban ne bízzunk,  mindenki félre fog nézni... Ezt már tudjuk.. értünk senki se teszi tűzbe a kezét. ..  talán a törökök segítenek.talán a szerbek? vicces módon velük újra barátok vagyunk.   Az országunk egy sík Alföld jönnek át rajtunk mint kés a vajban. Páncélosok, légierő kell.  szívás. 
Hablaty 2023. 01. 28. 14:51
Előzmény: #93478  slash
#93482
Látom működik az agymosás...
A véleményed alapján te egyértelműen a szolganéphez tartozol...
A vélemény nyilvánításod alapján sok eszed nem lehet, de gerinced se sok...
A kedves kormányod mindent megtesz annak érdekében, hogy megutáljon mindenki minket...
A magyar nèpet kellene sajnálnod, a választása miatt... Bár már úgy gondolom, hogy meg is érdemli... Ahol ennyi a hülye...
WLM 2023. 01. 28. 14:38
Előzmény: #93467  totoro
#93481
Na pont ezért kell pusztulniuk, mert halálos veszélyt jelentenek és már nem is leplezik. Zsigeri magyargyűlölő okádék. Elszólta magát, ennek a korcsnak nem Orbánnal van baja, hanem Magyarországgal. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek