Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2022. 10. 08. 19:27
Előzmény: #87058  makasipasztor
#87060
Nézd meg a nyári nyilatkozatokat. Cseh és szlovák is orbánnal kapartatta ki a gesztenyét a vezetékes olajembargó ügyében. Nyíltan nem álltak ki mint Orbán. Utána még a holland Rutte is úgy nyilatkozott hogy Orbánnak igaza volt.
makasipasztor 2022. 10. 08. 19:24
Előzmény: #87058  makasipasztor
#87059
Szándékosan kisbetűvel.
makasipasztor 2022. 10. 08. 19:24
Előzmény: #87055  realmadrid
#87058
Megneveznél egy-kettő miniszterelnököt aki isten-király orbán mögé bújt?
realmadrid 2022. 10. 08. 19:18
Előzmény: #87056  Jacob
#87057
Nem értünk egyet az egy dolog. Van ilyen  , nem kell egyetérteni.De ismét birkázol 3,8 millió fidesz szavazót, hazaárulózól, így próbálod átállítani őket az ellenzék oldalára. Így nehéz lesz. 
Jacob 2022. 10. 08. 19:08
Előzmény: #87055  realmadrid
#87056
Realmadrid
Figyelj, energia kérdést hozod fel, azt is tedd hozzá, hogy a mostani magyarországi energia helyzethez masszívan hozzájárult kedves vezető, mindent megtettek, hogy függés maradjon, erősödjön.
Orbán mögé nem bujik senki,ert elkerülik.
Egyébként gáz és olaj szankció továbbra sincs, ne csúsztass...
Gazdaság a következő felvetésed.
Ugyan az a válasz a kedves vezetőd és a csürhéje, minden pénz arra ment el, hogy fenntartsák a rendszerüket, kiépítsék, hogy ne lehessen leváltano őket. A semmit öntötték betonba... semmi olyan fejlesztés ami a jövőben megtöbb pénzt termel... csak a saját gazdagodás, semmi több.
A forint is ennek az áldozata szándékos leépítés, hogy az eddigi "jobbnak" tűnő exportot a leértékeléssel mutatták jobbnak. Most látjuk, hogy mennyit ér...
A következőnek a gender kérdést hozod fel.
Ha annyira liberális vagy akkor mit foglalkozol, hogy más kivel szexel? Ha közös a beleegyezés, akkor mi közöd hozzá egyáltalán? Továbbá, hogy ki és mit csinál a testével?
Ezekkel a témák amikkel jössz, ezek a fidesz fő propaganda dallamai...
Azt mondod ezekben a fidesz és OV erős és támogatható...
Szerintem meg az energiát szándékosan elkúrta, mert putyin bérenc... kiszolgáltatta az országot az oroszoknak...
A gazdaságot elkúrta mert önző diktátor, aki leszarja a népet, alattvalónak tartja...
A Gender kérdéssel meg a saját gyűlöletét ágyazza be az emberekbe...
Te istennek tartod őket, mint a birka társaid is, én pedig hazaárulónak, a nemzet ellenségének, akik elvették a nemzet és gyerekeink jövőjét. Nemzetközileg szarba se nézik... Csak leégetik az országot, szégyelni való az egész bagázs...
realmadrid 2022. 10. 08. 18:26
Előzmény: #87043  Istvan78
#87055
Ebből látszik hogy nagyon kevés beírásom olvasod. A vodafonetól kezdve, a tanárok helyzetéig, a korrupció és egészségügy miatt több topicban is szidtam a fideszt. Szidtam az ukránok miatt is. Viszont vannak ügyek ami miatt nem szidom. Pl. Energia kérdésekben érdekes módon kiderült hogy több miniszterelnök is orbánnal értett egyet csak nyíltan nem merték támogatni, csöndben elbújtak orbán mögé, hadd vigye el a balhét.  Vagy itt van a gazdaság, hetek  hónapok óta csődről ír itt mindenki miközben már a telex is megírta hogy mi a konkrét helyzet. Viszont a forint miatt szidom a kormányt mert már nyáron amikor  elérte a 400at az euró be kellett volna avatkozni és belátni hogy az infláció csökkentéséhez erősebb forint kell. Vagy vegyük a másságot, a gyerekeimet liberálisan neveltem, soha nem voltam homofób, a pedofil törvényt elítélem, de ez a 27 gender, meg az lmbtq mozgalom törekvései, a nincs hím meg nöstény csak semleges van, a férfiak is szülhetnek stb. na ezzel nem értek egyet. Az a baj hogy itt csak fekete vagy fehérben gondolkodtok. Aki nincs velünk az ellenünk van. Mindkét oldal így gondolkodik. Úgy akarjátok hogy az ellenzékre szavazzanak az emberek mint az az ellenzéki képviselő a körzetemben aki zsidózott , mindenkit lehülyézett aki nem rá szavaz, lényegében leparasztozta, lehülyézte a vidéki embereket majd ezek után elvárta hogy rá szavazzanak.
Istvan78 2022. 10. 08. 18:12
Előzmény: #87053  Jacob
#87054
Ha azt mondod, minek is, akkor vége a dalnak. Márpedig az agymosottak egy részét át kell állítani, fel kell világosítani, anélkül nincs fordlat.Vannak az ellenzéknek is forrásai nyugatról. 2 milliárd jött MZP-nek is választásra. Nem használták fel azt se lég ügyesen, elég hatékonyan, valószínüleg.
Jacob 2022. 10. 08. 18:05
Előzmény: #87050  Istvan78
#87053
Ja még 1 dolog. Ezt a sok fórumot ki árasztja el? Ki fizeti? Aki aktivista szinte mind dolgozik valahol és mind munka után csinálja... a kormánypropagandát meg sokszoros állami pénzből tolják 0-24 be... ezt kell megérteni... az egyik fizetetten csinálja, a másik erőn felül... ezzel versenyezni nem lehet... meg minek is...
Jacob 2022. 10. 08. 18:02
Előzmény: #87050  Istvan78
#87052
Ami tények azt mondják hazugság...
Jacob 2022. 10. 08. 18:01
Előzmény: #87050  Istvan78
#87051
Ezt csinálják, te és én olvassuk, nézzük meg itt még néhányan. De a többség a többit... és nem is akar leválni... ez kampec... egy 20 évig minimum... azt hittem a háború miatt majd megváltozik,  minden... aztán mi lett... láthatjuk... még rosszabb lett a helyzet... 20 év múlva talán lehet valami... minden ami emberi érték azt teljesen elnyomják... sajnos szerintem csak rosszabb lesz... az emberek meg teljesen átveszik... és attól tartok, hogy lassan a nyugat és az EU is belefárad... és akkor végleg vége... Már csak egyben bízok, hogy Putyint visszazavarják és akkor a kollaboránsait is elszámoltatják... de ez csak spekuláció...
Istvan78 2022. 10. 08. 17:36
Előzmény: #87048  Jacob
#87050
Nehéz, nagyon nehéz a helyzet. A Fidesz már többedszer a politikában kevéssé tájékozottak szavazataival nyer, olyanok szavazataival, akik leginkább csak a közmédiából vagy a TV2-ből tájékozódik. De azért ott van az RTL, azt jobban használni kellene. Minden nemzetközi fórumon adatokkal, tényekkel bombázva kellene rávilágítani a közmédia és a felügyeleti hatóság teljes elfogultságára. Sok-sok ténnyel kellene elárasztani minden fellelhető fórumot, mert az egyedi kisebb jelentőségű eseteken lovagolva vagy az általános megállapításokat emlegetve nem lehet sokra menni.
Jacob 2022. 10. 08. 17:25
Előzmény: #87048  Jacob
#87049
Szekunder szégyenérzet...
Jacob 2022. 10. 08. 17:21
Előzmény: #87042  Istvan78
#87048
Istvan78 és ezt mégis hol kellene tolni?
Az ellenzéki médiákat is ugyan úgy trollkodják a lakájmédiában. A birkák azt hiszik, hogy ott hazugság van... Nem tudod megszólítani a másik oldalt, mert bégeti amit hall.... Hameg valami nem jó, akkor meg az van, hogy ha Gyurcsány vagy más lenne, akkor még rosszabb lenne... ennyi... realmadrid meg, ha nem fizetett troll, szerintem nem, mert elég gyermeteg az előadásmódja, ő a tipikus birka ember szerintem... Bocsánatot kérek... Ha őt olvasod beleláthatsz a "fejükbe"... Ő a typical brainwashed type...
Visszatérve az ellenzékre, szerintem már kb leszarják a birkákat... Mit küzdjenek értük... Kb semmi értelme... A háború a bizonyíték... Ahogy a birkák tolják a az orosznyalonc propagandát... elképesztő sötétség... Nagyon komoly,  nem csak anyagi válság van Magyarországon...
Törölt felhasználó 2022. 10. 08. 17:05
#87047
Vucic: 
"1999-ben arra kérték Magyarországot, hogy támadjon meg minket. Ami Koszovót illeti, Magyarországnak 1999-ben szárazföldön kellett volna megtámadnia Szerbiát. Clinton arra kérte a magyarokat, hogy észak felől támadják meg Szerbiát, hogy meggyengítsék erőinket. Orbán visszautasította."
 ---
Igaz, Vucic ott se volt, és ilyet legfeljebb Vityka mesélhetett be neki, akiről köztudott, hogy soha nem szokott hazudni (amikor alszik). Marad Clinton, bár tudtommal nem találkozott a szerbbel. 
Istvan78 2022. 10. 08. 16:39
#87046
Tetszett Sehmet konkluziója, mely szerint a Fidesz a lehetőségekből kihozza a maximumot. Hm.. ezen csak nevetni lehet. Persze, kihozza a maximumot, csak nem a társadalom, hanem a saját hatalma és a NER szűkebb-tágabb kör számára.
Említi az utilitarizmus továbbélését.
Nos, egy Wikipédia szócikkből:"Az utilitarizmus szerint az emberek cselekedeteit az örömelv magyarázza: céljuk a boldogság maximalizálása és a fájdalom, a szenvedés minimalizálása. E cél elérése érdekében racionálisan mérlegelik cselekvéseik szubjektív hasznosságát. Mindezt egyaránt megfogalmazhatjuk individuális nézőpontból (mindenki célja saját hasznosságának maximalizálása) és közösségi szempontból (a lehető legnagyobb boldogság a lehető legtöbb ember számára)."
A Fidesz nyilván az előző verziót viszi tovább: "mindenki célja saját hasznosságának maximalizálása"
Törölt felhasználó 2022. 10. 08. 16:35
Előzmény: #87038  Jacob
#87045
Pontosan ez a helyzet. A jelenünk pofátlan diktátorát és rendszerét csak egy hasonlóan pofátlan és gátlástalan alak tudja rövid idő alatt eltakarítani. Főleg, hogy a mi népünk imádja a vezérürüket. Nem állami folyamatokban bíznak, hanem, hogy a jóságos kádárjános mindent is tud, és mindent is megold. Jól.
Törölt felhasználó 2022. 10. 08. 16:32
Előzmény: #87037  Jacob
#87044
HeiSenberg. Tudod, olyan határozatlan, mint a róla elnevezett reláció! :)
Istvan78 2022. 10. 08. 16:31
#87043
Nagyon tud idegesíteni realmadrid kétszínű magatartása. Mindig azt mondja, hogy ő nem Fidesz hívő, de mindig a Fideszt védi, kevés kivétellel. Ő is olyan mint sehmet, hogy a Fidesz kritikák 90%-át elengedi a füle mellett és védi, amit tud. De Sehmet legalább nem próbálja semlegesnek hazudni magát, mint real.
Istvan78 2022. 10. 08. 16:26
#87042
Igazat adok wgl-nek abban, hogy gyenge az ellenzék kommunikációja, propagandája. Töredezett, sokszor lényegtelen dolgokon lovagoló.
A lényeges, logikailag és ténybelileg cáfolhatatlan állításokat, érveket kellene folyamatosan nyomni, papagáj módra, ahol csak lehet. Felállítva propaganda sereget, hogy a Fideszt ellensúlyozni lehessen, sajnos csak így megy ez. 
A másik: nem kellene túlzó, agresszív, dühös módon kritizálni a Fideszt, mert ez kontraproduktív. Kellene viszont lényegre törekvő, logikus dolgokat mondani sok helyen milliószor, nagyon keményen.
Istvan78 2022. 10. 08. 16:20
Előzmény: #87035  Heisenberg
#87041
Én a Momentumban bíztam egy ideig, de elég hamar belefáradtak, beleszürkültek a harcba. A mostani nagyon nehéz helyzetben nagyon komoly, erős, kitartó, tehetséges ellenzéki gárda kellene ahhoz, hogy megfordítsa a helyzetet. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek