Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2022. 08. 23. 14:17
Előzmény: #80569  euler
#80580

mondtam, addig nem mer hazajönni, amíg a tűzijáték le nem megy, be van fosva a 'durrogtatástól'...ill. attól, hogy vszeg olyan helyeken (is) lehetnek elhelyezve rakéták, ahonnan be láthatnak a karmelitába...
a rakétákat meg őrizni kell vkiknek, így a terepet most nem tudják a TEK-esek biztonságosan ellenőrizni...
így nem tud hazajönni - erre mérgében kirugatta az OMSZ-eseket...(is?)☺
az lenne az érdekes, ha most szombatra meg tényleg jönne a vihar és megint nem lehetne rakétázni, akkor o1izé tovább nyaral (?) szvsz
szupermokuss
szupermokuss 2022. 08. 23. 14:16
#80579
Na nekem ma Karácsony van. Apósom aki kő fideszes elkezdte bírálni a rendszert. Öröm volt hallgatni 😊 Van remény.
Peterbond 2022. 08. 23. 14:15
Előzmény: #80573  user01
#80578
Amúgy érdekelne hol fogja ez kitermelni akármennyire is a vételárat:
.
"Az elmúlt öt év legnagyobb árbevételét érte el a Vodafone Magyarország Zrt. a 2020-as pénzügyi évében, amely 2020. áprilistól 2021. március végéig tartott. A vállalat elektronikus beszámolója szerint 284 milliárd forint nettó árbevételt könyvelhetett el 2020-ra a távközlési cég, 79 milliárddal többet, mint 2019-ben. Az adózott eredménye azonban árnyalja a képet, tavaly ugyanis 1,3 milliárd forint volt a vesztesége. Csökkent a vállalat saját tőkéje is, 41 milliárd forinttal, a hosszú lejáratú kötelezettsége viszont a 2019-es érték duplájára, 235,4 milliárd forintra emelkedett."
.
A Vételár 700 milliárd feletti. A felvett hitel kamata 70 milliárd rá. Fog termelni egy 280 milliárdos bevételű cég 70 milliárd nyereséget? ( és ekkor még csak nullszaldóban vagyunk ). 2020-ban Piaci versenyben 1 milliárd veszteséget hozottt de még a legjobb éveibnen is 10-15 milliárdos nyereséget tudott. A nála kétszer nagyobb árbevételű Telekom is 40-50 milliárdos nyereségre volt képes.
badsector1
badsector1 2022. 08. 23. 14:13
#80577
"Gulyás Gergely: Az OMSZ augusztus 20-i előrejelzése az utolsó utáni csepp volt a pohárban"
"A miniszter azt mondta, Palkovics Lászlónak nem kell indoklást adnia, de a minisztérium álláspontját a kormány minden tekintetben elfogadta és támogatja."
   
a felcsúti matekzseni nem érti, hogy időjárás előrejelzés soha nem 100%-os.
apja nem verte elégszer meg a matek 1-es után vagy túl sokat verte, a fene tudja, hogy ment ennyire félre ez a szerencsétlen.
Dark 2022. 08. 23. 14:09
#80576
Személy szerint én sok pozitívumot is láttam a NER  rendszerének kitalálásában.  Én külföldön éltem, szóval nem vagyok benne, nem vagyok haszonélvezője.
De most már szerintem túllőttek a célon. És szerintem most kezd nagy baj lenni.  Tőlük nem lehet visszavenni pénzt.  A termelő multikat nem merik megadóztatni.  Szóval csak a lakosság terhei növekedhetnek...
Dark 2022. 08. 23. 14:07
Előzmény: #80573  user01
#80575
Gulyás Gergelyt kérdezték, hogy akkor igaz-e  a hír, hogy a 25 fős küldöttség a Hotel Bristolban szállt meg Bécsben.
Gulyás: Nem tudom a miniszterelnök hol szállt meg. Én a Bristolban szálltam meg.  :D    aha...  Nem tudja :D
Peterbond 2022. 08. 23. 14:05
Előzmény: #80573  user01
#80574
"Persze majd valamelyik vérszívó maffia alapítvány megkapja ingyen, a számlát és kamatokat meg fizetik a magyar családok."
.
Szinte biztos hogy megy ez is majd valamelyik alapítványba ahogy a többi részvény is ment. De a hitelt is a 4IG-nek a vételár másik felére is valamelyik NEr-es bankból állami garanciával fogják adni. Csuda dolgok lesznek amikor ez az egész kártyavár majd az állam nyakába fog dőlni a Vodával, Opussal, 4IG vel és társaival meg a 1000 milliárdos nagyságrendű hitelállománnyaikkal amik a NER-es bankoknál állnak és a végén úyis az államnak kell majd kimenteni azokat.
user01
user01 2022. 08. 23. 13:59
#80573

Egy vagy másfél év múlva nem tudtuk volna így megvenni a Vodafone-t Ez a lehetőség nem lett volna meg egy vagy másfél év múlva, vagy nagyon kicsi az esély arra, hogy meglett volna – mondta Gulyás arról, miért kellett épp most megvenni a Vodafone-t, miközben más beruházásokat leállítanak. A miniszter szerint ez a befektetés profitot fog hozni, ebből a profitból a pedagógusbéreket is lehet majd emelni, az a kérdés, hogy a Vodafone megvásárlása helyett miért nem a tanárbéreket emelik, demagóg.
 
Brutál idiótának nézik azokat, akik ezt beveszik.
A magyar állam jelenleg közel 10%-os kamatra tud hosszú távon eladósodni. Ami azt jelenti, hogy ha vodafone a vételár 10%-át hozná profitban, akkor épp csak a kamatokat termeli ki. Márpedig a vodafone a töredékét tudja csak ennek.
Persze majd valamelyik vérszívó maffia alapítvány megkapja ingyen, a számlát és kamatokat meg fizetik a magyar családok.
Dark 2022. 08. 23. 13:38
#80572
Na mondtam en, hogy a Falconnal energetikai beszerzés miatt mentek :D   Szíjjártónak nem sikerült, most Nagy Márton próbálkozik :D  Ha nem jön gázolaj, akkor baj lesz...  És gáz is kell :D   De nincs lóvé, nincs Euro...  Ezért kellett küldeni a gazdasági minisztert...  Hogy későbbi fizetés, stb...  mert tuti jön az EU pénz.... 
badsector1
badsector1 2022. 08. 23. 13:19
Előzmény: #80569  euler
#80571
Orbán f.sik az első emelt gáz és villanyszamláktól
badsector1
badsector1 2022. 08. 23. 13:18
Előzmény: #80567  Placa02
#80570
A hétvégén ki fogja vállalni a felelősséget a tűzijáték megtartásáért?
Az OMSZ leváltott vezetői már nem.
euler 2022. 08. 23. 13:17
#80569
Kormányinfó:
- Orbán nincs itthon, Semjén vezette a kormányülést
- rezsicsökkentés a téma, gáz: 63 645 MJ-ban állapították meg a fűtőértéket, 1729 m3 a leggyengébb fűtőérték esetén is biztosított
- a kormány éjfélig válaszolt az EB "kérdéseire", mindent megteszünk a pénzért, konstruktív hozzáállást várnak az Uniótól
Ennyi? Kérdések.
badsector1
badsector1 2022. 08. 23. 13:10
Előzmény: #80559  Sehmet
#80568
Hiába vered a melledet, hogy a fidesz ennyi meg annyi szavazatot kapott ha a fidesz a teljes állami infrastruktúrát és a költségvetést a saját a kampányára használta.
És még annyira szarrágók is voltak, 4 év alatt 5 perce engedtek be a köztv-be az ellenzékieket.
Mister phd, ha a zh írásnál megengeded a fideszes hallgatónak, hogy puskát használjon, és utána a többieknek vele példálozol, hogy milyen k.rva jól sikerült neki a dolgozat, ez elég kínos lesz neked :))
Placa02
Placa02 2022. 08. 23. 13:04
#80567
"Szuverén, a nyugatló hanyattól független, baloldali befolyástól mentes Nemzeti Időjárás kialakítását tervezi a kormány. 
Ezentúl a főispánok feladata lesz megszervezni vármegyéink felhőzetét és a csapadék adagolását is, különösen Felcsút-meccsek, békemenetek, budapesti olimpiák és tűzijátékok idején. 
Csak így védhetjük meg a családokat a bizonytalansági faktoroktól. 
Az Időjárás nem lehet ellenzékben!"
Törölt felhasználó 2022. 08. 23. 13:01
Előzmény: #80561  Sehmet
#80566

"Egyébként is érdekes lett volna például most, 2022 április 3.-án, ha a háború közepén, ha Ukrajnából átjöttek volna szavazni, majd visszamentek volna harcolni."
.
Meglepődnél ha tudnád mennyi kettős állampolgár jött át a háború előtt, hogy ne kelljen átvenni a behívót.
A Kárpátaljaiak azt mondták, hogy ez nem az ő háborújuk.
Nagyon sokan vannak azóta is itt, de ők nem szerepelnek a menekült statisztikában, mert magyar állampolgárok (is).
bugocsiga
bugocsiga 2022. 08. 23. 12:53
Előzmény: #80562  Sehmet
#80565
Москва felett 1 nemkormanyg.-en?
Törölt felhasználó 2022. 08. 23. 12:50
Előzmény: #80561  Sehmet
#80564

A választási események saját tapasztalás.
Nem egy választásról van szó, hanem a választási rendszer módosításáról.
Törölt felhasználó 2022. 08. 23. 12:48
Előzmény: #80548  Törölt felhasználó
#80563
Be kellene keretezni:
„a mindenkori politika magára hagyta az értelmet és a suttyóságra épített, itt sosem volt cél értelmes társadalmat építeni, a rettegő/gyűlölködő/függő könnyebb játszótér a politikusnak. Ennek kedvez a mostani OMSZ ügy is, akik nem értik mi az a 80% valószínűség most ünnepelnek.”
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 23. 12:46
Előzmény: #80557  Törölt felhasználó
#80561
A cikk az állítólagos magyar nyugdíjak felvételéről szól, nem a választásokról. :) Egyébként is érdekes lett volna például most, 2022 április 3.-án, ha a háború közepén, ha Ukrajnából átjöttek volna szavazni, majd visszamentek volna harcolni. Ez még viccnek is rossz!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók