Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet péntek, 12:41
Előzmény: #140815  badsector1
#140820
Azért nem irigyellek, hogy még nyaralás alatt is nyomnod kell a mantrát, nehogy elfogyjon a májkrémkonzerv a sátorból! :)
Sehmet
Sehmet péntek, 12:40
Előzmény: #140815  badsector1
#140819
Ha már "eszetlenségről" írsz velem kapcsolatban, akkor előbb nézd át a te hozzászólásaidat, amelyek tipikus példái ennek! :)
ronaldinyo péntek, 12:39
#140818
sátánista fidesz -pokolra kerül vissza-szavazoival együtt ha nem térnek meg-a szavazok mert a többieknek nincs kegyelem
Sehmet
Sehmet péntek, 12:38
Előzmény: #140815  badsector1
#140817
Igen, van, amikor a rövidtávú memória is romlik! Te írtad, hogy az olasz tengerparton. :)
Sehmet
Sehmet péntek, 12:38
Előzmény: #140812  bigyula
#140816
Közvetlenül nem, de azért a kérdés megválaszolása ennél egy kicsit bonyolultabb, mert Ursula "főnöke" két olyan testület is, amelyben magyarok is vannak.
badsector1
badsector1 péntek, 12:37
Előzmény: #140809  Sehmet
#140815
Megint eszetlenül vagdalkozol, mivel fogalmad sincs, hogy pontosan hol nyaralok. :))
Sehmet
Sehmet péntek, 12:36
Előzmény: #140796  Peterbond
#140814
Szerintem teljesen adekvát válasz volt a hozzászólásodra anélkül, hogy bármilyennek "néztelek" volna. Más az, aki tényleg hülyének próbálja nézni a másikat, közben magából csinál azt. Nézd meg, hogy ki és mit írogat nekem, és főként azt, hogy mit. Persze, téged nem szeretnélek az ilyenek közé sorolni, csak válaszoltam egy hozzászólásodra, amire a reakció a kérdéstől eltérő csapkodás, ami akár igaz is lehet, de nincs szoros összefüggésben a vita témájával. Annak azért örülök, hogy konkrétan nem cáfoltad azt, amit írtam.
badsector1
badsector1 péntek, 12:36
Előzmény: #140809  Sehmet
#140813
Ezért mondtam, hogy te nem látod, hogy orbánt putyin ugráltatja.
bigyula péntek, 12:35
Előzmény: #140805  Sehmet
#140812
"Ez így van! Ursula nem "főnöke" a tagállamok kormányfőinek, maximum a biztosoknak. Ennyit azért illenék tudni - minimum!"
.
Akkor ugye az is tiszta, hogy Ursula nem alkalmazottja orbáncnak, a figyesznek.
badsector1
badsector1 péntek, 12:34
Előzmény: #140808  Sehmet
#140811
Erre én is rajöttem, ezert visszavonom, tehát nem a jogból ganem a logikus gondolkodásra sikerült rávezetnem téged.
Tehát van bizonyitek arra, hogy  hazudott jónéhány szavazatszámláló vitézy érdekében.
bullrider
bullrider péntek, 12:33
Előzmény: #140805  Sehmet
#140810
Ha már ekkora spíler vagy az EU ügyeit illetően, akkor a rotációs (korábban soros, csak azt összekeveri a birkanyáj a Sorossal) elnökség feladatairól és jogosítványairól is:)
Sehmet
Sehmet péntek, 12:31
Előzmény: #140807  badsector1
#140809
Ez színvonal alatti vagdalkozás! Szerintem inkább hűtsd le magad a tömegturizmus színhelyének vízében, mert úgy érzem, hogy károsak a Nap sugarai! :)
Sehmet
Sehmet péntek, 12:30
Előzmény: #140804  badsector1
#140808

Ebből is látszik, hogy megint olyanba tenyerelsz bele, amihez nem értesz, de azért úgy próbálod magad beállítani, mint aki mindenhez is ért, amivel nem más, hanem magad teszed nevetségessé. Azt is elmagyarázom, miért. :)
.
Akkor kezdjük! A jog nem azonos a megalapozott bizonyítékokkal, és amit nekem tulajdonítva írsz, annak köze nincs ahhoz, amit írtam. Szerintem már te sem tudod saját logikádat követni! :)
.
Mit is tanítottál nekem? Jogot? Szerintem előbb meg kellene ismerned, hogy ez a fogalom mit is jelent!        
A jog olyan magatartási norma, amit az állam kötelező jelleggel előír, és aminek kikényszerítését állami kényszer biztosítja. Ebből is láthatod mekkora butaság az, hogy "tanítottam neked egy kis jogot". Nyomtatószervizes maradjon a szakmájánál úgy, ahogyan a jogász se szóljon bele a nyomtatószervizes munkájába. :)
badsector1
badsector1 péntek, 12:27
Előzmény: #140805  Sehmet
#140807
Orbánnak putyin a főnöke, de te ezt nem látod. :))
badsector1
badsector1 péntek, 12:25
Előzmény: #140805  Sehmet
#140806
Neked meg momentumos, de lehet, hogy mostanra tiszás főnököd van. :))
Sehmet
Sehmet péntek, 12:21
Előzmény: #140793  NickJ
#140805

Ez így van! Ursula nem "főnöke" a tagállamok kormányfőinek, maximum a biztosoknak. Ennyit azért illenék tudni - minimum!
.
Akkor egy kis - alapvető - tájékoztatás az Európai Unióról és annak szerveiről:
.
Az EU szervezete úgy épül fel, hogy a
-  hierarchia csúcsán az állam- és kormányfőket magában foglaló Európai Tanács áll,
-  majd ezt követi a tagállamok szakminiszteriből álló Tanács (Miniszterek Tanácsa)
-  aztán a tagállamokban megválasztott képviselőkből álló Európai Parlament, amely a Tanács nélkül jogszabályokat sem hozhat,
-  és legvégül a végrehajtó hatalomként, quasi kormányként működő Európai Bizottság
-  (és akkor még nem beszéltünk az Európai Unió Bíróságáról, az Európai Központi Bankról és az Európai Számvevőszékről, stb. sem)
badsector1
badsector1 péntek, 12:19
Előzmény: #140801  Sehmet
#140804
Ma is tanítottam neked egy kis jogot, tévesen állítottad fiktiv bizonyítéknak azt, hogy ahol nem talàltak tévesen elszámolt szavazatot, ott hazudott az a szavazatszámlàló, aki azt állította, hogy tévesen számoltak el szavazatot vitézy kárára.
badsector1
badsector1 péntek, 12:12
Előzmény: #140792  Sehmet
#140803
Az elmúlt ezer év legnyagyobb csutmók tolvaja lesz majd bíróság elé állítva a bukása után.
Sehmet
Sehmet péntek, 12:12
Előzmény: #140794  Peterbond
#140802
Ha közbeszerzés van, akkor lehet alacsonyabb árajánlatot is tenni a pályázat elnyerésére, ha pedig ennek ellenére a magasabb árajánlatot tévő nyer, akkor lehet Közbeszerzési Döntőbizottsághoz, és annak döntése ellen pedig a független magyar bírósághoz lehet fordulni felülvizsgálattal. Akkor mi a gond? Bezzeg a fillérekért történő privatizációnál nem voltak ilyen jogorvoslati lehetőségek!
Sehmet
Sehmet péntek, 12:06
Előzmény: #140798  badsector1
#140801

Köszönöm, ebből is látszik, hogy a jelző nélküli demokrácia is működik Magyarországon, működik a checks and balances rendszere. Jó, hogy erre ráerősítettél! Ha valaki pedig - bizonyítottan - hamis tartalmú nyilatkozatot ír alá, az viselje a következményeket, de ez már az igazságszolgáltatás területe.
Arra azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy az, a nagyra nőtt napközis, aki "éber állapotban" nem szokott vezetni, ja, jogosítványa sincs, hogyan tudja a kompromisszumok művészetet a gyakorlatban alkalmazni ilyen közgyűlési összetétel mellett. Korábban - többször is - írtam, hogy nem örülnék Vitézy győzelmének, mert az pürrhosi győzelem lenne.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek