Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shortelek 2023. 11. 28. 09:21
Előzmény: #117777  tanrek
#117780
Jó lenne ha megtörténne végre a kormányváltás, viszont ha az következő kormány hagyná a führert regnálni, az akkora hiba lenne ami megalapozná a bukásukat, elszámoltatás nélkül nincs esélye egy másik kormánynak, de vissza biztos nem szeretném mégegyszer orbánt, soha nem szavaztam rájuk, mert láttam mire képes(ek).
tanrek 2023. 11. 28. 09:16
Előzmény: #117773  Dehogynincs
#117779
Amúgy az első kérdésem felett véletlenül elsikkadtál...
Shortelek 2023. 11. 28. 09:15
Előzmény: #117774  tanrek
#117778
Nem így gondolom, ha egy sggfej belátja, hogy addig azért volt az, mert a butaságával orbán továbbélését támogatta és erre rájött, hogy az rossz, akkor már kitört abból törésből, fejlődött, akkor már nem érdemli meg az elitélő jelzőt. 
tanrek 2023. 11. 28. 09:12
Előzmény: #117775  Shortelek
#117777
Tegyük fel, hogy kormányváltás lesz, és a következő 2 ciklusban valami iszonyatos kormányzást produkálnának. Tele lenne a hócipőd velük. Képes lennél 8 év múlva azzal érvelni, hogy ettől még a mostani führer is jobb volt, hadd térjen vissza?
tanrek 2023. 11. 28. 09:08
Előzmény: #117773  Dehogynincs
#117776
Azt én nem tudom megmondani, hogy a becsípődésed okozója nélkül az ellenzék mire lenne képes egy szavazáson, de az biztos, hogy megérné kipróbálni. És azt sem vitattam soha, hogy ha nem lenne ugyanolyan hatalommániás köcsög, mint amilyen, már rég esélyt adott volna rá. Ha egyébért nem, azért, hogy bebizonyítsa, hogy nem ő tehet a sorozatos 2/3-ról...
De ez, és aközött, amit te szajkózol, azért a Holdról is látható a különbség....
Shortelek 2023. 11. 28. 09:07
Előzmény: #117772  Dehogynincs
#117775
Ez nem olyan bonyolult, hogy a fizika törvényeit kellene egítségűl hívni, ide más kell, felül kellene emelkedni, emelkedned a sértődöttségedből, belátni, hogy nem gyurcsány az ellenség. Belátás kellene nem megsértődni, ilyen egyszerű és akkor nem kellene azon gondolkodni, hogy ki kivel álljon össze. Azt gondolom, hogy ha egy párt csak 1- 2%-ot tud elérni arra nincs szükség. 
tanrek 2023. 11. 28. 09:03
Előzmény: #117770  Shortelek
#117774
Nekem nincs bajom azzal, hogy leseggfejezed őket, csak mindig hiányolom, hogy sosem teszitek hozzá, hogy amennyiben ezek a seggfejek bármi miatt legközelebb ellenzéki pártra szavaznának, attól még ugyanazok a seggfejek lennének....
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 08:00
Előzmény: #117771  tanrek
#117773
Neked is van kedvenc témád a becsípődésezés.
Van ellenszered a becsípődések ellen? Nem pusztán az én becsípődésem ellen, a kormányváltáshoz vagy akár feles vereséghez  hiányzó többszázezer választó becsípődése ellen?
Közvetett adataimat a változatos kétharmados vereségek sorából szűrtem le (persze tévedhetek), de van közvetlen közvéleménykutatási adatom arra is, hogy az ellenzéki összefogás 27%-ról 33%-ra növeli a fidesz támogatottságát.
A közömbös helyett tényleg jobb szó a bizonytalan vagy az el nem kötelezett, de a becsípődésem pártközpontjából (ami alapján a hozzászólásaimat írom) azt az utasítás kaptam, hogy a közömbös szót sulykoljam.
https://publicus.hu/blog/tizbol-het-ellenzeki-szerint-a-kozos-listaval-jobb-eredmenyt-lehet-elerni-az-europai-parlamenti-valasztason/
"Amennyiben az ellenzéki pártok külön indulnak az Európai Parlamenti választáson, a válaszadók 27 százaléka a Fideszre ...
Amennyiben viszont az ellenzéki pártok összefognak, akkor a Fidesz 33 százalékot kapna."
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 07:46
Előzmény: #117770  Shortelek
#117772
Egy ideje át szoktam ugrani a hozzászólásaidat, mivel ilyen seggfejező szintűek és semmilyen érvelést nem tartalmaznak.
"Itt nem az a kérdés, hogy Gyurcsány habos-fodros lekű angyal-e, hanem az, hogy a gyurcsányozás ellen van-e varázsszer."
A leseggfejezést véled varázsszernek? Ettől kevesebb seggfej lesz?
A politikában is vannak erős törvények. Ilyen a seggfejmegmaradás törvénye.
Mindig van egy jelentős választói tömeg (seggfej), amelynél a kormánypropaganda elnyomja az elveit és az (akár föl sem ismert) értékeit és érdekeit.
Ezek a választók szavazták bölcsen a nyakunkra Hornt, Orbánt, Medgyessyt és Gyurcsányt is.
Mivel győzöd le a seggfejmegmaradás tövényét, ami a politikában csaknem olyan erős megmaradási törvény, mint a fizikában az energiamegmaradás vagy a tömegmegmaradás (vagy általánosítva az energia és a tömeg együttes megmaradásának) törvénye?
Seggfejezéssel?
tanrek 2023. 11. 28. 07:38
Előzmény: #117768  Dehogynincs
#117771
Ahogy feljött ismételten a kedvenc témád, tudtam, hogy csak percek kérdése, hogy újabb esszével jelentkezz a beakadásodról....Ha már a személyes környezeteddel példázódtál.... Ha ott valaki valamit nagyon elkúr, akkor számodra azzal válik vállalhatatlanná, ahogy hallod a saját hangján azt beismerni, vagy ha váltig tagadja?
.
"A puszta jelenléte a közéletben sokakat tol át a fidesz táborába a közömbösek közül."
.
Neked mégis mit jelent a közömbösség? Akik a te becsípődéseddel élnek, azok szerinted közömbösek? Elég furcsán értelmezed... És ha tényleg azok, honnan következik neked, hogy a fidesz táborába tolja át őket és nem fordítva?
Shortelek 2023. 11. 28. 07:31
Előzmény: #117768  Dehogynincs
#117770
"Gyurcsány már nem tör kormányfői babérokra. A puszta jelenléte a közéletben sokakat tol át a fidesz táborába a közömbösek közül"
A seggfejeket!!
szieszta 2023. 11. 28. 07:22
Előzmény: #117755  badsector1
#117769

A szavazóbázist lehet rosszul érinti, de szerintem nem a szavazatok szempontjából. Ezek fel sem fogják, hogy ez a fidesz elhibázott gazda(g)ságélénkítéséből fakad.
A támogatások hatására lett a hihetetlen növekedés az építőiparban, de a szinte kamatmentes hitelek voltak a fő mozgatórugó.
Majd az lesz az érdekes, mi lesz a nem fixált hitelekkel. Az ismerősöm már most a dupláját fizeti a törlesztőnek.
Az agymosásra óriási közpénzeket költenek el, aminek 2 hatása is van. Megtömik a csókosok zsebeit és megmagyarázzák, hogy nem miattuk romlik a helyzet. Addig duruzsolják a fülünkbe, míg nem hisszük el.
A hír tv-ben már kínos, mennyire erőlködnek a fidesz-t mosdatni, bindics a kedvencem, akinek nincs olyan mondata, amibe ne komponálná bele a kampányszöveget. guruló dollárok, dollár baloldal, soros bérenc, brüsszel, háború, migráns.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 11. 28. 07:19
Előzmény: #117762  euler
#117768
zsigeri gyurcsányfóbia?
A zsigeri gyurcsányfóbia benned is lappang, amikor ilyeneket írsz, bár nem nevezed néven Gyurcsányt, aki ezekben az évtizedekben Orbán után a leghosszabb ideig uralkodott az alattvalóin a két félciklusával.
ORBÁN VÉGJÁTÉKA szombat, 23:46 #7374
"Ha a rendszerváltás eufóriájában, a 90-es években mondja valaki, hogy ide jutunk pár évtized után ..., hát, minimum az elmeállapotát kérdőjeleztük volna meg az illetőnek.
És hová jutottunk ..."
_______ nekem meg gravitációs fóbiám volt, de beletörődtem a gravitációba ___________
A serdülőkori eredményeimmel világcsúcstartó magasugró és távolugró olimpiai bajnok lehettem volna, ha rám csak feleakkora gravitációs erő hat, mint a versenytársaimra, nem is csak mindig, hanem csupán az ugrásaim idejére.
Engem nem lep meg, hogy vannak, akik rajonganak Gyurcsányért annak ellenére, hogy már sorozatban négy(!) kétharmados vereséget szállított. Orbán eddig csak két feles vereséget hozott a híveinek (2002, 2006).
Az sem lep meg, ha valakinek kifejezetten tetszik a 2006-os fidesz nagygyűlés utáni utcai harcászat és rendőri brutalitás.
Az sem lep meg, ha valaki elválik és utána újra megnősül, akár többször is. A környezetemben sokan megtették, de csak egy olyan eset volt, aki az előző párjával házasodott újra, a többiek mind mást választottak. Van olyan, hogy valaki másodszor is megbotlik. De ugyanabban a küszöbben?!
Az sem lep meg, hogy egy gyurcsányimádó nem érti, hogy mások  nem rajonganak a gyurcsányáért.
Az sem lep meg, hogy eddig egy gyurcsányimádótól nem hallottam, hogy a kormányváltásért beáldozná Gyurcsány személyét.
Visszatérve a gravitáció törvényére. A gravitáció azokra is hat, akik nem értik vagy nem hisznek benne.
A gyurcsányellenesség is hat, akár van alapja, akár nincs.
Ráadásul nem feltétlenül zsigeri. TGM sem zsigerből mondta, "kommunista kutyából nem lesz demokrata szalonna".
Azt jól látod, hogy hat a fidesz gyurcsányellenes propaganda. De az őszödi beszéd atombombájának nincs ellenszere. Ezt mindig le fogja rá dobni a fidesz. Gyurcsány a saját hangján mondja, hogy elkúrták.
Itt nem az a kérdés, hogy Gyurcsány habos-fodros lekű angyal-e, hanem az, hogy a gyurcsányozás ellen van-e varázsszer. Az kevés, hogy Gyurcsány már nem tör kormányfői babérokra. A puszta jelenléte a közéletben sokakat tol át a fidesz táborába a közömbösek közül.
Shortelek 2023. 11. 28. 06:29
Előzmény: #117762  euler
#117767
Akit gyurcsány tart vissza a szavazástól az nem látja a fátol az erdőt, sajnos az a 30 valahány százalék ha nem akarja a fideszt miért nem látja be, hogy mi a fontosabb, azok igazából nem is akarnak mást, ez van, ez egy elveszett ország, van itt is néhány olvtárs.
Shortelek 2023. 11. 28. 06:22
Előzmény: #117765  wyl
#117766
Viszont amit kihagynál 14%, a többi meg szintén 14%, szerinted külön vagy együtt több? Ennyi.
wyl 2023. 11. 27. 22:42
Előzmény: #117759  bronz
#117765
Koalicio2 párok, ahogy korábban írtam (Mszp,Dk nélkül) jelenleg kb 14%-on állnak. Tehát gyurcsánymentesen meg tudják szólítani az orbán és gyurcsánytagadó szavazókat , s akár még a fidesztől is elvehetnek pár %-ot. Szerintem csak így lehet egy halovány remény az ellenzéki győzelemre. Vagy legalább a fidesz 2/3-os újabb gyózelem megakadályozására. 
Vackoros 2023. 11. 27. 22:25
#117764

https://www.youtube.com/watch?v=EB6pvahUG2c
Friss, ropogós hírek nerniából:))
euler 2023. 11. 27. 21:13
Előzmény: #117759  bronz
#117762
Nem kell aggódni a listák miatt.
Annyi lista lesz ahány párt tud önállóan listát állítani. Nyilván erre néhány kispárt képtelen lesz, ők csapódnak a nagyobbakhoz, elsősorban a dk-hoz.
Előválasztás se lesz, koordinált indulás se és természetesen ellenzéki győzelem se (ld. korábbi hsz-eim!)
.
Azért ez a zsigeri gyurcsányfóbia mindig meg tud lepni. Hat a fidesz propaganda. 
Pedig csak rangsorolni kellene, hogy melyik nagyobb baj: egy dobrev vagy egy újabb orbán kormány.
bronz 2023. 11. 27. 20:45
#117761

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek