Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Ody_Mnadrell 2017. 04. 23. 11:04
Előzmény: #4918  rockmaster
#4920
Ez eddig rendben van, de egyszer elő kell állnia valamivel mert ha nem akkor aztán végkép eláshatja magát. Bár én se hinném, hogy minden alap nélkül mondana ilyet. Ez ahhoz túl súlyos. Ráadásul ha igaza van akkor nem hinném, hogy két napig maradna terítéken a dolog.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 23. 09:41
#4919
"Orbán szombaton a Kétfarkú Kutya Párt békemenetétől akkora pofont kapott, hogy a takony körbetekeredett a nyakán." (A.Népszava) Ütós volt a Kétfarkúak tüntetése, az biztos...
rockmaster 2017. 04. 22. 23:42
Előzmény: #4916  Ody_Mnadrell
#4918
Ez az ügy elég magas politikai szálon futhat, a tét nem kicsi. Szerintem Gyurcsány így próbálja tematizálni a közéletet, a passzív szerepből aktív szereplővé válni. Ha egyből mindent kiteregetne, akkor nem lehetne ezt sokáig napirenden tartani. Ha nem igaz, vagy ha Orbán úgy gondolja, hogy ezt úgyse tudja bizonyítani, akkor feljelentik. Ha igaz az állítás, és Orbánék nem jelentik fel, akkor ez egy jó muníció. Azt gondolom, ha lesz feljelentés, akkor azt nem Orbán teszi meg, hanem valamelyik beosztottja, így továbbra is fedhetetlennek tűnik majd az Orbán-csicskák szemében. Mindazonáltal lehet ebben valami igazság, mert ez az orosz közeledés több, mint elgondolkodtató...
________
________ 2017. 04. 22. 22:35
Előzmény: #4916  Ody_Mnadrell
#4917
Majd kiderül ez is. Ki tudja, milyen titkot fecseghet ki, mit mondhat el, mit nem, kik lehetnek még érintettek... Legjobban egy hangfelvételnek örülnék Simicskától, amiben orbán előad egy fecsúti beszédet.
Ody_Mnadrell 2017. 04. 22. 21:57
Előzmény: #4897  ________
#4916
De miért nem akarja megosztani? Ha lenne ilyen infója azonnal ki kellene teregetni ország-világ előtt! Mire vár?
Alilou3 2017. 04. 22. 21:22
Előzmény: #4914  ts3
#4915
Az amerikai nagykövetség felkért egy fideszes vezetőt miniszterelnöknek A NER kedvenc spirituális-ezoterikus biztonságpolitikai szakembere, Nógrádi György a napokban a szokásosnál is meghökkentőbb állítást fogalmazott meg egy dombóvári fórumon. Az amerikai nagykövetség bekérette a Fidesz egyik legmagasabb vezetőjét, hogy vállalja el, hogy miniszterelnök lesz. Az illető azonnal elment a miniszterelnökhöz, és elmondta az egészet.- idézi Nógrádit a 444. A lap megkereste az ügyben Havasi Bertalant, a miniszterelnök sajtófőnökét, mi pedig megkérdeztük a Fidesz sajtóosztályától, hogy tudnak-e olyan történésről, amelyet Nógrádi említ, és ha igen, kit akartak az amerikaiak Orbán helyébe tenni. A sajtóosztály részéről Hidvéghi Balázs kommunikációs igazgató a következőt válaszolta az Év Konspirációs Teóriája aranyfokozatára simán esélyes sztorival kapcsolatos kérdésünkre, hogy A Fidesz az ilyen és ehhez hasonló híresztelésekkel soha nem foglalkozott. A politikában a külső befolyásolási kísérletek állandóak. A Fidesz-KDNP mindig is azon dolgozott, hogy ezeket elhárítsa.
ts3 2017. 04. 22. 21:05
Előzmény: #4901  Phylaxa
#4914
"Te ilyeneket komolyan elhiszel? :)" Hihetőbb mint, hogy soros küldi ránk a migráncsokat. :))
andare 2017. 04. 22. 19:55
Törölt hozzászólás
#4913
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 22. 17:54
Előzmény: #4910  peter_s
#4912
Na, akkor helyben vagyunk. Ezt én is támogatom, mindkettőt a történelem süllyesztőjébe végre.
-pny 2017. 04. 22. 15:55
Törölt hozzászólás
#4911
peter_s 2017. 04. 22. 15:49
Előzmény: #4905  Alilou3
#4910
Szerintem meg mindkettő, Gyurcsány és Orbán is takarodjon a picsába. Bár ezért a véleményért voltam már náci, hazaáruló, sorosbérenc, fasiszta, merkelbérenc, fideszes, mszp-s, jobbikos, KDNP-s, gyurcsányfóbiás, orbánfóbiás stb. stb. stb. Koalícióban öntik rám a szart ezért a szélsőséges gyurcsányista és orbánista huszárok, csak érdekes, hogy ilyenkor nem utálják egymást, hanem azt ütik, akinek mindkettőből elege van.
Alilou3 2017. 04. 22. 15:40
Előzmény: #4908  peter_s
#4909
Yessssss link
peter_s 2017. 04. 22. 15:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#4908
Öregem, te meg valószínűleg egy KISZ-es veterán, aki imádja a KISZ-es, MSZMP-s levitézlett hazaáruókat, és tapsol nekik éjjel-nappal! Nyilvánvalóan Orbánnal is vagyok, hiszen Fletó haverod megmondta október 23-án, hogy aki nincs vele, az Orbánnal van. A vörös csillagos pártkönyvecskét, és munkásőr egyenruhát még nem dobjad ki, hasznát veheted még.
Alilou3 2017. 04. 22. 15:26
Előzmény: #4905  Alilou3
#4907
„.....azért lett a mostani miniszterelnök egykori oroszellenesből Putyin elnök legfőbb pártfogója, mert az OROSZ ELNÖKNEK OLYAN BIZONYÍTÉKAI VANNAK ORBÁN VIKTOR ELLEN, AMIVEL A KORMÁNYFŐ ZSAROLHATÓVÁ VÁLT. Gyurcsány Ferenc sok részletet nem árult el, de annyit igen: többet tud, mint amennyit most megoszthat a nézőkkel. hozzátette, hogy látta is a kompromittáló dokumentumot.... "Szerintem ezek a vádak bizonyíthatóak" – jelentette ki erre a DK-s politikus, megjegyezve: ehhez az... kell, hogy e dokumentumok birtokosai hajlandóak legyenek a papírokat egy igazságszolgáltatási folyamatban átadni a magyar hatóságoknak, és nemcsak betekintést engedni beléjük..... Arra a kérdésre, hogy nem kellene-e konkrétabbnak lennie, bizonyítékokkal alátámasztani a kijelentéseit, a politikus azt válaszolta: A miniszterelnök úr van abban a helyzetben, hogy BEPERELJEN EZÉRT A VÁDÉRT, ha úgy gondolja, hogy nem állja meg a helyét, amit mondok. És akkor IGAZSÁGSZOLGÁLTATÁSI FOLYAMATBAN BE FOGOM TUDNI BIZONYÍTANI az igazamat...." SIMICSKÁNAK, VAGY GYURCSÁNYNAK VAN TÖBB ÉS HITELESEBB?.... link HOPPAAAAAA
Alilou3 2017. 04. 22. 14:59
Előzmény: #4905  Alilou3
#4906
"Most szóltak, hogy már 30 millióan vagyunk itt, a tömeg vége Szegeden van, de folyamatosan jönnek Lengyelországból is" - mondta Sprotni, az egyik legviccesebb felszólaló.
Alilou3 2017. 04. 22. 14:58
Előzmény: #4899  peter_s
#4905
Gyurcsány marad, orbán takarodjon a gcibe
andare 2017. 04. 22. 14:47
Törölt hozzászólás
#4904
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 22. 14:44
Előzmény: #4902  peter_s
#4903
Jó, nem vagy a kisfiam. (Még jó!) Beszéljünk nyíltan mindazonáltal, elég védhetetlen az álláspontod (és nem foglak magázni, ez itt nem divat). Leszögezném: Gyurcsány sem ingem, se gatyám, levitézlett kavarógépnek tartom, de ha valaki olyat mond, hogy bíróság előtt is tudja igazolni, hogy nem hazudik, azzal szemben 2 dolog lehetséges. Vagy mélyen hallgatni, és szerintem ez fog történni, vagy pedig perelni, ha valaki annyira biztos a dolgában, hogy így akarják besározni a becsületét. A perben a bizonyítékokat már be kell mutatni, ha vannak. Lehet gyűlölni Gyurcsányt és leírni róla mindenféléket. Felesleges, nem sok vizet zavar ő már, és ezt persze, hogy tudják Orbánék. Aki pedig életében ezerszer többet hazudott és kamuzott, az éppen Orbán.
peter_s 2017. 04. 22. 14:30
Előzmény: #4900  _Sigorszky
#4902
Engem ne kisfiamozzon, én sem tettem! De szóljon ha ilyen hangnemre van szüksége, mert beszélgethetünk így is. Egyrészt Gyurcsány annyit hazudott már, hogy nevetséges rá hivatkozni. Másrészt Gyurcsány írta még a francia és brüsszeli terrorcselekmények után, hogy nem szabad félni a gonosztól és nem szabad megijedni. Meg egy demokrata nem fél. Persze, nem lep meg, hogy egy politikus ennyire hazudik és gerinctelen, de ha fosik, akkor nem kéne osztania az észt meg másokat kiritizálni, hogy nem állnak elő a farbával és nem beszélnek nyíltan, és a demokrata jelzőt is el lehet felejteni vele kapcsolatban (a szememben már régen nem demokrata). Ha meg tényleg így van, hogy az életét félti, akkor a legrosszabb megoldást választotta, mert elhintette, hogy vannak kompromittáló információi, csak még nem mondja. Ilyenkor van a leginkább veszélyben szerintem. Kimondom: Gyurcsány KAMUZIK, és semmi komolyabb információt nem fog megosztani a közvéleménnyel, mert nincs neki. Ha lenne ilyen, akkor már Gyurcsánynál jóval nagyobb emberek kiszivárogtatták volna, nála jóval hatalmasabb figurák is vannak, akik nagyon szeretnék, hogy a jelenlegi hatalom megbukjon.
Phylaxa 2017. 04. 22. 14:12
Előzmény: #4891  ts3
#4901
Te ilyeneket komolyan elhiszel? :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek