Na ez az, mert Jászberényben szarrá lett verve. :D Mindent elmond a pedofideszről, hogy mégis ott ül a parlamentben. Minden tetűre égető szükségük van.
Regisztráció: 2018-11-21 21:52:44
Hozzászólások száma: 4 184
Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 09:03