Topiknyitó: betgyuri 2019. 07. 07. 22:40

NEW OPUS GLOBAL  

Létrejött az új Fórum.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zsimo
Zsimo 2021. 02. 23. 21:40
Előzmény: #74874  Törölt felhasználó
#74880
Pontosan! Félre vezették a befektetőket és folyamtosan hazdutak! Nagyon sok kicsit megvezettek ez igy nem korrekt. Okolhatod magad mindek vettem bele? Hát azért mert 600 nál is ment a nemeztközi roadshow majd 450 nél is kamu 300 nál konzum vagyont behozták, folyamatos tudtatos megtévesztés! 
KKR13
KKR13 2021. 02. 23. 21:35
Előzmény: #74876  Törölt felhasználó
#74879

Nem lepődtem meg rajta, a rendes "komcsik" veszte a liberális szarkeverőkön múlt annak idején is, akik pár százalékkal ugráltatták őket. A világ legálszentebb, önzőbb bandája, ha újra szerepet kapnak, a magyarságnak végleg befellegzett.
KKR13
KKR13 2021. 02. 23. 21:29
Előzmény: #74874  Törölt felhasználó
#74878

A hírek jelentősen befolyásoltak engem is, de rövid távra én is félre lőttem az eredmény becsléseket illetően.
Azokban a napokban, amikor vásároltam a nagy részét a részvényeknek, azt hittem, hogy az apportok után őrületbe kergetik az árfolyamot és ugye az azt követő hetekben is voltak hirtelen megindulások, hogy totálisan nem bizonytalanodjanak el a vásárlók.
Mivel eleve hosszú távra kívántam befektetni, így nem foglalkoztam azzal, hogy eladjak a lejtmeneteknél, bár persze, ha az ember tudta volna azt, hogy mi lesz a folyamat vége, úgy utólag már máshogy döntött volna.
Most már viszont úgy látom, hogy lassan, de elindult valami, ha nem is a várakozásaim szerint, de már megedződtem. A Covidot meg végképp nem tudta az ember előre "belőni"
.
Ez a cégcsoport szerintem már ebben a formában is képes lenne összehozni a jelenlegi kapitalizációját pár év alatt, ha nem lennének "szemérmesek" (például építőipari árazás) vagy nem lennének egyéb negatív hatások (Covid, politikai kitettség), de most még bőven az építkezés időszaka zajlik, itt most nem feltétlenül az eredmény az elsőrendű szempont, hanem a méret növekedés.
VERTAK 2021. 02. 23. 21:29
Előzmény: #74875  KKR13
#74877
++++
KKR13
KKR13 2021. 02. 23. 21:15
Előzmény: #74873  zsaver
#74875

Szerintem nagyon jól tudod, hogy ez irónia volt, csalódnék, ha nem így lenne :)
Nem is hiszek több szempontból ilyen dolgokban, de legfőképp azért nem, mert szerintem nem lesz rá szükség.
Amit nem értek (mondjuk dehogynem, mert kevés valós befektető van itt), hogy kb. pár hónappal a zuhanás után mindenki már eret vágott és bár az árfolyam nem túl szívderítő, de nem érkeztek olyan számok az elmúlt egy év időszakos beszámolóiból, amiből rossz tendencia látszódna és szerintem sokkal jobb a helyzet, mint, hogy mindenki már a temetésre készülődjön.
Egyszerűen az árfolyam alakulása és a közeledő választások miatt sokan egyre jobban paráznak, illetve a folyamatos meglódulások és visszacsorgások miatt csak a szarra fókuszálnak.
Le kell szögeznünk, hogy a korábban megjelent hírek, események alapján több eredményt várhatott el sok ember a holdingtól, többek között én is, de megfordult a tendencia és szerintem, ha a Covidon és a választáson túl leszünk, úgy már elkezdünk közelíteni a valósághoz.
Ha nem, akkor persze mind meghalunk :)
Én szerintem a lehetőségeimhez, dimenziómhoz képest sokkal nagyobb kockázatot vállaltam és hittem egy nemzeti feltőkésítési koncepcióban, mégsem kívánok ebbe belehülyülni - sem a veszteséget realizálva másokat helyzetbe hozni -, elég lesz arra sort keríteni pár év múlva:)
Azt látom az itteni üzengetésekből, hogy ha a ténylegesen érintett személyeket (valós befektető, aki hitt is a koncepcióban) vesszük, hogy attól, ha folyamatosan bemondjuk a sérelmeinket és egymást körbe nyaljuk - pedig még a totális igazságot sem ismerjük - semmi sem fog változni.
Megmondom őszintén, azokat a személyeket, akik csak spekulálni akartak és alapból gyűlölték már az orbáni politikát, semmilyen szempontból nem tartom áldozatnak, sorstársaknak, de meggyőződésem, hogy ők a leghangosabbak itt.
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 20:37
Előzmény: #74869  KKR13
#74874
Itt most arról van szó ha nem értenéd, hogy nagyon sok mindent ígértek ( osztalék már a 2019 évre, telekomos cég, külföldi tőzsdére való bevezetés, stb) és nagyon kevés teljesült belőle és ezáltal sok embert beetettek és becsaptak ezzel. Volt egy olyan vetélkedő régen, hogy "fele sem igaz Ezt játszották el. Na de itt mindenki jól fog járni! Akár csak a fúzióval! 
zsaver 2021. 02. 23. 19:30
Előzmény: #74869  KKR13
#74873
Azta Te már az Opus- kárpótlási alapról írsz, meglepett, mert az nincs és nem is lesz. 
Vagy talán úgy gondolod, hogy Virág Feri ,- a kedvedért fog egy ilyet alapítani? 
Nem fog. Ő jól megszedte magát a kisnefektetők megvezetésén, a "Jövőbelátó konferenciával, az Opus 1000 és a Konzum 10000" még téged is megvezetett, - és azóta : Höhő-zik rajtad és rajtam is persze.
 Mi elhittük azt a sok hantát, és úgy gondoltuk. hogy ha a brókerünk ilyen rózsásan látja a jövőt, akkor jó helyen van a pénzünk.
Fátylat boritottak a józan paraszt értelmünkre,- és így az elhomályosított értelmünkkel rossz döntést hoztunk.
Ha olyan okos vagy, hogy kitaláltad ezt az Opus- kárpotlási alapot, alapítsd meg, és kérd a Virágot, hogy utaljon oda. Nem fog. 
KKR13
KKR13 2021. 02. 23. 18:40
#74871

KKR13
KKR13 2021. 02. 23. 18:18
Előzmény: #74835  Törölt felhasználó
#74869

Mit fogsz mondani majd.
Kedves Virág elvtárs, mindig is veletek voltam, de szeretem volna én is egy picit lopni, mert ugyebár itt sokan ezt a dolgot a kezdetektől annak tekintik, de mégis bőszen vettek részvényt.
Most legyetek szívesek lopjatok nekem is egy kicsit az adófizetőktől az Opus kárpótlási alapba?
A kedvencem az a szokásos frázis,  hogy "eddig rájuk szavaztam, de most már nem fogok és majd a környezetemben lévőket is erre agitálom".
Ja, biztos, ha be vagy szorulva, akkor magad ellen cselekszel.
Vannak itt bőven spekulatív emberek, akik nem befektetni jöttek ide, de azzá váltak, mert elmérték a helyzetet. Nekik nincs morális tartásuk - akár az ördöggel táncolnának egy kis pénzért -, de mégis feloldozást várnak másoktól, ha besültek és bőszen bírálnak bárkit, holott ugyanolyan kapzsi a magatartársuk.
Sajnos miattuk senki sem fog a valós befektetők kedvébe járni - mert nincs a homlokodra írva, hogy te ezzel a szándékkal érkeztél  (na jó bizonyos szempontból azért lehetne találni "bizonyítékokat") -  és nem fognak ezért több tízmilliárdot betolni részvény vásárlásra, hogy jobban érezzek magukat a megkeseredettek egy kicsit magasabb árfolyamot ízlelgetve, főleg, hogy a döntő részük azonnal kapitulálna.
Aki megfelelő információ birtokában van, az lehet, erre vár, hogy kétszer is keressen rajtad, s a második kör hasznát majd jóval később realizálja. Ezen időszak, ami a mostani világban uralkodik, pont jó egy ilyen taktikára, főleg lebegtetve a választási félelmeket. Nem csodálkoznék, ha páran ilyen szándékkal fűtenék itt is az embereket.
Itt most mindenki kénytelen veszteséget realizálni vagy befektetői vénával kivárni, hogy lesz-e ebből komoly érték. Kb. két és fél év telt el az apportoktól, ez egy ennyire összetett és nagy méretű, sok induló gazdálkodói szegmenssel és kötelezettséggel rendelkező holdig esetében nem nagy időtáv.
Persze, keserű lehet a szájunk íze, mert sok mindent énekeltek nekünk - és az engemet is hidegen hagy, hogy az illető már nincs házon belül, mert akkor a szervezetet képviselte -, de meggyőződésem, hogy ide beírogatók közül sok speka - Lőrincéktől független - személy is ugyanúgy beetette az embereket és szép profitot realizált az embereken.
Pojáca
Pojáca 2021. 02. 23. 18:12
Előzmény: #74841  Kopejkabá
#74868
Csak megkérdezem, hogy ez a sehonnai bitang drogos hogyan kerül ide? Milyen kapcsolódása van ehhez a céghez?
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 17:58
Előzmény: #74863  betgyuri
#74867
KKR13
KKR13 2021. 02. 23. 17:56
Előzmény: #74726  cikcak
#74866

Köszönöm, igazad van.
galbubu 2021. 02. 23. 17:36
Előzmény: #74853  ricraven
#74865
Mégpedig !
Tőlünk, a mi zsebünkből szedik ki a lóvét már több mint három éve.
pecaman
pecaman 2021. 02. 23. 17:18
#74864
Látom,szokásos forgatókönyv.Inkàbb itt szàllnèk ki,mint 200nál.Ez übersz.pás.Annyira igaz itt a naaagy tervekkel minden,mint a vezír vagyonnyilatkozata!Ébresztő.
betgyuri
betgyuri 2021. 02. 23. 17:18
#74863
Este 20-tól ittvagyok. 
betgyuri
betgyuri 2021. 02. 23. 17:17
Előzmény: #74858  Törölt felhasználó
#74862
Ha nem érdekli őket az árfolyam, a legutolsó beszámoló  kamu. 
Törölt felhasználó 2021. 02. 23. 17:17
Előzmény: #74860  betgyuri
#74861
Nem ezt igérték, hangoztatták. Vicc az egész.

Topik gazda

betgyuri
betgyuri
2 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek