kenyeres2

Regisztráció: 2010-07-18 17:10:40

Hozzászólások száma: 15 570

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 18:01


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

401 331
2026. 05. 30. 10:27
34 812
2026. 05. 29. 15:36
15 044
2026. 05. 28. 12:54
184 515
2026. 05. 30. 06:12
6 163
2026. 05. 30. 09:24
2 361
2026. 05. 29. 17:03
122 168
2026. 05. 29. 23:30
177 430
2026. 05. 29. 17:39

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topikból

A moderálás a "ORBÁN TAKARODJ !!!" topik #191943 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ma már csak vizet igyál
Moderáció:
Kitiltás a "Orbán takarodj Trollmentes" topikból

A moderálás a "Orbán takarodj Trollmentes" topik #1107 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ez a trollmentes

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)" topikban - 2025-04-23 19:05-ig (364 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)" topik #2499 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Emesézés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-05-29 10:05-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2024-07-10 13:24-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-04-04 11:12-ig (29 nap, 23 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #171435 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Lègyszi
Moderáció:
Felfüggesztés a "NEW OPUS GLOBAL" topikban - 2025-12-14 15:52-ig (30 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "NEW OPUS GLOBAL" topik #178810 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Ismételten kérlek hagyd abba rendkívül indulatos, trágár komment
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-12 09:08-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés

utolsó 20 hozzászólás

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! hétfő, 18:01
Jegyezzük meg, 110 tonna aranyunk van,
 repterünk, az energia szektor is a miénk.
 Mi marad négy év múlva????????????????????????????????
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! hétfő, 17:48
TISZÁSOK!
AZ LENNE A KÉRÉSÜNK, HOGY FELTÉTLEN SZÓLJATOK, 
HA ELJÖN A PILLANAT. HOGY HIVATALOSAN IS SOKKAL JOBBAN ÉLTEK,
 MINT AZ ORBÁN KORMÁNY ALATT!
NEM SZERETNÉNK LEMARADNI, AZ ÜNNEPRŐL
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 21:59
A ,,BUKOTT" szó értelmezése gyorstalpalói precizitással, tiszás értelem-torzítók figyelmébe ajánlva Mottó: Tisztelet a kivételeknek, akik erősítik írásom alapvetését!A Fidesz-KDNP elvesztette a 2026-os választásokat. Ennek az írásnak nem feladata a felszíni és felületes magyarázatok mögötti mélyebb okok feltárása, de az bátran kijelenthető, hogy a magyarországi 3.5 millió szavazó mellett a világszintű társadalom-mérnökösködés keze is vastagon benne volt az európai mainstream terveinek küllői közé botot helyező, szuverenista Orbán-kormány elmozdításában.Magyar Péter és modor-epigon miniszterei, a pozíciókra leső sáskahaduk egyéb szereplőivel karöltve kéjes örömmel vágják a 16 évig hozzájuk hasonlóan kétharmados felhatalmazással kormányzók szemébe a ,,BUKOTT" szó megannyi hangsúllyal kiejtett változatát, miközben libabőrző borzongás futkos a hátukon pusztán azért, mert a kolompot jelen esetben a ,,nép, az istenadta nép" átkötötte a nyakukba és a nyájnak, azaz országunk minden polgárának ők bim-bamozhatják az elkövetkező 4 év vonulási irányát és elvárt bégetését.Ha viszont maradunk a BUKOTT szó narratívájánál, akkor M.P. is bukott, mint családapa, bukott, mint tartós barátságok őrzője és már most látszik, hogy bukott, mint az alkotmányos kereteket semmibe vevő kalandor politikus.Visszakanyarodva, amit ismételni szeretnék, hogy NEM BUKOTT meg az Orbán-kormány, CSAK ELVESZTETTE a 2026-os választást. Ez a mondat tisztelet a legyőzött iránt, tisztelet annak támogatói iránt, amit nyilvánvalóan a jelenleg hatalmon lévőktől nem várhatunk, nem beszélve arról, hogy a folyamatában négyszeri, kétharmados felhatalmazással kormányzókat bukottazni olyan szegénységi bizonyítvány, mintha a 4 arannyal rendelkező négyszeres győztes elért eredményeit semmibe venné az eleddig csupán egyszer győzelmet arató sportoló.A rajtvonalra felállók közül a kampány startpisztolyának elsütése után, a választás napjának estéjére valaki kétségtelenül győz, valaki, valakik meg vesztenek. A sportban, legyen bármilyen szakág, a verseny végén csak egy győztest hirdetnek, a második helytől a legutolsó szereplőig bezárólag nem beszélünk bukottakról azért, mert egy adott pillanatban nem tudták azt az eredményt felmutatni, mint azok, akiknek végül az ,,aranyérem", ebben az esetben a kormányzás felelőssége a nyakukba szakadt.A politika is verseny. Programok, nézetek harca, küzdelme a választási győzelemért.Elfogadhatatlan a tiszások dehonesztáló és alázni szándékozó minősítése, minősítései, amit a BUKOTT KORMÁNY" szókapcsolat imamalom szerű ismételgetésével szajkóznak, hiszen elfelejtik, hogy ezzel az erővel a történelem bármilyen demokratikus keretek között megválasztott kormányzata bukott kormányt jelent a világtörténelem idősíkjának egyenesén, vagy előbb vagy utóbb. A versengés vesztese soha nem bukik, csupán időlegesen nem neki kedvez a politikai csillagállás.Magyarország mostani győztesének szánni való gyengeségét az mutatja leginkább, hogy a küzdelem vesztesét folyamatosan gyalázza, negatívan minősítgeti, ahelyett hogy tisztességgel beszélne a momentán alul maradtról.Magyar Péter ezt azért nem értheti, mert úgy győzött, hogy morálisan - ha valaki, akkor ő - egy valóban normális értékrend szerint élő nemzeti közösségben a politikai indulásának pillanatában már bukott ember volt az erkölcs legszélesebben vett értelmezése szerint. Az, hogy győzelmét még egy kétharmados felhatalmazással se volt képes a fair play keretei közé visszagyömöszölni, azt mutatja, hogy olyan, mint az a fékevesztett bokszoló, aki ugyan kiütötte az ellenfelét, de a győzelmének eufóriájában még néhány tucatszor belerúg a földön fekvő ellenfelébe. Ezért a sportban diszkvalifikálás jár, a magyarországi politikában pillanatnyilag kínos hallgatás és tesztelése annak, hogy az agyba-főbe rugdosás mikor VÁLIK az áradó (sz)áradóknál kontraproduktívvá, mert amíg ez nem következik be, addig folytatni fogják.Megjegyezni kívánom, hogy nem VÁLIK, mert már régen célszerűtlen. Mikor fog ezzel szembesülni pukkancs őfőméltósága?Amikor a sajátjait kezdi majd verbálisan agyba-főbe rugdosni.Ebben a műfajban kétségtelenül ,,summa cum laude" a teljesítménye.El ne felejtsem, végtelenül találónak érzem ide Sir Winston Churchill bölcs mondását:,,Az emberek és az állatok közötti különbség az, hogy az állatok soha nem engedik meg azt, hogy egy bolond vezesse a falkát."Kell még valamit mondanom, Ildikó?UI: Tisztelt Olvasóim! A jobboldalnak a választások elvesztése után is egy összehangolt hálózatként kell működnie. Tudnunk kell egymásról. Oldalam csupán apró szeletkéje a nagy egésznek, ezért arra kérem kedves mindannyiukat, hogy minél szélesebb körben OSSZÁK MEG írásaimat és kövessék be a Parabolhát. Köszönöm.Egy apró kiegészítés: Aki mosdatlan szájjal kommentel oldalamon, azt repítem /kapacitásomhoz mérten/, mint Gagarint az űrhajó. Emberhez méltóan lehet nálam érvelni, minden más felesleges próbálkozás.Bognár Zsolt /Parabolha/ Kevesebb megjelenítése
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 18:06
Tegnap a barátom elmondta a szomszédját kirúgták a munkahelyéről,
másnap a férje is ezzel jött haza.
Meg köszönte a fiának és azt mondta,itt a változás amit akartál.,
Nem tudom fizetni a egyetemet ,
menjél el biciklis futárnak.
Ez csak egy család hány van ilyen???
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 11:46
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! szombat, 08:09
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! péntek, 11:16
Senki sem MENEKÜL!
Mint a mérgezett egerek,
 úgy tűnnek el-ról a cégek!
 Most a legnagyobb csomagautomata hálózat távozik
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! csütörtök, 20:55
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! csütörtök, 20:24

friss hírek További hírek