Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2019. 07. 31. 00:40
Előzmény: #27413  Phylaxa
#27420
https://orange.handelsblatt.com/artikel/46536
"Der Bundeslagebericht 2017 zeigt: Je nach Herkunftsland der Flüchtlinge ist die Kriminalität unterschiedlich hoch. Bei Flüchtlingen aus den Ländern Syrien, Afghanistan und Irak fällt die Kriminalität geringer aus. Bei Flüchtlingen aus den Maghreb-Staaten (Algerien, Marokko und Tunesien) sowie aus Georgien und den afrikanischen Ländern Nigeria, Gambia und Somalia liegt die Kriminalitätsrate deutlich höher."
Ja, hogy mégsem vagyon tiltva...
signal2
signal2 2019. 07. 31. 00:32
Előzmény: #27408  Phylaxa
#27419
Ha már linkelted volna, olvastam volna. Persze még az is csak egy beszéd marad, akármit is mondott. 
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:38
Előzmény: #27414  euler
#27418
Értsd már meg, hogy tilos ezeket a statisztikákat közölni. Mit nem értesz ezen? Tiltva vagyon az EU-ban. Akkor te milyen statisztikát másolgatsz? Hűűűű, de nehéz.  :)
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:34
Előzmény: #27412  badsector1
#27417
Mire írtam az "ebben biztos vagyok" kifejezést? Írd már le légyszíves! Csakhogy tudjam. :)
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:33
Előzmény: #27411  euler
#27416
Nem volt Gyuri bácsinak semmiféle terve és nem is ezért járt Brüsszelbe. Életében nem foglalkozott a migránsokkal és egy fillérjét sem áldozta erre az ökörségre. Én ezt elhiszem neked. :)
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:31
Előzmény: #27410  euler
#27415
Na na. Gyuri bácsi semmit sem mondott azzal kapcsolatban, hogy évente mennyit kell beimportálni és miből finanszírozzák. Nem írtál te mást erről akkoriban és azóta sem. Ok? Én elhiszem neked és ez így korrekt. :)
euler 2019. 07. 30. 23:30
Előzmény: #27413  Phylaxa
#27414

Megértem, hogy vadhajtás-szintű "statisztikákat" nem mersz idehozni. :)
Az előző két hsz-emben viszont bőven találsz megalapozottakat és azokból levont következtetéseket.
Kb. 1 hétre lefoglalhatja magát vele aki nem csak hőbörögni jár ide, aztán utána talán nem hőbörög annyit.
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:24
Előzmény: #27402  Peterbond
#27413
Te öregem nicket fogsz cserélni abban a pillanatban, amikor kiderül majd, hogy milyen bűnterületeken és mennyien követtek el milyen súlyos bűncselekményeket és melyik országból és vallásból valók. Jaaaa, hogy ilyen nem lesz? Akkor milyen adatokat írogatsz te ide? Már a statisztikáid is ökörségek, hiszen Tiltva vagyon, hogy ilyen dolgokat közzétegyenek ugye? De azért jössz a hülyeségekkel. :)
badsector1
badsector1 2019. 07. 30. 23:24
Előzmény: #27406  Phylaxa
#27412
Próbáld már ezt az idézetet értelmezni:
"Több kutatás igazolta már, hogy akik a legkevesebbet tudják a dolgokról, azok tartják magukat a legtájékozottabbnak, és vallják legnagyobb meggyőződéssel a legnagyobb hülyeségeket."
  
  
Ilyeneket írsz:
"ebben biztos vagyok",
"Picit biztosan megrettennél, ha a valós statisztikákat olvasnád. :)"
euler 2019. 07. 30. 23:22
Előzmény: #27410  euler
#27411
euler 2019. 07. 30. 23:19
Előzmény: #27408  Phylaxa
#27410

"Az nem zavarta a fideszeseket, hogy később Soros leírta, helytelen volt az ötlete, hogy egymillió embert kellene befogadnia évente Európának. És az sem, hogy a bevándorlás titkos szervezése csak egy összeesküvés-elmélet, amit Vlagyimir Putyin holdudvarában találtak ki, majd egy bizonyos Nikola Gruevszki nevű macedón jobboldali politikus szállított Európába kampánycélból. Orbánék importálták a Soros-tervvel riogatást. Majd pár évre rá Gruevszkit is.
.
A fegyver, amivel Orbán elfoglalná Európát: Orbán Viktor a 2015-ös menekültválság idején megérezte a lehetőséget, hogy szintet lépjen, és tényezővé váljon Európában. Beszédeit végignézve megmutatjuk, hogyan csinált politikai terméket a migrációból."
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:17
Előzmény: #27392  badsector1
#27409
Akkoriban nagy port vert fel a svédeknél és igen, a rendőrség élő adásban tájékoztatta a lakosságot az SWT1-en. EZ van, de te még az időponttal sem vagy tisztában, nemhogy ilyesmit nézzél! De ha jól tudom, akkor a Blikk magazin is elkezd komolyabb témákkal foglalkozni, tehát valamit majd te is látni fogsz. :)
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:12
Előzmény: #27391  signal2
#27408
Azt olvastad amit Brüsszelben előadott? Az évi mennyiséget és annak finanszírozását? Akkor már leírtad volna és nem lenne téma. Te biztosan nem nézted és nem hallgattad, ezt hidd el nekem, ezerszer kiderült már. :)
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:10
Előzmény: #27390  Peterbond
#27407
Hazugság. De felőlem hidd el és hirdesd, hogy Svédországban semmi sem változott 1990 óta! A te dolgod. :)
Phylaxa 2019. 07. 30. 23:06
Előzmény: #27386  Peterbond
#27406
Ne hirdesd már magadról, hogy a valós statisztikákat olvasod a migránsbűnözésről! Még Merkel sem hiszi el amit kiadnak, ebben biztos vagyok. De ez csak egy jó tanács, én biztosan nem fogok veled, de senkivel sem vitatkozni erről. Picit biztosan megrettennél, ha a valós statisztikákat olvasnád. :)
badsector1
badsector1 2019. 07. 30. 21:22
#27405
"– Tragikus képet fest a magyar vidék állapotáról az, ha egy munkásember, aki 17 éves korától folyamatosan dolgozik, mégsem képes tartalékot félretenni, de még egy tisztességes életbiztosítást sem bevállalni – mondja Berkecz Balázs. – Amikor pedig a nagy hajtás közepette megbetegszik, akkor a minimálbér 60 százalékából kellene magát és a családját kihúznia a bajból. És ha nincs protekciód vagy legalább néhány jó ismerősöd az egészségügyben, akkor még rosszabbak az esélyeid a betegséggel szemben."
badsector1
badsector1 2019. 07. 30. 20:40
#27404
"Kitartóan tagadták, most mégis kiderült, hogy egy oroszországi nukleáris üzemből származott az a ruténiumfelhő, amely 2017 végén szétterjedt Európa felett. Nem ez az első eset, hogy nukleáris baleset ügyében titkolóznak."
  
Orbánnak ezekkel barátkozik.
R00 2019. 07. 30. 18:54
Előzmény: #27230  salve
#27403
Jött Mészáros, és rögtön fideszes genyók lettünk
A fideszes térfoglalás szorult helyzetbe hozta azokat az újságírókat, szerkesztőket, akik régóta ezeknél az újságoknál dolgoztak. Sokan közülük nem tudtak azonosulni az új politikai irányvonallal, miközben azzal szembesültek, hogy az új feletteseik ellehetetlenítik a munkájukat, még az ártatlannak tűnő témákat sem írhatják meg, a cikkeiket cenzúrázzák vagy egyszerűen nem jelentetik meg.
,,Engem nagyon szíven ütött, hogy amikor megtörtént a tulajdonosváltás, az olvasók szemében rögtön fideszes genyók lettünk, miközben 20 éve ugyanazok az emberek voltunk. Ez nagyon jó iskola volt abból a szempontból, hogy ha azt hittük volna, számít az újságíró személye, kiderült, hogy nem. Olyan kommentek jöttek, hogy ‘eladtátok magatokat a Fidesznek’. Mintha a miénk lenne az újság” – mondja egy vidéki laptól nemrég elbocsátott újságíró, aki több mint húsz évig dolgozott ugyanott.
Munkahelye néhány éve került a Mészáros Lőrinc érdekeltségébe tartozó Mediaworks (majd a KESMA) tulajdonába, ami rögtön a teljes vezetőség elküldésével járt, az újságírók és a szerkesztők egy részét valamiért mégis meghagyták.
Olyan is többször előfordult, hogy egy újságíró megírhatott egy témát, ami aztán nem jelent meg, vagy teljesen átírták. Egy kollégája egy cikkben igyekezett egyenlő szerepet adni a fideszes és az ellenzéki politikusnak.
EZT A SZÖVEGET KÉSŐBB ANNYIRA ÁTÍRTÁK, HOGY NEM LEHETETT RÁISMERNI AZ EREDETI SZÖVEGRE: A FIDESZES POLITIKUST FELMAGASZTALTÁK, AZ ELLENZÉKI VÉLEMÉNY PEDIG LESZORULT A CIKK ALJÁRA EGY KÉTSOROS KERETESBE.
A cenzúra mellett az öncenzúra is jellemző lett egy idő után a szerkesztőségben, az újságírók már nem is hoztak fel olyan témákat, amikről tudták, hogy úgysem mennének át a főszerkesztőn. Mindannyian kerestek maguknak semlegesebb területet, például mezgőgazdasággal, gasztronómiával, kultúrával vagy környezetvédelemmel foglalkoztak.
A régről ottmaradt újságírók gyakran összedugták a fejüket, és arról tanakodtak, meddig lehet ezt még vállalni. Némelyikük időnként felcsattant, hogy nem hajlandó ezt tovább csinálni, de mivel mindannyian régi motorosok a szakmában, sosem foglalkoztak mással, nehezen tudták elképzelni magukat más területen. Ráadásul úgy érezték, hogy ami jár, az jár: nem fognak végkielégítés nélkül elmenni, inkább megvárják, amíg kirúgják őket.
Csak elvétve van az országban olyan, nem kormánykézben lévő orgánum, ami egzisztenciát is ad. Az újonnan induló, független vidéki lapok ezt nem tudják megadni, ezért vidéken szinte egyáltalán nincs lehetőség nem kormánykézben lévő médiumnál elhelyezkedni.
https://index.hu/belfold/2019/07/30/jott_meszaros_es_rogton_fideszes_genyok_lettunk/
Peterbond 2019. 07. 30. 15:04
Előzmény: #27394  SeldonKuper
#27402
Nem tudom mi a beteges azon hogy bemutatom szeretnenk mi olyan kozbiztonyagi mutatokat mint a migransvalsaggal sulytott hanyatlo nyugat.
.
Persze az nem beteges hogy ebbe a topikba is hetente irogatnak be ha talalnak valami migransos buncselekmenyt. En meg jo felevente bemasolok egy kis valogatast ellenpeldanak milyen is ha csak kiragadnak eseteket. Az beteges Philaxia meg pampa nem.
.
Pampanak tobb izraellel foglalkozo kommentje van mint az EGESZ portfolio osszes konentelojenek egyutt. De az nem beteges. Te meg a 62. Klonoddal amivel visszajosz az se beteges. De teny elertetek hogy megint kiporogjon a mondando es lehessen ujra migransozni mintha mi se tortent volna.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek