Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sasa44 2021. 12. 15. 12:16
Előzmény: #473  Törölt felhasználó
#480

"egyszerűen jobban tart attól ha a baloldali,liberálisok hatalomra kerülnek akkor még nagyobb rombolást végeznek mint amit Orbánék eddig tettek.'. 
Hát ezért a mondatodért nem lesz évvégi prémcsi... :))
Peterbond 2021. 12. 15. 12:15
Előzmény: #468  Törölt felhasználó
#479
1. Gyurcsány a rendszerváltásko a DEMISZ alelnöke volt ( a másik Alelnök Kövér László volt ). Ebből pár hónap után kilépett és meglapította az Új Nemzedék nevű ifjúsági szervezetet. Ez elég rövid életű volt. Utána otthagyta a politikát. 2000-ben lépet be az MSZP-be.
.
Csak a pontosság kedvéért.
.
2. Se Gyurcsány se Orbán nem volt MSZMP tag. Mármint Orbán Viktor. Orbán Győző mondjuk éppenséggel MSZMP tag volt de ez csak ellenzéki politikusok nagyszüleinél fontos akik meghaltak mikor az említett ellenzéki politikus 10 éves volt, így nem is hozom ide.
signal2
signal2 2021. 12. 15. 12:14
Előzmény: #473  Törölt felhasználó
#478
Kivárom, mi lesz a közös programjuk. 
"jobban tart attól ha a baloldali,liberálisok hatalomra kerülnek akkor még nagyobb rombolást végeznek" - ez valószínűleg így van, de ez nagyon nagy részben az évi 100 milliárdból fenntartott kormányzati és fideszpropaganda narratívája. Gyakorlatilag naponta riogatnak a rágalmaikkal: elveszik az összes családtámogatást, adóemelések jönnek, elárasztják migránsokkal az országot, blablabla. Ez semmi más, mint a fidesz jól megkomponált propagandája. Fingjuk sincs, mi lesz, de uszításban és pánikkeltésben alighanem világelsők. Azért kíváncsi lennék, mit érne el a fidesz, ha az országos rádiókban, a megyei lapokban, vagy a közmédiában markánssan megjelenhetne a fideszén kívüli vélemény is. Bár lehet, hogy a hosszú évek tényleg agymosást végeztek egyeseknél, és csont nélkül beveszik a fentieket. 
.
Nyilván, én is jobban örülnék - és ezt már sokszor leírtam -, ha lett volna leglább 2 ellenzéki tömbb, és legalább az egyik mszp/dk-mentes, de ugye te is látod, hogy a fidesz terelte őket 1 listára a 71 főre emelt minimum jelöltti számmal. Ugyanis komoly gondolkodás ment a 2 listáról. 
.
Amin én dilemmázom, hogy a jelenlegi költségvetési és gazdasági folyamatokat látva, nagy valószínűséget adok megszorítások szükségességének. Emiatt listán lehet, hogy a kutyákra fogok szavazni. Egyéniben nem lesz gondom, mert momentumos a jelölt az én OEVK-mban.
wgl 2021. 12. 15. 12:12
Előzmény: #475  wgl
#477
Hát ami tény az tény, iylen kaliberű hazug, tolvaj gazember politikus nem volt MO történelmében.
Poltikai pályafutását ifju kommunistaként kezdte, 0 ft tőkével, havi 10+10 ezer Ft Soros támogatással.
Mára az ország egyik leggazdagabbjává - 100 milliárdok a vagyonban,-  lopta magát és családját,Jótevőjét hátbaszúrta, kreált ellenségekkel hadakozik mint egy elmebeteg
....Kossuth volt egyedül aki 1x ellopta az államkincstárat, abból élt külföldön mint Marci Hevesen, de a felcsuti spermacsökevény folyamatosan dézsmálja az ország kincstárát, már 15 éve saját kasszájának híszi az államkincstárat, igaz, még ellenzékben is képes volt vagyont gyarapítani.
...Szóval Ocsmány Vigyor egyedülállóan sikeres  és kiemelkedő a magyar történelem negatív vezetői rangsorában..
sanka 2021. 12. 15. 12:11
Előzmény: #473  Törölt felhasználó
#476
Ez csak magyarázás, magad sem hiszed el amit állítasz.
wgl 2021. 12. 15. 12:08
Előzmény: #468  Törölt felhasználó
#475
Mind ketten Kisz titkárok voltak. 
Ocsmány Vigyor komcsi bőlcsőbe született komcsi szülőktől kapta az ideológiát, egyetemi Kisz titkárságig vitte,.
signal2
signal2 2021. 12. 15. 12:07
Előzmény: #470  Törölt felhasználó
#474
Kb annyira szélsőjobbos, mint amennyire liberális a liberális pártként alakult fidesz.
Törölt felhasználó 2021. 12. 15. 12:07
Előzmény: #471  signal2
#473
Jó,csak nem mindegy,hogy ki váltja,én már sokszor leírtam,ha lenne egy keresztény jobboldali párt amelyik hiteles az letudná váltani Orbánt,de ilyen nincsen.Baloldali liberálisok pedig számomra a fertőt jelentik azt képviselik ezerrel,akkor már Orbán is jobb náluk.És ezt sokan látják így,hogy inkább elfogadják a mostani ezer sebből vérző Fideszt,mint,hogy egy baloldali liberális kormányzást támogatnának.Ez az amit az ellenzékiek nem értenek meg,hogy  a Fideszre szavazok jelentős része nem azért szavaz a Fideszre mert szereti Orbánt vagy azt amit csinál,de egyszerűen jobban tart attól ha a baloldali,liberálisok hatalomra kerülnek akkor még nagyobb rombolást végeznek mint amit Orbánék eddig tettek.Vagyis két rossz közül a számukra várhatóan kevésbé rossz Orbánt választják.Ezért tud Orbán sorozatosan nyerni és nem azért mert annyira népszerű.Orbán hívei kb annyian lehetnek mint Gyurcsány hívei.A többiek egyszerűen nem akarnak baloldali liberális kormányt.
sanka 2021. 12. 15. 12:07
Előzmény: #470  Törölt felhasználó
#472
Látod magadat is kineveted.
signal2
signal2 2021. 12. 15. 11:59
Előzmény: #467  Törölt felhasználó
#471
Honnan tudjam? A fidezsről viszont biztosan tudom, hogy oktatásellenes, jogállamiságellenes, bődületes propagandát nyom, tehát biztosan mennie kell, mert szellemi fertőbe taszítja a társadalmat.
Törölt felhasználó 2021. 12. 15. 11:58
Előzmény: #469  badsector1
#470
Te akarsz tudtommal a szélső jobbos Jobbikosokra szavazni jövőre, előtte meg a Fideszre szavaztál,így elég röhejes részedről ez a köpönyegforgatós rész :)))
badsector1
badsector1 2021. 12. 15. 11:54
Előzmény: #468  Törölt felhasználó
#469
tehát ha van egy soros ösztöndíjas embör, aki az elmúlt 30 évben végig ugyanabban a pártban politizál, de közben a liberális internacionálétől eljutott a fasiszta internacionálé fabrikálásáig, és eljut odáig, hogy soros ellen gyűlöletkampányt épít, az szerinted nem köpönyegforgató?
  
ez a nap vicce.
:))
Törölt felhasználó 2021. 12. 15. 11:44
#468
Gyurcsány,MSZP tag volt a rendszerváltáskor,Orbán meg megalapította a társaival a  Fideszt.Aki nem lát különbséget a két ember múltjában azt csak sajnálni tudom.
Törölt felhasználó 2021. 12. 15. 11:39
Előzmény: #464  signal2
#467
Egy túlnyomórészt DK-Jobbik-MSZP kormány,szerinted kifogja elégíteni az igényeidet ?
Az Mszp sek már bizonyítottak a karlengetős Jobbikosok szerencsére még nem,de Jakab parlamenti produkcióját látva,annyira nem vagyok benne biztos,hogy bámi jót is tudna az országnak hozni.A kopasz kigyúrt testőrei amikor kiskutyát sétáltató embert visznek földre fojtó fogással mert bemert szólni a nagy Jakabnak,előre vetiti,hogy mit is ért rendcsináláson Jakab.
sanka 2021. 12. 15. 11:35
Előzmény: #461  Törölt felhasználó
#466

"Annyira azért nem lehet Orbán köpönyeg forgató,ha egyetlen egy párt tagja már harminc valahány éve"
Csak ennyit tudsz, nagyon kevés.
sasa44 2021. 12. 15. 11:29
Előzmény: #461  Törölt felhasználó
#465

" Fejlődés" mi? :))).
Úgy látom nem én születtem naivnak, hiszékenynek és pártkatonának...
signal2
signal2 2021. 12. 15. 11:27
Előzmény: #455  Escorbia
#464
Nekem speciel nem Orbán fóbiám van, hanem korrupció-fóbiám, propaganda-fóbiám, szenvedélyesen modern oktatást szeretnék, jogbiztonságot, nyilvános vitákat, versenyképes mgyar vállalkozókat és vállalkozásokat. A jelenlegi NER nem tudja kielégíteni az igényeimet, muszáj kipróbálni valaki mást.
sasa44 2021. 12. 15. 11:23
Előzmény: #459  zhagar
#463
"Orbán kisz titkárságát bizonyító dokumentumot tudtommal még senki sem látott, ettől függetlenül lehet h. az volt,".
Idézet a Wikipédiából:
"Politikai pályafutását Székesfehérvárott, gimnáziumi alapszervezeti KISZ-titkárként kezdte.[11]".
Talán nem ártana tájékozódni, mielőtt valamit idefosol.
Továbbá:
"1988 áprilisától a Soros Alapítvány támogatásával működő Közép-Európa Kutatócsoport munkatársa volt. 1989 szeptemberétől 1990 januárjáig a Soros Alapítvány ösztöndíjával [9][10] az oxfordi Pembroke College-ban az angol liberális filozófia történetét hallgatta." .
Aztán ezt "írod":
"1988 júni16-án a Nagy Imre megemlékezésen, annyira nyalta tehát a kisz seggét, hogy annak felettese, a Kádárrendszer ellent tüntetett, ugye, "okoska?".
Helyesen:
"1989. június 16-án Nagy Imre újratemetése alkalmából, a budapesti Hősök terén tartott beszédében[1] szabad választásokat és az „orosz csapatok” kivonulását követelte, s ezzel országosan ismertté vált.".
Ugye "okoska"?
Esetleg még világosítsalak fel a szaporodásról is? Mert ha azt is ennyire tudod csak, félek sosem lesz gyermeked. Okoska....
Jacob 2021. 12. 15. 11:01
Előzmény: #461  Törölt felhasználó
#462
Nem? Akkor nézd meg ezt... Ezek tények, az ő nyilatkozatai...
Beleszédültünk, amikor végignéztük, hányszor váltott irányt Orbán - YouTube
Egy kis szösszenet...
Törölt felhasználó 2021. 12. 15. 10:43
Előzmény: #458  sasa44
#461
Annyira azért nem lehet Orbán köpönyeg forgató,ha egyetlen egy párt tagja már harminc valahány éve.Az pedig,hogy ez emberek nem azt gondolják a világról tízen- húszon évesen mint idősebben a világ legtermészetesebbje,ezt,hívják fejlődésnek,persze van aki nem fejlődik semmit vagy legyünk optimisták korán érő típus is akadhat elvétve:)

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek