Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2021. 12. 15. 10:36
Előzmény: #457  sasa44
#460
Értem hogy mit akartok vele elérni. Csakhogy  olyan választásra akartok rávenni sokakat  hogy válasszanak , Hitler vagy Sztálin, nagyon durván.
zhagar 2021. 12. 15. 10:21
Előzmény: #458  sasa44
#459

orbánt összekeverted Karigrivel
ő alapból közvéleménykutató és politológós (mert már az egyetemen is lustika volt, ezt az ex évfolyamtársaitól tudjuk)
a kék szdsz tanácsadója volt, majd gyurcsányé lett 2006 tavaszán hivatalsoan is  majdnem 1 évre, aztán onnan eltűnt, akkor zöld lett (Lmp), abból kifarolt átment pirosba  mert megalapították a PM nevű vörös brigádot, amivel beáltak Bajnai Gordonka seggét nyalni, hogy legyen már akkor is baloldali összefosás, később társultak Juhász Peti ultraliberális kék Együtt-jével (tudod Juhász az aki webáruházban árulta a marihuánát is), de az Együtt megszűnt miután 1% ot sem értek el 14-ben, közben a PM sem mérhatő ennél többrre ma sem
aztán azt nyilatkozta Karigeri hogy az mszp t jobban utálja mint a Fideszt, de aztán mégis a Maszoppal állt össze, úgy lett zuglói polgármester
legutóbb úgy tett mintha gyurcsány ellenében Mzp-t támogatná de megígérte mégsem lép vissza min elnökjelöltségtől, de mégis visszalépett - no ekkora szélkakast keveset látott a magyar történelem, az biztos
Orbán kisz titkárságát bizonyító dokumentumot tudtommal még senki sem látott, ettől függetlenül lehet h. az volt, de őt véletlenül illetve mégsem!, a Kádárrendőrök alaposan megverték többedmagával a Batthyányi örökmécsesnél 1988 júni16-án a Nagy Imre megemlékezésen, annyira nyalta tehát a kisz seggét, hogy annak felettese, a Kádárrendszer ellent tüntetett, ugye, "okoska? és tudtommal erről fekete dobozos videofelvétel is van meg ottlévők tanúvallomásai is igazolták
ehhez képest gyurcsány elvtársad nem mezei kisztitkár volt hanem országos, meg főiskolai kiemelt Pécsen, és arról bizony sajtóhírek nyomtatott doksik vannak, hogy ő akkoriban kérte a pártot arra, hogy a fidesz ellen jó lenne fellépni, hiszen rendszerellenes
sasa44 2021. 12. 15. 05:55
Előzmény: #450  Törölt felhasználó
#458
Orbán egy tipikus köpönyegforgató, először KISZ titkár, majd forradalmár, majd liberális egyházellenes /térdre csuhások/, majd jobboldali kisgazdapárti /Fidesz-FKGP/, majd kereszténydemokrata, majd illiberális. Most az ország atyja /lásd Sztálin, Ceausescu, Fidel Castro/, majd leendő királya, aki saját kezével ad vagy elvesz az ő akarata szerint, aki a hatalma megtartásáért mindenre IS képes.
sasa44 2021. 12. 15. 05:33
Előzmény: #451  realmadrid
#457

"Pont ez a bajom, egyszerre szavazok a dkra és jobbikra. Na pont ezért nem szavazok rájuk. Egy olyan összefogás ahol jobbik együtt van az lmpvel, momentummal, ez nekem nem stimmel.".
Pont ez a bajom, hogy az olyan emberek mint te,  még mindig nem képesek megérteni, miért van szükség erre.
Escorbia 2021. 12. 15. 00:59
Előzmény: #455  Escorbia
#456
Jól eltalálta ma is a mondókát, elég vicces volt MZ
Escorbia 2021. 12. 15. 00:58
Előzmény: #454  Csakegyolvaso
#455
Már megint ez az Orbán fóbia, nevetséges
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 12. 15. 00:04
Előzmény: #450  Törölt felhasználó
#454
Porazt mikor veszik el rolad? Nem szoritja a nyakadat kicsit? Tul sokat gurizel a semmiert mert OV mar bukott.
Istvan78 2021. 12. 14. 22:26
Előzmény: #451  realmadrid
#453
Az ellenzékre azért kell szavazni, ha úgy gondolod, ha úgy döntesz, mert leválthatja a Fideszt. Abban igazad van, hogy problémás ez a koalíció ideológiai szempontból.
Istvan78 2021. 12. 14. 22:24
Előzmény: #450  Törölt felhasználó
#452
Szerintem középtől kicsit jobbra áll. Kicsit nagy ez a lépés most neki, hogy hirtelen egy ország ügyeivel kapcsolatban kell kialakítania az álláspontját és ráadásul itt van még ez a sok, divergens párt!:)
Viszont szorgalmas és sokan benne látják a politika megújítását. Én nem zárom ki, hogy pozitív meglepetés lesz a teljesítménye.
realmadrid 2021. 12. 14. 22:23
Előzmény: #447  signal2
#451
Pont ez a bajom, egyszerre szavazok a dkra és jobbikra. Na pont ezért nem szavazok rájuk. Egy olyan összefogás ahol jobbik együtt van az lmpvel, momentummal, ez nekem nem stimmel. Ilyen alapon lehetne együtt a dk és fidesz is és szavazhatnék egyszerre gyurcsányra és orbánra. Az sem lenne különb.
Törölt felhasználó 2021. 12. 14. 22:19
#450
Márki ZAY  tipikus marketinges,amit hétfőn mond azt megcáfolja kedden amit kedden azt szerdán így a végén már senki sem tudja,hogy mit is akar valójában,na ezen a ponton lehet eladni az NDK-s turmixgépet :))
Márki egy jobboldali,balos, konzervatív liberális heteroszexuális melegbarát vegetáriánus húsevő akit mindenki tud valamiért szeretni  :)))
Istvan78 2021. 12. 14. 22:18
Előzmény: #448  realmadrid
#449
Még nincs közös platform szerintem. Nyerni épp akarnak, de valószínüleg később se lesznek képesek egységes képet felmutatni. Pedig fontos lenne, mert valóban egy kakofón kampánnyal nem tudnak nyerni. Mégha mindent nagyon profin csinálnak, akkor is a Fidesz látszik esélyesnek. 
realmadrid 2021. 12. 14. 22:12
Előzmény: #446  Istvan78
#448
Csak az ellenzék ellentmondásaira akartam így felhívni a figyelmet. Összevissza mondanak mindent. Egymásnak is ellentmondanak de szavazzak a közös listára. Nem akarnak ezek választást nyerni csak beakarnak kerülni jó fizetésért a parlamentbe. Kezdem azt hinni hogy csak Marki akar nyerni, de ő meg beszél összevissza.
signal2
signal2 2021. 12. 14. 22:10
Előzmény: #444  realmadrid
#447
Dobrevnek valóban egy hamgsúlyos témája az európai minimálbér. Ettől még másnak lehet az a veleménye, és lehet szakmailag alátámasztott, hogy erre nincs szükség. Az ellenzéki összefogás 7 különböző formációból áll, ennyiféle világlátással. Vanmpár téma, akiben azonosan gondolkodnak (EU, euró, korrupciócsökkentés, jogallamiság, oktatas modernizálása),eg vannak témák, ahol kúlönbözőek a velemenyeik ( pl mérsékelt vagy populista kommunikáció, határon túliak szavazati joga, stb). Soha nem lesznek minden kérdésben egységesek.
Istvan78 2021. 12. 14. 22:05
Előzmény: #444  realmadrid
#446
Dobrev ezzel kampányolt, a többi párt meg nem ezzel. Nem csak Dobrev van a világon.
Istvan78 2021. 12. 14. 22:02
Előzmény: #444  realmadrid
#445
Állítólag pont ezt szeretik az emberek benne, hogy olyan ami szivemen a számon stílusban adja elő magát, mint a nép, mint a neten a fórumozók, vadul és sokszor igazságtalanul:). Hát nem tudom, nem vagyok ebben meggyőződve, hogy tényleg ez a stílus a nyerő..
realmadrid 2021. 12. 14. 21:59
Előzmény: #440  signal2
#444
Valahogy Dobrev nem ezzel kampányolt. Egyreinkább úgy ézem hagyják Marki Zayt ámokfutni, mintha nem is akarna ez az ellenzék választást nyerni.
Istvan78 2021. 12. 14. 21:59
Előzmény: #441  Törölt felhasználó
#443
Jól mutat most választás előtt, hogy lám kivizsgálják és megbüntetik a korrupciót, pedig hát ez milliomod része az elmúlt 12 év történéseinek. Az MSZP is próbálkozott hasonlóval, 2009 táján bukott pár prominens figura.
Istvan78 2021. 12. 14. 21:57
Előzmény: #440  signal2
#442
Vidéken jónéhány régióban nincs munkaerőhiány, leszorított helyzetben vannak a munkavállalók, emiatt szerintem fontos a minimálbér.
Törölt felhasználó 2021. 12. 14. 21:56
Előzmény: #438  badsector1
#441
Olyan vezéráldozat féle lehet. Mert amúgy csak a jéghegy csúcsa...

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek