Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2024. 07. 17. 18:11
Előzmény: #6874  badsector1
#6880

Mégis, mire számított a fidesz kis-Tusványosával kapcsolatban?A mai EP-s bemutatkozás után viszont a fidesz meghívhatná Tusványosra ... :)
Ami a hírek szerint Orbán "békemissziójáról" fog szólni. A jelek szerint nagyjából egyetértenek. (Ebben is.)
totoro
totoro 2024. 07. 17. 15:59
#6879

Ez a mai poszt döbbenet. MP egy kretén, tényleg csak befogott orral lehet majd rá szavazni.
" Ugyanakkor nem tudtak támogatni egy olyan európai parlamenti állásfoglalást, amely Magyarországot fenyegeti káros következményekkel Orbán Viktor elhibázott politikája miatt, valamint a háború végső győzelemig tartó folytatására és fegyverszállításra szólít fel minden tagállamot."
 Nincs ilyen állásfoglalás. Addig kell támogatni amíg Ukrajna igényli. MP is úgy csinál, mintha az Ukrán akarat nem számítana semmit. Tiszta Fidesz retorika.
Béketeremtő 2.0:
 "A TISZA Párt a békéhez vezető konkrét lépésekben hisz, ezért is szervezte meg a múlt heti humanitárius missziót az Ukrán fővárosba, melynek során átadta az ukrán embereknek a TISZA Párt szimpatizánsai által felajánlott támogatást.
Ez meg, hogy a Fideszt támogatja a parlamentben???? Agyam eldobom:
"A TISZA Párt továbbá elvi okokból nem tudja támogatni azt az európai parlamenti döntést, amely úgynevezett karanténba zárna bizonyos parlamenti frakciókat, ellehetetlenítve, hogy a Fidesz képviselői pozíciókat szerezzenek a parlamentben. A TISZA Párt álláspontja szerint minden magyar választópolgár szavazata egyenlő, függetlenül attól, hogy ezt kormánypárti vagy ellenzéki képviselőre adta le.A TISZA Párt szerint továbbá minden megválasztott európai parlamenti képviselőnek azonos jogokkal, lehetőségekkel és kötelezettségekkel kell rendelkeznie.Elítéljük Orbán Viktor politikáját, de sosem fogjuk támogatni azt, hogy az elhibázott kormányzati döntések miatt Magyarországot és a magyar embereket büntessék.Mindkét döntésről tájékoztattam az Európai Néppárt vezetőjét, aki ezt tudomásul vette."
euler 2024. 07. 17. 15:19
#6878
MP nem helyesli  a széljobb, (Értsd Patrióták) kiszorítását az EP alelnöki funkcióiból, "mert mi van akkor a szélballal?"
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 07. 17. 06:50
Előzmény: #6875  badsector1
#6877
Mi ebben a siker? Ebből az idézetből nem derül ki, hogyan szavazott a fideszes képviselőnő a titkos szavazáson, csak az, hogy mit mondott erről Roberta Metsolának.
Láttam én már hazug fideszest. A fidesz már 14 éve egész jól elvan a tényleges hazugságaival és eléggé lényegtelennek tűnik, hogy a fideszes képviselőnő most hazudott-e vagy sem Robertának.
Nagy tétben mernék arra fogadni, hogy ebből nem lesz a kegyelmi botránnyal fölérő szavazási vagy gratulálási botrány.
badsector1
badsector1 2024. 07. 16. 14:41
Előzmény: #6875  badsector1
#6876
+l
badsector1
badsector1 2024. 07. 16. 14:08
#6875
 Újabb siker a Tisza pártnak és a Tiszás szavazóknak, iletve óriási kudarc a fidesznek és a fideszes szavazóknak.
       
"Gratulálok a néppárti kollégánknak, Roberta Metsola-nak, az Európai Parlament újraválasztott elnökének. 
720 képviselőből 562-én támogatták újraválasztását  a mai titkos szavazáson. 
Sok sikert és jó egészséget kívánunk neki a TISZA Párt néppárti delegációja nevében!
Mielőtt a propagandasajtó elkezdené háborúpártisággal és egyéb hazugságokkal támadni, itt jelzem, hogy a Fidesz egyik képviselőnője előttem mondta Roberta Metsola-nak, hogy ő is rá szavazott."
badsector1
badsector1 2024. 07. 15. 12:22
#6874
"Kicenzúrázták Magyar Pétert a gombaszögi táborból
   
Nem engedélyezték a szervezők Magyar Péter pódiumvitáját a Gombaszögi Nyári Táborban, mert szerintük nem kellő súlyú politikussal beszélgetett volna, írja a Paraméter
A Tisza Párt Ep-képivelőjével Czímer Gábor, az Új Szó szerkesztője és Grendel Gábor, a Szlovákia párt politikusa beszélgetett volna. A téma az ellenzék előtt álló lehetőségek, a rendelkezésükre álló politikai eszközök Szlovákiában és Magyarországon lett volna. Czímer a Paraméternek elmondta:
„Mindkét fél elfogadta a meghívásunkat, de a tábor szervezői nem találták jónak ezt a párosítást”– mondta a Paraméternek Czímer. A szervezők irreális feltételek támasztottak: 
Magyar megjelenését akkor engedélyezték volna, ha Orbán Viktorral vagy Deutsch Tamással ül le vitázni. Czímer szerint Nászaly Gábor, a tábor főszervezője azzal érvelt, hogy Magyar és Grendel nem „azonos fajsúlyú” politikusok. 
Orbán amúgy 2006 óta nem vitázott senkivel, Deutschnak pedig más programja van aznap, szintén Gombaszögön."
     
A türk magorok megijedtek Magyar Pétertől.
Tulajdonképpen a népnemzethy ófasiszta oldalról senki nem mer leülni vitazni Magyar Péterrel.
badsector1
badsector1 2024. 07. 15. 09:24
Előzmény: #6872  signal2
#6873
Ez volt a lényeg:
"Fidesz hét egyéni választói körzetet alakítana ki Erdélyben, Kárpátalján, a Felvidéken, a Délvidéken. "
signal2
signal2 2024. 07. 14. 23:23
Előzmény: #6871  badsector1
#6872
Akinek nincs magyar lakcíme, az szavazhat levélben. Tehát pl én.
badsector1
badsector1 2024. 07. 14. 23:16
#6871
"A Tisza Párt alelnöke ezután arról beszélt, hogy a határon túli magyarok szavazhatnak levélben, a külföldön élők viszont nem – feltéve, hogy nincsen magyar lakcímük –, de szerinte nagyobb probléma, hogy egy hozzájuk eljutott hír alapján a Fidesz hét egyéni választói körzetet alakítana ki Erdélyben, Kárpátalján, a Felvidéken, a Délvidéken. "
     
Ilyen nyílt csalásokra gondoltam.
Zanza2 2024. 07. 13. 13:47
Előzmény: #6867  badsector1
#6870
Reméljük, idővel mind kijön belőle, és jobban lesz, mint a részeg ember hányás után.
badsector1
badsector1 2024. 07. 13. 13:18
Előzmény: #6868  Mississippi
#6869
Ezt sem zárom ki, hogy csak fideszokos csali.
Mississippi
Mississippi 2024. 07. 13. 13:06
Előzmény: #6867  badsector1
#6868
Nem biztos hogy arról van szó.
Lehet hogy tudatos piár. Így nyújt altervatívát azoknak a híveknek akik nehezen engedik el a fideszt,  de a háború kérdésében nem veszik be a rogán féle maszlagot. 
badsector1
badsector1 2024. 07. 13. 12:03
Előzmény: #6866  Mississippi
#6867
Az agymosás rá is hatott, most jön ki belőle.
Mississippi
Mississippi 2024. 07. 13. 08:41
Előzmény: #6863  totoro
#6866
Totál a rogán féle paneleket használja. Minden mondatban magyar; magyarság; magyarok; kisebbség politika felemlegetése, ami jelen esetben egy nagyságrenddel kisebb probléma mint a háborús károk; kényszersorozás mintha nem a hazájukat védenék, hanem csak egy elrabolt népcsoport lennének, akiknek semmi közük az orosz-ukrán konfliktushoz. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 07. 13. 06:24
Előzmény: #6842  oldrider
#6865
Orbán igen gyakran Magyarországnak képzeli magát és a magyarok nevében vétózgatott az eu-ban Putyin érdekei és akarata szerint.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 07. 13. 06:18
Előzmény: #6863  totoro
#6864
A békevágy is vitatható. Az ukránok nem egy megszállt ország békéjére vágynak, amit az oroszok kínálnak nekik. 1956-ban mi sem arra a békére vágytunk, amit a szovjetek kényszerítettek ránk fegyverrel.
Demagógiai megfontolásból a béke jó, a háború rossz. De ezzel csak az alattvalók egy részét tudja becsapni a hatalom. Viszont éppen az ep-választás mutatta meg, hogy választók kevésbé félnek a háborúpártinak bélyegzett MP-től, mint attól a riogatástól, hogy háborúba sodródnánk.
totoro
totoro 2024. 07. 13. 06:02
Előzmény: #6862  Dehogynincs
#6863
Én is felhúztam a szemöldököm a kényszersorozáson, hogy Magyar simán átvette és használja az Orbáni propaganda hazug kifejezését. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baja.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 07. 13. 05:58
#6862
Ez a kényszersorozás szó ugyanolyan sületlenség mint a nemzetállam.
A sorozás önmagában is kényszer. A kádári diktatúrában engem is besoroztak és a katonatársaim többsége kényszernek érezte. Volt köztünk néhány honvédelmi ösztöndíjas is, nekik ez nem volt akkora kényszer. Akadt olyan is, aki az egyetem elvégzése után lett hivatásos katona anélkül, hogy honvédelmi ösztöndíjas lett volna.
Akkor mi békében éltünk ... Egy megszállt ország békéjében.
euler 2024. 07. 12. 21:52
#6861
"Ukrajnában mind a magyar, mind az ukrán emberek mielőbbi békére vágynak. Több tízezer magyar honfitársunk hagyta el a háború kitörése óta Kárpátalját, elsősorban fiatalok és családosok. A magyar családok mindennapos félelemben élnek a
 kényszersorozások
 miatt és aggódnak a frontra vitt családtagok, barátok életéért."
https://www.facebook.com/photo/?fbid=8374843792549995&set=a.115525025148621

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek