Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2024. 05. 29. 15:23
Előzmény: #4518  Sehmet
#4520
Akkor kérlek fogadd el, hogy nem vagyok se fideszes, se kék fideszes, és hogy ideológia mentesen nem tetszik, hogy rubel elárulja az országot putyinnak es hszinek, szétlopják az egészségügyből és az oktatásból kiszedett közpénzeket.
Bandi_ujonc 2024. 05. 29. 15:11
#4519
Azért ha valaki annyira ostobenkó, hogy 2024-ben is fideszes, az tényleg nagyon hülye. 
Ha van lánya, ha nincs.
Ha rokon, ha nem.
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 29. 14:58
Előzmény: #4514  badsector1
#4518
Tudja, de minket nem a politikai ideológiák kötnek össze, hanem a feltétel nélküli elfogadása, szeretete a másiknak. :) Ezért nem is igazán értem azt, hogy miért kell politikai ideológiák mentén kategorizálni és bélyegezni családtagokat, barátokat, stb. És ez igaz mindkét oldalra!
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 29. 14:53
Előzmény: #4500  csendben
#4517
Kösz, meghallgattam élőben is, azért írtam, amit írtam. Már az első percben azzal kezdi Zamecsnik, az, hogy köztörvényes bűnöző-e Sulyok Tamás, az elévülés miatt soha nem fog kiderülni. Erre írtam azt, hogy jogellenes, büntetőjogi tényállásba ütköző cselekmény hiányában az elévülés fogalma szóba sem kerülhet, mert amit Zamecsnik sugall az éppen azt jelenti, hogy nem a jogellenes magatartása hiánya és a jogerős ítélet hiánya, hanem az elévülés miatt nem lehet tudni, hogy Sulyok Tamás köztörvényes bűnöző-e. Ugye érted a különbséget! Márpedig a Dobrev által hivatkozott cselekmény még a polgári jogi jogszabályokba sem ütközött, nemhogy büntetőjogilag releváns cselekmény lett volna, ergo az elévülés fogalmának idecitálása áthallásos, és - amint az előbb írtam - azt a látszatot keltheti, mintha az időmúlás (elévülés) akadályozna egy büntetőeljárást, aminek a végén akár jogerős ítélettel is elmarasztalhatnák Sulyok Tamást.
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 29. 14:41
Előzmény: #4502  csendben
#4516
Kösz, láttam a videót. Más a fizikai atrocitás, más a verbális és a tömeg jelenlétével történő megfélemlítés különösen az után, hogy Magyar Péter enyhén szólva sem nyugodt hangnemben, hanem szinte uszító artikulációval emlegette az éttermet. Ha valakinek a háza köré több-száz ember odamegy azután, hogy  a vezetőjük azt mondja, no látogassuk akkor meg azt, ahol nem szolgálták ki az aktivistáinkat! Ez pszichikai fenyegetésként is felfogható, figyelemmel a tömegpszichózisra, melynek eredményeként bármi megtörténhet.
.
"A fenyegetés a sértett pszichikumára irányuló ráhatás, amely alkalmas arra, hogy a sértettben komoly félelmet keltsen."  (Btk. 139.§. (3) bek. kommentárja) 
realmadrid 2024. 05. 29. 14:33
Előzmény: #4510  Peterbond
#4515

Hogy jön ehhez a hírhez a DK vagy MP?  Úgy gondolod hogy ezt MP derítette ki ezért rá kell szavazni?
Nem látom nyomát.
MP eddig csak ígérgetett, mint pl. hogy Rogán elhagyja az országot ha ő be megy az ügyészségre és lemond a kormány.
Ezzel szemben a DK vagy a momentum sokkal többet tett Orbán bukásáért.
Több olyan embert ismerek aki amikor a DK felderített valami orbán féle disznóságot akkor csak a száját húzta de nem szavazott a dk-ra , most meg már csak az ígéretre is rohan MP-re szavazni.
Jelenleg annyit látok hogy van egy ember aki diktatórikus hajlammal van megáldva, ellentmondani neki nem szabad és mindent elintéz annyival hogy aki nem őt támogatja az fizetett fideszes propagandista.
írta itt valaki hogy MP nem lép koalícióra senkivel. Kérdem akkor mi lesz vagy mindenki itt úgy gondolja hogy MP 50%fölé megy 2026ra és egyedül fog kormányozni?
badsector1
badsector1 2024. 05. 29. 14:32
Előzmény: #4512  Sehmet
#4514
A momentumos főnököd, ha tudná, hogy a fidesznek dolgozol. :))
badsector1
badsector1 2024. 05. 29. 14:29
Előzmény: #4512  Sehmet
#4513
Dk=fidesz.
Dk a kék fidesz.
Dk-s kap trafikot.
Mit nem értesz?
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 29. 14:24
Előzmény: #4501  badsector1
#4512

Nem én mondtam, hogy Fidesz-közeli, hanem te. És azt sem én mondtam, hogy DK-s, hanem Magyar Péter.
.
Ott még nem tartok, hogy irigykedjem bárkire, főként Bárándy Gyuri bácsira, akit személyesen ismertem és nagyra tartottam. Már megint terelsz, és érzelmi motivációként akarod beállítani a tényeket. Nem jön be! :)
.
Nekem egy főnököm van a lányom! :)
ronaldinyo 2024. 05. 29. 13:27
Előzmény: #4494  Sehmet
#4511
nem mondta ezt.amugy ezek mi hazánkos fideszesek,300 millioval támogatták öket a fidesz.az indulásnál.turul
Peterbond 2024. 05. 29. 12:46
Előzmény: #4505  realmadrid
#4510
https://24.hu/kozelet/2024/05/29/kormany-ingatlanmutyi-580-milliard-kozpenz-tiborcz-garancsi-balazs-irodahaz/
.
Csak hogy valami lényegeset is olvas ma.
.
Na látod a legtöbbünknek ilyesmikkel van a problémája. Ha pedig ebből egy olyasmi jön ki mint MZP esetében is hogy a DK ahelyett hogy az ország érdekében dolgozna mindent kinyír csak hogy ő lehessen folyton a 2. a szemétddombon és legyen elég pozciója akkor nem a kiábrándulás fog jönni mivel ezt eddig is tudtuk a DK-ról. Nekik éppenséggel pont ez a jó ami most van. Ellenzékből kényelmes pozikból játszani a Fidesz ellenességet de közben semmit se változtatni a helyzeten mert így is csorog a della.
.
Mert azt TE is de még Dobrev és Gyurcsány is tudja hogy ŐK sose fogják tudni leváltani a Fideszt.
ngergo1985 2024. 05. 29. 12:41
Előzmény: #4505  realmadrid
#4509
"A sok baloldali, liberális, zöld szavazó meg örömmel szavaz egy jobboldali konzervatív emberre vagy úgy lesz mint MZPnél és jön a kijózanodás." NEM, kedves Realmadrid, sok baloldali, zöld, liberális, és még jobbaldali kiábrándult is azért akar most MP-re szavazni,mert 2024-ben oda jutott az ország, hogy kb semmi nem működik az adónkból úgy, aminek normálisan müködnie kellene, és ahogy azt az emberek elvárnák! Látványosan eljutottunk az elmúlt 3-4 évben oda, ezekben az ágazatokban, hogy a totális összeomlás előtt áll! Téged lehet hogy rohadtul nem zavar, hogy szinte nem látnak el időben az egészségügyi rendszerben belátható időn belül, lehet hogy te meg tudod fizetni a magán EÜ-t,és 1-2 hét alatt bejutsz mindenhova, de ebben az országban a társadalom jelentős része nem tudja, és látja, hogy kezd az életére veszélyes lenni ez az állapot. És ugyanez az állapot van az oktatásban, ugyanez van a közlekedésben, hogy nonszensz, hogy normálisan sem vonattal, sem busszal nem lehet 2024-ben az országban kultúrált körülmények között, gyorsan eljutni az ország egyik feléből a másikba. Aztán arról se feledkezzünk el, hogy az embereknek marhára nem telik arra most, amire 3 éve telt, miközben azt olvashatja az érdeklődő, felvilágosult része, hogy a haverok és a rokonok meg 100 milliárdosokká váltak. Most már eljutott a társadalom kb 60%-a oda, hogy nem szavazna egy OGY választásokon a fideszre. Az más kérdés, hogy ez a 60% még nem tömörült 1 vagy max 2 párthoz, de a folyamat elindult, és van még 2 év arra, hogy ez a 60% 1 nagyobb párthoz vándoroljon, ne adj isten a fidesztől még lekopjon további 2-3-4% is. Milyen kijózanodást vizionálsz? Hogy 2026-ra a fidesz meg fogja az oktatás, az EÜ, a közlekedés, a lopás, vagy akárcsak a megélhetési gondok jelentős részét oldani, mikor a gazdaság kvázi áll, vagy max 1-2%-ot növekedik, de abból a társadalom szinte semmit sem részesül? Mikor az EU-s pénzekben nincs előrelépés,és várhatóan nem is lesz? Nem lesz további ingyenpénz? Mitől fog a lufi kipukkadni? Ha a fidesz az elmúlt 14 évben ezekre a dolgokra nem költött, akkor most szerinted költeni fog? Akkor te azt hiszem nem ebben az országban éltél az elmúlt 14 évben, és úgy látszik hogy te vagy "bepiálva",nem a társadalom azon része, akiktől te kijózanodást vársz.
csendben 2024. 05. 29. 12:37
Előzmény: #4505  realmadrid
#4508
Nem olyan nehéz ám ez a dolog,csak ki kellene tenni a fidszes és/vagy DK-s szemüveget. MP. összes megszólalásában kizárt bármilyen KOLÍCIÓT mind a fidessez,mind a DK.-val. Vagy jobban kellene fiyelned,vagy több időt fordítani az elhangzottak megértésére (saját hatáskörben,szuverén módon választhatsz a lehetőségek közül! :-) ).
Bandi_ujonc 2024. 05. 29. 12:36
Előzmény: #4505  realmadrid
#4507
Szerencsére ma is megtaláltad a témád, az Orbán kritikát. 
Vagy ma sem?:)))
badsector1
badsector1 2024. 05. 29. 12:23
Előzmény: #4505  realmadrid
#4506
Orbánnal nem az a baj, hogy orbánnak hívják es fideszes, hanem hogy tönkretette az országot, ha mp azt csinálja az egészségüggyel  az oktatással, a korrupcióval, amit eddig mondott róluk, akkor felőlem vezetheti az orbán nélküli fideszt is.
De inkább maradjunk a valóság talaján, nem kell orbán nélküli fideszről álmodozni.
realmadrid 2024. 05. 29. 11:54
Előzmény: #4497  badsector1
#4505

Az EP ben azért szavaznak a dk képviselői a momentummal együtt az orbán ellen, azért szavaznak meg minden féle jogállamisági eljárást mert dk=fidesz ? 
Azért támadják a köztársasági elnököt mert dk=fidesz?
Mindenki fideszes, rogán által fizetett aki egy rossz szót is mer mondani vagy írni MPről.
Ott tartunk hogy MP nyilatkozatai alapján ki lehet jelenteni hogy 2026ra vagy 2030ra érik egy fidesz-tisza koalíció. Sőt , egy orbán nélküli fideszt akár MP is vezethetne.
A sok baloldali, liberális, zöld szavazó meg örömmel szavaz egy jobboldali konzervatív emberre vagy úgy lesz mint MZPnél és jön a kijózanodás.
Alta21 2024. 05. 29. 11:51
Előzmény: #4503  Alta21
#4504
Bocs, Csehország, Ausztria és Horvátország sem szavazta meg, vagyis nem egyedüliként döntöttünk így az EU-ból, de ennek ellenére álszent dolog a kommunikációnk.
Alta21 2024. 05. 29. 11:49
Előzmény: #4489  Bandi_ujonc
#4503
"A béke miatt, most csak ez számít."
Magyarország lenne békepárti? A Gázai övezet tűzszüneti kezdeményezését is elleneztük. Legalább annyi eszünk lett volna, hogy tartózkodunk. Az EU-s országok közül egyedüliként szavaztunk a tűzszünet ellen, ne hogy az ártatlan civil lakosságot ki tudják menekíteni a háborús övezetből. 
https://hvg.hu/vilag/20231028_Magyarorszag_nem_szavazta_meg_a_tuzszunetet
csendben 2024. 05. 29. 11:25
Előzmény: #4494  Sehmet
#4502
badsector1
badsector1 2024. 05. 29. 11:16
Előzmény: #4498  Sehmet
#4501
Úgy értsd, hogy akinek van trafikkoncessziója, az szereti a fideszt és fordítva.
Ennyire nem bonyolult a neres tolvajvilág. :))
Ne irigykedj a bárándyakra, hogy a szakmában többre vitték mint te , aki kénytelen vagy fórumokon védeni a főnököt. :))

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek