Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vali 2024. 05. 24. 14:16
Előzmény: #4299  badsector1
#4300
Úgy tűnik, ugyancsak álhír volt az orosz kém-wellness a külügyben. Tehát a külügy az egyik legautentikusabb forrás álhír ügyekben. :)) A valóság meg csak úgy hajlik.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 13:58
#4299
"A külügy szerint „klasszikus álhírterjesztés”, hogy Orbán arcfelismerő megfigyelő-kamerákról is megegyezhetett Kínával 
Sőt, „minden valóságalapot nélkülöz”.
    
orbán kezdi kihúzni a gyufát.
nálam.
cintanyer 2024. 05. 24. 13:03
#4298
Vali 2024. 05. 24. 12:31
Előzmény: #4286  Heisenberg
#4297
A vitával kapcsolatban: fair enough,. Egyébiránt remélem, nem mérik túl a ballib "árvák" békanyelő képességét..
Gaboracing 2024. 05. 24. 11:51
Előzmény: #4289  Sehmet
#4296
Nem kell vitapartner csak egy hangszóró? Rákérdezhetek? Ez a Megafon?
Istvan78 2024. 05. 24. 11:44
Előzmény: #4289  Sehmet
#4295
Neked az mind hőbörgés, ami nekünk igaz állítás, végkövetkeztetés: autokrácia, korrupció, szövetségesek elárulása. Ezek a végkövetkeztetések ezer konkrétuummal lettek már itt is alátámasztva.
Istvan78 2024. 05. 24. 11:42
Előzmény: #4290  Sehmet
#4294
Én leírtam az érveimet, általában igyekszem tagoltan, de lagalább összefogottan leírni a mondandómat és nem csinálok 15 mondatot, ha elég 4 is, mint ahogy te a semmitmondást és terelést bújtatod 15-be.
Egyébként látom, jó tanítómestereid voltak: vádold az ellenfeleidet azzal, amit te követsz el. Ezzel zavarba hozod, feldühíted és már nem is annyira alkalmas a vitára.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:35
Előzmény: #4289  Sehmet
#4293
ha a fideszből indulsz ki, akkor valóban tematizálatlan hőbörgés lenne belőle, most pl mindenki háború párti,  aki nem fideszes, de korábán migránssimogatók, sorosügynökök voltak. 
Istvan78 2024. 05. 24. 11:35
Előzmény: #4284  badsector1
#4292
Úgy védjük Európát, hogy az embercsempészeket elengedjük, hagy folytathassák a csempészést tovább, esetleg nem Magyarországon keresztül.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:32
Előzmény: #4287  Sehmet
#4291
", Lölő és Orbán lop, Tóni figyel, autokrácia, sőt diktatúra van, stb., "
    
a hiszékeny úrra emlékeztetsz a móka mikiből. :))
csóri gázszerelőből 1000 milliárdost csinált orbán de, te ezek szerint elhiszed, hogy önerőből lett a leggazdagabb magor. Hihihi.
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 24. 11:31
Előzmény: #4288  Istvan78
#4290
Van értelmes mondanivalód is a személyeskedésen és sárdobáláson kívül! Úgy szeretnék ilyent olvasni tőled, mivel eddig nem volt rá lehetőségem! :)
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 24. 11:29
Előzmény: #4278  badsector1
#4289
Egyet nem veszel figyelembe, amit írsz, az tematizálatlan hőbörgés, amihez nem kell "vita", nem kellenek "vitapartnerek", hanem csak egy hangszóró. :)
Istvan78 2024. 05. 24. 11:27
Előzmény: #4274  Sehmet
#4288
Sok szöveg, sok terelés, csúsztatás, nulla igazság tartalom ez tőled. Na de hiába is írnám le mégegyszer az érveimet, nem vagy alkalmas a mondandóm befogadására, részben hívőséged, részben bizonyos egyéb korlátaid miatt.
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 24. 11:27
Előzmény: #4279  Second Wave
#4287

Több-ezer embert foglalkoztató multi gyáregységet vezettem nyugdíjazásom előtt, szóval értem, miről beszélsz!
A vita, az valóban legyen vita, mert a saját, vagdalkozó és az EP választással össze nem függő propagandaszöveget nem a vita helyett kell elmondani, mivel a vita érvek és ellenérvek ütköztetés, azok cáfolata, stb. De, ha nincsenek érvek, akkor nincsenek ellenérvek sem, és nem lehet mit cáfolni, akkor jön a propagandaduma, hogy Sulyok bűnöző, Lölő és Orbán lop, Tóni figyel, autokrácia, sőt diktatúra van, stb., amikre kár időt és pénzt pazarolni, azt mindenki csinálja saját költségén.
A vita valóban jobb - ha nem is kettő, hanem három, de akár négy személy között, ahol el tudják mondani pár percben a véleményüket az EU jövőjéről, a dobrevi "Európai Egyesült Államok" rémálomról, az EU mélyítéséről, a különböző szakpolitikákról, ami most leginkább érint, a CAP-ról (agrárpolitika), stb. De nem kell mélyen belemenni, hanem kijelölni azt az irányt, amit az adott pártot képviselő jelöl célszerűnek és megvalósíthatónak tart.
Szerintem Magyar Péternek a most kijelölt témák és módszer a legjobb, szinte neki találták ki, mivel ennek minimális a vitajellege, elmondhatja az EU-ról, amit akar, aztán abban az egy percben, ami reagálásra sem elég, megint mondhat valamit. De van egy olyan érzésem, hogy még erre sem felkészült.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 05. 24. 11:26
Előzmény: #4279  Second Wave
#4286
MP mögött nagyon profi kampánycsapat működik. Pontosan mérik, hogy a szavazat maximálás szempontjából melyik a jobb opció, kampányban pedig kizárólag ez számit. Ezt mi nem tudjuk innen megítélni, de azért egy- ket szempontot leírok::
- a köztévébe ilyen eléggé egyoldalú feltételek mellett bemenni olybá tűnhet ( és a megafos ezen fog dolgozni gőzerővel), hogy MP nem következetes, ráadasul ugyanabba a sorba ül le, ahol a baloldal is ül ( szimbolikus összetartozás gyurcsánnyal)
- a " vitára" azok mennek el, amelyek eléggé gyengén állnak, de igazaból a köztévé nézői közül senkit nem is fognak meggyőzni. MP- nek nincs szüksége a fityesz törzsszavazóira. A vita celja egysegesen MP lealázása lesz a többi párt részéről. Sok lúd disznót győz.
- amennyiben nem a 4 témára reagálna, Németh elvtárs megkérdezte volna, hogy miért nem beszél pl a migrációs kérdésről. Ebből nem lehet jól kijönni, mert a vesszőt odateszik később, ahova akarják ( ha nem válaszol az a baj, ha válaszol akkor pedig az, propaganda, karaktergyilkosság kiskáté)
 (Nem véletlen a vita időpontja sem, a birkamenetre már migráns párti lenne MP is.)
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:25
#4285
"Az opera-énekesnő reagált arra, hogy Miklósa Erika szerint összeomlott a művészi reputációja azzal, hogy fellépett Magyar Péter rendezvényén.Elértük Rost Andreát, röviden reagált az eseményekre, és nem kevésbé kemény szavakkal kommentálta Miklósa Erika kijelentéseit:Kocsiban ülök, úgyhogy közben figyelnem kell, nehogy valaki belém jöjjön, mert én biztosan nem megyek bele senkibe. Szerintem méltatlan lenne, ha erre hosszasan reagálnék. Azt gondolom, hogy csak az kiabál, akinek a háza ég. 
Eszembe jutott egy latin mondás, ami magyarul így szól: 
A sas nem kapkod legyek után. Ez az én érzésem, nem is válasz, hanem reakció, mert nem akarok erre válaszolni. 
Méltatlan volna. 
Én nem egy Magyarországon világhírű énekes vagyok, hanem egy világon világhírű énekes. 
Remélem, hogy nem lesz ebből semmiféle cicaharc – mondta az Indexnek Rost Andrea."
   
nekem tetszik Rost Andrea válasza a fideszben világhírű operaénekesnek. :))
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:22
Előzmény: #4283  badsector1
#4284
"ORBÁN VIKTOR: MIKÖZBEN MI VÉDJÜK EURÓPÁT, EZEK KÖZBEN HÁTBA LŐNEK MINKET"
    
rubel folyamatosan hazudik, még Magyarországot sem védik, beengedik az orosz hekkereket.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:19
Előzmény: #4282  badsector1
#4283
"A Telex munkatársai így csak távolról kiabálva tudta megkérdezni Szijjártót, hogy igaz-e, hogy „orosz nyomásra verték szét a magyar kibervédelmet”. A külügyminiszter csak annyit reagált, nagyon szívesen válaszolna, de várják a következő helyszínen.
A Telex videójában felidézi, hogy Frés Ferenc, aki 2011 és 2015 között volt a Nemzeti Biztonsági Felügyelet kibervédelmi vezetője, egy nyilvános konferencián 2015-ben arról beszélt, hogy „Magyarországon orosz nyomásra verték szét a kibervédelmet."
   
hazaárulók kezében az ország, de a fideszes nyugodtan megy a vágóhídra.
badsector1
badsector1 2024. 05. 24. 11:15
#4282
"Rendőröket hívtak a Telex munkatársaira Szijjártó kalocsai lakossági fórumán 
A rendőrség gyorsan műveleti területté nyilvánította azt a pár négyzetmétert, ahol Szijjártó az autójához sétált, hogy a Telex ne kérdezhesse a külügyminisztert."
   
ilyen zártkörű lakossági fórumnak tényleg sok értelme van. :))
Sehmet
Sehmet 2024. 05. 24. 11:15
Előzmény: #4280  badsector1
#4281
Azzal már megalakulásuk óta kísérleteznek, de mindig kudarcba fulladtak. Szerintem Magyar Pétert előbb kinyírják, de ők is M.P. is kétfrontos harcot vívnak, ami azért előbb-utóbb felőröl mindenkit. A Tiszát már szabályozták, talán június 9.-re éri el az áradás maximumát, utána szépen visszahúzódik, de addig a DK-tól egy helyet talán elvesz, a szociktól azt az egyet, a Momotól is kettőt. Oszt így meg is lesz a 4 helye, és remélem, hogy a KDNP beengedi az Európai Néppártba, mert ugye minden tag szavazata szükséges a tagság elnyeréséhez, és legalább közvetetten a Fidesz is így benne lesz. :)

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók