Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2024. 04. 22. 18:01
Előzmény: #2258  realmadrid
#2260
Igen Dobrev Klárára ha jól emlékszem.
Peterbond 2024. 04. 22. 18:00
Előzmény: #2254  euler
#2259
"De tényleg hallgasd meg azt a riportot, az eredeti fideszes szöveg volt (Ukrajna és a háború), amit Rácz András is tételesen cáfolt, Magyar pedig megpróbálkozott korrigálni abban amit bemásoltál. (Nyilván a visszhang hatására.)"
.
Igen pontosan tudom. PONRT ezt hoztam fel példának hogy igenis MP kapott a "híveitől" azért az interjúért. Kritizálták miatta a saját facebook olalán névvel vállalva emberek. Itt meg névtelen álítólag nem fideszesek nem mernek leírni bizonyos szavakat sem nem hogy bírálatot. ( azt a szót hogy Megafon, propaganda, Rogán pl egyszer se sikerült még eddig leírni egyeseknek ).
.
Én linkeltem is talán a KARD facebook oldalról is a kritikát pedig ők is elégé MP támogatók. Rácz Andrást én is sokraa tartom és követem. a legreálisabban ír az ukrán orosz háborúról illetve az EU-orosz viszonyokról.
realmadrid 2024. 04. 22. 17:58
Előzmény: #2255  Peterbond
#2258
Nem ártana az értő és figyelmes  olvasás. Már a 2022es választás előtt leírtam hogy kire szavaztam korábban és hogy jártam 2022ben. 
euler 2024. 04. 22. 17:53
Előzmény: #2254  euler
#2257
Közben látom azt írod, meghallgattad.
Bevallom a Realmadriddal vívott csörtéidet nem olvasom, elnézést.
realmadrid 2024. 04. 22. 17:52
Előzmény: #2252  Peterbond
#2256
Majd olvass vissza az ukrán háborús topicba, valamelyikbe, valamikor már kifejtettem a véleményem. Messze van Orbán véleményétől. 
Peterbond 2024. 04. 22. 17:51
Előzmény: #2251  signal2
#2255
A Závecz is eléggé mellé szokott lőni a tipjeivel de ettől még sajna látsszik a Fidesz tábort sikerült szépen egyben tartania a propagandának. És most a DK és még más "ellenzékinek" is közös veszély MP.
.
A kutatáshoz. Érdekelne hogy milyen "egyéb pártok" vannak ahonnan 30%-ot lop el míg a momentumtól és kutyáktól együtt ha vissz annyit. illetve én azért kötve hiszem hogy a DK-tól csak ennyit vinne. Azért ott elég sok az olyan szavazó aki a legerősebb Orbán ellenes pártra szavaz ( mégha az a Gyurcsány is ) így onnan sokkal nagyobb lemorzsolódást várnék. Azért a dK keményag az inkább 4-5% nem 14-15%.
.
Ha viszont ez a kutatás így igaz és össz 2% a Fideszes ( bár szerintem a sok párt nélküliben korábbi Fideszesek vannak de mindegy ) akkor tényleg ennek az országnak reszeltek. És akármennyire kéri ki magának realmadrid aki ezek után is a Fideszre szavaz az vállalja is hogy hülye. Kész én már nem finomkodok ezen.
euler 2024. 04. 22. 17:49
Előzmény: #2248  Peterbond
#2254
Előzetesen jelzem, én is a Momentumra fogok szavazni az ep választáson. :)
De tényleg hallgasd meg azt a riportot, az eredeti fideszes szöveg volt (Ukrajna és a háború), amit Rácz András is tételesen cáfolt, Magyar pedig megpróbálkozott korrigálni abban amit bemásoltál. (Nyilván a visszhang hatására.)
.
Nem tragédia egyébként, MP-nek még kell egy kis idő, hogy kibújjon az előző életéből.
Bízom benne, hogy sikerül neki, és valóban elindítja a rezsim erjedését. Az aggódva figyelés jogát viszont adjuk meg mindenkinek. Részemről az eredeti ígéreteihez képest már többet vártam volna tőle, de a bizalmam még megvan iránta.
badsector1
badsector1 2024. 04. 22. 17:46
Előzmény: #2234  realmadrid
#2253
Nem az a fontos,  hogy honnan jön, janem  hogy hova tart. (Lao ce vagy valami ilyesmi),
Peterbond 2024. 04. 22. 17:45
Előzmény: #2245  realmadrid
#2252
"Azért a klubrádiós riportot nem ártana meghallgatnod."
.
Meghalgattam. vagy 15 kommentben beszéltem róla veled. Neked sikerült meghalgatni a kossuth rádiós riportját Orbánnak? A mostani kampány indítóját? Esetleg az ÉN kommentemet amire válaszoltál? A kérédsemre hogy ilyesmikwet hol is mond MP? Arra nem sikerült reagálni. Ahogy Orbán szövegeire se.
.
Nem arról beszélünk hogy MO miniszterelnöke megint mekkora faszságokat mondot és cáfolnád hogy ez meg ez nem igaz belőle. Akkor elhinném hogy neked az ukrán programmal bajod van. De egyenlőre nem azt látom.
signal2
signal2 2024. 04. 22. 17:42
#2251
Viszonylag részletes adatok, immár MP teljesen integrálva. MP a pártnélküliektöl, a Momentumtól és a kutyáktól vesz el szavazókat. Tehát egyelöre a kritikus szavazókat nyerte meg. 
https://24.hu/belfold/2024/04/22/ep-valasztas-2024-kampany-felmeres-kutatas-zavecz-fidesz-magyar-peter-dk-parbeszed-mszp/
Peterbond 2024. 04. 22. 17:42
Előzmény: #2245  realmadrid
#2250
" El kéne már fogadnod hogy más véleménye is lehet az embernek mint neked. "
.
Kérlek fejezd már be ezt a nyafogást. Sem Sehmetnél sem nálad nem az a gond hogy más a véleményetek. Mármint ha tényleg az lenne amit mondtok. Ő is példálzik mindig apóságokkal majd a Fidesznél a többszörösét is élnézi. Védi a nagy lopásokat és példálózik nem létező balols oligarhákkal meg 1990-es loőásokkat hoz fel 2024-ben. Nagy anti kommunista de a legbalosabb Fidesz húzásokat is védi.
.
Te is most itt játszod azt hogy azért támadnak mert más a véleményed. nem basszus azzal támadnak hogyha tényleg ez lenne a véleményed akkor a Fideszt 20 oldalon keresztül szidnád itt és MP-t meg 5 mondatban. Mert kb úgy aránylanak egymáshoz. Ehhez képest mint már sokszor bemutattuk ellenzék MP Eu kritizálásra mnidig jut itt energia kormánykritikára sose.
ngergo1985 2024. 04. 22. 17:38
Előzmény: #2242  realmadrid
#2249
Azért a bírálás, és valótlanság állítása (kvázi hazudozás) között óriási különbség van. Nyilván bírálni lehet (még azt mondom, kell is), de a hazudozásra, a fél igazságok, vagy mondatból kiragadott részletek igazolására nincs szükség. 
Peterbond 2024. 04. 22. 17:37
Előzmény: #2245  realmadrid
#2248
"Azért a klubrádiós riportot nem ártana meghallgatnod. Úgy látom neked is kellett egy messiás, MP személyében végre megkaptad. "
.
Ja ezért fogok a Momentumra szavazni az EP-n :).
Peterbond 2024. 04. 22. 17:35
Előzmény: #2242  realmadrid
#2247
signal is bírálja oszt mégse kapja meg a Fideszes jelzőt ( tőlem biztos nem ).
.
Esetleg ezen kéne elgondolkodni és nem mindig az áldozatot játszani amikor te kapsz valami kritikát.
realmadrid 2024. 04. 22. 17:32
Előzmény: #2244  euler
#2246
Még a végén Hadházy is megkapja hogy Fideszes. 
realmadrid 2024. 04. 22. 17:22
Előzmény: #2241  Peterbond
#2245
Azért a klubrádiós riportot nem ártana meghallgatnod. Úgy látom neked is kellett egy messiás, MP személyében végre megkaptad. El kéne már fogadnod hogy más véleménye is lehet az embernek mint neked. 
euler 2024. 04. 22. 17:21
Előzmény: #2237  hamutarto
#2244
Bartus nyilván mindent is tud, (nem olvastam se őt se a magyar moszkovita szócsövet), de a feltételezés nem alaptalan.
Érdemes beleolvasni az alábbi Hadházy poszt alatti kommentekbe is. Ide vezet a kételkedés nélküli vakhit, bármelyik oldalon.
https://www.facebook.com/hadhazyakos/posts/pfbid0YPsqcBbDDwtwNXsy6RcC1TncPzkEoKcM7jTxqgFAy1AtKeZn8EkJf6GpaLeCr5v2l
signal2
signal2 2024. 04. 22. 17:19
Előzmény: #2231  Bandi_ujonc
#2243
FGYA többszörösen leszerepelt, ezért háttérbe is vonult t.képpen. Nem értem, hogy kerül most ide. Pláne az EP-választással kapcsoaltban. Nem kellene odáig süllyedni, hogy az eddig semmit nem teljesítö MP miatt elhazudjuk mások tényszerüen igazolható teljesítményét. 
realmadrid 2024. 04. 22. 17:17
Előzmény: #2236  ngergo1985
#2242
Mindent olvasok, telexet és mandinert is. Ezek szerint már Bartus és az amerikai népszava is fideszes mert bírálni merészeli MP-t. Ott tartunk hogyha valakinek kétségei vannak, esetleg bírálja MP-t akkor az Fideszes. Ezt már átéltem az előző választás előtt MZPvel kapcsolatban is, aztán az elbukott választás után már lehetett bírálni. 
Peterbond 2024. 04. 22. 17:17
Előzmény: #2234  realmadrid
#2241
1. Akkor ki?
.
2. Álítólag a fideszt nem csak az intézkedéseit kritizálod. megint eltelt 6 nap. Volt bőven fidesz intézkedés. it sikerült megint fel kapni mikor megint volt egy kis időd? Mandineres MP kritikát.
.
És hamisan megint azt álíltod hogy MP-t nem kritizálják azért amiért Orbánt kritizálják. mondod te akik Folyamatosan ezt teszed.
.
Olyanoknak akik MP-vel kapcsolatban igenis fogalmaztak meg kritikát. Persze biztos vannak MP mellett is olyanok amit modasz. Csak épp neked lenne a legkevesebb alapod őket kritizálni. amolyan Bagoly Mondja verébnek efektus.
.
Volt egy Orbán kampánynyitó. Abban Orbán úgy harcol a békéért hogy 17-szer mondja háború. Meg "de én csak akkor tudok segíteni, ha önök fegyvert adnak a kezembe. Én nem leszek rest azt előrántani, lövök én mindenre, ami mozog, meg suhintok oda, ahova kell, de csak akkor, ha van a kezemben eszköz" (Magyar nemzet idézet ) .
.
Ilyeneket hol is Mond MP? Meg hogy Brüsszel a tűzzel játszik és a 3. világháború már itt van?
.
Ezeket mind Mondja a Magyar MINISZTERELNÖK. MP meg nem tol ilyen orosz propagandát és egyszerre duplagondolként békét hirdet de közbe harcba hív meg lő meg "Választási kampányban vagyunk, nem spekulálni kell, hanem lőni, tölteni, lőni, tölteni, harc van"
.
3. ehhez képest MP ukrán háborús véleménye meg ez:
."Még egyszer a háborúról.
1. Oroszország az agresszor
2. Ukrajna területvédelme jogos
3. A magyar kisebbség helyzete számunkra kulcsfontosságú
4. A háborút Putyin indította, ő tudja befejezni.
5. A háború lezárására szinte semmilyen érdemi hatással nincs Magyarország pozíciója.
6. Amikor Magyarország eddig bármilyen világméretű konfliktusban oldalt választott, mindig óriási veszteségeket szenvedett el.
7. Ukrajna függetlenségét 5 különböző biztonsági garancia védte (többek közt a nálunk aláírt 1994-es Budapesti memorandum), amelyeket Oroszország a támadással megszegett. Amennyiben elfogadjuk az ukrán területveszteséget, azzal újra legitimáljuk Európában a hódító háborúkat, az államközi biztonsági garanciákat pedig érvénytelenítjük.
8. Tűzszünet és béke nem Facebook posztoktól és propagandától lesz, hanem a nagyhatalmak és Ukrajna tárgyalásának eredményeképpen.
9. Hazánknak minden humanitárius segítséget meg kell adnia Ukrajna számára."

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek