Seri

Regisztráció: 2024-05-29 17:03:46

Hozzászólások száma: 545

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 19:18


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

1 329 236
kedd, 19:48
3 489
2026. 06. 12. 09:03
263 006
kedd, 19:15
14 532
kedd, 17:59
17 430
péntek, 14:58
40 817
kedd, 21:09
4 098
2026. 04. 03. 10:35
402 463
kedd, 20:52
2 181
kedd, 18:38
779
2026. 06. 17. 08:35
73
2026. 04. 18. 06:18
9 816
2026. 06. 18. 10:29
140 877
kedd, 20:16
3 063
kedd, 20:42
388
2026. 06. 18. 09:59
5 970
2026. 05. 28. 23:07
22 808
kedd, 19:15
6
2026. 06. 17. 10:28
12 050
vasárnap, 15:13
6 248
kedd, 20:17

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #80356 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk

utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom péntek, 19:18
Szép kanóc nélküli gyertya, Marubozu. Magas forgalommal párosulva ez ugyebár sokszor kitörés előtti vagy kitörést megerősítő gyertya. Kíváncsian várom a jövő hetet. 😁
OTP részvényesek ide! péntek, 12:38
OTP esetében most épp ezt látom. Nem értem a Tier 2-t sem. Oké, nagyon szuper, de nem tudni (legalábbis nekem nincs információm róla) hogy mit kezd azzal a pénzzel, főleg hogy így is rengeteg money-n ül. 
Mtelekom péntek, 09:05
 OTP is :(
Mtelekom péntek, 08:59
Mtelekom 1,07 %-ról 1,06 %-ra változik
OTP 14,57 %-ról 14,47 %-ra változik az átsúlyozás után
OTP részvényesek ide! péntek, 08:03
Szép jó reggelt mindenkinek! 😊
Bennem motoszkál egy-két kérdés a cikket elolvasva. 
Miért vont be pénzt az OTP, mit szeretne vele kezdeni? Valamire készülnek és annak az "előszele" lenne? Több akvizícióra készül, vagy valami nagyon nagyra? Én csak erre tudok gondolni, mert ha a bevont pénz nem termel, akkor az nagyon nem jó.
Ha kispajtás jól informált, akkor pl tavaly is volt Tier2 és nem történt akvizíció. 
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 18. 14:43
Sajnos nem vettem, elbénáztam 😌 utána viszont írtad, hogy már nem szállnál be, rés betöltés stb, így nem szálltam be. 
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 18. 14:31
Sziasztok Srácok!
Igaz a topic már szinte csak Vonovia 😊, de ettől függetlenül jelezni szeretném, hogy áprilisban megjelent a Xtrackers Electrification Technologies & Smart Grid UCITS ETF (WIRE) ETF(ISIN: IE000O7Q2E56) és júniusban a VanEck Electrification and Power Infrastructure UCITS ETF (ISIN: IE000YYVSM16). 
Mai napon kértem az Erstét, hogy vegye fel mindkettő ETF-et. Pár perce meg is kaptam az e-mailt, melyben foglaltak szerint holnaptól elérhetőek.
Én azt gondolom, hogy mindkettő aktuális "téma" és ha valaki (mint én) nem akar annyi egyedi részvényt, nézze meg és tegye meg tétjeit, ha jónak látja. 😊
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 15. 18:03
🤣🤣🤣
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 21:46
Voltaképpen ugyan azt tippeltünk. 🙃 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 21:17
Tippem: 3-4 %-os emelkedés 🙂
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 11:18
Ez jó 😅 békét kér születésnapjára 😅 eszem megáll rajta 
Hétfőn pedig megint elgurul majd a gyógyszere és fenyegetőzik, bombáz, pusztít.....
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 09:15
Sajnos igen, mobilon nem tudok belépni 
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 11. 18:57
Ok, legyen annyi, üsse kő, de az alá már többet menjen 😁
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 11. 18:27
Az brutál lenne, szerintem nem fog annyira magasan nyitni, de 42 000 magasságában jól esne, persze úgy hogy meg is tartja 🙂
Mtelekom 2026. 06. 10. 11:27
2694 🥺
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 08. 18:36
DBK is -0,8 lett, pedig plusszban is járt 
Mtelekom 2026. 06. 08. 13:27
2642 🙂
Ezüst 2026. 06. 08. 12:11
Köszi szépen 
Ezüst 2026. 06. 07. 22:06
Szia!
Réz tekintetében mi a véleményed? Hogy látod rövid és hosszútávon? 
Financial Forecasts 2026. 06. 06. 21:27
Remélem igazad lesz 😊 

friss hírek További hírek