Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
N0MAD 2024. 02. 18. 18:55
Előzmény: #66158  zajec
#66160
Próbáld értelmezni.
Többet hozott mint az állampapír. Pont.sokkal. Pont.egy és két év alatt is.
Infláció egyszerűen nem is értem hogyan viszonyul a külföldi részvénybefektetéshez, hacsak pozitívan nem ha visszaszámolgatod forintra, de minek.
Matek nem vélemény kérdése.
Zsiday elég mellékpálya a holdnál.
Akkora marhaságokat írsz hogy kár reagálni, már nudliként is pont ezt tetted. És előadod magad mint értő. Próbáld azoknak akiknek fogalmuk sincs, hátha.
zajec
zajec 2024. 02. 18. 18:50
Előzmény: #66156  Törölt felhasználó
#66159
Ja ja aki mást gondol mint a "MINK"  akkor az troll. Jól elbrekegnek a brekkancsok a meleg pocsolyában. :) és persze diktatúráról kiabálnak. 
zajec
zajec 2024. 02. 18. 18:47
Előzmény: #66146  N0MAD
#66158
amúgy nem csodálom, hogy zsidait csodálod, az okos mosópor vásárlói rétege..:) minél többet költ annál többet spórol. 
Fsociety
Fsociety 2024. 02. 18. 18:45
Előzmény: #66156  Törölt felhasználó
#66157
Ezt küldték most a megafontól?
 A többiek nem érték el a kívánt hatást,mentek a levesbe,mint a Katika?
Törölt felhasználó 2024. 02. 18. 18:43
Előzmény: #66146  N0MAD
#66156
Ez a Nudli.
Troll, ignorálni kell.
zajec
zajec 2024. 02. 18. 18:42
Előzmény: #66147  N0MAD
#66155
amúgy a levegőbe raktam a kérdést de érdekes módon te vetted magadra és kaptál idegzsábát. :) kicsit bizonytalannak tetszik lenni nem? 
zajec
zajec 2024. 02. 18. 18:40
Előzmény: #66146  N0MAD
#66154
Ne személyeskedj mert  elég gyerekes ha kapsz egy viszont választ akkor meg nyüszítesz meg szaladsz adminhoz sírni. 
Szeretnél tétel lenni de nem vagy az első 50ben sem. 
Még a kérdéseket sem érted. 
Ok ha te eurban és HUF-ban tudsz jobbat mint állampapír és ráadásul nettóban (adózás után)  akkor szuper. Főleg ha 500as eurnál is ekkora lesz a nyeresége a befalapnak. Főleg ha 500as eurnál a megemelkedő infla felett is hoz a kis papírod.   
Amúgy nem bonyi összehasonlítani PMAP-ot és pl a HOLDat 24 hónapos hozamra de kérj segítséget.
Boomer 2024. 02. 18. 18:22
Előzmény: #66152  Vali
#66153

tudom off de talán itt belefér - a vidék és ellenzék kapcsolatáról mondhatnál pár gondolatot
------
on
szerintem nagy hiba hogy nem fogadták a küldöttséget, meg hogy petike már eleve fenyegette őket
aggasztó hogy az oroszok haladnak előre az ukránok meg vonulnak vissza - mit gondoltok meddig mehetnek az oroszok ? Kijevig ?
a  negyedik negyedév nem növekedése után mire lehet számítani mennyi lesz a  hiány ?
és még választás is jön, választási költségvetéssel
-----
chf-ről mit gondoltok ?
trendszerűen fog még gyengülni EUR-hoz képest vagy csak egy kis korrekció ?
múltkor mondtam hogy visszavárom chf/eur-t 1.06-ra de jelentősen alá valahogy nem vártam... pedig most még mehet tovább
1.048 lehet a vége ?
chf kicsit gyengült az eurhoz képest, ha de ha újra erősödik eur-hoz képest és a forint is gyengül fog akkor chf/huf-ban megint nagyobb elmozdulás lehet mint eur/huf-ban
Vali 2024. 02. 18. 17:47
Előzmény: #66150  Boby
#66152
:)) don1t push it, vagy írok egy esszét, hogy miért a rendszert erősíti ha vki a rendszer által kegyként kibocsátott "gyűlölködési engedéllyel" él, ill. hogyan válik az öngerjesztővé és önigazolóvá. Vmint miért nem taktikus.
N0MAD 2024. 02. 18. 17:45
Előzmény: #66149  Boby
#66151
Ez annyira durva hogy értelmes magyarázatom nincs is rá.
Az egyetlen amire gondolni ttudok hogy tudja vége a dalnak, és magával akarja rántani az országit is.
Már az is sertés volt hogy talán szíjjártót csak valami államtitkár fogadta usában amikor összerügtuk a port velük.
Ez gyakorlatilag elkepzelhetetlen, egy diplomáciai hadüzenet kb.
Nehezen hiszem el. Nem tudom mi jöhet, KIrántják a kölcsönöket, elriasztják/ ellehetetlenítik az ide befektetőket?
El nem tudom képzelni, én kicsit megszeppentem, pedig nem vagyok nervezető. Tippem sincs. Szó nélkül nem hagyhatják.
Ez kemény menet lesz.
Boby
Boby 2024. 02. 18. 17:38
Előzmény: #66148  Vali
#66150
"Na tessék! Már megint egyetértünk szinte.)"
Hiába no,azért csak ragadósak azok az ordas eszmék!:-)))
Boby
Boby 2024. 02. 18. 17:30
Előzmény: #66147  N0MAD
#66149
Szerintem az, hogy nem fogadják az usa kétpárti küldöttségét, az azt jelenti, hogy kenyértörés van a háttérben. Orbán befeszült,érzi vagy megüzenték neki, hogy a világ demokratikus felén ő már elvágta a f@szát. Ez sajnos nem pozitív számunkra sem.
Vali 2024. 02. 18. 17:25
Előzmény: #66137  Boby
#66148
Na tessék! Már megint egyetértünk szinte.)) FInomítanék: Az ellenzéknek nincs és nem is lesz 'a csapból is ez folyik' médiája. Erre jön néhány influencer és tömegeket mozgat. Amit az ellenzéki politikusok az istennek nem akarnak felfogni, hogy akármilyen sokat dolgoznak, amíg nincs belátható reális lehetősége annak, hogy itt az ellenzék kormányt váltson, annyi, mintha sapkát horgolnának.Az ellenzéken belül egymást gyakran jobban utálják, gyakran joggal.
A politika érzelmekkel operál, a Fidesz gyülölet- és félelemkeltéssel, ill. maffia-szerű védelmi igérettel. Igen, fizetjük is a védelmi pénzt. Ellenzéki mondásnak marad az emberség, tisztesség. Erre most jön a fidesznek egy fekete hattyú, és a ner-től viszolygóknak az ölébe hullik a emberség és a változás-igény nevében egy megmozdulás, amit az ellenzéki politikusok csak elcseszhetnek.
Biztos vagyok benne, hogy sok fidesz-szavazónak is felfordult a gyomra. Az ellenzék belelangyult a reménytelenségbe, miközben a fidesz naponta talál ki újat anyagi hatalma megszilárdításához, és az lenne a dolga, hogy hihető reményt nyújtson. Ezt 14év után - a hogyan bemondása nélkül - nem tudja hitelesen megtenni egyik párt sem.  Most kellene okosnak lenni, és felfogni, hogy valami megváltozott, és változtatniuk kell. 
N0MAD 2024. 02. 18. 17:18
Előzmény: #66144  Boby
#66147
Nem tudom.
Szerintem van az a szint amikor a hatalom azt jelenti hogy “ezt is megtehetem, ezt is, látjátok, mi van még? Árvák könnyét is megiszom, mit lehet még? Erőszakoljak meg árva gyerekeket? Fiúkat is? Mitbtaláljak még ki? Egyem meg a szivüket amíg még dobog?” Az hogy egymilliárd euró vagy kettő már mindegy is.
Szóval (ha el is karikíroztam) mindenkinek lehet a füle mögött, amiért nem mondhatják a másiknak hogy “na ezt már ne!”
N0MAD 2024. 02. 18. 17:14
Előzmény: #66141  zajec
#66146
Nem akarlak megbántani de te önként es direkt vagy ilyen hülye?
Szerinted euróból csak készpenz létezik, se államkötvény, se részvény, se seggen fütyülő ló nem vehető rajta?
Az a baj hogy nem hiszem el hogy ez komyoly, aki nem felejt el levegőt venni nem lehet ennyire ostoba..
Amúgy a hold privátbank többet hozott mint a csodaálompapír amire vered magad. 
Tudom mert van mindkettő. Eurós befektetés is meg a régi 9%os eurós álompapír is.
Boomer 2024. 02. 18. 17:12
#66145
úgy látszik az influenszerek hatására Tóni most már többet koncentrál a web szavára...
Boby
Boby 2024. 02. 18. 17:10
Előzmény: #66142  N0MAD
#66144
Nekem ilyen h*lye öcsém lenne,úgy p*csán rúgnám, hogy leégne a haja!
Boby
Boby 2024. 02. 18. 17:08
Előzmény: #66140  Boby
#66143
Bagolynak mi a véleménye az ügyről?! 
N0MAD 2024. 02. 18. 17:07
Előzmény: #66140  Boby
#66142
Azért “a család” emlegetése lehet üzenet is.
Különben elég nagy fasság lenne. Meglátjuk mi hír lesz a családdal.
zajec
zajec 2024. 02. 18. 17:06
#66141
Megjöttek az önkéntes pártkatonák, propagandisták. Kivetülnek a vágyak. Kognitív torzulások, mélyből felbugyborékoló rejtett személyiségjegyek határozzák meg a piaci pozícióikat.  
Mindenki maga tudja mennyi elégetni való pénze van. 
Hat a werberi megosztás (oszd meg és uralkodj ezeréves hatalomgyakorlási elv) ás ott van az elégtétel bosszantja a gaz orbánt ha öccáz lesz eur és végre már pórul járnak a PMAP-os csicskák akik most derékig járnak a pénzben ők meg itt nézik a 400-420on vett eurót. Ez már személyes. 
Csak halkan kérdezem meg ha öccáz lenne eur arra van terved? ok 400on vetted öccázon adod akkor mit veszel helyette? Mennyi lesz a közértben az ár? (tudom te ravasz vagy és te majd jól kimész osztrákokhoz a közértbe.)  Vagy nem adod el csak nézegeted? Ha el akarnám adni milyen jól keresnék?   
Számolhatod úgy is, ha nem adod el öccázon a 400on vett euródat akkor már öccázban van neked.   
Vagy kimész élni külföldre? 370en miért nem mentél? 
Ha öccáz lesz akkor ki fog nagyobbat szippantani a fallikus eszközből?  
Szárba szökkent a remény (kérész életű némi képzavarral) szép virága immáron sokadszorra :)

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek