Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 26. 10:24
Előzmény: #3099  signal2
#3100
Már régen segg a kormány szája.  És egyre nagyobb segg lesz! Ebből már nem tudnak visszajönni. 
signal2
signal2 2021. 08. 26. 10:13
Előzmény: #3097  Törölt felhasználó
#3099
Akkor mégis mire értetted, hogy "kb 4 hónap alatt sikerült megálapitania,hogy a diákváros területe kisebb lenne,mint a Fudané", hogy ha Karácsony ezt május 12-én állapította meg?
Ahhoz mit szólsz, hogy a kormány segget csinál a szájából?
Törölt felhasználó 2021. 08. 26. 10:12
Előzmény: #3095  Törölt felhasználó
#3098
És szerinted a kormány adott szava az smafu?
Mert úgy tűnik igen. Nem tartod alapnak, hogy amit egyszer egy konkrét ügyben (Fudan-Diákváros) megígérnek , azt be is tartják? 
Hogy lehetne akkor bármit , bármilyen témában is elhinni nekik? Ha azt monják, "jó napot" Azt sem hiszem el nekik. Te meg ezeket pártolod? Neked nem számít, ha átb.sznak?  
Törölt felhasználó 2021. 08. 26. 10:12
Előzmény: #3096  signal2
#3097
A mai kamugeri riportra reagáltam,ha nem tetszett valami,azt beszéld meg kamugeri barátoddal.
signal2
signal2 2021. 08. 26. 10:06
Előzmény: #3095  Törölt felhasználó
#3096
Karácsonynak pár másodperc is elég volt megállapítani, hoyg a DIákváros területe a kormány korábbi becsületszavával és ígéretével ellentétben kisebb lesz, mint a Fudan, de neked 4 hónap sem volt elég, hogy ennek utánanézzél. Egyben már akkor bejelntette, hogy kész lefújni az atlétikai VB-t, ha a kormány nem tér vissza az eredeti megállapodáshoz.
Így 4 hónapnyi tudatlanságot váltottál itt fél oldal fröcsögésre. Szemmel láthatóan Karácsonyról az összes ismereted kb. ilyen információbázisra épül (azaz a kormány és a fdesz aljas agymosására).
Gratulálok!
https://hvg.hu/ingatlan/20210512_Karacsony_Gergely_fovaros_Diakvaros_Baranyi_Krisztina_Fudan_Egyetem
Törölt felhasználó 2021. 08. 26. 09:41
#3095
https://www.portfolio.hu/ingatlan/20210512/megjelent-a-torvenyjavaslat-a-diakvarosrol-es-a-fudan-egyetemrol-ki-melyik-teruletet-kapna-482796
.
kamugeri,hozta szokásos idióta formáját,mondjuk ez nem meglepő,a meglepő az lett volna,ha nem hozza azt.
kb 4 hónap alatt sikerült megálapitania,hogy a diákváros területe kisebb lenne,mint a Fudané,mondjuk szerintem pár másodperc is elég lett volna ehhez,de legyünk elnézőek kamugerihez,kicsit lassú az észjárása köztudottan,a magyarázata meg a szokásos baromság .Kamugeri szerint a diákváros a budapestiek érdeke,igaz a vidéki diákoknak kellene a megfizethetőbb  lakhatás ,míg az atlétikai Vb az a kormányé,igaz,a budapesti és vidéki idegenforgalom és vendéglátás látná az anyagi hasznát és a budapestiek és vidékiek látogathatnák.Persze megértem a szivárványos kamugerit ,hisz szerinte a budapestieknek sokkal nagyobb szüksége van a buziparádéra évente,mint egy atlétikai VB-re.Ha,jól hallottam, a háttérben ,amig kamugeri a kis saját riportját készítette egy szemétszálitó kocsi dolgozott éppen,sajnos a legnagyobb szemetet ott hagyta a közterületen,nem bajj majd a budapestiek eltakaritják ha eljön az idő.....
signal2
signal2 2021. 08. 24. 13:35
Előzmény: #3093  Shareholder
#3094
LIKE!
Shareholder 2021. 08. 24. 13:02
Előzmény: #3092  Törölt felhasználó
#3093
Kitakarítani ezeket csak polgárháborúval lehet mert az átlag szavazó soha nem szavazna egy olyan politikusra vagy közösségre, amely a társadalmi érdekeket figyelembe véve hozza meg döntéseit, mivel a társadalom vágyai és érdekei nem feltétlenül jelentik ugyanazt. Társadalmi érdek lenne a progresszív adórendszer, környezetvédelem, egészséges életmód, ügynöklisták nyilvánossá tétele, élethosszig tartó tanulás stb. Ezekkel alapvetően a döntő többség egyet is értene, egészen addig, amíg el nem kezdődik a megvalósításuk. Amikor több adót vagy dugódíjat kell fizetni, korlátozni az emberi tevékenységet a természetben, választójogot tudásszinthez kötni és egyebek, akkor már sokan felháborodnak és arra fognak tömegével szavazni, akik inkább a szavazók kényelmét képviselik, azaz megígérnek mindent is, amit az emberek hallani akarnak. Részemről Márki-Zay és Pálinkás tekinthető hitelesnek, meg is lehet nézni hol állnak az előválasztási versenyben, hátul kullog mindkettő, az ígérgetők meg előttük vannak. Csak akkor lehetne gyökeres változást elérni ha a választójogot egy bizonyos tudásszinthez lehetne kötni, kapásból a Fidesz, DK, MSZP el is tűnne a süllyesztőben Orbánostul, Gyurcsányostul.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:57
Előzmény: #3090  Törölt felhasználó
#3092
Na ezért......is nem szavazok egyikre sem. Csak találok mást is a szavazó listán, akiben megbízom. És akkor is arra szavazok, ha esélytelen is. Nálam a szavazás arról szól, kivel szimpatizálok, nem arról, hogy ki az esélyesebb. Az a sportfogadásban lehet szempont, nem a politikában. Az meg csak rajtunk múlik, hogy levegyük őket  mind a palettáról.
"Pillanatok" alatt változhat minden. Az apátia, a közöny, a passzív magatartás nem megoldás. Takarítsuk már ki őket, ha nem kell egyik sem !
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:51
Előzmény: #3089  bigyula
#3091
Nem,mert nem lottózom :)
Adok esélyt másoknak is :)
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:49
Előzmény: #3087  bigyula
#3090
Nem érdeke a Fidesznek sem és a baloldalnak sem az ügynök lista nyilvánosságra hozatala,mivel mind a két oldalon lehetnek szép számmal volt ügynökök.Ha nyerne jövőre az ellenzéki összefogás akkor Gyurcsány akasztaná meg az ügynöklista nyilvánosságra hozatalát.
bigyula 2021. 08. 24. 10:44
Előzmény: #3086  Törölt felhasználó
#3089
"mivel nem vagyok látnok"
.
10-20 évre nem vagy látnok, de egyre igen? :) És még nem nyerted meg a "lottóötöst"? :)
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:43
Előzmény: #3085  Törölt felhasználó
#3088
Én nem azt mondtam,hogy ne tisztítsuk meg a közéletet,hanem azt,hogy ennek nincsen realitása amig a régi politikai garnitúra, Orbán-Gyurcsány hatalmon vannak,ez pedig még simán minimum 10-15 év is lehet.
bigyula 2021. 08. 24. 10:42
Előzmény: #3082  Törölt felhasználó
#3087
"A Fidesz azt tette ellenzékben amit egy ellenzékben levő párt tenni szokott"
.
Akkor mi a bajod ezzel a kezdeményezéssel? Az ellenzék azt teszi, amit ellenzékben kell... :) Egyébként a fityesz egyszer és mindenkorra megoldhatná a problémát: vagy nyilvánosságra hozza, vagy végleg (sok-sok évre) titkosítja.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:36
Előzmény: #3077  Törölt felhasználó
#3086
Nézőpont kérdése,de ha bemegyek egy étterembe ahol 4-5 étel közül választhatok csak és enni is szeretnék akkor abból a választékból fogok választani,ez van a politikában is.Jövőre választások lesznek és már meg van az étlap én csak  felsoroltam a lehetőségeket amik közül jövőre választhatsz,az,hogy az étlapon mi lesz 10-20 év múlva nem tudom,mivel nem vagyok látnok.Ettől függetlenül persze értem a felvetést,hogy egy erkölcsös,értelmes ,toleráns,generációnak kellene felváltania a jelenlegi politikai garnitúrát és ezzel teljes mértékben egyet is tudok érteni,de a realitás jelenleg az ami az étlapon van,a többi pedig csak ábránd.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:33
Előzmény: #3084  Törölt felhasználó
#3085
Pontosabban politikai "elitre" lenne káros hatással. Meg is érdemelnék. Komolyan mondod,  hogy most azért ne tisztítsuk meg a közéletet, mert jaj, valakinek rosszul esik, ha kiderül MSZMP vezető volt? Egy egész ország várjon rá, amíg elmúlnak? Hát erre nincs időnk várni. A kétoldalú politikai megtisztulás sokkal fontosabb lenne, mint néhány ember önérzete.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:26
Előzmény: #3080  Peterbond
#3084
Na látod,ezért nem lesz nyilvános az ügynök lista addig amig Gyurcsánynak és Orbánnak ebbe beleszólása van,mert az a volt MSZMP-sek-re is káros hatással lenne.
Ezért is jó Orbánnak,hogy Gyurcsány ott van az ellenzékben,habár most felszívta magát a kis gömböc,de ahhoz még nem elég erős ha jól sejtem, és valószínűleg már soha nem is lesz,hogy a vetélytársát,Orbánt legyőzhesse.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 10:19
Előzmény: #3081  signal2
#3083
Tényleg hatékony lehet a Fidesz média,hisz még csal kb két hete olvasgatok bele időnként a Magyar Nemzetbe és már ilyen szinten kimosták ezek szerint az agyam.Mondjuk,ha jól sejtem Te valamivel nagyobb mennyiségű baloldali,liberális médiát olvasol .Jó neked,hogy semmilyen hatással sincsen rád :)
Sajnálom,de megint nem nyert mint sokadszorra az elképzelésed rólam,a Fegyőrrrel készült riportot láttam előbb és utána a paródiáját szóval amit írtam azt a riport alapján írtam,poénként,egyébként ebben a topikban töröltem az összevágott lejárató videót és megvédtem Fegyőrt,de igy utólag,lehet,hogy ez rossz döntés volt tőlem :)
Ebből is látszik,hogy időnként még én is hibázok :)
..
Amit a nemzetközi tárgyalásokról, írtál, hogy mindig van tolmács, természetesen ebből sem igaz egy szó sem,akinek kell tolmács annak van tolmácsa úgy egyébként nincsen.
Az EP ülését nagyon nem keverném ide ott max szavaznak valamiről de azt kétlem,hogy a szünetben amikor összefutnak a politikusok akkor szinkrontolmáccsal a fülükben társalognak egymással,vagy egy záró vacsoránál,szóval csupa olyan eseménynél ahol, úgymond jó kapcsolatok alakulhatnak ki a vezetők között .A nemzetközi diplomácia nyelve pedig az angol.
Törölt felhasználó 2021. 08. 24. 09:58
Előzmény: #3074  bigyula
#3082
A Fidesz azt tette ellenzékben amit egy ellenzékben levő párt tenni szokott,a D209 es buli pedig,Gyurcsány bulija volt,így fúrta meg a fönökét,hogy hatalomra kerüljön.
És,most képzeljük,el,hogy ez a rafinált kis emberke,megint ott van a hatalom megszerzésének a kapujában :)
Ha nyerne az ellenzéki összefogás jövőre és nem Dobrev Klára lenne a miniszterelnők ,akkor erre számithat,Karácsony és Jakab is.szóval jól járnak ha nem engedik  maguk mögé Gyurcsányt  :)))
signal2
signal2 2021. 08. 24. 09:56
Előzmény: #3076  Törölt felhasználó
#3081
Tökéletesen látszik a hozzászólásaidon, mlyen hatékony a fideszes médiaszörny agymosó propagandája. Gyártja neked az uszító/ lejárató tartalmakat, te pedig utánajárás nélkül beszopod.
Konkrétan a két eset, amit ide is hozol: Fekete-győr egy 4 órás interjún mondta kb 20-szpr, hogy "nem tudom", kb olyan kérdésekre, hogy "mi volt a jeled az oviban". Nyilván, a 4 órás interjút nem nézted meg, de az 1 perces agymosó videót többször is. Eltaláltam?
Karácsony tolmács: elárulom, hogy a nemzetközi tárgyalásokon mindig van tolmács. Máshogy nem is menne, hiszen pont ez biztosítja azt, hogy nincs félreértés. Az EP-ben is mindenkinek ott van a fülében a szinkrontolmács hangja.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek