Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 17. 11:18

ELLENZÉKI összefogás HAZUGSÁGAI  

"A közös listát állító pártok vállalják, hogy csak olyan embereket indítanak képviselőjelöltként, akik nem vettek részt korrupciós bűncselekményben, és nem játszottak össze a Fidesszel.
Mind a 106 körzetben közös jelöltekkel, közös miniszterelnök-jelölttel, közös programmal és már közös listával indulnak, és azt ígérik, az Orbán-rendszert lebontva megadják „a nemzetnek mindazt, amit a rendszerváltáskor megígértek neki: szabadságot és jólétet”.
. .Figyelembe véve ,hogy az ellenzéki összefogás legerősebb pártja a DK,amelyet Gyurcsány Ferenc alapított,hogy általa,újra hatalomra kerüljön vagy közvetlenül vagy közvetetten,így egyértelmű,hogy a következő választás arról fog szólni,hogy vissza kerül-e újra a hatalomba Gyurcsány Ferenc.Ami a korrupció mentességet illeti az elég nevetségesen hangzik így,hiszen Gyurcsány sem a kétkezi munkájának vagy a szellemi tudásának köszönheti,hogy milliárdos lett ...........
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2021. 08. 27. 19:35
Előzmény: #3159  Peterbond
#3160
Ahogy a mostani minisztereit se Bajnai vagy Gyurcsany.
Peterbond 2021. 08. 27. 19:34
Előzmény: #3158  Törölt felhasználó
#3159
Ez nem az elszamoltatasrol szol. Bajnait medgyessit es a tobbit se Orban vilagitatta at ahogy a mostani minisztereit se.
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 18:50
#3158
Orbán volt ellenzékben,Gyurcsány,Bajnai , átvilágíthatta volna megfelelő jogszabály esetén,tőlük kérjétek számon az átvilágítás elmaradását.
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 18:43
Előzmény: #3153  Peterbond
#3157

Butaságot írsz,hisz az átvilágítást a titkosszolgálatok végzik,akik ugye azért titkosszolgálatok mert fedetten végzik a munkájukat így eleve nem lehet egy miniszterelnököt megfigyelni titkosszolgálati módszerekkel,mivel az törvénytelen lenne.
Amikor meg nem volt miniszterelnök Orbán,akkor nem az ő dolga volt az átvilágítása hanem az akkori számára ellenzéki kormányé,vagyis tőlük kérd számon az átvilágítást és ne Orbántól,Orbánnak nincsen lehetősége magát titkos módszerekkel megfigyeltetni,aki ilyet mond az a saját tudatlanságát bizonygatja,mint te is,sokadszorra.
Peterbond 2021. 08. 27. 18:19
Előzmény: #3155  Peterbond
#3156
Pontosabban megjobb pelda lenne a vagyonnyilatkozatok. Az is egy vicc de legalabb vegigcsinaljak a latszat kedveert az egeszet.
Peterbond 2021. 08. 27. 18:18
#3155
Nem mellesleg nem varnek csodat egy ilyen atvilagitastol sem. Kb mint a Tiborcz elleni vizsgalat lenne. Az azert beszedes hogy meg latszat vizsgalatot se csinaltak soha.
Peterbond 2021. 08. 27. 18:15
Előzmény: #3153  Peterbond
#3154
Nem mellesleg a minisztereknek egyeb olyan vezetoknek akik titkos adatokat kezelnek vagy dontesi helyzetben vannak Pl tarcavezetok ) nekik kotelezo atvizsgalas. Erdekes hogy pont a legmagasabb vezetok kerulnek ez alol ki.
Peterbond 2021. 08. 27. 18:14
Előzmény: #3152  Törölt felhasználó
#3153
"figyelgetni.Az elött, hogy miniszterelnök lett volna ha volt olyan pozícióban ahol kelet átvilágítás akkor átvilágították, de akkor eleve nem ő volt a miniszterelnök."
.
Latom nem figyelsz. Orbant soha nem vilagitottak at. En is azt irtam miniszterelnokot torvenyileg nem is kell. De azert az osszes eddigi at lett vizsgalva csak Orban nem.
.
A titkosszolgalat meg vigyaz ra de nem megfigyeli. Senki se nezi meg a gazdasagi erdekeltsegeit nem halgatjak le a telefonhivasait stb. Kb testorseget latnak el es MASOK utan nyomoznak akiknel felmerulhet hogy eroszakos cselekmenyre keszul akar a miniszterelnok akar a csaladtagjai ellen.
.
Az atvilagotas lenyege az lenne hogy az illeto zsarolhatoe vagy befolyasolhato kulfoldi szerevezetek altal, illetve milyen szintu kockazat van ebben. Akar informaciok altal ( pl es ez most feltetelezes csak, ugynok multja miatt, pl Szayernel a melegsegevel zsarolhato volt a helyzeteben, vagy olyan uzleti erdekeltsegei vannak kulfoldon, stb... )
.
Maga a teny hogy nincs atvilagitva nem jelenti hogy torvenyt szeg. Viszobt teny hogy eleg rosszul mutat hogy nincs es teljesen el is zarkozik tole. A kerdes pedig egyaltalan nem volt hulyeseg es tudatlansag.
.
Ha mar valami akkor a te a titkosszolgalatok nem figyelik meg magukat kijelentesed volt az.
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 16:08
Előzmény: #3151  Peterbond
#3152
Megvannak a törvényi előírások, hogy mikor ,kit kell átvilágítania a titkosszolgálatoknak.Orbánt a titkosszolgálat védi vagyis megfigyeli igy magukat értelemszerűen nem fogják figyelgetni.Az elött, hogy miniszterelnök lett volna ha volt olyan pozícióban ahol kelet átvilágítás akkor átvilágították, de akkor eleve nem ő volt a miniszterelnök .Aki feltette a kérdést,az eleve hülyeséget kérdezett,amikor visszakérdeztem akkor meg dühbe gurult,pedig a saját tudatlansága vitte csapdába és nem én :)
Peterbond 2021. 08. 27. 13:47
Előzmény: #3143  Törölt felhasználó
#3151
A kérdés csalóka. magát a miniszterelnököt nem KELL átvizsgálni. Ellenben Magyarországon minden miniszterelnök át eset rajta  ( korábbi pozicióiból kifolyólag ). Szóval Orbán az egyetlen aki nem eset át tvizsgáláson ( Bajnai, Gyurcsány Horn, Antal, Medgyessi átestek rajta ).
.
Ami pedig a szép hogy tudsz példákat hozni ahol nem esnek át átvizsgáláson a vezetők. csak éppen pont ez mutatja hogy ez a RITKÁBB eset. azzal hogy a német, brit és amerikai kormányfő nem esik át ilyen átvizsgáláson nem kövwetkezik hogy senki sőt pontosabban pont az következik hogy ha csak pár példát találunk ahol ez így van azt jelenti hogy a többségnél átesik.
signal2
signal2 2021. 08. 27. 12:10
Előzmény: #3148  Törölt felhasználó
#3150
En szabin vagyok. Te viszont értelmetlen vitákat folytatsz. Furcsa, hogy egy egyszerű kérést, ami szorosan kapcsolódik a topikhoz, nem tudsz teljesíteni, ellenben hosszasan tudod magyarázni, hogy mért nem. Munkaidódben, ezek szerint.
Látom, linkelgetsz cikkeket innen-onnan, amik túlnyomó többsége semmi más, mint egy megrendelt uszítás. Ezen belül a fidesz propagandagépezetének kitalációja arról, hogybmit TENNE az ellenzék. 
Az ellenzék hazugságai olyasmik lennének, higy mond valamit valamelyik ellenzéki párt, és kiderül, hogy nem igaz. Én erre is tudok példát kapásból, pl Korózs Lajos kamumentőse.
euler 2021. 08. 27. 12:00
Törölt hozzászólás
#3149
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 11:48
Előzmény: #3146  signal2
#3148

Veled ellentétben én dolgozom,és nincs időm értelmetlen vitákra egy fórumon.
Amikor van pár perc szabad időm akkor írok, de nem az alapján amit más akar,hanem amit én jónak látok,tőled sem várom el,hogy a szám íze szerint irkálgassál.
Ami meg a hazugság fogalmát illeti,téged simán lehetne hazugsággal vádolni,hisz tagadod,hogy a topikban irtam volna az ellenzéki hazugságokról.Egyébként lehet,hogy az lenne a helyes,ha ínnétól kezdve te bárkit nevezhetsz hazugnak a topikban és téged is bárki nevezhet hazugnak,mindenféle moderáció nélkül.Nézzük meg mennyire fog tetszeni neked ha mindennap hazugnak neveznek,mert másképpen értelmezel valamit mint a másik.
euler 2021. 08. 27. 11:35
Törölt hozzászólás
#3147
signal2
signal2 2021. 08. 27. 11:20
Előzmény: #3141  Törölt felhasználó
#3146
Akkor lehet, hogy a hazugság fogalmával nem vagy tisztában?
Tényleg, hozz akkor csak 3 példát! Biztos megy fejből, ha ilyen topikot üzemeltetsz!
Én kapásból hozok neked 3 kardinális Orbán-haugságot:
1. Erős Forint = erős Magyarország, mondotta volt 2010 előtt. 300 fölött kormányt kell cserélni. Szintén.
2. Az EU-nak legyen beleszólása a tagállamok belügyeibe, ha azok nem tartják be az EU alapértékeit. Szintén mondotta volt 2009-ben.
3. Magyaroszág legyen vonzó a bevándorlók számára. Mondotta volt 2014-ben.
Ma mindhárom kérdésben éppen ellentétes álláspontot képvisel.
Ezeket fejből tudom neked hozni, de ha nekiállok tízesével tudom hozni neked korábbi kijelentéseit, amelyekkel szöges ellentétben cselekszik.
Tőled csak 3-at kérek, ha már ezzel a témával foglalkozol.
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 11:18
Előzmény: #3144  Törölt felhasználó
#3145
Ja, a "haszonélvezetből" jelzőt kihagytam
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 11:17
Előzmény: #3142  Törölt felhasználó
#3144
Na elköszönök innen, elvakult, fanatikus, és a lelkiismeretét az érdekeiért feladó emberrel folytatott  meddő érvelésben nem vagyok hajlandó az energiámat az immunrendszeremet fogyasztani.  Nagyobb szükségem van rá máshol, mostanában. Volt szerencsém Mindenki!
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 11:16
Előzmény: #3142  Törölt felhasználó
#3143

Miért,hol szokás a miniszterelnököt nemzetbiztonsági szempontból átvilágítani ?
Lehet sorolni az országokat és a miniszterelnököket.
Hajrá,ne fogd vissza magad.
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 11:12
Előzmény: #3141  Törölt felhasználó
#3142
Miért nincs bölcs vezérünknek mai napig nemzetbiztonsági átvilágítása drága Somtime?
Törölt felhasználó 2021. 08. 27. 11:06
Előzmény: #3140  signal2
#3141
Olvass vissza,nem ismétlem önmagamat,de ne aggódj a topikot tölteni fogom továbbra is az ellenzéki oldal hazugságaival,te pedig gondolom majd mindegyikre szokás szerint rámondod,hogy az csak a Fidesz média tálalása :)

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók