Topiknyitó: lea39 2021. 01. 25. 09:52

Akko fórum  

Moderált topic
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
KESZI- ma, 16:51
Előzmény: #6118  Bohocová
Gondolom te megfognád 200-nál. 
Ha majd ott lesz gyere vissza!!!
Addig viszlát!!!!
Manufacere
Manufacere ma, 10:57
Könyvet elnézve kb. 5 k val 230 alá nyomható
Bohocová ma, 09:13
Sajnos 240 sem akarja megfogni. Reménykedni kell a 200 lélektanilag fontos.
BT55
BT55 szombat, 11:08
Előzmény: #6116  marlowe01
Legyen igazad reszvenytestverem! 
marlowe01 szombat, 10:23
Előzmény: #6115  Toka
Az Autowallis jó példa az alaptőke-emelésre új részvények kibocsájtásával; különösen azért, mert az is Veres-cég, mint az AKKO.
Először 2021. szeptemberében bejelentették, aztán novemberben be is vezettek valami 64 millió új részvényt. Az árfolyam a hosszú ideje stagnáló 90-100-as sávból felment 130-ig (aztán jött az orosz háború).
Most két hónapja megint ugyanezt tették, és meg is indult a rv utána.
Nem feltétlen negatív hatású a "higítás" a rv árfolyamra, sőt.
Toka szombat, 08:08
Na ez volt az opusnál https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2017/10/tokeemeles-vagyonnovekmenyt-jelent-minden-reszvenyes-szamara-2
Manufacere
Manufacere szombat, 08:06
Előzmény: #6113  BT55

Egy kis olvasnivaló, hogy picit átláthatóbb legyen. 🙂
https://elemzeskozpont.hu/reszveny-higitas-jelentese-veszelyei-hogyan-hat-reszveny-piacara
BT55
BT55 szombat, 07:55
Előzmény: #6112  Toka
Koszonom a segitseged, tenyleg! Mindenkinek aki ezeknek utnamegy vagy megossza a tapasztalatait. 
Toka szombat, 07:27
Előzmény: #6111  BT55
Én megnézem mi lesz most, csak nem lesz emlékrészvény.Az ilyem ilyen ázsiós tokeemelésként, már ha az lesz nem esik be az ár.Azt tudom hogy az opusnál volt egyszer ílyen.Most keverek egy adagot mert delután kimegyek a hegyre egy haverral kaszálni, s kell nekem is a finom uzemanyag, addig berakom a hutobe.Majd nézek vmi hirt az ilyen fajta emeléskor a keverèk kostolása után.
BT55
BT55 szombat, 07:14
Előzmény: #6109  Toka
Toka Ur. Jok a kilatasok vagy egyre azarabbak, hogy az akko 400 felett legyen meg juniusig?
Manufacere
Manufacere szombat, 06:39
Előzmény: #6107  marlowe01
Pont ezen matekoztam, hogy elsőnek az alaptőkét megemelik, majd utána van 18 hónap srv-re ahol a 25% már jóval nagyobb tétel. 
Viszont az alaptőke emelés rv kibocsájtással nemtudom mennyire nyomná le az árfolyamot...
Toka péntek, 23:31
Előzmény: #6107  marlowe01
Nagyon szeretik az ázsiós tőkeemelést is a cégek, amúgy én ugy tudom hogy nem a 180 napos atlagárhoz van igazitva a kibocsátási ár....talán az a minimum ár....hu régen foglalkoztam ilyennel.Erdekes volt amit irtál, köszönöm.
marlowe01 péntek, 22:59
Előzmény: #6106  capoeira
https://www.mnb.hu/letoltes/21-07-28-renner-csilla-a-jegyzesi-elsobbsegi-jog-biztositasanak-elonyei-es-hatranyai.pdf
Ezt találtam a jegyzési elsőbbségi jog kisbefektetőket érintő hatásairól. 
marlowe01 péntek, 22:47
Ha a maximumra, a jelenlegi 833 millió forint hússzorosára (16,6 milliárd) emelik az alaptőkét, akkor ez 246 forintos 180 napos átlagon 66+ millió plusz rv kibocsátását jelentené. Mivel most 33+ millió rv van, így szép kerek 100 millió lenne a parketten forgó részvények száma.
Ez mondjuk rendesen megemelheti a likviditást, amellett, hogy ennyi részvény kibocsátása lehetetlen lenne intézményi befektetők nélkül. Lehet, hogy ezért kellett a prémium kategória?
Arról nem is beszélve, hogy ennyi tőkebevonással már hitelfelvétel nélkül is tudnának jelentős akvizíciókat véghezvinni….
Így akár 25 millió rv-t is vehetnek maguknak. Onnantól pedig azért nekik se lenne mindegy, hogy mekkora az árfolyam…
Mindez csak játék a számokkal. Ha hibás, korrigáljatok.
capoeira péntek, 22:36
Az előterjesztések alapján egy jelentős tőkeemelés (20x) van betervezve (10. napirendi pont).
Érdekesség:  alaptőke felemelése történhet pénzbeli vagyoni hozzájárulás, nem pénzbeli vagyoni hozzájárulás (apport) vagy ezek bármilyen kombinációjának a szolgáltatásával. Az emelés mértéke és az apport említése azt sugallja, hogy várható egyfajta "beolvadás" típusú akvizíció, magyarul az AKKO átvesz egy céget (vagy ingatlan vagy akármit) és az AKKO majd saját részvényeivel fog fizetni. Itt van jelentősége a historikus napi árfolyam alukálásának.
A másik számomra feltűnő dolog "Az Igazgatótanács egyúttal kapjon felhatalmazást a Ptk. vagy az alapszabály alapján fennálló jegyzési elsőbbségi jog korlátozására vagy kizárására." Nem vagyok Ptk. szakértő, de ha jól tudom 15 nap van jegyzési elsőbbségi jog gyakorlására a fennálló részvényeseknek, a "dillution" elkerülése kapcsán. Ha a kisrészvényesnek nincs lehetőségük az a jogot gyakorolni akkor jelenetős hígulás követkehet be sajnos még negatívabb irányba hat az árfolyamok vonatkozásában. A KGY-en "nemmel" kell szavazni erre a pontra, mivel ehhez min 75% kvorum kell.
BT55
BT55 péntek, 20:39
Előzmény: #6103  Attila1970k
:D 
Manufacere
Manufacere péntek, 20:39
Előzmény: #6100  BT55
-  Megszerezhető részvények száma: a részvényfajtában kibocsátott részvény darabszámát összeszámolva legfeljebb az alaptőke 25%-ának megfelelő mennyiségben.
- Az Igazgatótanács javasolja, hogy a felhatalmazás terjedjen ki a saját részvény megszerzését biztosító átváltoztatható/átváltozó kötvény megszerzésére is.
-Az Igazgatótanács javasolja, hogy a fentiek szerinti felhatalmazás többszöri alkalomra, de legfeljebb 18 hónapos időtartamra szóljon, amely a jelen közgyűlési határozat elfogadásának napját követő napon kezdődik.
Az srv intervalluma ezek szerint 0-18 hónap.
A mennyiség szintén kérdéses ugyanis az alaptőke legfeljebb 25%-a, ami ha csak részvényről beszélünk az max  8 .3 millió darab rv. 2.5 mrd ft. 300 ft-os átlagáron. És még mindig nem tiszta hogy milyen módon fog történni az srv. Piacin vagy tőzsdén kívül?
De én nem vagyok nagy tőzsdei guru, pusztán csak matekozok a lehetőségeken. Szóval ha valakinek épkézláb meglátása ezekkel kapcsolatban szívesen meghallgatom. 
Egyébként én nem várok sokmindent a közgyűléstől. Itt akkor indul a buli mikor ők akarják.
Van még olyan teóriám is választások előtt megrántják az árfolyamot, hogy tudjanak még kiszedni belőle egy kis casht.
Attila1970k péntek, 20:28
Előzmény: #6102  BT55
Titeket " ki higítanak"!
BT55
BT55 péntek, 20:23
Előzmény: #6101  Manufacere
Az utolsó két sort értem de abban van a lényeg és hála neked most megvilágosodtam: "Nevezetesen a 180 napos átlagár 246 ft. Előfordulhat hogy ezért nem engedik fel az árfolyamot, mivel így több részvényt tudnak kibocsájtani?" Szerintem itt van a kutya elásva és emiatt nem indulhatunk meg! Mocskos rohadt tetvek vagytok! Köszönöm ezt a hosszú kifejtést, szerintem ezért állunk még mindig itt, hogy minél olcsóbban tudjanak venni... alig manipulált, alig csalás, alig nettó bűncselekmények! :D Elképesztő magyarországi viszonyok! Komolyan hányadék szarok vagytok. 
Manufacere
Manufacere péntek, 20:16
Előzmény: #6099  BT55
Az alaptőke-emelés legmagasabb összege, amelyre az Igazgatótanács a Társaság alaptőkéjét felemelheti: a Társaság 2024. április 19-i Közgyűlésének napján cégjegyzékbe bejegyzett alaptőkéje maximum hússzorosának megfelelő összeg.
Az alaptőke-emelésre rendelkezésre álló időtartam: az alaptőke felemelésére vonatkozó felhatalmazásról szóló döntés meghozatalának napjától számított 2 (kettő) év.
A Társaság alaptőkéjének felemelése történhet új törzsrészvények és/vagy bármely elsőbbségi jogot biztosító részvényfajta, és/vagy bármely más, a Ptk.-ban nevesített vagy nem nevesített részvényfajta, és/vagy átváltoztatható kötvények és/vagy átváltozó kötvények, vagy ezek bármelyikének bármilyen kombinációjában történő forgalomba hozatalával.
 Az alaptőke felemelése történhet pénzbeli vagyoni hozzájárulás, nem pénzbeli vagyoni hozzájárulás (apport) vagy ezek bármilyen kombinációjának a szolgáltatásával. Nem pénzbeli vagyoni hozzájárulásként követelés is szolgáltatható, ha azt az adós elismerte, vagy az jogerős bírósági határozaton alapul.
Az alaptőke-emelés során kibocsátandó új részvények kibocsátási értékét az Igazgatótanács az alábbi két érték közüli magasabb értékben határozza meg:
- az alaptőke-emelésről szóló igazgatótanácsi határozat meghozatalának napját megelőző száznyolcvan nap forgalommal súlyozott tőzsdei átlagára, vagy
-háromszázhatvan nap forgalommal súlyozott tőzsdei átlagára.
Amennyiben az alaptőke-emelés során új törzsrészvények (is) kibocsátásra kerülnek, azokat azIgazgatótanács köteles bevezetni a tőzsdei forgalomba. 
Nevezetesen a 180 napos átlagár 246 ft. Előfordulhat hogy ezért nem engedik fel az árfolyamot, mivel így több részvényt tudnak kibocsájtani?
BT55
BT55 péntek, 19:29
Előzmény: #6099  BT55
A végét elírtam: az lesz még döntő, hogy a cég mennyi részvényt fog vásárolni és meddig. 
BT55
BT55 péntek, 19:18
Előzmény: #6098  Manufacere
Nem tudom eldönteni, hogy ilyenkor ez ennyire tudatos vagy csak már ennyire szar lett a papír. Nekem sajnos a meglátásom az: várható pár felszúrás és kb. ennyi amit ki lehet hozni belőle, illetve amikor mennie kell majd megindítják nem annyira durván mint tavaly az MBHJ-ét de hasonlót várnék. A közgyűlés hozhat még némi javulást, de ha nem indítják el legalább május 15-én az srv vásárlást akkor ez megint csak időhúzásra lesz jó és menni fog az aljaskodás. Az srv fogja a szándékot beárazni és annak a mértéke is, hogy mennyiért fogják venni.  
Manufacere
Manufacere péntek, 18:16
Előzmény: #6096  marlowe01
Ugyan ez ment a héten az appeninben és bifben is. Záróban 1-2darabbal.
KESZI- péntek, 17:35
Mintha számítana az az 1 forint 
marlowe01 péntek, 17:21
Egy darabbal leköti a nap végén, hogy döglene meg…..
tmike péntek, 14:59
Előzmény: #6094  bankos
Mellébeszélésen kívül?
bankos
bankos péntek, 14:56
Előzmény: #6093  LACI82
Mit vártok a közgyűlèstől??
LACI82 péntek, 14:31
Előzmény: #6092  tommanto
Szívemből szóltál, detto!!! Érdeklődés itt is 0 lesz.
tommanto péntek, 14:26
Előzmény: #6091  LACI82
ha nem tudják, akkor nem valók vezetőknek egy nyrt élére.
Ez a leginkább probléma, én viszont elengedtem az ide írásokat és elköszönök, van nekem jobb dolgom is, mert kétségünk ne legyen itt megírt forgatókönyv szerint zajlik minden.
Ezek a tetvek meg asszisztálnak hozzá.
De ezt mindannyian tudjuk, itt sajnos mi mást nem tehetünk, tehát sok sikert mindannyiótoknak...kitartást!
LACI82 péntek, 14:07
Előzmény: #6090  LACI82
Mert úgy látom, hogy nem nagyon érdekli őket. De lehet nem is tudják, hogy a stratégiai célként megjelölt árfolyamemelkedés hol tart.
LACI82 péntek, 14:05
Előzmény: #6088  BT55
Nem lehet náluk kiszámítani semmit se... én alkalmazkodom, úgyhogy lehet megint olcsóbban veszek, mint az előző héten. 
tommanto péntek, 14:05
Előzmény: #6088  BT55
még akár decemberben is indíthatják, 18 hónap időintervallumra kapnak felhatalmazást. ezért írtam hogy bármit tehetnek a mocskok
BT55
BT55 péntek, 13:37
Előzmény: #6083  tommanto
"Remelem" az srvet nem augusztusban inditjak... 
LACI82 péntek, 13:37
Előzmény: #6085  tmike
tmike!
Teljesen egyetértek veled! Ha ez van a háttérben, semmi keresnivalójuk a BÉT-en! Remélem ők is látják, hogy sok idejük nem maradt...
Donqatto
Donqatto péntek, 10:00
Előzmény: #6085  tmike
A kisbüfi nekik a szükséges rossz...Nyrt minden lehetőségét kihasználják amit tudnak, de ott van az a sok pióca (mi:D)
tmike péntek, 09:55
Előzmény: #6084  Donqatto
Ez jó! Persze hogy az érdekel? De ha kolonc a kisbüfi akkor ki kell vonulni a BÉT-ről és kész
Donqatto
Donqatto péntek, 09:53
Előzmény: #6083  tommanto
Ettől függetlenül a cég jó, termeli a casht, csak a kisbefektető jelenleg kolonc, mert őt csak az árfolyam érdekli vagy az osztalék...
tommanto péntek, 09:47
Előzmény: #6082  tommanto
Ami egyértelműen terheli a vezetést a következő:
Nincs átlátható stratégia, 
nincs vezetői kommentár az eredményekről tervekről stb.
 nincs vezetői részvényvásárlás (minden más alulárazott részvénynél volt - legalább 15 részvényt feltudnék sorolni a béten-ahol a vezetők bevásárolnak a nyomott áron. Ebből látszik hogy őket ez SEM érdekli.
Tehát nincs egy friss elemzés sem az elmúlt évek teljesítményéről egy elemző ház által!! MIÉRT NINCS?
Nincs osztalék, erre vonatkozó stratégia sem és persze még nincs srv, ami majd lesz de erre sincs túl sok konkrétum. 
És természetesen nagyon sok minden nincs még itt, de ami leginkább hiányzik az a vezetéstől szándék, hogy ez változzon. Ezért nincs szükség hogy tovább itt rontsák a levegőt.
tommanto péntek, 09:18
Előzmény: #6081  tmike
itt egy dolgot lehet tenni, hogy jövő hét pénteken tartandó kgyre minél többen eljöttök, és felteszitek azt amit ide is írogat mindannyiunk. Nem nagyon van más módja, én úgy látom. Az hogy két három ember elmegy annak nem lesz semmi értelme. Senki se legyen rest belesüppedni a saját és az akko mocsarába és a kanapéból kommentelve osztani az észt, hanem menjen el, bármire is jó lehet ez még alapon.
tmike péntek, 09:07
Következő felszúrásnál lehet eladni. NEm lesz itt nagy változás kgy után sem szerintem. A világot senki nem fogja megváltani. Ha lesz érdekük majd feltolják az árát. Hogy mikor azt csak ők tudják....
Donqatto
Donqatto péntek, 09:05
Előzmény: #6079  Donqatto
Így kell szeretni XD
Egy évben felszúr 3x a többi időben meg locsolják 
Donqatto
Donqatto péntek, 09:04
Az akko ilyen 
Manufacere
Manufacere péntek, 08:53
246 ra egyből rábaszatak 10 k-t nyitóba...
KESZI- csütörtök, 20:32
Előzmény: #6076  LACI82
Egy udvari bohóc mindenhol van
LACI82 csütörtök, 18:23
Előzmény: #6075  Bohocová
Szia!
Gyorsan írsz! Van véleményed is? Van egyentalán részvényed? Ha nincs, személy szerint én nem igénylem a jelenléted.
Bohocová csütörtök, 18:19
Dagonya
LACI82 csütörtök, 18:16
Előzmény: #6062  tommanto
Szia Tommanto!
Igen, egyetértek veled sokmindenben, de az igazadnak akkor tudsz érvényt szerezni hivatalosan, ha tényeken, érveken és adatokon alapuló és minden kétséget kizáróan bizonyítottan tudsz felhozni ennek igazolására. Ez egyedül és mártírként szerintem nem fog menni. Az, hogy elégedetlen vagyok, az nem kifejezés, de tudom, hogy nem visz előbbre az, ha ész nélkül mindenkit letámadok, úgy, hogy nem ismerem az álláspontját, lehetőségeit, kompetenciáját stb. Az biztosan egy negatív visszacsatolás lesz nekik a közgyűlésen, amit hallanak, az árfolyam meg elég objektív tükre a munkájuknak ezen a téren. Szerintem ez változni fog, de sem jós, sem felbeszélő nem vagyok. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok ott lenni a közgyűlésen, mert a részvénykönyv alakulása sok adattal szolgált volna részemre, előbbi megtekintést pedig a cég nem tudott garantálni (mint a közgyűlés időpontja-kifejezett kérésem ellenére), mert előző évi az utolsó megfeleltetésük (legalábbis friss nem volt az utolsó megtekintés óta), ami sokat elmond... De hidd el, rajtam lehet nevetni, ha így is lenne, csak nem éri meg...
marlowe01 csütörtök, 15:09
Előzmény: #6072  Manufacere
Mocskos rohadékok, hogy pusztulnátok már!!!
Manufacere
Manufacere csütörtök, 14:52
248 as pakkot kikapták 14:49:57 kor és 14:50:20 kor már ugyanakkora pakkot be is rakott 246 rA
BT55
BT55 csütörtök, 12:58
Kormanyinfon elhangzottak leveri vajon?
Sumarton csütörtök, 11:48
Előzmény: #6063  BT55
Csak az volt
kockaveto1
kockaveto1 csütörtök, 11:40
volt hát. nagyobb is.
BT55
BT55 csütörtök, 11:40
Kivancsian varom azt a kozgyulest...
Manufacere
Manufacere csütörtök, 11:30
Ilyen egy igazi prémium kategóriás papír!!
BT55
BT55 csütörtök, 11:29
Előzmény: #6065  Manufacere
Mi lenne ha nem extra eredmenyek lettek volna??!! Sajna ez a papir bevan arazva. Most is verik le?
Manufacere
Manufacere csütörtök, 11:15
Előzmény: #6064  tommanto
Gyönyörűen néz ki..
tommanto csütörtök, 11:13
240 yesss
BT55
BT55 csütörtök, 08:04
Volt mar ennel a papirnal ekkora nihil? 🙂 
tommanto szerda, 20:09
Előzmény: #6061  LACI82
Ezek végtelen rohadékok, itt ez a stílus semmit nem ér, Laci82 találkozol velük jókat beszélgettek semmi nem változott semmi!
Röhögnek rajtad rajtam mindegyikünkön.
Ez megy az országban is, van néhány szarhazi akinek mindent lehet! Ezek is azt hiszik magukról hogy bármit megtehetnek.
Kívánom nekik hogy az össze lopott vagyonból S az ebből fakadó urizasbol az élet furcsa fintoraval vissza nyaljon a fagyi, mert ne legyen kétség vissza fog nyalni!
LACI82 szerda, 15:37
Előzmény: #6060  Donqatto
Lehet így is van. Az unottság fakadhat abból, hogy százszor jobb ötletei lennének a sok megfakult mindent is megmondó és jobban tudó .... (ide képzelje mindenki, amit akar), a tényleges vagyont birtokló tömegnél. Szerintem egyébként ő egy agilis, kimért, konfliktuskerülő proaktív személyiség, csak megondják neki, merre van az arra (lássuk be a korábbi okfejtések nyomán az irány neki is adott és hát a kosztümös csaj példája.....). Szóval amit neki mondunk, azt a villámhárítónak címezzük! (általában lepattan, amúgy meg ügyfüggő). Várok a közgyűlésig és más mederbe terelem a probléma megoldását, ha nem változik semmi. Meglátjuk.
Donqatto
Donqatto szerda, 14:54
Előzmény: #6059  marlowe01
Gondolom lenne jobb dolga is XD
marlowe01 szerda, 14:47
Előzmény: #6058  pic
Én is voltam tavaly is 🙂
Amit Prutkay unott arcáról írsz, az annyira de annyira igaz….
pic szerda, 14:24
Előzmény: #6053  marlowe01
Én úgy néz ki el tudok menni - az elmúlt 3 évben mindig ott voltam a közgyűléseken, plusz néha bementem megnézni a részvénykönyvet is. Ugyanakkor nagy illúzióim nincsenek, hogy mire vagyunk kisbefektetőként képesek... Belibeg egy kiscsaj kosztümben, mint múltkor és nála van a részvények 30%-a! Max kellemetlen kérdéseket lehet feltenni, amit Prutkay unott arccal fog hallgatni és még unottabban valami semmitmondó választ ad rá. Ilyen téren nekünk nem terem sok babér... Ha van valami tervük és lendületet kap a részvény, akkor max realizálhat mindenki nyerőt ott ahol kifullad a kockázattűrő képessége.
BT55
BT55 szerda, 14:22
Most 250en kell tartani? 
Manufacere
Manufacere szerda, 14:20
255 ig simán ki lehetne most kapni, de biztos vagyok benne, ha kikapnám 250-re be is pakolnának egy pakkot....
tommanto szerda, 11:19
Előzmény: #6054  LACI82
én már régóta tervezem sajnos hogy megyek, higgyétek el nem szívesen, tekintve hogy akar a fene látni ezeket... én sosem hatalmaztam meg senkit, szerintem nem a darabszám a lényeg, hanem a befektetők száma, hogy hányan leszünk. A nagyok úgy is úgy szavaznak ahogy érdekeik tartják.
Teljesen mindegy hogy 1000 darabbal vagy 100.000 darabbal szavazok. Sokan kell hogy legyünk, ezt Marlowe01 leírta jól.
LACI82 szerda, 11:09
Előzmény: #6053  marlowe01
Valakit lehet, hogy meg tudok hatalmazni, de csak jövő héten derül ki, hogy tud e menni. Viszont ő is örülne, ha valaki biztosan menne és addig jelezné, mert akkor biztosan nem veszne el a szavazati jog. Az ajánlatom áll, viszont nekem is kéne jelezni az AKKO felé 04.16-ig e-mailben, hogy meghatalmazás alapján képviseltetem magam. Marlowe01, Tommanto esetleg ti?
marlowe01 szerda, 10:35
Előzmény: #6052  tommanto
Remélem nem így lesz. 
Ha nem leszünk ott elegen, akkor meg is érdemeljük, hogy arrogáns, pökhendi milliárdosok szemét, sunyi, aljas módon átverjenek bennünket, és elszedjék a pénzünket következmények nélkül.
tommanto szerda, 10:07
Előzmény: #6051  LACI82
jelentős kisbefektető nem lesz ott sajnos
LACI82 kedd, 20:20
Előzmény: #6049  LACI82
Van egy e-mail címem is, direkt erre a célra, ahol tudunk egyeztetni is, ha lesz jelentkező.
LACI82 kedd, 20:04
Előzmény: #6048  tmike
Sztem lesz srv és a volumenétől függ, hogy meddig megy az árfolyam. Jó lenne egy korrekt elemzés is a cégről, sztem az is lesz.
LACI82 kedd, 19:56
Sziasztok!
Most kaptam a hírt, hogy április 19-én halaszthatatlan programom lesz, melyet nem szeretnék részletezni. Sajnos nem tudok elmenni a közgyűlésre. Viszont szeretném, hogy a hangunk minél erőteljesebben hallatszódjon. Van köztetek olyan, aki biztosan tud menni és elfogadja a meghatalmazásom a szavazáshoz? Győr-Moson-Sopron megye, Zala megye és Budapest, ahol át tudom adni személyesen.
tmike kedd, 19:44
Előzmény: #6046  LACI82
Gyönyörű gondolatok. A tény az hogy a forgalom nem tud innen csökkenni. Elérkeztünk arra a pontra ahonnan nincs lejjebb (forgalomban). Engem inkább az érdekelne hogy a kgy után mire számítasz? Illetve szerinted lesz-e srv. Mert szerintem max az tudná kimozdítani a rv árát. 
Manufacere
Manufacere kedd, 19:42
2024. április 19. – Éves rendes közgyűlés
LACI82 kedd, 18:05
Előzmény: #6045  tmike
Mondjuk előnye is van, de tényleg. Holnap a forgalom vagy stagnál, vagy meredeken emelkedik. Ha még lesz hozzá 7 láthatatlan gyertyánk, a semmiből váratlanul, meglepetésszerűen, minden irányból támadhatunk, komoly károkat okozva a "lenyomó spekák" infrastruktúrájában, harci moráljában és egzisztenciájukban. Ezzel megtörve a negatív trendet, kihasználva a tanácstalanságot és teljes elbizonytalanodást, a hegy tetejére kergethetjük őket többlépcsős védelmi pozíciójukból. Cél a feltétel nélküli megadás és a részvény önbecsülésének helyreállítása, melyet követően letehetjük annak új alapokra épülő alapköveit.
tmike kedd, 17:53
Előzmény: #6043  LACI82
Láthatatlan
vaczak kedd, 17:20
Előzmény: #6043  LACI82
Meg kell spinelni, hogy milyen stabil részvény ez, ellenáll a rossz hangulatnak (is). 
LACI82 kedd, 17:17
Előzmény: #6041  LACI82
Ez milyen gyertya lesz? Légüres tér gyertya?
Sumarton kedd, 17:17
Előzmény: #6041  LACI82
Mutyi  papír egy vicc tőzsdén
LACI82 kedd, 17:08
Előzmény: #6040  BT55
Utolsó ár 0. Forgalom 0. Volt már ilyenre példa prémium kategóriában? Ez azt hiszem komoly visszajelzés a részvényesi értékteremtés érdekében végzett munkájukról. Az értékelést meghozta a piac. Még van kőkemény 7 kereskedési nap, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét! 
BT55
BT55 kedd, 16:57
Előzmény: #6039  tommanto
Most mar zarjuk nullaval a napot!
tommanto kedd, 16:50
Előzmény: #6038  LACI82
Kolosszális szégyen 
LACI82 kedd, 13:32
Előzmény: #6037  bankos
Az ajánlati könyv is szinte megegyezik a reggelivel....
bankos
bankos kedd, 13:30
Előzmény: #6036  LACI82
Pont most néztem , hogy ma kötés sem volt .....
LACI82 kedd, 13:29
Előzmény: #6035  BT55
Utolsó kötés ideje:
2024.04.08. 16:56
BT55
BT55 kedd, 13:12
Előzmény: #6031  LACI82
Ugyanezt gondolom. Totalba speka reszvennye valt. Innen nehez visszajonni, de egy jo srv-vel akar meg mehet is. 
tommanto kedd, 12:49
Előzmény: #6033  tommanto
Ezt számon kell kérni, mert ebben van az ITnek kompetenciája, nem kell mindenben kgy felhatalmazás
tommanto kedd, 12:47
Előzmény: #6032  LACI82
Ez úgy van ahogy mondod 
LACI82 kedd, 12:37
Ahogy nézem, az egyetlen részvény, amiben ma még nem volt forgalom.
LACI82 kedd, 12:35
Sziasztok!
Látom ma sem maradtam le semmiről idáig. Remélem valami terv van arra, hogy a kereskedést a részvénnyel hogyan indítják meg, mert az hogy egy prémium kategóriás részvényben 12.30-ig egyetlen kötés sincs, az azért felvet bizonyos dolgokat. Így nem sok értelme/legitimizációja van tőzsdén lenni. Mondjuk ha kinyit, az általában eladást jelent (és nem spekák adják). Lassan úgy vagyok vele, hogy közgyűlésig rá se nézek, mert csak időveszteség, meg úgyse történik semmi, szó szerint semmi! 
BT55
BT55 hétfő, 15:41
Előzmény: #6026  LACI82
Van hasonlosag, de azt nen tudom h ott is ennyire levertek?
LACI82 hétfő, 15:14
Valamit rosszul csináltam, bocs. 
A lényeg (nem tudtam linket másolni), az OPUS-nál a Lölö kiállt (portfolio mai cikk), hogy mennyit kéne érnie a részvénynek! Megtámogatva 1 célárral.
Itt csak a kötelezőt hozzák. Az SRV jó irány lesz/de bizalom nincs előre... amúgy meg plusz infó közgyűlésig nem lesz.
LACI82 hétfő, 15:09

LACI82 hétfő, 14:21
Teljesen olyan érzésem van, mint amikor az Opus-ban ültem egy jó darabig 100 és 120 között, hogy sehova nem akar menni és semmi nem mozdítja ki. Aztán az SRV adott az árfolyamnak, meg a spekáknak egy akkora pofont, hogy a fal adta a másikat. A közgyűlésig meg kell indulnia, nem maradhat ez a szar hangulat addig/na meg ott. Hát ebben bízok én!
Manufacere
Manufacere hétfő, 13:16
Ahogy nézem a könyvet meg a vételeket, semmi áron nem akarják fentebb engedni 250-nél.
BT55
BT55 hétfő, 10:40
Előzmény: #6022  LACI82
Sajna ez ilyen. 
Chucky hétfő, 09:57
Akko-ra nekem ez jött ki:
https://invst.ly/14avau
LACI82 hétfő, 09:50
Előzmény: #6016  BT55
Szia!
Tegnap óta ismét itthon. Látom ma se remekel a papír sajna. Közeleg a közgyűlés. Őszintén, nem tudom merre lesz az arra.
Bohocová hétfő, 09:41
Megindult a trendben lefelé.
Cél 200-200 magassága sajnos.
Manufacere
Manufacere hétfő, 09:38
Ismet egy szép napra ébredtünk!😀
tommanto hétfő, 09:14
Előzmény: #6018  BT55
243, Akko vezetés gratulálok! 
BT55
BT55 hétfő, 08:47
Előzmény: #6017  Donqatto
A kicsit majusig tart? :) 
Donqatto
Donqatto hétfő, 07:30
Előzmény: #6016  BT55
Szerintem még egy kicsit itt fogunk 250-nél időzni
BT55
BT55 hétfő, 07:29
Merre lesz az arra Befekteto Tarsaim? Ki mit tippel. Laci82; merre vagy? :) 
Jocek 2024. 04. 07. 21:43
Előzmény: #6012  tmike
BT55
BT55 2024. 04. 07. 14:42
Előzmény: #6013  marlowe01
Támogatom. 
marlowe01 2024. 04. 07. 14:04
Előzmény: #6009  BT55
Én bele fogok állni a közgyűlés után. Ahogy írtam, nem érdekel mennyibe kerül és meddig tart.
Ha ebben többen partnerek leszünk, az csak jó. 
tmike 2024. 04. 07. 11:00
Előzmény: #6011  BT55
Ez így van. A kérdés az hogy van-e erre most érdekük? Illetve ha nincs akkor milyen dologgal tudnánk mi kisbüfik ezt kikényszeríteni az "összefonódás" -al szemben. (tudom ez volt az eredeti felvetésed)  Én első körben azért megvárnám a kgy-t. Talán emlékszel rá hogy LACI82 írta kb egy hónapja hogy ő kapott levelet néhány felvetésére,amire nem kapott felhatalmazást hogy itt a fórumon megossza de az ott leírtak megnyugtatták. Szerintem ő a leírtakból komoly darabszámmal van benne. Illetve Farkasfű is írt egy kis elemzést,(talán pont Te kérted erre),abból is azért ki lehet szűrni pozitívumokat. Bár ő is egy speka szarnak gondolja ezt a pappert. 
BT55
BT55 2024. 04. 07. 10:48
Előzmény: #6010  tmike
Köszi a választ. Nem értek egyet, szívesen beleállok. Akkora összefonódás van, hogy bármikor felverhetné 400 fölé, a közgyűlésig már simán lehetne 500 forint, simán! 
tmike 2024. 04. 07. 10:46
Előzmény: #6009  BT55
Szia! Megértem az elkeseredettségedet,és még együtt is érzek veled,anélkül hogy tudnám mennyi tőkével vagy ebben benne. Valószínűleg  jóval többel mint én. Nem akarok itt politikába és bármilyen jogi és erkölcsi dolgokba belemenni,de sajnos ez nem az a hely ahol az általad leírtaknak (jogosan) helye lenne. Nem leszel előrébb az én hsz-emmel sajnos. Nem tudom a megoldást,de inkább azt mondom nincs megoldás. Illetve egy van, a türelem. Azt gondolom hogy előbb utóbb ki fog lépni felfelé az árfolyam,mert olyan nincs hogy ez örökké itt marad. Nyilván mesterségesen van itt tartva az ár. De abból kiindulva hogy ezt most mesterségesen tartják itt előbb -utóbb érdekük lesz elengedni az árfolyamot,hogy a fundához legalább közelítsen. Én pont ezért a mesterségesen szabályzott árfolyam miatt nem mertem csak 4500 rv-el beszállni. Kitartáson kívül nincs más ötletem. Széllel szemben nehéz pi....ni.
BT55
BT55 2024. 04. 07. 10:01
Engem csak az érdekel, hogy mit lehet tenni. Itt a többség köpköd és panaszkodik, de amikor felteszem a kérdést, hogy mit lehet tenni ezek ellen akkor meg hallgatás van. Megyek egy barátommal a közgyűlire meghallgatom ami ott lesz és ha tehetném egyből közéjük ba..nék egy széket vagy pár húg..al teli lufit de garázdaság miatt lehet el is vitetnének, viszont jó lenne akik itt vannak többen és károsult társaim (mert ez már annak számít) ott lenni és akár utána beszélni egymással. Nem azt várom el, hogy barátkozzunk, de egy az érdek. Több millió- több 10 millió forinttal benne vannak emberek ebben a cégben amely kib.szik velünk. Egy olyan cég amely több 10 milliárdos bevételéből ha csak egy milliárdot visszapörgetne, már mindenki mosolyogna, oké srv program, de megint húzzák az időt. Taknyok. Ha többen összeülünk és közösen fizetnénk a költséget bármilyen beavatkozásban lehetne esélyünk. Azt nem tudom miben, hol és hogyan, emiatt is hiszek a közös érdekben. Nem hiszem, hogy a társadalmunk ingerküszöbét kiverné de nem is érdekel. Engem a megoldás érdekelne: mit lehet tenni ezek ellen. Pénzt is áldoznék rá, ügyvédre vagy bármire. Ezen gondolkozzon el aki tenni is szeretne valamit. Kszönöm.
tmike 2024. 04. 06. 22:06
Előzmény: #6007  Donqatto
Hihetetlen egy madár. Olyan mint egy épitömunkás aki kőműves, burkoló, Ács, víz gáz fűtés szerelő stb. Kicsit mindenhez ért de valójában semmihez. 
Donqatto
Donqatto 2024. 04. 06. 15:06
Előzmény: #6006  Bohocová
Milyen jó, hogy minden papírhoz is értesz...mindenhol te mondod meg a tutit, iskolába biztos nem volt barátod, mert mindig mindenkinek megmondtad a "tutit" 
Bohocová 2024. 04. 06. 12:05
250 már ellenállás , sajnos.
BT55
BT55 2024. 04. 05. 17:38
Legalabb pluszban zartunk🙂
marlowe01 2024. 04. 05. 15:24
Előzmény: #6003  Attila1970k
1értelmű
Attila1970k 2024. 04. 05. 15:22
Előzmény: #6000  marlowe01
Mert a.cég emberi adjak
Bohocová 2024. 04. 05. 14:57
Eladói nyomás itt is.Talán 220 megtartja , bízni kell.
BT55
BT55 2024. 04. 05. 14:55
Az elmult 3 honapbol top 10 legforgalmasabb napjaiban benne van a mai napunk... szegyen... az arfolyam is szegyen... az eses is szegyen... ha meg szar lett volna az eredmeny akkor mar 100on lennenk? :D

Topik gazda

lea39
lea39
2 2 5

aktív fórumozók

friss hírek További hírek