Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
harding
harding péntek, 22:09
Előzmény: #263069  Uhura
#263071
Akkor annyi a difi, hogy én dinamikus portfóliókban vagyok Holdéknál HUF és EUR is... mondjuk szerintem a dinamikus is elég távol áll az én értékrendszerem szerinti kockázatvállaló portfóliótól.
Ettől még nem rosszak, csak annyira dinamikusak, mint egy nyugdíjas.
harding
harding péntek, 22:04
Előzmény: #263068  Ishar
#263070
Nálam is hasonló a terv: végigvásárlom a nyári ereszkedést egyre növekvő sizing-gal. Annyi különbséggel, hogy én kisebb árlépésekkel teszem majd ezt, es ma indult az első menet.
Uhura péntek, 20:26
Előzmény: #263061  harding
#263069
Hello. 
Megnéztek én is ovk ban vagyok kiegyensulyozott portfolioban 4.77% huf, 3.64% eur ....2026 ban eddig. Ez a május 31.ei állapot szerint. Ez nagyon karcsu szvsz a evelejei ralit nézve. És oké volt egy masziv forint erősödés ami a holnak biztos odabaszott mert ők nem nagyon foglalkoznak a magyar piaccal. 
Ishar
Ishar péntek, 20:10
Előzmény: #263066  harding
#263068
Szerintem a nyáron már lecsorgás lesz. 2600 és 2500 forinton is bent állok egy-egy vételi ajánlattal. Jó hétvégét Mindenkinek!
Trend_energy
Trend_energy péntek, 17:22
#263067
Záróban adatott meg egy laza lehetőség az eladásra .....
harding
harding péntek, 17:21
Előzmény: #263063  gold66
#263066
De ugye ez strand-forgalom, másrészről én speciel ma már elkezdtem támasztani az árfolyamot (egy egységcsomaggal) mert szerintem csak évvégéig van benne még 15% a jövő első félévről nem is beszélve.
kcs68 péntek, 17:17
Előzmény: #263064  fezo21
#263065
Szerintem záróban volt az uccsó srv. Az még kicsit felhúzta. Adtam is el valamennyit. 
fezo21
fezo21 péntek, 17:05
#263064
Heti záró : 2 678,00 / 123149
gold66 péntek, 16:15
#263063
Jelenleg épp indul lefele lassan 1 milliárd forgalommal  :)
Freeshark péntek, 14:58
#263062
Ez a papír év végéig elmehet 2900-ig közel 3000-ig is!
harding
harding péntek, 14:00
Előzmény: #263060  Uhura
#263061
Nekem OVK-m van náluk. A forintos most 6%-nál van, így félévkor, az euroban denominalt 5%-on (de persze forintra átszámolva negatív a YTD hozam (de ugye ezt nem így kell számolni)
Uhura péntek, 13:32
Előzmény: #263054  harding
#263060
Hát a HOLD is döngette a mellét hogy évi 13% hozott 2025ben .... idén a 3-5% sem érte el az idei .... pedig összességében is a többszörösét rallizta a parket. 
Uhura péntek, 13:30
Előzmény: #263055  SBob
#263059
Na ja és ez még a jobbik eset, mert azért láttunk olyat, hogy a bróker az egyik ügyfélel etette meg a másik veszteségét. Mert a masik jobb ügyfél volt. 
fezo21
fezo21 péntek, 09:02
#263058
"Budapest – 2026. június 26. – A Magyar Telekom (Reuters: MTEL.BU és Bloomberg: MTELEKOM HB, a továbbiakban „Társaság”), Magyarország vezető távközlési szolgáltatója bejelenti, hogy a 2026. február 25-én és 2026. május 13-án közzétett rendkívüli tájékoztatásaival összhangban, a részvényesek javadalmazása célójából, a Társaság 2026. június 25-én a Budapesti Értéktőzsdén napi kereskedés keretében 229.000 darab Magyar Telekom törzsrészvényt (HU0000073507) vásárolt 2687,62 forint/darab átlagáron az Erste Befektetési Zrt., mint befektetési szolgáltató közreműködésével. A tranzakciót követően a Társaság tulajdonában lévő saját részvények száma 25.808.694 darab."
fezo21
fezo21 péntek, 09:00
#263057
Nyitó : 2 680,00 / 3190
kcs68 péntek, 08:57
Előzmény: #263053  philosopher
#263056
Szerintem nem lesz ma fix árú. Lesz valamennyi sima, a forgalom függvényében. Tegnap 220 ezer volt. A többi megmarad
SBob péntek, 07:49
Előzmény: #263054  harding
#263055
a befektetési alapoknak nem az a lényege, hogy a befektetőknek termeljék a pénzt, hanem az, hogy az azt kezelőknek. A befektetőknek adott hozam csak egyfajta költség. Ez az ára annak, hogy megvegyék a terméket. Az esetlegesen megugró hozamot remekül lehet kordában tartani, hiszen a befektető nem látja az egyes piaci műveleteket. Így pl. nem látja azt sem, ha a pénzén reggel 1000-ért vesznek valamit és azt délután 950-ért eladják, míg a másik oldal az 1000-ért eladott terméket délután 950-ért visszaveszi. Az egyik oldal veszít, míg a másik nyer. A befektetők pedig sosem tudják meg, hogy mikor melyik oldalon álltak, mert csak egy számot kapnak arról, hogy éppen hogyan áll a "befektetésük".
harding
harding csütörtök, 20:46
Előzmény: #263051  lehet
#263054
Hát ha az elemzők a Mtelekom fórumot olvasnák, akkor sokkal jobb hozamot kellene termelnie a befektetési alapjaiknak... de ugye tudjuk, hogy meg sem közelítik ezek a magyar részvényeket tartó alapok a BÉT (azon belül az MTel) teljesítményét.
philosopher
philosopher csütörtök, 17:14
Előzmény: #263052  fezo21
#263053
Holnap még kb 1,5 millió db srv-re maradt keret. Meglátjuk, van-e még 1-1,2 millió db lefixált ügylet (ennyi mellett tőzsdei forgalomban összejöhet a maradék kb 300-400 ezer db), vagy tényleg marad őszre is egy kis izgalom. Az érdekes lenne, ha 50 mrd-ból végül kb 47 mrd-ot megvesznek egy lendületre, aztán a maradék 3 mrd-ot áttolnák őszre. De könnyen lehet, hogy a cégnek az lenne az olcsóbb, mint hogy most 2800-ig felverni az árfolyamot.
fezo21
fezo21 csütörtök, 17:05
#263052
Záró : 2 692,00 / 83864
lehet csütörtök, 16:59
Előzmény: #263050  harding
#263051
A derék mínuszolók megindokolhatnák, hogy mi nem tetszik nekik. Csak nem ők az elemzők személyesen ? :)
harding
harding csütörtök, 16:46
Előzmény: #263049  harding
#263050
A minuszóknak üzenem, hogy nézzük meg, hogy eléri-e célárukat a papír mondjuk egy éven belül, és ha eléri, utána jöhetnek a minuszok...
Nehogy ugyanaz legyen a szitu, ahogy a századvég (közvéleménykutatónak csúfolt manipulátor banda) hamisította a választási méréseket...🤣
harding
harding csütörtök, 16:32
Előzmény: #263047  lehet
#263049
Igen, mindkettő nagy manipulator. A véleményükkel verik át a befektetőket. A fórumon kontraindikátornak is hívjuk őket.
Uhura csütörtök, 15:19
Előzmény: #263041  Tancsapda65
#263048
Megy át a pénz az otp be talán, aztán ha lecsorogtunk 2300 ra vissza lehet jönni ide. 
lehet csütörtök, 14:59
Előzmény: #263044  signal2
#263047
Részemről. Az Erste és az MBH elemzőjét már rég ki kellett volna rúgni, mondjuk Lölő pont ilyen elemzőket érdemel. Tavaly nyáron az árfolyam felment 2000-re, ősszel leesett 1700-ra. Most annyival jobb a helyzet, hogy  épeszűbb kormány van és alacsonyabb kamatkörnyezet.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 14:37
Előzmény: #263044  signal2
#263046
3300 ODDO
3020 Patria
signal2
signal2 csütörtök, 14:31
Előzmény: #263044  signal2
#263045

ERSTE 2380
MBH 2384
Concorde 2800
signal2
signal2 csütörtök, 14:27
Előzmény: #263042  lehet
#263044
ki részéröl 3000 a célár?
player1 csütörtök, 12:45
#263043
MNB azt nyilatkozta a héten, hogy még további 2 x 0,25% kamatcsökkentés várható júliusban és augusztusban...
lehet csütörtök, 12:39
#263042
A célár 3000 körül van, de a korábbi mintázatok alapján 2400-2600 között érdemes újra beszállni.
Tancsapda65 csütörtök, 12:38
Előzmény: #263040  player1
#263041
Vajh miért csorgunk?

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek