Akkor annyi a difi, hogy én dinamikus portfóliókban vagyok Holdéknál HUF és EUR is... mondjuk szerintem a dinamikus is elég távol áll az én értékrendszerem szerinti kockázatvállaló portfóliótól.
Ettől még nem rosszak, csak annyira dinamikusak, mint egy nyugdíjas.
Ettől még nem rosszak, csak annyira dinamikusak, mint egy nyugdíjas.
Mtelekom