Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
player1 csütörtök, 12:34
#263040
2676
player1 csütörtök, 12:33
#263039
2674
Daniel77 csütörtök, 12:28
Előzmény: #263034  lukskypoker
#263038
igen, így van 2020 ban vettem 490 ért. De most összejött megint, gondoltam beszállok megint. De inkább OTP-be megyek longra (megint), mert ott az 50k célár kecsegtető
Treborn
Treborn csütörtök, 12:26
#263037
ha jó látom ma meg holnapra maradt még 5 milliárd igy elképzeélhető még valami emelkedés?
nyau csütörtök, 12:20
#263036
Ki kell taláni mennyi lesz jövőre az osztalék. És hogy mennyin éri meg. Januárig nem kell ránézni.
severian csütörtök, 12:13
Előzmény: #263029  Daniel77
#263035
Az ötvennapos most 2586-nál van, addig minden további nélkül lenézhet.
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 11:44
Előzmény: #263029  Daniel77
#263034
te be vagy szállva 490-ről már 
állítólag
:))))
Ishar
Ishar csütörtök, 11:41
Előzmény: #263029  Daniel77
#263033
"érdemes 2700 körül beszállni, longra játszani? Vagy inkább esélyes a 2500 mint a 3k?" --- 2600 környékén már megvenném az első pakkot az osztalékból.
severian csütörtök, 11:40
Előzmény: #263031  vittore
#263032
Úgy tűnik elkezdődött a korrekció, azért esik.
vittore csütörtök, 11:24
#263031
Lehet hogy az mnb miatt esik. Nagyon levàgta az inflacios prognozist idenre es jovore, ìgy alig tudnak àrat emelni a szolgaltatok. Iden 1.8% lesz a cpi
derzsij
derzsij csütörtök, 11:19
#263030
Essünk túl rajta ...
Daniel77 csütörtök, 11:17
#263029
érdemes 2700 körül beszállni, longra játszani? Vagy inkább esélyes a 2500 mint a 3k?
Köszi
harding
harding csütörtök, 10:44
Előzmény: #263024  SBob
#263028
Szerintem ez nem így működik, mint a Tescos wc-papírnál, hogy több guriga olcsóbb. Itt pont a nagy volument nehéz összeszedni (egy éven át gyűjtögetik, majd egy fix ügylettel átadják a T-nek, sőt előtte még az osztalékot is felveszik a pakkra)
Valószínűleg egy nagy szerződés keretében kezelik a teljes srv lebonyolítást, aminek az ár range-e is ebben a megállapodásban van megszabva. Azt gondolom, hogy a fix ügyletekkel is simán benne vannak ebben az ártartományban... emiatt bolondok lennének olcsóbban odaadni a T-nek, és pont emiatt van, hogy a parkettes vételekkel feltornásszák az árat, majt elcsattintanak egy-két fix ügyletet.
Ishar
Ishar csütörtök, 10:44
#263027
...sebaj, valamire az osztalékot is el kell költeni a TBSZ-en.
Treborn
Treborn csütörtök, 10:35
#263026
Itt SRV végéhez elég masszivan kivánkozik a korrekció után....
vittore csütörtök, 10:16
#263025
Veheto, vihető 2706on
SBob csütörtök, 09:59
#263024
Eddig közelítőleg 9 788 485 db-ot vásároltak tőzsdén kívül fix ügylet keretében 26 667 185 962 Ft értékben  2 724,34 átlagáron. Az összesre beszerzésre a 2 701,53 Ft-os átlagár pedig úgy jön ki, hogy a tőzsdei kereskedésben 6 954 861 db-ot vettek 18 565 415 905 Ft értékben 2 669,42 Ft-os átlagáron.
Összegzés: a tőzsdei kereskedésben 2 669,42 Ft-ot voltak hajlandóak adni, míg háttéregyezséggel nagyobb volumenben 2 724,34 Ft-ot is. Én azt gondoltam volna, hogy itt is érvényesül, ami a kereskedésben általános elv szokott lenni, miszerint nagyobb mennyiségre kedvezőbb árat ad az eladó...
Tancsapda65 csütörtök, 09:05
Előzmény: #263022  fezo21
#263023
Már 2726!
fezo21
fezo21 csütörtök, 09:00
#263022
Nyitó : 2 722,00 / 6749
SBob csütörtök, 08:48
#263021
Az eddigi legkevesebb napon belüli vétel volt a tagnapi.
2026-06-24 84 000 db 2 737,85 Ft 229 979 400 Ft 23,87%

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek