Hello.
Megnéztek én is ovk ban vagyok kiegyensulyozott portfolioban 4.77% huf, 3.64% eur ....2026 ban eddig. Ez a május 31.ei állapot szerint. Ez nagyon karcsu szvsz a evelejei ralit nézve. És oké volt egy masziv forint erősödés ami a holnak biztos odabaszott mert ők nem nagyon foglalkoznak a magyar piaccal.
Megnéztek én is ovk ban vagyok kiegyensulyozott portfolioban 4.77% huf, 3.64% eur ....2026 ban eddig. Ez a május 31.ei állapot szerint. Ez nagyon karcsu szvsz a evelejei ralit nézve. És oké volt egy masziv forint erősödés ami a holnak biztos odabaszott mert ők nem nagyon foglalkoznak a magyar piaccal.
A kérdés a sajád munkád enged-e ilyenfajta kompromisszumot.
Az is kérdés, hogy hány olyan szakma, munka , vállalkozás van ahol 1-2 év szabadság alatt nem írodsz le teljesen és amikor vissza mész nem kell-e 0 ról kezdeni.