Ha lenne sima hold&buy portfolió a Holdnál... khmmm... hallod Balásy, honnan jöna nevetek!?... akkor nem kéne sokat gondolkodni a Hold-os pozikon, és tudnának rendes hozamokat is termelni. Fel kellene lazítani, a Zsiday féle mindenből max 5%-os szabályt. Többek között ez rontja meg a portfóliókat, hogy sosem lehet aranytojással felülsúlyozni a portfóliókat, mert mindig kerül bele valami egyéb 5%-os macskaszar is.
Tudom utólag olos az ember, de itt többen vagyunk Telekomos felülsúlyozott portfóliókban, és hosszú évek óta nagyon élvezzük.
Tudom utólag olos az ember, de itt többen vagyunk Telekomos felülsúlyozott portfóliókban, és hosszú évek óta nagyon élvezzük.
Mtelekom