Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 03. 23. 10:54

Richter topik  

Egy kis reménysugár:-)



Az elemzők hosszabb távon vonzónak tartják a Richtert, ezért ajánlásukat felhalmozásra módosították. A célárfolyamot viszont a korábbi 47 580 forintról 46 310-ra rontották, azzal párhuzamosan, hogy a belföldi értékesítési előrejelzéseiket is lejjebb vitték.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Uco1989 2026. 06. 17. 04:55
Előzmény: #177698  gyula1971
#177700
Már elnézésed kérem,de ez a Richterhez,hogy jön?
Uhura 2026. 06. 16. 23:58
Előzmény: #177695  Uco1989
#177699
Azért jó lenne megérteni, hogy azok a papírok amik nem közvetlenül függenek az Iráni helyzettől a happy hourban nem fognak emelkedni, vagyis teljesen normális, hogy a richter nem mozog együtt pl otp-vel... 
Javaslom, hogy mondjuk a többi gyógyszrr papír árát is megnézni , hogy a szektor hogyan viselkedik, és láss csodát ugyanazt fogod látni. 
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 16. 20:56
#177698
 A 10 éves magyar állampapírok hozama már 5,2%-ra esett, amire 2022 eleje óta nem volt példa.
Ez egyenlő a richter osztalékhozammal kb-soha nem volt ilyen magas az osztihozam!
2000-években -2%-szokott lenni az osztihozam egy növekedési papírban.
Firekiller
Firekiller 2026. 06. 16. 20:27
Előzmény: #177696  Uco1989
#177697
349.... az árfolyam 
Uco1989 2026. 06. 16. 17:25
Előzmény: #177695  Uco1989
#177696
Felhúzták a Molt,meg az Otpt,minket meg le!Eszeveszett...😮😔
Uco1989 2026. 06. 16. 17:12
Előzmény: #177694  Uco1989
#177695
Mol is fel,Otp is fel!Siralmas mire fel nyomták már megint lefelé???😮😔
Uco1989 2026. 06. 16. 11:27
Előzmény: #177693  gyula1971
#177694
Hát a szöveg legvége nem hangzik valami jól...😮😨😔
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 16. 10:45
#177693
-Private Banking friss:-Richter.-Az osztalék után az emelkedő trend felett maradt a görbéje. A csökkenő trendvonalat érdemes követni, amíg a piros vékony trendvonal nem lesz áttörve, addig a long oldalra állni nem tűnik jó ötletnek. A 11 875 természetesen nagyon erős támasszá vált, ez nem sérülhet szignifikánsan lefele, különben jelentős esés várhatna rá.Ellenállások: 13 125; 13 438; 13 750.
Támaszok: 11 875; 10 940; 10 625; 10 313; 10 000; 9688;  9065; 8750.
Uco1989 2026. 06. 16. 09:54
Előzmény: #177691  Uco1989
#177692
Richter olcsó papír,mért nem azt veszik,mért a drága Otp-ét?Érthetetlen!!!
Uco1989 2026. 06. 16. 09:28
Előzmény: #177690  Uco1989
#177691
Olyan ez sajnos,mint a tegnapi nap...Le,fel nagyon unalmas ez,szépen csak felfelé nem tudna menni,mint az Otp!!!
Uco1989 2026. 06. 16. 08:00
Előzmény: #177689  Uhura
#177690
Igen..
Uhura 2026. 06. 15. 23:17
Előzmény: #177685  Uco1989
#177689
Nézd amikor nagyon sokan a portfolio deffenzivebb kötvény lábát erősíti , nem gondolom, hogy a tőzsdére fogja behordani a pénzét. De majd mrglátjuk. 
A richter szépen ment ma a kérdés hova tovább... 
Uco1989 2026. 06. 15. 19:17
Előzmény: #177687  Uco1989
#177688
Na ki mit gondol a mai meneteléshez folyatását láthatjuk holnal is?
Uco1989 2026. 06. 15. 17:04
Előzmény: #177686  gyula1971
#177687
😀👍
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 15. 16:49
#177686
-Erste:-Lokális mélypontot alakított ki szerdán és csütörtökön a Richter, miközben az MACD indikátor 2022 márciusa óta nem látott mélységben van. Ezek alapján véget érhetett az elmúlt hetek esése, viszont egyelőre még hiányzik az egyértelmű, pozitív fordulós jelzés, de remélhetőleg már erre sem kell sokat várnunk. Ellenállás 12.000 forintnál látható.Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
11.51011.39012.00012.152
Uco1989 2026. 06. 15. 14:56
Előzmény: #177684  Uhura
#177685
Igen..
Uhura 2026. 06. 15. 13:53
Előzmény: #177677  Uco1989
#177684
Biztos vagy abban, hogy aki megszokta, hogy a pénz egy irányba halad - növekszik - az átjön ide és nem fogja az első 1/2% -os veszteség után nem adja el? 
Az állampapírból csak azok jönnek át akik amúgy is tartanak részvényt de a többség maradni fog. 
Uco1989 2026. 06. 15. 12:37
Előzmény: #177682  gyula1971
#177683
Köszi szépen,hogy írtál...😄🙏😀
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 15. 11:04
Előzmény: #177679  Uco1989
#177682
-Jó napot!
Ez más papír,mint az otp-nem hat rá a hangulat,mert nem egyedi a hír-és a spekák nem vesznek ebből napira
.Otp-ben sok a külföldi spekuláns és napizó.
-VG-Technikai:-Richter: ahol kétszer fordult meg a piac, ott érdemes figyelni.-A Richter az idei év csalódása: az április végi 13 340 forintos szintekről hetek óta tartó, fokozatos lejtmenetben 11 650 forintig ereszkedett. Ez a szám azonban nem akármilyen szint. Aki visszalapoz a chartokon, látja: március végén pontosan itt, 11 630 forintnál fordult meg utoljára az árfolyam. A piacon az ilyen helyzetet dupla aljnak nevezik – amikor az eladók két nekifutásra sem tudják lejjebb nyomni a papírt, az gyakran a fordulat előszobája. A pénteki, 11 900 forint környékére történő visszapattanás ennek az első jele lehet. Óvatosságra int ugyanakkor, hogy a lendületmutatók még nem fordultak meg, csupán a zuhanásuk lassult – a fordulat tehát egyelőre lehetőség, nem tény. Ami viszont fontos a hosszú távon gondolkodó befektetőnek: a papír 200 napos átlagára (11 035 forint) továbbra is jóval az árfolyam alatt húzódik, vagyis a többéves emelkedő pálya nem tört el, csupán egy mélyebb korrekciót látunk benne.
 Ritka helyzet a pesti tőzsdén: az OTP vételi jelzést ad, a Richter fordulhat, a Mol erőt gyűjt – történeli csúcs kapujában a Magyar Telekom - Világgazdaság
aytif1 2026. 06. 15. 09:59
Előzmény: #177680  aytif1
#177681
11760

Topik gazda

kyra
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek