Vitézy Dávid: "Látom a Fidesz propagandistái, a Megafon elhasználódott, lejáratódott arcai már engem kérnek számon, hogy miért nincs elég klimatizált kocsi az InterCity-kben. Miközben ott állnak az IC-kocsik tucatszám a csődbe ment Dunakeszi Járműjavítóban, amit az oroszokkal Szalay-Bobrovniczky Kristóf volt honvédelmi miniszter privatizált, majd épp Habony Árpád és Hernádi Zsolt köreinek kezében vált fizetésképtelenné.”
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.