Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ERA vasárnap, 10:38
#402360
Vitézy Dávid: "Látom a Fidesz propagandistái, a Megafon elhasználódott, lejáratódott arcai már engem kérnek számon, hogy miért nincs elég klimatizált kocsi az InterCity-kben. Miközben ott állnak az IC-kocsik tucatszám a csődbe ment Dunakeszi Járműjavítóban, amit az oroszokkal Szalay-Bobrovniczky Kristóf volt honvédelmi miniszter privatizált, majd épp Habony Árpád és Hernádi Zsolt köreinek kezében vált fizetésképtelenné.”
Spiller vasárnap, 00:20
Előzmény: #402358  Balin2020
#402359
Ok okozat sügér.  Ahogy mondtam. Ha hir van felmegy. De biztos az éked miatt ment :DDD mostanaban belekiabaltal a babszagú eterbe nagy számokat utana elszaladtal. Maig nem erted ezt a jatekot hogy játszák. Elég égő. 
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 20. 23:09
Előzmény: #402354  Spiller
#402358
Ja, még azt is, hogy 3650 alatt vége a longnak, aztán lett 3400, majd utána közel 4500. Te megmondtad!!! Egyél babot! 🤣
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 20. 23:07
Előzmény: #402354  Spiller
#402357
🤣🤣🤣
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 20. 23:06
Előzmény: #402354  Spiller
#402356
🤣
Spiller 2026. 06. 20. 21:07
Előzmény: #402349  wtcsab
#402355
Örülök figyeltel megtanultad a 3.penteket.
Spiller 2026. 06. 20. 21:01
Előzmény: #402352  Balin2020
#402354
En mondtam nem te.  Ha sztori van felmegy....ha nincs akkor marad. A fórumozók többsege tudja ő a marineni a tőzsden. Aki utoljara tud meg mindent. 
A marineni okos mert nem beszel Zöldeket nem okoskodik. A zolinenik okoskodnak pufogtatnak kis pukkancsokat szakszavakat amit nagyfiuktol mazsolaznak mikozben a jelenteset sem ertik.   .aradj ékben.  :D
Spiller 2026. 06. 20. 20:49
Előzmény: #402347  Balin2020
#402353
Ne gyerekeskedj. Tök egő.  .ha nincs erved vagy esik mol akkor elszaladsz. Fingod nincs mi lesz es fingod nincs kik kötögetnek milliárdos pakkokat. Feltűnhetne lejatszott meccset nezel.
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 20. 16:52
Előzmény: #402350  stoky
#402352
December óta írom. Ez a sztori a MOL-ra van kitalálva. Az egyetlen reális befutó. Nincs is más tárgyaló vevő, csak a MOL.
stoky 2026. 06. 20. 10:59
#402350

https://www.youtube.com/watch?v=K9C9xy_y5zk&t=591s
Egy héten belül kiderül minden! :-)
wtcsab 2026. 06. 20. 10:57
Előzmény: #402345  Spiller
#402349
A hó 3-ik péntekje gyakran megbolondul a záró forgalom. Itt 4 mrd, otp-nél 11mrd...tehát.....
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 23:24
Előzmény: #402341  simonzoli13
#402348
Tökre megleptél hogy nem a 3000-re kérdeztél rá! Taps!!! 👏
Ebben volt némi fantázia!
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 23:21
Előzmény: #402345  Spiller
#402347
És rögtön itt is van egy égő beíras. Az alapítványok nem adhatják el a rv.-ket. Alapszabály. Nem kell tovább bizonygatnod, hogy fingod sincs, egyél babot! Az segít! 😆
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 19. 23:19
Előzmény: #402344  Spiller
#402346
Abban semmi meglepetés nincs, hogy fingós sincs, és abban sem hogy folyton égeted magad! 😉
Spiller 2026. 06. 19. 21:24
Előzmény: #402339  TZsolt15
#402345
Valami atkotesek. Veszteseg realizalas csokkentve a nyereseget.. Alapítványok adogatjak.. Vagy reszvenycserehez.. vagy..mindent mi tudunk meg utoljara.
Spiller 2026. 06. 19. 21:21
Előzmény: #402332  Balin2020
#402344
Ne égesd mar magad! Fingunk sincs mi lesz. Neked meg plane. 
Fishy 2026. 06. 19. 18:41
#402342
A jövendőmondó Bt. jóvoltából kívánok kellemes hétvégét minden kedves topik társnak, ismét megdőlt 1 állítás, miszerint a héten NIS deal!  🤥
simonzoli13 2026. 06. 19. 17:29
#402341
Osztalékig elmehet 4000-ig ?

friss hírek További hírek