Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Uco1989 2022. 09. 16. 15:07
Előzmény: #1206959  Beze
#1206960
Jó írtam le! Mi a baj??
Beze
Beze 2022. 09. 16. 15:03
Előzmény: #1206958  Uco1989
#1206959

valyon? :D
lyulyully :)
Uco1989 2022. 09. 16. 14:43
Előzmény: #1206957  Adito
#1206958
Valyon mi lessz,felhúzzák,vagy lekötik??? 
Adito 2022. 09. 16. 14:37
#1206957
Valaki egy 20-as könyvet meg tudna osztani? Előre is köszönöm
Solar976
Solar976 2022. 09. 16. 14:31
Előzmény: #1206954  fabicsek
#1206956
Amíg be nem áll az új BUX kosár sulyozas.
Majszek 2022. 09. 16. 14:25
Előzmény: #1206948  pengecske
#1206955
Én is így döntöttem, remélem nem fogjuk megbánni :D
fabicsek
fabicsek 2022. 09. 16. 14:23
#1206954
Megy a robot 8700 - on! (De meddig?)
yooio 2022. 09. 16. 14:23
Előzmény: #1206951  yooio
#1206953
Es a 2/3hoz az uj rebdszerben ugye eleg kb 2-2.5 millio fix szavazo, ezt is elertek. A holdrol is latszik mire ment ez ki, egy softos diktaturat csinaltak sz orszagbol, totalisan igaza van az EU-nak. Csak az nem latja, aki nem akarja latni. 
broccoli 2022. 09. 16. 14:22
Előzmény: #1206945  kovko
#1206952

Az EU-t javarészt olyan tagállamok alkotják, amelyek vezető pártjai és szavazói tisztában vannak azzal, hogy jól működő és prosperáló állam előfeltétele a hatalmi decentralizáció (jogállamiság), a korrupció alacsony szintje, az állami transzparencia és elszámoltathatóság, és végül a sajtószabadság. Az eddigi tapasztalatok alapján ezeknek a best practice-eknek az átvétele közép- és hosszú távon kis szerencsével elvezethet a kívánt eredményhez, a korrupt és tolvaj maffiaállamok kiépítése és üzemeltetése viszont soha. Ebből kifolyólag az EU nem hajlandó megalkuvó módon pusztán azért tovább finanszírozni az Orbán kormányt, mert akkor talán a strómanok által szét nem hordott támogatásokból valami aprópénz leesik a lakosságnak is. Ha így tenne, akkor megfosztaná a magyar választókat attól a visszacsatolásától, ami minden tanulási folyamat alapja. Szabad korrupt populista kormányt választani, de tessék figyelembe venni, hogy mivel annak ténykedése szembe megy az EU alapértékeivel, így az EU nem fogja azt anyagilag támogatni. Én értem, hogy te valamiért nem hiszel ezekben az alapértékekben, és azt is látom, hogy számodra alapvetés, hogy minden (bel- és külföldi) politikus ugyanúgy lop és hazudik, mint a Fidesz politikusai, és ebből kifolyólag a pillanatnyi előnyökért és némi aprópénzért cserébe szívesen kiegyezel a korrupcióval és a jogállam leépítésével. Meg kell viszont értened, hogy ez az álláspont nagyon távol áll attól, amit most a nyugat-európai vezető pártok és szavazóik vallanak. Ők nem fogják anyagilag támogatni azt, hogy az egyre autokratikusabbá váló Magyarország tovább meneteljen előre a gazdasági zsákutcában, miközben a Fidesz EP-s politikusai Putyin trójai falovaként vétóznak meg olyan állásfoglalásokat, amelyekkel a másik 26 tagállam egyetért.
Ha már szóba hoztad a szigetelést, akkor hadd említsem meg, hogy az EB lehetővé tette a lakóingatlanok energetikai korszerűsítését EU-s forrásokból, ám a Fidesz ezt a pénzt az állami intézmények modernizálására használta fel, és kizárta a pályázók közül a lakosságot:   
https://energiaklub.hu/hirek/a-magyar-kormany-magara-hagyta-a-lakossagot-3806
yooio 2022. 09. 16. 14:21
Előzmény: #1206945  kovko
#1206951
Azert meg arrol tajekoztatnalak, hogy minden ellenzeki azt szerette volna elerni, hogy a kormanytol vonjak meg a penzt, es ezt direktbe onkormanyzatok es emberek szamara elethetove tegyek valamilyen formaban, ha erdekel(ketlem), nezd meg a vitat a szavazas elott. Magyarorszagon egyebkent nincs erdemi ellenzek, mert a propagandagepezet minden becsuletes embert besarozna, igy joerzesu csalados ember, vagy aki masbol meg tud elni mar nem politizal. Ezt is Vityóek csinaltak meg, ahogy a valasztasi rendszert is atirtak. Barmikor 2/3ot csinalnak 1 milla nyugdijassal, a megvezetett cigany  kisebbseggel, a hataron tuli extra levelezavazatokkal(a csalas melegagya), es a jol elo kollaborans reteggel. Hat ennyi.
csabcsa
csabcsa 2022. 09. 16. 14:07
Előzmény: #1206948  pengecske
#1206950
Ha nincs Lombard-od akkor tartsd szerintem, a mostani áron valószínűleg el fogod tudni adni az elkövetkező egy évben, viszont az esetleges szakadás esetén az olcsóbb vételt elbukod.
yooio 2022. 09. 16. 14:02
Előzmény: #1206945  kovko
#1206949
Ne ellenzekezzel te szerencsetlen. Annyit kellett volna csinalni, hogy nem 8 evig brusszel meg soros, hanem erdemi politizalast csinalni, meg kevesebbet lopni. De meg ezt is meg lehetett volna oldani, ha csatlakozunk pl az Eu ugyeszseghez, csak Viktor nem akarta veszni hagyni a saros csaladocskajat. Az neg kulon vicc, hogy mr. Lopótököt nevezik ki a korrupcioellenes gittegylet elbokeve. Jo vicc Móric! 😃 Orban kapott a poppoerjebe egy seprut, es most el is kezdik forgatni.a fideszesek fogjak meg egymas segget es hangosan daloljak hogy “Hajra Magyarorszag, hajra magyarok!!” Mad ugyse maradt… 🤪
pengecske
pengecske 2022. 09. 16. 13:57
#1206948
Egész éjszaka nem tudtam aludni, egyfolytában azon kattogtam hogy az OTI beszakad a vasárnapi döntés miatt. Ma megfordult a fejemben hogy bedobom a csomagokat. Nem tettem. Jövő héten kiderül hogy jó döntés volt vagy sem. (furcsa érzés volt, először lettem bizonytalan hogy mit csináljak, most éreztem azt hogy el kéne adni. De már elmúlt.) Most jobban érzem magam.
APetronas 2022. 09. 16. 13:56
Előzmény: #1206935  bumm
#1206947
Ne is :)
zpatriot
zpatriot 2022. 09. 16. 13:45
Előzmény: #1206926  Klarissza48
#1206946
kovko
kovko 2022. 09. 16. 13:36
Előzmény: #1206878  Törölt felhasználó
#1206945
Ezüsttálcán adja át folyamatosan a magyar ellenzék az érveket az eljáráshoz, amire hivatkozással el lehet venni tőlünk pénzt (mindegy mekkora részét), de nem csak pénzt, el lehet innen jutni akár még oda is, hogy megvonják tőlünk akár a szavazati jogot is. Az miért nem téma a magyar ellenzék nagy eredményének elemzésekor, hogy egy hibrid rezsimnek mióta lehet szavazati joga az EU-ban? Akkor mi van, ha kitalálják akár még azt is, hogy akkor megvonják azt is nem csak a támogatás egy részét? Gazdaságilag eddig is közel súlytalan volt az ország. A szavazati joga nélkül majd végképp senkit nem fog érdekelni az EU-ban a magyar közember sorsa. Ugyan miért izgatná őket, ha egy magyar legelheti majd a füvet télen, ha nem lesz az országnak beleszólása semmibe? A sok nagyokos közben most örül annak, hogy ez az eljárás kapja a támogatást a magyar képviselőktől. Ezzel az EP szavazással jobb lett? Elképesztő, hogy ezek a dzsihadisták most éppen frankón örülnek Ujhelyivel az élen, hogy ezt ők letették most az asztalra. Jogilag elérték a nagy nullát, de a gyakorlatban a forintot legalább már ütik is és így a magyar infla nőhet tovább. Szuper, szegényebbek lettünk máris. A kedvencem, amikor az EU ügyészséget kezdi a szerencsétlen közember követelni annyira megetetik.  Mintha az azért létezne, hogy a kisember több pénz kapjon. Istenem de, hogy józan paraszti ésszel miért nem teszi fel a kérdést saját magának, hogy abban az EU-ban ahol földterület alapon megy egy egész ágazat támogatása ugyan miért nem kaphatja meg ő is a lakóingatlana szigetelésének támogatását utófinanszírozással terület alapon? Pofon egyszerűen négyzetméter után? Ott van a házon, évekig le lehet ellenőrizni, hiszen nem téma vállalni a kötelezettséget, hogy támogatás esetén 5 évig nem adod el. Nyilván azért szigeteled be, hogy aztán évek alatt megtérüljön a befektetés miközben benne laksz. Annyira nyilvánvaló, hogy azért kell mindenhová beékelődnie az államnak közéd és a támogatás közé, hogy mindenhol lehessen lopni és lopnak is mindenhol. Ha egy EU ügyészséggel le tudnák venni Orbánt a tábláról csak azért tennék, hogy utána nyugodtabban tudjanak tovább lopni a többiek és nem azért, hogy majd a szerencsétlen Jóska Pista több pénzt kapjon. Teljesen hülyére veszik ezeket a szerencsétleneket, akik jobb híján a mindenkori kormányt gyűlölik a nyomoruk miatt. Én meg nézhetem itthonról a szavazást, amit linkeltél meg ezeket a szekértáborokat, ahogy az egyik megvezetett bolond hülyézi a másik megvezetett bolondot és nincs esély. Hibrid rezsim. Ez remek! Emlékszem a pasasra, akinek szín aranyból volt a hajóján még a WC lehúzó is, aztán nem merte a tengeren hagyni szegény, helyette otthon a saját telkére ásatott tavat és azon tárolta miközben a népe éhezett. A sztorira igen, de a pasas nevére már nem. Levették a tábláról. Orbánt is túltolta annyira, hogy már levennék? Lehet, de hogy innen hogy lehet oda eljutni, hogy ennek majd az lesz a jó megoldása, hogy mi megszavaztatjuk magunkat hibrid rezsimnek az EU-ban? Ééédes Istenem. És most ilyen Ujhelyi féle emberek frankón ennek örülnek. Én ezt a szavazást nem tudom másképpen látni, csak úgy, hogy jól legyőztük saját magunkat. Brávó! Most lehet remegni, hogy mennyi pénzzel húznak minket le és az hogy hat majd az árfolyamra. Óriási győzelem, tényleg isteni, hogy küzdünk. 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=627530122063164&set=a.350697573079755&type=3
bodorka 2022. 09. 16. 13:32
Előzmény: #1206921  broccoli
#1206944
Netán a Néppártra gondolsz ( "jobbos,centrista" amiből a Fidesz kilépett )  ? Nyugi, szép lassan felébred a jó nép,hogy  mennyire elmebetegek a képviselőik  lásd Svédország a hét végén és várhatóan Olaszország a jövő héten , aztán jön a többi ,miután megfagytak a télen!
Beze
Beze 2022. 09. 16. 13:30
Előzmény: #1206939  macibear
#1206943
Egy kis fénysugár nekünk, köszi hogy írtál pár sort. Beverték 7800-ra, 8300-ra, most 8500 alá már nem tudták. Nem vagyok elemző, sőt senki nem vagyok. De ha józan paraszti ésszel nézem, akkor nincsenek új aljak. És ha követem az eszme futtatását, amit már egyszer leírtam itt, hogy covid alj alá azért nem fog menni, mert egyszerűen elfogy azoknak a száma, akik az alatt vettek, ergo covid alj alatt szerintem 95% mínuszban van, esetleg lehetnek valami nagy alapkezelők akik még azelőtt vettek papírt, de azok kihajították rég az esésben. Utána jöttek a 8300-9100-es körrel legutóbb, akik lent vettek szépen tartották, majd 9000 fölött elkezdték adni, egészen adták 8500-ig ahol már elfogytak, az alatt szintén már nem éri meg eladni. És így ismétlődik majd egyre feljebb és feljebb. Ez egy pozitív eszmefuttatás, ezt tudja megdönteni egy pánik vagy egy nagyon rossz hír, ahol sokan bedobják és elegük van, nem érdekli őket a mínusz. Hozzáteszem, nekem is szoktak ilyen pillanataim lenni, szóval simán elképzelhető, hogy borítják a fenébe. De jól mondta Sanyi bá, ki kell tartani. 
Magicmaan
Magicmaan 2022. 09. 16. 13:29
#1206942
Ez már megint negálja a fraktális nézet negáltjának a negáltját, amit 1 hete negált.
Teljesen összezavarodtam a 4000 és 12000 között. 🤣
macibear
macibear 2022. 09. 16. 13:26
Előzmény: #1206940  Majszek
#1206941

Amire hivatkozok TA elem - a napos adatokkal számolt FRSI - emelkedik a jövő hét péntekig. 
Mehet-e ellene az árfolyam? Mehet. Néha szokott ...

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek