Holnap izgi lesz , vajon megkuldi a 44 et ? Illetve elmegy 45 ig a heten ? Ha csak kicsit hype akkor 48 is meglehet . Nyilvan valahonnan indulni fog egy korrekcios realizalos kor , na ott kene figyelni eladni es lentebb venni VAGY nem lesz olyan hogy lentebb mert kioldalazza. Kerdes hogy par ezer eses mint oldalazas lesz vagy szo szerint csorgas kicsi. Nem honnem hogy bemegyunk mar 43-44 ala ha mar atjottunk rajta , most halmoztak fel nagy pakkokat 40 nel … most engedtek el a gyeplot