Macus

Regisztráció: 2022-05-04 17:55:02

Hozzászólások száma: 12 163

Utolsó hozzászólás: 2026-06-15 22:02


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 5
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

11 822
2026. 05. 29. 10:09

utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! hétfő, 22:02
Holnap izgi lesz , vajon megkuldi a 44 et ? Illetve elmegy 45 ig a heten ? Ha csak kicsit hype akkor 48 is meglehet . Nyilvan valahonnan indulni fog egy korrekcios realizalos kor , na ott kene figyelni eladni es lentebb venni VAGY nem lesz olyan hogy lentebb mert kioldalazza. Kerdes hogy par ezer eses mint oldalazas lesz vagy szo szerint csorgas kicsi. Nem honnem hogy bemegyunk mar 43-44 ala ha mar atjottunk rajta , most halmoztak fel nagy pakkokat 40 nel … most engedtek el a gyeplot 
OTP részvényesek ide! hétfő, 17:09
Napi nax zaras jo indi csak igy tovabb :D
OTP részvényesek ide! hétfő, 15:56
Uarot ma vajon fel vagy le hizzak ?
OTP részvényesek ide! hétfő, 15:03
Hat szerintem megeszik azt a 750 es ellenallast gyorsan es at is leptuk a lentebb emlitett szintet igy nyitva az ut 45 ig kb
OTP részvényesek ide! hétfő, 14:18
Eleg 45k egyelore. En azt latom legutobb eddig szurt fel es innen ment le. Szoval siman lehet ok pihire
https://www.tradingview.com/x/yQ1NzeDQ
OTP részvényesek ide! hétfő, 14:12
Ami kesik nem mulik ! 
OTP részvényesek ide! hétfő, 13:36
A vesedet meg el tudod adni :D vagy az mar aranyban van ? 
OTP részvényesek ide! hétfő, 13:36
Mar 600
OTP részvényesek ide! hétfő, 13:26
13 ezres dugo 500 on na ha az atmegy akkor repulunk ismet. Az ilyen icebergeket kiveszik altalaban
OTP részvényesek ide! hétfő, 12:49
Ne szemelyeskedjunk . Lehet egyeterteni vagy se ennek hangotadni . Lehet vitatkozni , ezert van a forim. Nem kell mindenkinek ugyanazt gondolni akkor nem tozsdenek hivnank :D
OTP részvényesek ide! hétfő, 12:12
Ez mondjuk senkit se erdekel
OTP részvényesek ide! hétfő, 12:12
Keszlet parositas is mukodik nem csak fifo van hanem minden . Piaci aras certi vetel az mukodik . De van limiat aras is. 
OTP részvényesek ide! hétfő, 11:25
Hat nem cifrazom , otpnel vagyok . Egyelore megteszi a songle market alkalmazas kifejezetten tetszik mert munka kozben is tudom nezni. Egyetlen gyerekbetegsege a reporting. De fejlesztes alatt van ! A tobbivel elegedett vagyok , nekem magyar piac eleg egyelore , de van dax es snp is ugye. 
OTP részvényesek ide! hétfő, 10:25
Harmatgyenge megint 43 folott romat se egy nap alatt epitettek fel , usa delutan nyit … ne nyitoba vard a napi emelkedes egeszet
OTP részvényesek ide! hétfő, 10:24
En erosen gondolkozok tovabbi vetelen ! Tele vagyok longgal de meg vennek hozza :D
OTP részvényesek ide! hétfő, 09:03
420
OTP részvényesek ide! hétfő, 09:03
380…. Mindjart ts ko …. 
OTP részvényesek ide! hétfő, 09:02
43300
OTP részvényesek ide! hétfő, 09:01
43200 ts ko ? 
OTP részvényesek ide! hétfő, 09:01
Nyito 43050

friss hírek További hírek