Egy biztos, Velencei-tó nálam évekre kukázva, eszembe nem jutna ott fürdeni ebben a sárgásbarnás izében.
Ha belföld, akkor inkább Tisza-tó, ezt nem sikerült tönkre tennie a Fidesznek a Fertő-tó, Velencei-tó, Balaton után.
Ha belföld, akkor inkább Tisza-tó, ezt nem sikerült tönkre tennie a Fidesznek a Fertő-tó, Velencei-tó, Balaton után.
Balaton-Balaton mi lesz veled?
Múlt 7en Tihanyban voltam. Csak külföldi túristák. Magyarok sehol. Strandon csak lézengtek. Árak az egekben.
Kinek milyen élménye volt mostanában?