Topiknyitó: Hathor 2022. 12. 08. 14:35

Magyar Állampapír tulajok  

Magyar Állampapír tagoknak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2026. 06. 18. 05:57
#44020
Fed is kamatemelésre készül.EKB is.Na ez érdekes lesz a tőkepiacikat nézve.Egy legény van csak a gáton, aki kamatot csökkent.Ki más lenne, mint a kedves miniszterelnökünk :)Jól van ez így, ez kell nekünk.Sokáig nem lehet majd széllel szemben pisilni, medt húgyosok leszünk, az meg kinek jó?! :)3-5éven belül csak emelünk kamatot, addigra a császárunk is kiég a minden napi üvöltözésével, őrjöngésével..
Nyilatkoztak a profik: meglepte a Fed a piacokatA JPMorgan Asset Management vezető befektetési igazgatója szerint a Fed új elnökének első kamatdöntő ülése egyértelmű üzenetet küldött a piacoknak, miszerint a jegybank kamatemelésekre készül, ami élesen szemben áll a Wall Street korábbi várakozásaival"
Yo8!
Hathor
Hathor 2026. 06. 18. 05:51
Előzmény: #44018  slash2
#44019
Én nem idegeskedem senki miatt.
Az ideget a fórum hozza csak max :)
slash2 2026. 06. 17. 22:01
Előzmény: #44017  Hathor
#44018
 Vicceltem csak. Élvezd az életed. Jobb mint a melóban reggel 10kor már totál felbaszva a sok hűlyétől. Ez van. Mindig a pénz. Az a kurva pénz. (Casino, Nicky Santoro) 
Hathor
Hathor 2026. 06. 17. 20:30
Előzmény: #44007  slash2
#44017
Dehogy öreg a lelkem. Minden nap sportolok, utazok.
80éves azt sem tudja mi az.
Kérdezd meg tőle 100mega hány byte.
Na ugye
forster0123 2026. 06. 17. 19:35
Előzmény: #44010  ktamask
#44016
Ezeket én csak úgy hívom, hogy élelmiszeripari hulladékok.
N0MAD 2026. 06. 17. 19:15
Előzmény: #44011  ktamask
#44015
Kösz!
Kozben rájöttem, én nem erre gondoltam hanem a pick fokhagymabevonatos(kérges?) szalámira amit csak pultban leszeletelve kaptam eddig. 
Firekiller
Firekiller 2026. 06. 17. 15:59
Előzmény: #44012  kkv14
#44014
igen, vszínű MP a maradék 15% fizetéséről brszélt
ktamask 2026. 06. 17. 15:44
Előzmény: #44012  kkv14
#44013

Most látom, hogy 120MRD_os beruházást akartak csinálni, és nem lenne annyi dolgozó, itthon, ezért foglalkoztattak volna nem magyar dolgozókat is.
De így akkor akár ignore a 120mrd-os beruházás.
ez a vita tárgya náluk per pill, úgy olvasom.
kkv14 2026. 06. 17. 15:07
Előzmény: #44005  ktamask
#44012
Master Good ,A vállalat közlése szerint mintegy 4000 embernek adnak munkát Magyarországon, és dolgozóik 85 százaléka magyar munkavállaló, akiknek átlagos bruttó keresete 627 505 forint, a nettó pedig 450 623 forint, amelyekbe már beletartozik a műszakpótlék és a túlóra is.
 Aműgy  M.P. mindig igazat mond!
ktamask 2026. 06. 17. 14:35
Előzmény: #44010  ktamask
#44011

Deluxe-ot látni még a neten, aminek hasonló a csomagolása, de az más, és jóval drágább.
Ez a Dulano mindig van, állandó termék.
ktamask 2026. 06. 17. 14:32
Előzmény: #44009  N0MAD
#44010
Kerestem a neten, de nem találom
Dulano márkával fut:
https://www.dine4fit.hu/elelmiszerek/bagett-feltet-szalami-nemespeneszes-dulano-selection
Ilyen csomagolása van, ebből van nemespenészes külsejű, paprikás meg borskérges.
Ha jól rémlik akcióban 529 Ft / 100 g szokott lenni, ha nem akciós akkor 699 Ft / 100g
N0MAD 2026. 06. 17. 13:53
Előzmény: #44004  ktamask
#44009
Hol veszed a borskérgest?
Azt szeretem én is de csak delikátban találkoztam vele szeletelve. Szivesen vennék rúd vagy gyári csomagolású szelet verziót,,,,
ktamask 2026. 06. 17. 12:58
Előzmény: #44006  Bandita
#44008

Nem.
Ennyire azért nincs időm.
Minek állami támogatásokat osztogatni cégeknek?
slash2 2026. 06. 17. 12:39
Előzmény: #44002  Hathor
#44007
Neked a lelked öregedett, nem a tested. Tegnap is mit írsz? "El ne vesszenek a bitek meg a bájtok,."   Ember, a 80 éves papa mond ilyet a Bingóklubban.. amúgy meg csak hűlyéskedem..
Bandita 2026. 06. 17. 11:53
Előzmény: #44005  ktamask
#44006
Minimálbér?
Olvastad a közleményüket?
ktamask 2026. 06. 17. 11:21
Előzmény: #44004  ktamask
#44005

Master Good 25MRD-os éves profit, MP mondta, külföldi munkások jönnek occsó, pedig kapták az állami támogatásokat, már nem is tudom mit írt MP, 1-2 MRD-ból, tehát a profit 10%-ából rendezni lehetne tisztességesen a béreket.
De ilyen a vállalkozó.
Szenvedjen a paraszt a minimálbér környékén, ha nem tetszik lehet menni máshova, van aki megcsinálja.
ktamask 2026. 06. 17. 11:20
Előzmény: #44000  N0MAD
#44004

A külföldi német minőségi LIDL-es tálcás szalámi, olcsóbb, mint az itthon legyárott PICK Rákóczi, a téliszalámiról nem is mondok semmit. 10000+.
van ez a Deluxe borskérges, én imádom, akcióban néha 5000 ft körül van kilója.
A pick meg 8000-től indul, nevetséges, pedig legalább annyira jó, mint a Pick.
Rá lehet itt fogni a 27%-os ÁFA-ra, de én nem erre fognám.
Pofátlan árazás.
Még a munkabérekre se lehet fogni. Most már a gyenge forintra sem.
A pofátlanság határát súrolják.
Hathor
Hathor 2026. 06. 17. 11:05
Előzmény: #43997  FR73
#44003
Helyes :)
Nekem is
Hathor
Hathor 2026. 06. 17. 11:04
Előzmény: #43993  slash2
#44002
Tévúton vagy Te is.
Amúgy hány éves vagy hogy faterozól?
Nehogy fiatalabb legyek nálad :)
N0MAD 2026. 06. 17. 10:51
Előzmény: #44000  N0MAD
#44001
Szerintem a rohadék kereskedők egyszámjegyű százalékos árrése lesz az ok, asszem megfejtettem. 

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek