Fed is kamatemelésre készül.EKB is.Na ez érdekes lesz a tőkepiacikat nézve.Egy legény van csak a gáton, aki kamatot csökkent.Ki más lenne, mint a kedves miniszterelnökünk :)Jól van ez így, ez kell nekünk.Sokáig nem lehet majd széllel szemben pisilni, medt húgyosok leszünk, az meg kinek jó?! :)3-5éven belül csak emelünk kamatot, addigra a császárunk is kiég a minden napi üvöltözésével, őrjöngésével..
" Nyilatkoztak a profik: meglepte a Fed a piacokatA JPMorgan Asset Management vezető befektetési igazgatója szerint a Fed új elnökének első kamatdöntő ülése egyértelmű üzenetet küldött a piacoknak, miszerint a jegybank kamatemelésekre készül, ami élesen szemben áll a Wall Street korábbi várakozásaival"
Yo8!
" Nyilatkoztak a profik: meglepte a Fed a piacokatA JPMorgan Asset Management vezető befektetési igazgatója szerint a Fed új elnökének első kamatdöntő ülése egyértelmű üzenetet küldött a piacoknak, miszerint a jegybank kamatemelésekre készül, ami élesen szemben áll a Wall Street korábbi várakozásaival"
Yo8!
Magyar Állampapír tulajok