Topiknyitó: Hathor 2022. 12. 08. 14:35

Magyar Állampapír tulajok  

Magyar Állampapír tagoknak
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bronz 2026. 06. 16. 19:02
Előzmény: #43978  z0li23
#43980
Lesz ez még olcsóbb is nemsokára.
bronz 2026. 06. 16. 17:28
Előzmény: #43975  z0li23
#43977
Skoda Octavia Joy 9,8 M
Inkább ezt vennék, mint valami használtat 7-8 milláért, amire még ráköltesz alsóhangon fél millát.
Porsche Hungária kijöhetne a következő árcsökkentéssel, mert innen még bő -10% benne lenne, ha az osztrák árakat nézem.
ktamask 2026. 06. 16. 17:11
Előzmény: #43975  z0li23
#43976

Corsa 7,2 rémlik.
15% erősödéssel számolva ~ 1M lejött, kb. reális az 5,9M.
z0li23
z0li23 2026. 06. 16. 16:50
Előzmény: #43968  Hathor
#43975
 Belépő szintű új autók árai durván mennek lefelé
:- DACIA DUSTER 6,8 M
 - NISSAN QASHQAI 7,7 M 
- VOLKSWAGEN POLO 5,9 M 
- OPEL CORSA F 5,9 M 
- RENAULT CLIO 1.0 TCe Evolution 6,5 M 
Ezek új autók 0 km-rel és garanciával. Természetesen lehet venni 5-10 éves használtat is 5 - 10 milláért. 
N0MAD 2026. 06. 16. 16:33
Előzmény: #43969  Hathor
#43974
tehát legyenek alacsony árak és alacsony fizetések.
Várj ne segíts, kitalálom kiknek lenne ez jó, mert hogy nem a dolgozó rétegeknek se a nekik szolgáltatóknak azt valahogy érzem :D
ktamask 2026. 06. 16. 16:30
Előzmény: #43969  Hathor
#43973

Szerintem adjuk vissza a népnek a 400ft-os kenyeret meg a 150.000-es minimálbért.
ktamask 2026. 06. 16. 16:23
Előzmény: #43967  Hathor
#43972

Most erre mit mondjak?
És aki Dubaiban vagy Monacoban születik, és a segge alá kerül a Ferrari.
Ezt dobta a gép.
Ne panaszkodj, neked nincs mire.
:D
bronz 2026. 06. 16. 16:16
Előzmény: #43968  Hathor
#43971
Ausztriában már jóval olcsóbbak az új verdák, csak mégse olcsóbb lesz a vége, ha magyarországi forgalomba helyezést szeretnél, mert a sok eszetlen sarc megdrágítja jelentősen.
bronz 2026. 06. 16. 16:14
Előzmény: #43969  Hathor
#43970
Na, vajon ki qrta el?
Leírod magadtól?
Hathor
Hathor 2026. 06. 16. 15:47
#43969
Itt valaki vmit nagyon elqrt.
Én lefeke vinném a népnek az elelmiszer és fogyasztói arakat. Akimek tetszik, jelőljön miniszternek engem 🤭
Hathor
Hathor 2026. 06. 16. 15:45
#43968
5-10éves belépő autok 5-10millák
Hathor
Hathor 2026. 06. 16. 15:44
Előzmény: #43966  ktamask
#43967
Azt tudod-e hogy Borsod, Szabolcs, Bács, Zala megye környékén voltak családik akiknél 1hónapban 1x került hús az asztalra?
Mire számithatnak ezen emberek 2-3milliós ingatlan négyzetméter árak mellett, ahol 30nm 1szobás garzon 60Mft?
ktamask 2026. 06. 16. 15:30
Előzmény: #43965  ktamask
#43966

Én a magam nevében beszélek.
Éttermi árak: kaja 2000 ft volt anno egy fő étel, most 4000-4500 Ft.
A fizetésem legalább ennek megfelelően változott.
Amire írja Hathor hogy az "érdekes módon nem haladnak soha lefele",  mert a fizetések IS felfele haladnak.
Aki maradt a padlón, a minimálbérből él, keressen jobb munkát.
Akinek az nem elég, és mégse vált, ne panaszkodjon.
ktamask 2026. 06. 16. 15:26
Előzmény: #43963  Bianco
#43965

Ezek az igényes szülők költségei.
Vegyél egy megbízható autót, és akkor nem kell javítani.
Már lassan 2 felnőttnek 3 autója van, ez luxus.
Hathor
Hathor 2026. 06. 16. 15:01
#43964
Olaj -5% ma is, ahogy tegnap is.
Euro meg 348.8volt ma
Bianco 2026. 06. 16. 14:35
Előzmény: #43957  ktamask
#43963
Ha csak kenyéren es tejen élsz, akkor biztosan.
De próbálj bemenni egy étterembe, vegyél igénybe bármilyen szolgáltatást, mindegy h fodrász, autójavítás, v taxi. Vagy irasd be a gyerekeket egykét nyári táborba.Meg fog változni a véleményed.
kkv14 2026. 06. 16. 14:09
Előzmény: #43957  ktamask
#43962
"jobban élsz, mint ezelőtt 3-4-5 évvel"....     húha!
Hathor
Hathor 2026. 06. 16. 14:00
Előzmény: #43959  N0MAD
#43961
😀

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek