Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Murdoch 2024. 04. 23. 07:03
Előzmény: #57338  Yellenke
#57340
Ukrán vér…
Yellenke 2024. 04. 23. 00:40
Előzmény: #57336  somogyi
#57338
Hogy lehet ennyi sületlenséget irogatni !?
the_outsider 2024. 04. 23. 00:20
Előzmény: #57319  Kvasztics_Fedor
#57337

"Volt mostanában felmérés a háború támogatásáról a maradék "ukrajnában"?"     
      
Arról esetleg nem volt felmérés mostanában, hogy azoknak a médiaszerkesztőknek, akik folyamatosan az atomháborúról vizionálnak, miközben(!) ugyancsak folyamatosan az egyetlen(!) szereplőt éltetik aki elindítaná ezt az atomháborút, és egyben azoknak a médiafogyasztóknak is, akik folyamatosan benyelik és éltetik ezt a propagandát, hogy ezeknek a személyeknek mekkora az intelligenciahányadosuk?
somogyi 2024. 04. 22. 22:52
Előzmény: #57335  Placi82
#57336
oké gazdasági érdekek, ha oroszorszag olyan nagyon jol elvan mint ahogy putyin allitja, hogy ott arany méz tej folyik még a csatornában is, meg tele vannak pénzel, akkor nekik nem teljesen mindegy, hogy az usa gazdsági érdekből egy harmadik országban mit csinál? tudtommal ukrajnát ukrajnának hivjak oroszorzsagot meg oroszorszagnak, namármost, ha a ruszkik annyira jol elvannak akkor miért féltik be azt a területet? ha az ukránok nem szolnak akkor gondolom a ruszkiknak még anyni szavuk se lehetne, és ne gyere ezzel a hülye dumával, hogy nato stb, mit értek el a ruszkik? kirobbantottak egy háborut, hogy ne merészeljen ukrajna belépni a natoba, putyin meg már egyenesen aztmodnta hogy a 91 es határokra huzodjanak vissza, na mármost azt nyerte meg putyin hogy eddig x ezer km en volt nato, mostmár x + finn határon lett, érdekes a finneket nem támadják meg, ki a faszomnak képzelik magukat a ruszkik egyébként is ? az lép be meg oda ahova akar? há kik ezek hogy memgondják egy orszagnak hova léphetnek hova nem. mondom ha odaig fajul a dolog mint a 2.vh ban hogy az usanak kell jönni megmenteni a seggünket, te majd légyszives ird ki a házadra egy nagy plakátra, hogy nem kérsz az usa segitségéből, mert ruszki, terrror, gyilkos, putyin párti vagy. én ezt ugy birom hogy midnenki oylan okos, hát nicns nektek empátiatok?
Placi82 2024. 04. 22. 22:41
Előzmény: #57333  somogyi
#57335
Nem fogod. Mert nem az Ukránoknal van baja Putyinnak, hanem az ott már jó ideje  ott lévő USA kavarásnak. Kínaiak, vagy Oroszok majd Kubában vagy Mexikóba szállítanak katonai kikepzoket., rakétákat pénzt, fegyvereket, hirszerzest, etc... Azért megnézzem majd a te arcodat, hogy milyen gyorsan és nagyon drasztikusan reagálja le USA. Szerinted? Ne vicceljunk. Igazad van Biden adminisztráció nem toketlenkedne mint Putyin.
Amúgy van az a mondás hogy "keresd a nőt". Geopolitikaban pedig keresd a gazdasági érdeket. De már nem fejtem ki 10 edjere. Unom. Mondtam már minek manifesztacioja az Orosz - ukrán konfliktus. Nem írom le megegyszer. 
Placi82 2024. 04. 22. 22:33
Előzmény: #57330  Placi82
#57334
Látom. Klónok támadás a beindult.. Pajtás ne vacakolj vele, nyomd ki egyszerre 5 perc alatt mind a 14-21 mínuszt- pluszt  Oszt jónapot. Nem kell szetdarabolni.  1. perc alatt 5db  aztán később e megint egyszerre 5db.  Nyomd ki egyszerre.  Iszonyat munka lehet ez így. Sokkal nagyobb fórum FF és Pomperj típusú forumtars  3 nap alatt hoz össze 20 db értékelést évente 3 szor. Maximum. Úgy, hogy egy komoly  chartot 300 an néznek meg.  De itt 1 óra  alatt is osszejon,.eldugott forumon.... Hát persze... :) . Holnaptól már dolgoznom kell, termelni a stagnáló GDP t. Nem érek rá majd rá ennyire. Jó éjszakát gyerekek. 
somogyi 2024. 04. 22. 22:28
#57333
tegyük fel igaza van itt mindenkinek, placinak kavicsnak stb, azért az arcotokat megnézném, ha letennék a fegyveert az ukránok, putyin pedig kis piheno utan neki menne romanianak, lengyelorszagnak, és feltolná a határt beregsurányig
somogyi 2024. 04. 22. 22:24
Előzmény: #57329  Placi82
#57332
két éve megtorolnak, meg retorziok lesznek stb stb. következmények következmények hátán aztán lópikula sem történik. nudlik a ruszkik. 
somogyi 2024. 04. 22. 22:23
Előzmény: #57330  Placi82
#57331
benned egy jövöbe láto orákulum veszett el, egy fuckin' uri geller, jövöheti 5 lottó számokat ha kérhetem.
Placi82 2024. 04. 22. 21:59
Előzmény: #57328  Kvasztics_Fedor
#57330
De megy. Még a nyugdíjat, az iskolákat, ovodakat, katonasagot, gázt, benzint, és főleg a zsoldos a kemény magot  azaz konkrétan mindent az USA, és a G7 csoport támogatásból finasziroznak. G7 el támogatással együtt már valahol kb 400 Mrd usd nel tarthatnak. Durván kb. Egy Ukrajna gazdasági méretű országnak ez hatalmas, elképzelhetetlen pénzeső. Erzelelteteskent mikor minket az IMF hitel kihúzott a szarbol anno, az kb  10 Mrd usd volt. Szaros 10 Mrd usd. És a magyar egyfore eső GDP sokkal nagyobb mint az Ukrán. 2022 előtt is technikai csőd felé tantorgott Ukrajna. Most meg a férfiak, a dolgos kezek igen nagy része megpattant az országból.  Szóval megy  pénzből  vastagon a hátországba, mert már lázadás lenne. Csak azt nem tudom, hogy ez most hitel vagy adomány, vagy is-is.? 
Placi82 2024. 04. 22. 21:48
Előzmény: #57325  vigkrisz
#57329
Azzal egyetértek, hogy nem szabad oromkodni az Ukran vesztesegen. Főleg az emberin. Ahogy nektek se kellene az Orosz vesztesegen, az már külön érdekes, hogy Orkoknak neveztétek őket  azaz  kollektíven nem emberi lények vagy alsóbb renduek érzetet keltve az orosz nép iránt. . Ennek van egy nagyon  szörnyű dejavu érzete  a  múlt századból amire biztos erzekenyen reagálnanak sokan.. 
A másik kérdésem, hogy nem kaptam választ pontokba szedve, hogy mi is haszon, érdek, oromkodes tárgya nálatok, hogy egyre jobban húzódik a háború az utolsó ukranig, és majd a globális eszkalacioig. A dollár bankoprest csak digitálisan beinditani 62 Mrd usd re az egy mozdulat műve. De az emberi  szenvedés, az már valós. 
https://www.portfolio.hu/global/20240422/oroszorszag-figyelmeztet-egy-kozvetlen-katonai-osszecsapas-szelen-tancolnak-a-nyugati-atomhatalmak-682037
És a fenti portfóliós linkre is kérdeznék ezt pedzegetem már egy ideje, leírtam az elmúlt 2 napban hogy mi várható. Cáfolni nem cafolodott, csak teli lett kommentelve felesleges aprosaggokkal. Az én sarkalatos kérdésem hogy eszkalacio, és ahogy Jacobsen tanulmánya  alapján... csak egy kérdésem van. Téged, titeket 1 méter vastag vasbeton bunkerbe mentenek majd  ki? Mert fontosak vagytok? Mert ha nem, akkor nem értem.... Honnan a vakhit, hogy minden rendbe lesz? Pattanásig feszült helyzetben nem lesz egy ferecsuszas, egy végzetes félreértés? 
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2024. 04. 22. 21:42
Előzmény: #57324  Placi82
#57328
Jó, hát ez az egész tudjuk miről szól. 
Ukrajnába nem megy egy fillér sem. 
Az amerikai adófizetők pénzét átutalják a fegyvergyártóknak, ennyi. 
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2024. 04. 22. 21:39
Előzmény: #57325  vigkrisz
#57327
Akkor ne írj ide és csak a valóság lesz itt 😄😄😄
gazmber 2024. 04. 22. 21:34
Előzmény: #57325  vigkrisz
#57326

ja... még egymásnak dobják fel a kérdéseket...pl. 'volt vmi felmérés...'  ☺ meg ilyenek... elég szánalmas
a vasorrú lavrov is előugrott már a bokorból ijesztgetni, hogy 'ajtócsapkodás lesz itt a végén', ...a hadtestnyi fizetett fake-propagandista ellenére sem sikerült megtorpedózni az újabb amcsi segélyt...☺ (?) szvsz
vigkrisz 2024. 04. 22. 21:04
#57325
nagy lehet a baj orkéknál, ha így megtolták a dezinformációra szánt összegeket, hivatalos orosz propaganda oldalakon nincsen ennyi hazugság, mint itt :-)))))))
Placi82 2024. 04. 22. 20:39
Előzmény: #57303  Kvasztics_Fedor
#57324
Igen. Na ez értelmes gondolat. Én is arra gyanakszom, hogy itt ebből Oroszok dronhaborut, és olcsó FAB 3000 es szovjet termobobakat alakitanak siklobombakka és tarolni fognak. Szavazhatjak meg a következő 62 Mrd os csomagot már akár a következő hónapban. A több millió dolláros tankok  pár száz dolláros dronokakkal lövik ki. Dron rajjal a légvédelmi rakétákat fogyasztják ami szintén millió dolláros tétel. A szovjet Régi FAB okat meg átalakítva siklasra, bunkerekebol is kiirtja az ott lévő katonákat. A tipikus ruszki muszajbol kokányolás, meghozza az eredményt.
Mint a régi viccben
 USA arra problémára, hogy az amcsi  űrhajósok töltő tollal, gravitáció nélkül is  tudjanak írni, kifejlesztenek  egy spéci tollat 100 millió dollárból  2 év alatt. 
Orosz űrhajósok meg felvisznek egy grafit ceruzát!😂 (Problem solved. Működik. Tudnak írni az űrben papírra írni ez a lényeg) 
(De ettól még fennall a veszélye, hogy előbb mint utóbb Kínát nyílt állásfoglalása, es nyílt orosz támogatásra kényszerül.) 
Murdoch 2024. 04. 22. 20:35
Előzmény: #57321  ufo500
#57323
A tagot megerősítve egy komment:
"Larry is correct. The 60 billion USD is an aid package for Boeing, Raytheon and Lockheed."
Erre pedig a bónusz komment:
"Don't forget 10% for the big guy"
LOL.
gazmber 2024. 04. 22. 20:31
Előzmény: #57315  ufo500
#57322
"....." majd a nyilatkozatot követően elégedetten nyugtázta a pityuntól a svájci, dubai, v. Seyshelle-szigeteki(?) számlájára érkezett 'kisebb' támogatást'...☺ szvsz
ufo500
ufo500 2024. 04. 22. 20:27
#57321
A különleges hadművelet végén Odessza az orosz csapatok ellenőrzése alá kerül – mondta Larry Johnson volt CIA-elemző a Dialogue Works YouTube-csatornán.
A szakértő szerint Odessza mindig is orosz város volt
és el fogják venni, nincs kétségem efelől” – jegyezte meg.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek