Naná, hogy anno a szovjetek is nyomták, de egyelőre foglalkozzunk a tényekkel. Az akkori mainstream sajtó körbehazudta a világot, hiába jelezték az oroszok a dolgot. Simán bedobta azt a primitiv dumát a média, hogy közönséges cuccokról van szó, meg hogy ezek csak a sarki patikában kapható bacik. Énmagam is belinkeltem már évekkel ezelőtt pedig ezt nem is 1x:
https://www.youtube.com/watch?v=ydSf57SRtcQ
Hát nem egy raklap kefírért hallgatták ki a 2014-es puccsistát, most értelmet nyert, hogy miért. Összszorult a töke az usának, hogy ezekkel a nemlétező biolaborokkal gond lehet így a nagy agresszió közepette.
https://www.youtube.com/watch?v=ydSf57SRtcQ
Hát nem egy raklap kefírért hallgatták ki a 2014-es puccsistát, most értelmet nyert, hogy miért. Összszorult a töke az usának, hogy ezekkel a nemlétező biolaborokkal gond lehet így a nagy agresszió közepette.