Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 2024. 04. 22. 15:46
Előzmény: #57274  vigkrisz
#57280
Ugyan már Krisz. Akik legjobban tudnak manipulálni, és a legjobbak az emberi pszihoanalizisben, azok nem az egyszerű Oroszok, se hagyományuk, se tudásuk se tehetségük, se múltjuk nincs benne. Ami pénzt és tehetséget a külföldi tehát nem az otthoni propagandara fordítanak az Oroszok  ha az egy azaz 1 db egység akkor az USA pénze, propagandaja és tehetsége 100. 000 db egysegnyi . Hát kinek a kezében van az egész nyugati fősodratu mainstream tulajdon joga.? 🤣
 Ez nem túlzás.  Akár itthoni példát is tudnék hozni, hogy pont Viktor is egy Izraeli-Amerikai  tehetséges, zseniális propagandistat, bérelt fel még 2010 előtti választások előtt. Ha jól emlékszem? , nem jut most  eszembe a neve. Azóta is verhetetlen. 
De ha megnezned az igazán nagy pszihologusokat analizalokat, akkor nekem Spinozatol Nietzscheig jutnak eszembe nevek. Az Oroszok valahogy nem. Az Oroszok nem tudnak olyan finoman irányítani az emberi pszihet és a propagandát. Olyanok mint  amilyenek az orosz gépek, és technologia. Egyszerűek, és darabosak.  Szóval ne rohogtess az Orosz faek egyszerű, alig felllelheto propagandaval. Ha nem Magyarországon élnék, hanem Csehorszagtol Franciaországot át Németországban, etc. Semmi propaganda nem jutna el az átlag emberhez.  Így is csak kuriózum ebből a szempontból Magyarország!! Hogyha 2 db jobboldali online újságot nyitok ki akkor jon velem szembe amiről te beszélsz. ( bevallom 2 jobboldali  legnagyobbat szoktam olvasni, ugyanúgy ahogy a baloldali mediakat  is, HVG, etc.. ) Az se oly nagyon nagyon durván jön szembe. De  aztán Párizsban, vagy Frankfurtban, Prágában hozzá se jutnek ezekhez az információkhoz. Kivéve ha tudnék oroszul ciril betűt olvasni, de nem tudok, ugyanúgy ahogy az EU atlagpolgar 99,9% se tud. Szóval erről ennyit. 
gazmber 2024. 04. 22. 14:33
Előzmény: #57278  Törölt felhasználó
#57279
a 'megátalkodott', néhány légvédelmi eszközért, patriot rakétákért és némi municióért cserébe nem rest és aprítja a muszka terroristákat mint a szecskát...☺?szvsz
Törölt felhasználó 2024. 04. 22. 13:19
Előzmény: #57276  Murdoch
#57278
Vlagyimir zelenszkij ügynök a legkorruptabb a bolygón. Biden után. 
gazmber 2024. 04. 22. 12:22
Előzmény: #57276  Murdoch
#57277

Ott, ha csak egy 'Termék' az 'Ember', akkor a muszkáknál mi lehet?
mentes topik #11567:
"Semenivka, orosz század, megmaradt tagjai: 15 fő!
https://youtu.be/7P2giTv7dlI?t=412
Talán a század 150 fős becslése túlzás, 100 alatt lehetett szerintem, de így is 80%-os megsemmisítés!
Hullanak az orosz bakák, mint ősszel a falevelek!
Putyinnak nem számít az orosz emberek élete!
Slava Ukraini! Kitartás, érkezik a lőszer!!!!"
--  meglehet, talán egy vágóhídra hajtott Barom ?? szvsz
Murdoch 2024. 04. 22. 07:17
Előzmény: #57274  vigkrisz
#57276
Eddig olvastam:
“A kampány megpróbálta korruptnak beállítani Volodimir Zelenszkij ukrán elnököt”
Jöhetne vmi Marvel film ahol együtt Amerika kapitánnyal megmentik a világot. 
Néztem egy yenki sorozatot, abban hatalmas párbeszédek voltak, miszerint a pénzes elit számára minden és mindenki egy termék lett. Amivel kereskedni kell. A háborút, világvégét is beleértve.
slash 2024. 04. 22. 07:11
Előzmény: #57273  gazmber
#57275
Nem kell orosz szolgaságban élni. 
Meghúzzuk a mostani határt. Embereket elosztjuk mindenki mehet ahova akar. Több fog menni az orosz oldalra. Határ mellett minden usa fegyver onnantól egy orosz se befelé. NATO nem, EU igen. 
Oszt jónapot.  
vigkrisz 2024. 04. 22. 06:55
#57274

itt is nap mint nap halljuk putyin hazugságait, re: "guruló rubelek"
Sg.hu - Rengeteget költ Putyin Ukrajna külföldi támogatásának megtorpedózására
gazmber 2024. 04. 21. 21:56
#57273
persze meg is adhatnák magukat az ukik és 'boldogan' robotolhatnának élethosszig egy 'muszka bábállamban' a pityunnak, - némi 'átnevelést' követően, kellő nyomorban a jövőtlenség és kilátástalanság tudatában...(?) szvsz
Törölt felhasználó 2024. 04. 21. 21:20
Előzmény: #57269  Placi82
#57272
Igen, most már csak a korábbi összeg sokszorosa segíthet. Talán. A határon közvetlenül zsebbe. Esetleg a vidéki rokonoknál beásod magad a pincébe 😎
De minimum hónapokig kell kibírni, közben ne nyomjon fel valaki stb... 
Nehéz lesz. A nagy többség a fab3000 elé lesz tolva sajnos. Ez az ára a véres dollároknak. 
Placi82 2024. 04. 21. 21:17
Előzmény: #57270  Zsolt90
#57271
Nem hiaba volt az a mondás az USA ban  az 1800 as években hogy" Isten megteremté az embert. De S. Colt tette egyenlővé őket."
És nemhiába akarjak a fehér kozeposztalytol elvenni a fegyver tartás lehetőséget, demokraták évek óta,azon oknál fogva hogy sok a lövöldözés. Akik főként lovodoznek azok demokrata kedvenc kisebbség bandái, nem a 70 éves oreglany retikulben lévő 38 asa, vagy a Texasi fehér fickók bunoznek. Ha betiltanak a demokraták a fegyvervisles jogát, akkor artatlanoknak nem lenne önvédelmi lehetősége. A bűnöző bandák meg úgyis megoldanak  a fegyverhez jutast. 
Zsolt90 2024. 04. 21. 21:03
Előzmény: #57268  Törölt felhasználó
#57270
aztamindenit. sose gondoltam volna, hogy egyszer megertem az amerikaiak fegyvertartas iranti maniajat, de a videot elnezve kezdem erteni...
Placi82 2024. 04. 21. 21:01
Előzmény: #57256  Törölt felhasználó
#57269
Megnéztem. Az biztos, hogy most már lesz tripla zsold a terep ruhás hivatásos katonáknak. Szóval jó gyorsan futnák a fiatal srácok helyében. Az biztos, ha Ukrajnában élnék, én már valami elhagyott sáros foldutas  úttalan sáros tanyára költöznek, egy MTZ vel, vennék a szomszedoktol 30 tyúkot, disznót, és 3 rothweilert  asnék egy titkos pincét, ha esetleg mégis bejonnek ezek a zsoldos fogdmegek a tanyára, legyen hova elbujni. Most már nem lesz mentesítő alkalmatlansagi papír az "okosba", meg zöld  határon való könnyű atjutas. Aki idáig nem pattant ki, az már bajba van. Természetesen nem a hősokrol beszélek,  ez a fiatal is a sorozo központba sietett, futott, önkéntesen biztosan.😉
Törölt felhasználó 2024. 04. 21. 20:47
#57268
https://t.me/rezident_ua/22526
Hogy lesz így meg az 500.000 önkéntes, még a fegyveres driodot is megverik az értelmesebb ukránok. 
Törölt felhasználó 2024. 04. 21. 20:26
Előzmény: #57262  Eisenburgprofesszor
#57267
Épeszű ember már dolgozni sem megy, mert elkapják a zelenszkij droidok. 
Törölt felhasználó 2024. 04. 21. 20:24
#57266
https://twitter.com/Alex_Oloyede2/status/1782073364615405903?t=rgS_fy153VhqRd84gs8alw&s=19
Újabb város csatlakozott Oroszország anyácskához. 🇷🇺🕊️
Placi82 2024. 04. 21. 20:21
Előzmény: #57261  Placi82
#57265
*javítás*  "a természetesen a  pártatlan bíróktol" 
Placi82 2024. 04. 21. 20:03
Előzmény: #57263  Placi82
#57264
2.es pontnak olvass utána. Én ezt olvastam  USA gazdasági lapokban emlékeim szerint, hogy nagyon túlzás volt ekkora büntetés. 
Placi82 2024. 04. 21. 19:59
Előzmény: #57239  slash
#57263
Kedves Slash, az alábbi bejegyzésem második felében a válasz. Hiába több a f..k Biden matrica, Trumpot a sajátjai  árulják  majd el. Tudod van az pénz amiért korpasodik a szenatorok haja.
2. Talán valami  250 millió dollara büntették egy Manhattani liberális bíró olyan dologért amit az összes USA  ingatlan  fejlesztő csinál és csinalt. Állítólag bevett gyakorlat az ingatlan fejlesztő között, de olvass utana, én pár hete ezt olvastam A volt  hitelezői is csak dicsérték targyalason es semmi problémájuk karuk nem volt. Ezek után ekkora rekord büntetés. Egy élet munkája vagyona oda.....
3. 2 pont  kb e miatt csőd közelébe tantorog oregsegere, és a kolykeire csak adósságot hagy. 
4. Ott van a többi tárgyalása, mint a prostinak fizetés, etc..  Hát ott meg kaphat szerencsétlen sok év sittet is. És nem mai gyerek már. 
5. Én nem értek hozzá, de egy esélyes elnök jelöltnél ezt a megfelelmitest csinálni a demokrácia fellegváraban...... LOL. 🤣🤣🤣🤣.  Röhej. 
6. A redneck fehér társadalom, és a fehér keresztény kozeposztaly, meg csúszik lefelé. Depresszuojukban csoda ha opiát, és antidepresszáns gyogyszerválság van köztük. De hát inkább legyenek leszedalva, mint öntudatra ebredjenek, és hoborogjenek. 
WOKE, BLM meg hagy tomboljon. Az fontos nagyon. 
Szóval, nem hiszem, hogy hagyják Trumpot érvényesülni. Túl önjáró. Szóval ennyi a válaszom kb. . :) 
Eisenburgprofesszor 2024. 04. 21. 19:48
Előzmény: #57256  Törölt felhasználó
#57262
Nagyon jó ilyenkor gyorsan futni, biztos vagyok benne, hogy világcsúcsot futnak néhányan, az önkéntesek elfogytak, épeszű ember nem akar meghalni ukrajnáért, amerikáért. 
Placi82 2024. 04. 21. 19:36
Előzmény: #57238  vigkrisz
#57261
1 Azt josolom, hogy Blinket szépen hazakuldik a Kínaiak, enyhe diplomácia megalazassal. 
2. Az USA penzelit, kutya nagy tévedésben van, és már látom hogy a több évtizeden, át bejott nekik minden amit akartak és mindent leuraltak, irányították, hihetetlen gőgot, felsobrenduseg erzest, és arroganciat okozott. Szerintem most jön a 100 év alatt se látott súlyos pofára esés. Okai. Pedig az hogy már Kína nem a  30 évével ezelőtt bivalyal szanto mezőgazdasági rizst zabalo kommunista ország, ahogy lenezik őket! Oroszok se dőltek be, pedig a SWIFT  rendszerből való kizárás, es a 36 ik szankció után, kb a középkorban kellett volna visszasulyedni gazdaságilag, ahogyan anno a nagy  elemzohazak várták is., es Putyint pedig vasvillaval eluldozni az orosz népnek. Hát ez se jött be...... Ugyhogy  USA és kis alázatos  követője az EU  most már 382 Mrd dollárt locsolt Ukrajnara. Az már komoly osszeg. Szóval szerintem Kínát lenezik és ott meg jobban rá fognak b.szni. Kár oromkodni előre. Mert csúnya lesz ez Krisz. Elég ha a 1000 Mrd os usd kotvenyallomanyukat a piacra dobják csak úgy... Kiderulnek hogy a király meztelen. 
Marcus Aurelius szerint a gőg, és az onhittseg a bukás biztos útja. Mert nincs alázat. USA elitben nincs alázat.. Pedig tudomásul kellene venni hogy minden véget ér egyszer.  A gazdasági hegemon birodalmuk is. Mert már nincs alapja. Jobban fogalmazva nincs arányosságban nincs alapjaa dominaciajahoz képest. De nem hagyják ezt, és nem adják fel. Csuhajja. Előre a VH kikovezett útján!  Most ennek örulnom kellene?? Miért is? Szerintem nagyon  sz. r ügy. Ez az USA ház elnök, vagy kicsoda nem jut eszembe a neve,  állítólag nagyon csúnyán hátba szúrhatta a republikanus kemény magot, úgyis a demokraták mellé állt a szavazasnal, hogy tudta hogy politikailag bukik. Mit kaphatott érte azt nem írtak.?:)) Trump hőborog, vagy még se mer már  nyikkani?. Mert fosik. Abban a fene nagy demokráciában csak a prosti fizetésért kaphat éveket, a többiert meg évtizedeket,  a természetes  páratlan demokrata neoliberális Manhattani  biróktol:)

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek