Topiknyitó: ecofun 2020. 09. 01. 13:14

KARÁCSONY TAKARODJ !!!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:59
Előzmény: #76  WLM
#80
Ja, mert a jelenlegi kispesti polgármester és jelenlegi zuglói polgármester keze el van engedve? Lemaradtam valamiről? 
Peterbond 2020. 09. 01. 16:58
Előzmény: #70  signal2
#79
Valamelyik nap ortam le valakinek irja be index Gyurcsany 2006 vagy 2007 vagy 2008. Pont olyan kritikakat talal mint most a Fideszre. Az indexen pl van "Elkurtuk" mappa kulon erre a temara ( nem ok hanem a Gyurcsany idezet ) rengeteg cikkel. Bezzeg Borkai vagy jacht vagy oligarha esetleg meszaros mappak mar nincsenek fideszes mediakban. Az origon lehet a legjobban latni a kulonbseget ujsagiras es propaganda kozott. 2014 ott nagy tores volt.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:57
Előzmény: #71  WLM
#78
Tévedés, nem önkényesen döntöttek: 1 hónapon keresztül elmondhatta, beküldhette a véleményét, továbbá folyamatosan mérték a forgalmat, és ez alapján döntöttek.
Önkényesen a kormány szokott dönteni. Egyik este kitalálják, 2 nap múlva gyorsított eljárásban meg is szavazzák. Lásd pl, lakás-előtakarékossági rendszer bedarálása. Vagy a mostani nagy menet: tegnapelőtt: minden határ lezár mától -> tegnap V4-ből mégis jöhetnek -> ma: Komáromnál akkora volt a sor, hogy végül mindenkit átengedtek.
valoigaz 2020. 09. 01. 16:57
Előzmény: #72  globaltrend
#77
Bocsi, de a varangykirály is az Adriára ment urizálni egy kicsit! Minek brekegett a Balatonról ha ő maga is az Adriára ment?  Ezzel az én szememben még nagyobb hazudozó varangy lett.
WLM 2020. 09. 01. 16:56
Előzmény: #70  signal2
#76
Persze akinek elengedték a kezét vagy vállalhatatlan szituba került arról lehet,de nem az aktuálisakról.Ezzel is a kamufüggetlenséget láttatják.
Peterbond 2020. 09. 01. 16:54
Előzmény: #67  globaltrend
#75
"szijjátró hajózása akkor lenne csak fura bárkinek is, ha az ellenzék nem lenne tele korrupciós ügyekkel."
.
Imadom amikor emberek a vedhetetlent is beallnak vedeni. Most nem tudom ezzel mit akartal mondani. Ha Hagyo kap 50 milliot akkor mocskos szocik soha vissza se jojjenek ha meszaros kaszal 17.000 milliot a Matrain akkor hat ez van a szocik is loptak ezek maradjanak? Igy csak te leszel hiteltelen. Nekem nem kellett a szocik lopasabol se amikor 10 es 100 milliokat loptak es nem kell a Fidesze se kulonosen hogy ok 10.000 es 100.000 millios nagysagrendben lopnak.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:54
Előzmény: #72  globaltrend
#74
Orbán azt javasolta, hogy inkább nyaraljon mindenki itthon, majd a kormánya egye tagjai rossz példával elöl járva, példát nem mutatva külföldön nyaraltak. Ennyi történt. 
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:52
Előzmény: #68  Blue-chip-csóka
#73
Ebben a ma nyílt topikban 2-szer fejtettem ki, hogy miért szükséges valamiféle megoldás: azért mert a környéken semmilyen megoldás nem volt eddig.
Egyébként itt lehet általános javaslatokat tenni: smartbp@budapest.hu
Itt lehet véleményt mondani a Gellért-hegyről: https://www.kozossegitervezes.hu/dialogs/gellert/questionnaire/answers/new?utm_source=pestbuda&utm_medium=link&utm_campaign=pestbuda_202009
Parkokról: https://welovebudapest.com/cikk/2020/4/27/hat-budapesti-park-megujitasarol-is-elmondhatjuk-velemenyunket-online-1
globaltrend 2020. 09. 01. 16:51
Előzmény: #57  signal2
#72

az lehet hogy te nem írtál iylet konkrétan, de sejtetés az volt benne
én arra utaltam: szándékosan próbálta hergelni az adria vs. balaton témával az olvasóit az ellenzéki média, és az olvasóik meg persze ráültek nagy örömmel erre a témára, hogy felerősítsék
a manipuláció lényege it az volt mintha "orbán azt javasolta volna, ne az adriára menjetek magyarok mert oda nem szabad (vagy csak szijjártónak szabad), hanem a balatonra menjetek inkább"
majd utána ezerszer azt cócsálták meg hogy no lám, hát a mocsok szíjjártó az persze az adriára ment, hogy dögölne meg"
ehhez képest orbán a avlóságban senkinek nem tiltott meg semmit, csak arra  utalt, saját felelősségére uygan mindneki oda utazik ahová akar, de most a balaton biztonságosabbnak ésszerűbbnek tűnik mert nem kell hozzá határátlépés
szóval csak a szokásos ellenzéki habverést láttuk poltikai haszonszerzési céllal, de ezt már megszoktuk.. és az ellenzék népszerűsége továbbra sem nőtt, sőt, ellenkezőleg!
WLM 2020. 09. 01. 16:50
Előzmény: #68  Blue-chip-csóka
#71
Hát ez a probléma,hogy önkényesen döntöttek hemüvegék.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:47
Előzmény: #65  WLM
#70
Nos, szerintem itt is van eltérő érzékelés közöttünk. 
Gondolom ,te pl. a 24.hu-t vagy a Mércét balos médiának sorolod be, miközben ezeken simán olvasni baloldali pártokat és politikusokat negatív színben feltüntető cikkeket. Például a kispesti botrányról, vagy mostanában a Kupper-féle parkolócéges szerződésekről.
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2020. 09. 01. 16:44
Előzmény: #66  bozso49
#69
Azt nem mondtam, hogy nem mehet, csak azt, hogy nem feltétlenül értek ezzel egyet. Az O1G meg ugye definíciószerűen trágár, az szerintem egyértelműen nem mehet, ahogy pl. itt a fórumon ajkázni se lehet (kb. egy kategória)
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2020. 09. 01. 16:40
Előzmény: #64  signal2
#68
Abban igazad van, hogy az pozitívum, hogy ha az emberek véleményét kikérik, szerintem is fontos szempont. Abban nem vagyok biztos, hogy a nagykörúti biciklisávok  puszta létét többen támogatják-e, mint amennyien ellenzik. (mert ugye azt elmondhatták az emberek, hogy a parkolósáv helyén legyen-e a biciklisáv vagy az egyik forgalmi sáv helyén, de hogy egyáltalán szükséges-e az egész, az, ha jól tudom, nem volt kérdés)
globaltrend 2020. 09. 01. 16:40
Előzmény: #62  Peterbond
#67

szánalmas magyarázkodás amit nyomsz itt 10 ezerrel a fórum oldalain
azt hiszed ha megkerülted most is, hogy miért áll vesztésre az ellenzék, akkor a vesztésreállás az nincs is..
a fertőzésről mindenki tehet ha megfertőződött akár itthon, akár külföldön (feltéve hogy nem hordott arcvédőt, vagy nem tartott távolságot -tegyük ohzzá a legnagyobb igyekezet dacára is gondolom, hogy balszerencsével de  megfertőződhet bárki
szijjátró hajózása akkor lenne csak fura bárkinek is, ha az ellenzék nem lenne tele korrupciós ügyekkel (gyrucsánmy a saját feleségét küldi ki brüsszelbe listavezetőnek de anyu nem utasította vissza ezt a felkérést - de a csúnya szijjártónak vissza kellett volna utasítania, ugye?, továbbá kispesti szoci korrupció, karácsony egyszer sem ment el a pesti úti idősotthonba, orbán viszont maszk nélkül is járt tavasszal kórházakban, Hollik is meg peterbond is oda utazhatott nyarlani ahová akart, nem volt megtiltva, stb.
tudod azért nulla az amit kifejtesz, mert tökimindegy milyen emberek orbánék vagy szijjártó, ha: az átlagpolgárral nem sikerült elhitetnetek  - és immár 10 éve nem sikerül, sőt lassan egy éve már önkormányzatokban sem sikerül - azt, hogyha itt ellenzéki kormány alakulna holnap, akkor ők becsületesebben és vagy jobban kormányoznának!
ilyen rémségesen egyszerű
azt persze értjük hogy nem akarjátok feladni, ezért firkáljátok tele naponta ezt a fórumot és próbáljátok meg felozni az ellenzéket
de, úgy tűnik hogy vajmi kevés sikerrel!!
bozso49
bozso49 2020. 09. 01. 16:34
Előzmény: #59  Blue-chip-csóka
#66
Ja,az O1G meg a többi hasonló az mehet?Szegény Karácsony Geregellyel már nem lehet személyeskedni,ez  a kettős mérce ugye?
WLM 2020. 09. 01. 16:30
Előzmény: #58  signal2
#65
A balos médiában ne is keress butus módon balos kritikát
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:29
Előzmény: #59  Blue-chip-csóka
#64
Szeretem a korrekt hozzáállást. A zuglói tevékenységét nem tudom megítélni, mert arról is kb. csak a jobboldali sajtó írt, és az is csak annyit, mint te: nem csinált semmit.
Azokban a kerületekben, ahol eddig éltem kb ezeket lehet észrevenni az önkormányzat munkájából: évi 1-2 zenés-táncos rendezvény, kertészeti munkák. Ezen kívül semmit nem tudok felsorolni egyiktől sem, hogy mit csinált. Az önkormányzati munka jó része a közintézmények napi működtetésével, engedélyek kiadásával és közgyűlési vitákkal telik. Adott felújításról pedig gyakorlatilag nem tudják a lakosok, hogy kerületi, fővárosi, állami vagy EU-s pénzből készült-e, tehát nehezen megítélhető, hogy pl egy utca felújítása kinek az érdeme.
De szívesen várom a véleményeket, hogy mi alapján lehet megítélni egy önkormányzat munkáját. Nekem a mostani fővárosi tevékenységben az tetszik leginkább, hogy egy csomó ügyben valóban megkérdeznek, valódi kérdésekkel, általában szabad véleményt is lehet mondani. 
Peterbond 2020. 09. 01. 16:25
Előzmény: #61  bozso49
#63
Na akkor megis csak lehete boldogulni abban az idoben parttagsag nelkul nem? 
Peterbond 2020. 09. 01. 16:25
Előzmény: #53  globaltrend
#62
Csak kepmutatas volt es nem is kicsi ahogy most az adriarol visszaterok a hibasak a fertozesert mikor nem hogy nyaralni is oda mentek a kormanytagok de meg konkretan 2 politikus is elkapott koronavirust ( Hollik es egy allamtitkar torokben ).
.
Tipikus vizet iszik bort predikal eset. Orban legalabb lement par napra a Balatonra. Mondjuk Szijjgyarto eseten szepen kerulod a valos problemat. A jachtozast az oligarha hajojan ami mar most siman az etikai kodex megszegese megha tenyleg mas sem tortent de elfogadott egy ajandekot es nem volt mas. De ezt nehez elhinni amikor adott oligarha allami palyazatok tomegen keresztul lett a 4. Leggazdagabb magyar.
bozso49
bozso49 2020. 09. 01. 16:23
Előzmény: #47  Peterbond
#61
Még úttörő sem.

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek