Topiknyitó: ecofun 2020. 09. 01. 13:14

KARÁCSONY TAKARODJ !!!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:21
Előzmény: #57  signal2
#60
Szerintem amikor az ország vezetése segghülyének néz mindenkit, pont megfelelő eszköz az irónia.
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2020. 09. 01. 16:21
Előzmény: #40  signal2
#59
A "szerencsétlen vigyorgó senki" valóban személyeskedő megjegyzés, a zuglói kerületvezetéssel kapcsolatban viszont igaza van. 
Milyen eredményt tudott felmutatni Gergő 5 évnyi kerületvezetés után a Pillangó Park felújításán kívül (mert azt a kampányban minden nap leadták)? A legnagyobb politikai találmánya az volt (és valójában ez hozta neki a sikert), hogy le tudta kenyerezni a kerületi fideszes politikusokat (politikai konszenzus címén), Rozgonyit meg alpolgármesternek tette, így nem volt senki, aki felhívta volna a figyelmet a munkájára (vagy inkább annak a hiányára). Egyébként a választási kampányt megérdemelten nyerte meg Karácsony, mert jó PR-szakember, aktivizálni tudta a baloldali szavazókat, a jobboldal  pedig érdemi kampányt nem folytatott. 
Úgyhogy én a topik címével nem tudok egyetérteni. Karácsony ne takarodjon, mert egyrészt akár még az is lehetséges, hogy jó főpolgármesterként zárja a ciklusát, és komoly eredményeket tesz le az asztalra (amit a zuglói 5 év után elég valószínűtlennek tartok, de örülnék, ha ez lenne a kimenetel), másrészt ha meg nem, akkor se szólhat senki semmit, demokratikus választások voltak, ezt érdemeltük.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:20
Előzmény: #56  bozso49
#58
Igen. és mivel hergeli? Mert én csak a közpénzből működő lakájmédiában olvasom, hogy Karácsony "autósüldözést" és hasonlókat, teját ők hergelnek. Szerintem én világosan leírtam, hogy ez miért nincs így .Ellentétben veled.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:19
Előzmény: #53  globaltrend
#57
"tehát az adriára is meg izraelbe is, stb. stb. orbán (én nem tudom ő volt-e) és szíjjártó tehát nem azért mentek az adriára mert nekik szabad volt, és gipsz jakabnak meg nem szabad"
Még csak erre utaló dolgot sem írtam. Az a te dolgod, hogy miért ezt értetted alatta, és miért kellett ilyen hosszan kommentálni a félreértelmezést.
bozso49
bozso49 2020. 09. 01. 16:18
Előzmény: #51  signal2
#56
Nem igaz,mert  az ovis geri hergeli az autosokat,talán azért mert 5x húzták el állitólag a gk.vizsgán,ezért frusztrált szerencsétlen.Nem csodákoznék,ha úgy járna mint annó Csintalan elvtárs/úr.
Peterbond 2020. 09. 01. 16:18
Előzmény: #52  WLM
#55
Kosz megvolt es meg lesz 1 het bar nekem akkor is van tennival 2 haz korul is videken. ( nem felvagasbol szulok es nagy szulok hazai ).
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:17
Előzmény: #53  globaltrend
#54
Én iróniának szántam, tehát ez irónia. Még azon is gondolkodtam, hogy Vicctort írok, de azt túl tiszteletlennek éreztem, ezért leírtam rendesen a nevét.
globaltrend 2020. 09. 01. 16:15
Előzmény: #50  signal2
#53

ez persze a részedről demagógia, és nem orbánék részéről
értünk magyarul?
azt mondta orbán, hogy +kevesebb adrát és több balatont"
ezt csak a hülye érti úgy és demagóg, hogy ez azt jelentette volna, hogy "nem szabad az adriára menni, ám, csak a baltonra, magyarok"
ez azt jelentette: mindenki oda megy ahová akar - ő azért javasolta inkább a balatont mert az nem külföldön van ahol könnyebben ottragadhat az utazó , karanténban.
és azt is jelentette: saját felelősségedre!!!, ére, mindenki oda utazhat ahová akar külföldre is, tehát az adriára is meg izraelbe is, stb. stb. orbán (én nem tudom ő volt-e) és szíjjártó tehát nem azért mentek az adriára mert nekik szabad volt, és gipsz jakabnak meg nem szabad! gipsz is mehetett, ha akart!!  akik mentrek az saját felelősségükre bevállalták saját maguknak, ennyi
az ellenzék továbbra is szarul áll a közvéleménykutatásokban, ezért lovagoltok jobb híján, ezen a témán is
WLM 2020. 09. 01. 16:09
Előzmény: #46  Peterbond
#52
Rátok is rátok férne egy hossz szabi.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:06
Előzmény: #45  signal2
#51
Ráadásul azt is teljesen érthetően elmagyarázták, hogy miért most próbálják ki a kerékpársávot: a járványhelyzet miatt visszaesett a forgalom, így most jár kevesebb fájdalommal az autósok számára. Tehát: nem végleges megoldást hoztak, hanem teszteltek. Mindezt pedig éppen az autósok érdekeit is figyelembe véve egy kisebb forgalmú időszakban tették. Végül kikérték az érintettek véleményét. 
Ismétlem: bármiféle vita csak azért van, mert egyes pozícióban lévők és újságírók nonstop Karácsony lejáratásával vannak elfoglalva. Ők hergelik az autósokat.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 16:01
Előzmény: #46  Peterbond
#50
Tegnapig haza kellett érni a kevesebb Adriáról, ahol SzíjjÁrtó Péter, és Orbán Viktor a vakációját töltötte. Több Balatont hagytak a többi magyarnak.
Farelli 2020. 09. 01. 16:01
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#49
Ez valóban így van.Én az úttestért folytatott harcra gondoltam.Most viszont elköszönök mindenkitől,mert mennem kell itthonról.Jó volt értelmes kulturált emberekkel megvitatni dolgokat. Még ha  nem is értünk mindenben egyet.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 15:59
Előzmény: #43  Farelli
#48
A viszályt csak és kizárólag azok szítják, akik mindenféle érvelés nélkül mással sincsenek elfoglalva, mint Karácsony mindennapos támadásával. Több esetben is látszott, hogy nincs is más cél. Ilyen eset volt, amikor májusban, amikor a bkv kihasználtsága a 10-edére esett, ritkították a járatsűrűséget. A bejelentés, és a megvalósítás között 3 hét telt el, amikor is senki nem szólt egy kuma szót sem. Majd a változás napján reggel kiállt Vitézy és Fürjes a 4-6-os egy megállójába, és elkezdte ekézni Karácsonyt, hogy szándékosan fertőz embereket. Tehát 3 hétig lapítottak, majd kiálltak uszítani egyet. Kb. a teljes fidesz és lakájmédiája mással sincs elfoglalva a főváros kapcsán, mint ezzel.
Ennél röhejesebb volt, amikor a Borbély Lénárd, csepeli polgármester kiposztolta, hogy a Gubacsi-hídon Karácsony az autóútra terelte a kerékpár forgalmat, és kirakta a képet, hogy valóban sárba csíkkal oda van vezetve a kerékpár forgalom. Egy gond volt csak: a terelést a MÁV csinálta, mert cserélték a hídon átmenő vasúti sín talpfáit, és a munkagépekkel elfoglalták a kerékpárutat. 
De, hát a PS olvasok és Borbély követői szemében Karácsony halálba küldi a kerékpárosokat. Egyszerűen félelmetes az a napi szintű hazudozás, rágalmazás, és gyűlöletkeltés, amit fideszék leművelnek. Rosszabbak, mint a sértődött kismalac.
Peterbond 2020. 09. 01. 15:58
Előzmény: #34  bozso49
#47
"Abban az időben,ha nem vagy a párt tagja akkor magasabb pozit nem érhettél el./én 71 vagyok,átéltem./"
.
Es voltal parttag?
Peterbond 2020. 09. 01. 15:54
Előzmény: #21  euler
#46
Lejart a 20. a utani szabadsag ujra sorjaznak a fidesz trollok. Milyen erdekes csond volt 1,5 hetig majd megjelent egyszerre 3-4 uj korabban reggelt de most eloszor iro troll.
signal2
signal2 2020. 09. 01. 15:46
Előzmény: #43  Farelli
#45
Mint írtam, a körúton és a párhuzamos utcákon nem volt megoldva a kerékpáros közlekedés. Egyszerűen a nyugatitól vagy a Corvintól nem lehetett értelmes módon eljutni a Duna-partra, a Művészetek Palotájához, stb. Mint lentebb írtam, vagy a kocsik vagy a gyalogosok között kellett tekerni. A mostani helyzet ennél fényévekkel jobb. Nem tudom, miből állapítottad meg a életveszélyességet... Még érdemes egyébként megvizsgálni, hogy irányonként 1-1 keskeny kerékpárutat létesítenek a járda egy részére, mint a Bajcsy-n. Vannak szakaszok, ahol ez működhet. 
Ugyanígy nincs megoldva egyébként az Üllői úton sem a kerékpáros közlekedés. A Nagyvárad térig lehet az autók között, sűrű imák közepette tekerni. 
Törölt felhasználó 2020. 09. 01. 15:44
Előzmény: #43  Farelli
#44
Már miért lenne kisebbség? Nemcsak a bringásokról van szó, a nem kocsival járók vannak többen.
Farelli 2020. 09. 01. 15:40
Előzmény: #39  signal2
#43
Ne haragudj,de ez nem az én dolgom.Laikusként káosznak tűnik.Az összekuszált kresztáblák és a feleslegesen életveszélybe és gyűlöletbe kényszerített bringások miatt.Meglátásom szerint ez tipikus balos módszer egy kisebbségnek kedvezve viszályt szítani.
Törölt felhasználó 2020. 09. 01. 15:27
Előzmény: #41  bozso49
#42
54, világosan emlékszem arra az időszakra, 1984-től már melóztam. Kétféle párttag volt, az egyik hitt benne, a másik meg haszonleső. Lószart gondolkodtak "okosan", amikor ők beléptek a rendszer még stabil volt (akkor is, amikor Viki Kisz-titkár volt), vagy hívők voltak, vagy haszonlesők. 7200000 felnőtt nem volt párttag, ennyi.
bozso49
bozso49 2020. 09. 01. 15:13
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#41
Ez csak a te fejedben fogalmazódik igy meg. Nem az a rendszer volt tolvaj,korupt,gyilkos,csaló és haszon leső.Szerintem inkább okasan gondolkoztak,érezték,hogy az a rendszer nem sokáig marad.Nem tudom,hogy te hány éves vagy ,de a tapasztalatod........????

Topik gazda

ecofun
4 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek