Topiknyitó: VUK1980 2020. 07. 22. 19:19

Elbocsájtották az INDEX.HU Főszerkesztőjét!Véleményetek?  

https://index.hu/kultur/media/2020/07/22/index_foszerkeszto_dull_szabolcs_bodolai_laszlo/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 07. 26. 20:53
Előzmény: #514  Ford Fairlane
#520
Majd jönnek az origo-s szintű fake news-os hírportálok, amik hasonló népszerűségnek örvendeznek majd, mind most az index. fideszesek visszasírják még ezeket a finom ámde kritikus írókat.
Amikor majd jönnek a kövér laci stílusában böfögő írások, hjajj mekkorákat fogok én majd derülni, hisz láthatóan le kell süllyedni a fidesz stílusához, hogy az egyszerű ember is megértse.
Ha egy ilyen hírportálnak bárhol a világon reszelnek, akkor ott rendszerszintű hibára kell gondolni.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 26. 20:49
Előzmény: #517  lancaster
#519

Ahogy kinéz, igazad lehet. Valóban 67-nek néz ki. :D
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 26. 20:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#518

origohoz kik mentek?
Sőt jobbat írok. Tök mindegy milyen elvűek mennek a fideszes indexhez, ha megtagadják az elvüket. Ha nem azt írják majd, ami a gondolatuk, ha nem azt írják ami a véleményük, ha nem a tényeket írják le, hanem azt amit fentről diktál a fideszes propaganda. Akkor az egy lyukas kétfillérest sem fog érni.
Az az igazi meghunyázkodás, egy nem demokratikus rendszer előtti letérdelés.
Önmagunk a gondolkodásmódunk és a saját véleményünk megtagadása egy diktatórikus rendszer kiszolgálásának érdekében.  
Semmiben nem különbözik ez a kádár rendszertől.
Gondoljuk végig, hogy miért nincsenek nyilvánosságra hozva az ügynökakták?
Mennyi közszereplő lehetett érintett?
Mert vagy befekszik az ember az aktuális hatalomnak, vagy veszélybe kerül a megélhetése.
Sajnos Magyarországon, ahelyett, hogy valódi demokrácia lett volna, visszakanyarodtunk a kádár rendszer felé. Ez súlyos hiba. Generációk élete sokkal nehezebb helyzetbe kerül, mint amilyen lehetett volna.

lancaster
lancaster 2020. 07. 26. 20:40
Előzmény: #514  Ford Fairlane
#517
Micsoda?! Túl öreg! 10 év késésben van!
Törölt felhasználó 2020. 07. 26. 20:32
Törölt hozzászólás
#516
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 26. 20:29
Előzmény: #481  1378
#515

Én nem értem miért nem ismered fel orbán tetteiben kádár tevékenységét?
Ezt még mutogatni sem kellene csak ép ésszel felfogni.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2020. 07. 26. 20:26
#514

Én úgy gondolom, ha egyszer eljön orbán halála, akkor minden megváltozik. Ha csak nem épít majd ez dinasztiát, mint a kimek Észak-Koreában.
Hány éves is? 57 éves.
Ááááh, túl fiatal még, b.ssza meg.
Peterbond 2020. 07. 26. 18:41
Előzmény: #491  Törölt felhasználó
#513
"bodoky,bodolai, gerényi biztos nem neresek".
.
En pl egy percig se mondtam de az indexesek se hogy Bodolai iranyitja ezt az egeszet. O volt aki probalt egyensulyozni a Fideszes tulaj es a szerkesztoseg kozott. Lathatoan elfogyott es beadta a derekat egy koztes megallapodasnak csak a szerkesztoseg abbol nem kert.
.
Szememben ok a meghunyaszkodok akik engedtek a nyomasnak mert azt hittek csak igy maradhat meg valamennyi az Indexbol. En nagyon el se itelem erte oket.
butan
butan 2020. 07. 26. 16:49
Előzmény: #511  euler
#512
Vazsborzra. Vagy ahogy éppen hívják ugye.
euler 2020. 07. 26. 16:46
Előzmény: #508  butan
#511
Melyikre gondoltál?
A neonácira vagy az írástudatlanra?
kupec 2020. 07. 26. 16:46
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#510
Pontosan így látom jómagam is.
lancaster
lancaster 2020. 07. 26. 16:41
Előzmény: #493  Törölt felhasználó
#509
Ajánlom becses figyelmedbe, hogy nekem mi a jogállamiság és a demokrácia!!
Én napi 7.5 órát dolgozom, normális körülmények között! Senki nem zsarol 400 óra túlórával, ha mégis van egy-két óra, azt a hó végén mindig hiánytalanul kifizetik (nem 2 év múlva) és átlagban 2000€-t viszek haza. Az én sztorim egy átlag sztori, vagyis kb ez jellemző, köszönet a jogállamiságnak, ahol normálisak a bérek, és nincs teljhatalma a munkáltatónak. Nekem ez a demokrácia!!!!
UGYEBÁR AZ A NORMÁLIS, AHOL AZ EGYSZERŰ PROLINAK IS VANNAK JOGAI, MERT EZ AZ A RÉTEG AMI MILLIÁRDOKAT ÉRINT A FÖLDÖN. 
Ott ahol diktatúra van, az egyszerű dolgozó ki van teljesen szolgáltatva a profitnak. Valahogy úgy, mint Kínában, ahol mára már a hét 6 napján 12 órát dolgoznak éhbérért. De ide sorolhatnám Afrikát vagy Dél-Amerikát is vagy az oroszokat.
Nos Orbán ennek rendszernek az alapjait fekteti le éppen, és nagyon jó úton haladtok ez irányban. A probléma csak az, hogy ezt nem te fogod megszenvedni, hanem a gyereked, vagy az unokád, és te leszel az oka - aki a szavazatával hozzá járultál - az ő kizsákmányolásának. 
ORBÁN TAKARODJ !!! szombat, 16:43 #16260
butan
butan 2020. 07. 26. 16:39
#508
Megjött a közvélemény karbantartó nertárs, lolcsika. Igyál még egyet és feküdj vissza :))
czm 2020. 07. 26. 16:25
#507

nem irnek, de ma megint ezt a xrt ajanlgatja az internet
azert az nyomaszto, hogy a jutyuu ilyen trash bulvar szennymediat ajanlgat boszen
most epp a temetesrol video, ahol a nomentumosok olelik politikai keblukre a hullat
na, ezt nevezem en terrornak meg diktaturanak
hogy keretlenul-hivatlanul ezt semmi xrt kell neznem, olvasnom, hallgatnom
nem gyozom kiikszelni
jamukha
jamukha 2020. 07. 26. 16:08
Előzmény: #505  Törölt felhasználó
#506

Azt már rég felfogtam, amíg egy polgárháborúból nem nemesedik ki egy új elit, aki az elveiért az életét is hajlandó volt feláldozni, addig ez a mókuskerék fog menni, végtelenítve, kockázat nélküli lopásokkal, mentelmi jog mögé bújva.
Rendszerváltáskor, Rózsadomb vérének a Dunába kellett volna folyni, ez elmaradt, jött helyette a 22 mrd $ visszafizetése, csak úgy "becsület"ből, államcsőd helyett, ez a momentum évtizedekre tett taccsra minket, ha az nincs, a privatizációból is láttunk volna valamit.
Törölt felhasználó 2020. 07. 26. 15:59
Előzmény: #498  jamukha
#505
ezért lenne szükség új arcokra, pártokra, akik semmilyen módon nem köthetőek a múlthoz.
ahogy Bodolai meghúzta az erkölcsi határt Dull esetében és nem nézte, hogy kicsoda, úgy ezt politikai vonalon is meg kéne húzni. 1989 igazi eredménye az lenne,ha elhúzna a búsba minden a korábbi rendszerhez köthető alak, meg azok, akik utána lejáratták magukat .
nem lenne támadási felület sem és a társadalmi morál is tisztulhatna. most azt látja,hogy tisztán kapcsolatokkal oda lehet kerülni a pozíciókhoz, akármilyen gazember vagy.
butan
butan 2020. 07. 26. 15:38
Előzmény: #496  Oszo
#504
Nem hiszem hogy van akinek ez nem egyértelmű. Olyan van hogy valaki azt játssza hogy nem tudja, de hogy tényleg nem, ahhoz túl vaknak kellene már lenni.
butan
butan 2020. 07. 26. 15:36
Előzmény: #501  jamukha
#503
Az lehet, de ez hogy jött ide? Itt most ugye nem a demokrácia fáját öntözik. Kérdés, hogy mivel.
jamukha
jamukha 2020. 07. 26. 15:01
Előzmény: #501  jamukha
#502
Akkor Anti bácsi kisunokája sem lenne Brüsszelben képviselő, meg az úra se milliárdos.
jamukha
jamukha 2020. 07. 26. 15:00
#501

"A demokrácia fáját, néha vérrel kell öntözni"
by Thomas Jefferson!

Topik gazda

VUK1980
VUK1980
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek