Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 16:43
Előzmény: #16257  Törölt felhasználó
#16260
Ki nem szarja le! Az a kormány baja!
Én napi 7.5 órát dolgozom, normális körülmények között! Senki nem zsarol 400 óra túlórával, ha mégis van egy-két óra, azt a hó végén mindig hiánytalanul kifizetik és átlagban 2000€-t viszek haza. Az én sztorim egy átlag sztori, vagyis kb ez jellemző, köszönet a jogállamiságnak, ahol normálisak a bérek, és nincs teljhatalma a munkáltatónak. Nekem ez a demokrácia!!!! Ugyebár ez a normális, ahol az egyszerű prolinak is vannak jogai, mert ez az a réteg ami milliárdokat érint a földön.
Ott ahol diktatúra van, az egyszerű dolgozó ki van teljesen szolgáltatva a profitnak. Valahogy úgy, mint Kínában, ahol mára már a hét 6 napján 12 órát dolgoznak éhbérért. De ide sorolhatnám Afrikát vagy Dél-Amerikát is vagy az oroszokat.
Nos Orbán ennek rendszernek az alapjait fekteti le éppen, és nagyon jó úton haladtok ez irányban. A probléma csak az, hogy ezt nem te fogod megszenvedni, hanem a gyereked, vagy az unokád, és te leszel az oka - aki a szavazatával hozzá járultál - az ő kizsákmányolásának.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:38
Előzmény: #16258  Törölt felhasználó
#16259
"saját belátásuk szerint készítenek műsort" igen ez sokszor elhangzik és szerintem nincs is ezzel baj. Már csak az a kérdés, hogy tényleg cenzúra (tabu) miatt hiányoznak-e  az általad  hiányolt tartalmak vagy csak nincs olyan szerkesztő akinek az az érdeklődési köre lenne és foglalkozna a témával.
Amúgy a  műsorkalauzt átnézve nekem elég színesnek tűnik a paletta.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:10
Előzmény: #16247  Törölt felhasználó
#16258
nem diktatórikus,de van egy viszonylagosan körülhatárolható "világnézeti" határvonal,amin belül mozog a legtöbb műsorvezető .  mondjuk maga rádió nem is politikai céllal műkődik egyáltalán, tehát szabad ebben az értelemben. vagyis a műsorvezetők saját belátásuk szerint készítenek műsort,ameddig az a jóízlésen belül marad, de nem is törekszik a világnézeti sokszínűségre. pld a keresztény nézetek sztem némileg tabunak számítanak,amiket nem nagyon hangsúlyoznak...
a chat azért is fájó dolog sztem,mert az egy remek lehetőség lenne,hogy a hallgatók szélesebb rétege is kapcsolatot tartson a rádióval a műsorvezetőkkel ,de az ott uralkodó modik és az említett kirekesztő keménymag miatt ez nem lehetséges normális hangnemben. én a nyitottságot hiányolom. bár lehet csak én vagyok túl érzékeny és kispolgári :))
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 16:00
Előzmény: #16254  lancaster
#16257
GDP-arányos francia államháztartási hiány a tavaly mért 3 százalékról az idén 9,3 százalékra emelkedik, államadósság-ráta az idén 115,3 százalékra emelkedik. Miért nem a francia helyzetet boncolgatod? 
Irtó elegáns onnan uszítgatni Mo.ellen.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 15:56
Előzmény: #16255  lancaster
#16256
Szokásos stílus. 
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 15:55
Előzmény: #16253  Törölt felhasználó
#16255
Igen itt adózok, azért, hogy legyen mit lenyúlni a főnöködnek. De remélem nem sokáig!!
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 15:54
Előzmény: #16251  lancaster
#16254
Adja magát a kérdés, hogy azon az állítólagos 520 milliárdon akkor mit vettek? Merthogy védő felszerelés nem volt sehol elegendő mennyiség, sőt minőség sem az egészségügyben.
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 15:51
Előzmény: #16248  lancaster
#16253
Te még francia honból nyomod? 
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 15:49
Előzmény: #16218  pitcairn2
#16252
se a gonosszal,se a fasisztázással nem alacsonyítottam le Orbánt,inkább a veszélyt érzékeltettem, ellentétben vele, aki az ellenfeleit folyamatosan megalázza. márpedig a ledegradálás az egyik fő módszer arra,hogy az ellenfeleinket úgy semmísítsük meg szóban, vagy fizikailag, hogy ne érezzünk lelkiismeretfurdalást. hiszen az alacsonyabbrendűvel bármit meg lehet tenni, nem érdemel tiszteletet.  
ez nyílván a szavazótábor felé jelzés,akiket így fanatizál,akik az egyre durvuló jogsértéseket is elfogadják emiatt.
ez a kiméletlen és ellentmondást nem tűrő  erőszakhoz vezető egyenes út, ami be is fog következni előbb-utóbb.
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 15:46
#16251
Úgy vett fel 60 milliárd forint hitelt Magyarország, hogy szinte semmit nem tudunk róla
Hatvanmilliárdos hitellel a járvány ellen Az Európa Tanács Fejlesztési Bankja (CEB) 175 millió eurós hitelt nyújt Magyarországnak a járvány elleni védekezésre – jelentették be a múlt héten. A PM közleménye szerint a kormány a kedvezményes hitelt többek között maszkok, gyógyszerek, tesztek, fertőtlenítőszerek, valamint intenzív ágyak beszerzését biztosítja. A közlemény szerint a strasbourgi székhelyű CEB eddig több mint 2 milliárd euró összegű finanszírozással járult hozzá magyarországi szociális célú fejlesztésekhez. Legutóbb idén tavasszal oktatási projektekre kaptunk 150 millió eurós hitelt a banktól. Sok a furcsaság a hitel körül, de ez nem meglepő...
      VAGYIS ÖSSZEFOGLALVA: FELVETT MAGYARORSZÁG 60 MILLIÁRD FORINT HITELT, DE NEM TUDJUK, MENNYIT KELL VISSZAFIZETNI ÉS MIKOR, A PÉNZ FELHASZNÁLÁSÁRÓL PEDIG KICSIT MÁSHOGY KOMMUNIKÁL A KORMÁNY ITTHON, MINT A HITELT NYÚJTÓ BANK KÜLFÖLDÖN.
L: Még, hogy nincsenek szarban??!! - ezt eredményezi a felelőtlen pénz osztogatás!! 
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20200724/ugy-vett-fel-60-milliard-forint-hitelt-magyarorszag-hogy-szinte-semmit-nem-tudunk-rola-442244
geza77
geza77 2020. 07. 25. 15:29
Előzmény: #16245  Törölt felhasználó
#16250
Ahogy hazajött diadalittasan a legfőbb vezér, Varga Judit bejelentette, hogy ősztől támadássorozat várható. Szerintem volt valami amit elfelejtettek megemlíteni, de neki már elmondták mi lesz.
rockmaster 2020. 07. 25. 15:27
#16249
megyei lapok:
Orbán Viktor: több Balaton, kevesebb Brüsszel
"A kormányfő a magyar tengerről posztolt fotót szombat délután."
Ennyi a hír!
Bájos, ahogy a kedves vezető posztjait osztja tovább a lakájmédia :))))
Kevesebb Orbán, több jogállam!
lancaster
lancaster 2020. 07. 25. 15:07
Előzmény: #16246  euler
#16248
Majd meglátjuk, hogy az EP-vel, hogy jutnak dűlőre, mert nekem az a gyanúm, hogy az ügyészséghez fogják kötni a pénzcsorgatást, vagyis addig nincs zsír amíg nem nem csatlakoznak az EU ügyészségéhez. A másik, hogy nem lehet csak úgy korlátlanul lehívni, mert az ellenőrzés folyamatos lesz (?) és amint  találnak valami gyanúsat, elzárják a csapot. (Macron szerint)
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 14:58
Előzmény: #16239  Törölt felhasználó
#16247
Mostanában több delelotti betelefonáló panaszkodott a chat moderálásra. Arra hogy  ki lettek tiltva és nem tudnak regelni az új moderálási rendszerbe. Nem tudom mi zajlik ott, nem chatelek. 
De hogy a studióban diktatórikus modszerek uralkodnának  ezt én a kedvenc musoraimban nem érzékelem. Néha elhessegetik a betelefonálót, azzal hogy " köszönjük hallgató, ezt ne' de ez ritka. pl. a mult héten egy covid-szkeptikust a Czabánék .
Sokkal inkább hagyják végigmondani és komment nélkül  elköszönnek.
Bizonyára más musorokat hallgatunk van 250  műsorkészitő. A Szőkét akkor hallottam utoljára  amikor még Dörögdről sugárzott csütörtökönként.
euler 2020. 07. 25. 14:01
Előzmény: #16245  Törölt felhasználó
#16246
Pontosan. Egy látszat "talán majd valamikor valahogy lesz ejnye-bejnyével elintézve a dolgot. Amitől a magyar un. ellenzék jó része egyből eufóriába esett és azt számolgatja hány góllal kapott ki Orbán. Nevetséges!
A német átlagpolgár (és az EP) jobban tisztában van a magyar viszonyokkal, mint mi?
Hozzáteszem továbbra sem az eu-tól várom, hogy megállítsa Orbánt. 
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 13:51
Előzmény: #16241  geza77
#16245
Mégis odaadtak megint 7 évnyi lóvét, anélkül, hogy kicsit megregulázták volna ov-t.
Én se adok csak úgy a gyereknek pénzt, hogy bármit csinálhat vele 18-ig kontrollálom, nevelem, csak utána fogom elengedni a kezét szép lassan.
butan
butan 2020. 07. 25. 13:32
Előzmény: #16242  Törölt felhasználó
#16244
Szerintem szabad, csak az nem azt jelenti hogy szabad velük bármit csinálni, emberek ők is, akik a határaiknál azt mondják hogy ácsi, ezek a határok meg kinél itt, kinél ott vannak, témától függően.
rockmaster 2020. 07. 25. 13:25
Előzmény: #16241  geza77
#16243
Teljesen igaza van!!!
Törölt felhasználó 2020. 07. 25. 13:24
Előzmény: #16238  butan
#16242
a szabadelvűségnek sztem nincsenek fokozatai sztem,de lehet rosszul látom. mert a rádió magát szabadnak hirdeti, ami nem biztos,h ebben a formában valós...
geza77
geza77 2020. 07. 25. 13:16
#16241

lesz itt bokafogás:
„Remélem, hogy még sikerül rendezni a tárgyalásokon, hogy szükség van a jogállamiság védelmére, és meg kell akadályozni, hogy az Európai Unióban emberek felfoghatatlan mértékben meggazdagodnak az uniós pénzekből, amelyek végül nem érkeznek el oda, ahová kellene”.
https://hirklikk.hu/kozelet/az-eu-bol-erkezo-penzt-orban-es-baratai-megcsapoljak/367150

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek