nagy kérdés, hogy a 20 éve nem láttot márciusi számok mellett hogyan sikerült az AW-nak év/év alapon csökkenést produkálnia. Az csak úgy lehet, hogy esett a piaci részesedése, ami viszont azt mutatja, hogy a terjeszkedési stratégia hibás volt. Még tov´bb víve a gondolatmenetet: a management rossz stratégiai döntéseket hozott és operatíve sem tudja kézben tartani a folyamatokat (romló eredményesség). Miért vannak még a helyükön? https://www.portfolio.hu/uzlet/20260423/boduletes-szamok-erkeztek-20-eve-nem-lattunk-ilyet-magyarorszag-autopiacan-832378
Sziasztok, olvasgatva ezt a topikot nem az jön le nekem mintha lenne értelme ebbe a cégbe befektetni. Ahogy látom a várakozásoknak sem felelt meg az árfolyam az elmúlt években, pedig lenne tér a felfelé fejlődésnek a célár tekintetében.... Sok türelmet és kitartás a benne csücsülőknek.
AutoWallis Nyrt+topic