Topiknyitó: pomperj 2018. 02. 27. 07:28

Financial Forecasts  

 Azsia: mersekelt optimizmus
cimu topic folytatasa. Minden fenti temaba vago hozzaszolast szivesen latunk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 05. 18:46
Előzmény: #140017  stolz
#140020
Kemény idők :)
mereszZenesz 2026. 06. 05. 18:46
Előzmény: #140017  stolz
#140019
Pelenka vagy ágytál !
Aldo
Aldo 2026. 06. 05. 18:40
Előzmény: #140015  GrizzlyG
#140018
UMAC mehetne a rés aljáig a napokban.. Ott vétel újra.
stolz
stolz 2026. 06. 05. 18:39
Előzmény: #140015  GrizzlyG
#140017
Az a gond, hogy minden olyan gyorsan történik, hogy nincs idő eltenni a profitot sem. Kimegyek wc-re, aztán amire visszajövök +/-10%. :DD
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 05. 18:30
Előzmény: #140013  OnoB0215
#140016
nemcsak bolond meg szenilis hanem még @lye is, zavarja, hogy a bennfentes infójára korábban indított longjai besültek
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20260605/donald-trumpot-teljesen-lesokkolta-ami-most-a-tozsden-tortenik-841576
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 05. 18:22
Előzmény: #140014  stolz
#140015
Az még tartja magát, nézd meg umac-ot, lithiumosokat pl
stolz
stolz 2026. 06. 05. 18:07
#140014
Nagy hiba volt nem dobni 130 felett NOW-t...még mindig van mit tanulnom. :D
OnoB0215 2026. 06. 05. 18:05
#140013
Végre egy esés, folytatódhatna pár napig. Nem értem eddig miért emelkedtünk eddig, Hormuz zárva, valószínűleg hetekig még zárva lesz, infla nő, kamatemelés szinte borítékolható. Bitcoin is mehetne 48000-ig.
Galoca 2026. 06. 05. 17:49
Előzmény: #140007  nyuszibroker
#140012
4.62-n én is vettem, az elmúlt 1 évben bejött párszor, s hamar visszament 5 fölé. 
nyuszibroker 2026. 06. 05. 17:35
Előzmény: #140010  HuTi
#140011
nekem is.. 5.1en és 4.6on... azért lassan fordulhatna...
HuTi 2026. 06. 05. 17:30
Előzmény: #140007  nyuszibroker
#140010
Megvolt. Még 4.5-ön ráveszek.
Sajtkukac 2026. 06. 05. 17:23
#140009

Ha jól látom, a Cardano megcélozza a 2019-es szintet...
https://stooq.com/q/?s=ada.v&c=10y&t=l&a=lg&b=1
Akkor a BTC 10k, ETH 200, az S&P 3k volt...
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2026. 06. 05. 17:14
Előzmény: #140003  poreci
#140008
Már megint te? Azt hittem miattam esik, mert beírtam mit vettem... 
nyuszibroker 2026. 06. 05. 17:10
#140007
LAC vétel? valaki?
terelemel 2026. 06. 05. 16:46
Előzmény: #140005  Nandi
#140006
"már" ??
Nandi 2026. 06. 05. 16:35
#140005
Tegnap a SOX, SOXL ETF elég brutál hirtelen esést produkált, mondjuk azonnal meg is vették. Ez számomra azt jelentette, hogy van még valamennyi pénz, de eléggé feszültséggel teli a piac, egy szikra és dől minden. Hát ma is dől. Kérdés ezt is megveszik e. Ez nekem már gambling, nem befektetés.
pomperj
pomperj 2026. 06. 05. 16:15
Előzmény: #139998  pomperj
#140004
SPX daytrade
A ket Alternativa maradt, de a bear valtozat valoszinusege megnott.
A nap hatralevo reszeben egy lassu kuszas felfele, korrekcios jelleggel valoszinu.
.
https://imgur.com/a/cedPzCI
poreci 2026. 06. 05. 16:10
Előzmény: #139989  Baggio
#140003
Marvell minusz 10% elintézve 3 kereskedési órán belül.Cerberus -10% elintézve következő kereskedési napra...Borr vételemet követően 1,5 nap kellett a -10%-hoz.
Végülis csak pár tíz milliárd dollárt érő cégek ezek, nem véletlen , hogy nem bírják a faktro nyomását még annyira sem , mint egy MOL...
Valahogy ez a matgab faktor az évek során egyre hatásosabban működik.
http://tozsdefigyelo.com/tozsde-forum/temak/217-matgab-reszvenyei
N0MAD 2026. 06. 05. 16:00
#140002
ceva került szóba a napokban, ma eléggé lekókadt.
Érdemes most nézelődni egy beszállóra?
ALANFED
ALANFED 2026. 06. 05. 15:56
Előzmény: #140000  pomperj
#140001
ebből nagy esés néz ki ,kezdődik a több hónapos pénzégetés

Topik gazda

pomperj
pomperj
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek