Topiknyitó: poreci 2017. 08. 29. 10:16

4IG részvény  

Az Ex- Freesoft most már több éve 4IG néven futó részvénynek nincs saját topikja, ami tűrhetetlen a mai virtuális világban...
Javaslom tulajdonos társainknak, hogy itt folytassuk a diskurzust a papírról.
A mai 50 milliós forgalom szerintem csak átkötés lehetett...De majd meglátjuk, van itt sztori lehetőség bőven...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Zoli4444 2026. 06. 15. 09:01
#87040
Kezdődik a műsor 🤣
Zoli4444 2026. 06. 15. 08:54
#87039
A fòrum népére hagyom ennek a megítélését 🤣
Fugefalevel 2026. 06. 15. 08:51
Előzmény: #87036  Zoli4444
#87038
Tehát te. Nálad nagyobb bohóc az egész portfólió fórumon nincs.
Zoli4444 2026. 06. 15. 08:51
Előzmény: #87035  Kata726
#87037
Általánossagban jò hangulatnak kéne lennie egyébként a buxon .
Zoli4444 2026. 06. 15. 08:50
Előzmény: #87034  Fugefalevel
#87036
Ebben a cirkuszban igen egy és ugyanaz
Kata726
Kata726 2026. 06. 15. 08:50
Előzmény: #87030  Fugefalevel
#87035
Szerintem pont 50/50 hogy merre megyünk ma. 
Fugefalevel 2026. 06. 15. 08:49
Előzmény: #87033  Zoli4444
#87034
Porondmester meg a bohóc nem ugyanaz. Nem csak a tőzsde nem megy úgy látom.
Zoli4444 2026. 06. 15. 08:47
Előzmény: #87032  Fugefalevel
#87033
Meg igen ő egyben a porond mester ròla beszéltem 😁
Fugefalevel 2026. 06. 15. 08:44
Előzmény: #87031  Zoli4444
#87032
És a bohóc is megérkezett
Zoli4444 2026. 06. 15. 08:13
#87031
A porond mester már színpadon jöhet a szokásos 🤣
Fugefalevel 2026. 06. 15. 07:59
#87030
Remélem mindenki jól bevásárolt pénteken.
gemes.bp 2026. 06. 14. 17:21
#87029
Azért van itt bőven agyatlan okoskodás!
Vilgaz65 2026. 06. 14. 10:07
Előzmény: #87027  keeper
#87028
Nagyon örülök, általad  VÉGRE felbukkant az értelem, hasonló gondolatokból óriási hiány van, de alternatívát kell mutatni az embertársainknak, mert csak együtt mehetünk valamire, igaz ez most nehezebbnek tűnik mint a holdra elgyalogolni, más megoldás viszont nincs. A másik  4IG -s  fórumból az első írásomkor kizártak, pedig csak egy átfogóbb gazdasági képet vázoltam fel a tőzsde világához képest, hiszen  minden mindennel összefügg.
keeper 2026. 06. 13. 20:38
Előzmény: #87025  Vilgaz65
#87027

Szívemből szóltál. Sajnos attól tartok, hogy a telko részleg és a hadiipari cégek mind a külföld kezébe lesz átjátszva, már erősen látszanak a jelei ennek.
.
"Csak példaként említem meg  az afrikai száhel -övezet, az éhezők övezete, Burkina Faso néhány éve elzavarta az éhenkórász franciákat. Saját kereskedelmi bankokat alapított és aranyfedezetű pénzt hozott létre"
.
Ahogy Kadhafi mondotta volt, "a századosokkal vigyázni kell" és milyen igaz ez itthon is. :D
.
Afrika szabadsága csak illúzió volt eddig, mert a pénzük mind a francia és angol bankokba áramlott, még önálló valutájuk sem volt(nem engedték nekik). Kadhafi akart csinálni egy nagy Afrika bankot és közös afrikai valutát arany alapon, hát láttuk, hogy mi lett belőle, azóta is a demokrácia előnyeit élvezi Líbia, miközben szétlopták az országot a Nyugatiak.(vagyon befagyaszt, arany lenyúl, olaj ellop, vajon hol láttuk már ezt...OO, Venezuela, Irán stb.)
Traoré a franciák helyett az oroszokkal állt össze, ahogy szinte kivétel nélkül az összes afrikai gyarmat, a kínaiakkal és oroszokkal üzletel és nem ok nélkül.
A tagot mellesleg már vagy 25x próbálták meg kinyírni, de eddig még nem sikerült nekik...
Vilgaz65 2026. 06. 13. 18:45
#87026

bocs, még csak annyi a MOL sorsát kell figyelni, egy éven belül nyilván a magyar ember jól jár média, politika szöveg mellett, de egy új érdekcsoport befolyása alá fog kerülni az utolsó még valamit érő stratégiai cég is.
Ugyan úgy fosztanak ki bennünket is mint az Ukránokat, egyenlőre még nem kell mindezek mellett nekünk is  háborúzni.
Vilgaz65 2026. 06. 13. 18:30
#87025

Sajnos a lakáj politizálás az ország vezetőit illetően több száz éve jelen van, üveggyöngyökért eladják az országot. Éppen ezért a magyar gazdaság sem képes fundamentális alapon szerveződni, mert régebben OV-k jogász ésszel, erővel, pozícióból, politikai, haveri alapon rakták össze és nyomták bele a pénzeket ész nélkül a strómanok által vitt cégekbe. Most megint politikai alapon külső megrendelésre rendezik át a sorokat, hogy lehet itt kiszámítható jövőt építeni. Csak példaként említem meg  az afrikai száhel -övezet, az éhezők övezete, Burkina Faso néhány éve elzavarta az éhenkórász franciákat. Saját kereskedelmi bankokat alapított és aranyfedezetű pénzt hozott létre. Az éhező 24 milliós országból mára a sivatagát mezőgazdasági paradicsommá tételével kezd önellátó lenni, sőt már exportálni is képes élelmiszereket. A magyar vezetőink meg a csodálatos magyar földeket hagyják elsivatagosodni, etetik velünk a szemét importált élelmiszereket. SZÓVAL CSAK AZT SZERETNÉM SZEMLÉLTETNI, A POLITIKUSAINK CSAK JÁTSZANAK VELÜNK, MINDEGY KI VAN A HATALMON, NEM A MAGYAR EMBER ÉRDEKEIT KÉPVISELIK. Az hogy ezt megtehetik az nem az ő hibájuk, hanem a mienk! Éppen ezért a magyar tőzsde  is vak vezet világtalant kategória, személy szerint csak akkor lesz érdekes, ha a világgazdasági ez évre tervezett sokk begyűrűzött, és csak akkor ha MP-nek megmondják a 4IG-vel mit kell tenni.
Zoli4444 2026. 06. 13. 17:45
Előzmény: #87021  Fugefalevel
#87024
Robotot azért ne felejtsétek időben elindítani.Szarul néz ki amikor fél òras késéssel pattan fel hirtelen 🤣🤣
Zoli4444 2026. 06. 13. 17:39
Előzmény: #87021  Fugefalevel
#87023
Ha találtok rá hülyét csak hajrá 
Csomi_1977 2026. 06. 13. 17:29
Előzmény: #87018  Kata726
#87022
Azért ez nagyon durva, hogy hétvégén is ez megy . Zoli444 igazi igazi fanatikus 👏
Fugefalevel 2026. 06. 13. 17:18
#87021
Na akkor hétfőn irány a 2200. Péntekre 2800as záró

Topik gazda

poreci
3 3 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek