Ohhh engem félts 😁.Fogsz te sírni de nem a vállamon hanem a fòrumon ahogy szoktatok már több mint fél éve 🤣.Huuu holnap 2000 de 2300 ig felmehet ,utàna irány a 3000 🚀 huuu aztaaa.Aztan jön a hétfő 3-4 százalékos indi felmegy egészen 10 percig és zutty a rakétábòl kifogy az üzemanyag.Utána amikor jön a piros része a színhaznak akkor meg rohadt szemét fityeszes társaság,kopasz g...I olyan mint Opus meg delta,kiforgatjak a kisbüfiket ,szemét Mp, fostalicska részvény 😭😭 indul újra az egész .Aztán jön a karogòk , kárörvendők amikor jön hogy megmondtuk .Mostanság ezek mennek 🙂