Zoli4444

Regisztráció: 2020-04-26 19:41:43

Hozzászólások száma: 2 383

Utolsó hozzászólás: 2026-06-27 04:53


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

86 281
2026. 05. 29. 20:04

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #79358 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk mehetsz a màsik topikba.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2025-12-14 18:51-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-01-15 15:09-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Sokszor leírtuk: semmi baj, hogy egy részvényt nem tartasz vételre alkalmasnak. Akiket azért piszkálnak a fórumon, azokat megvédjük, mert ez nem egy drukkerkocsma, bárkinek lehet más a véleménye.

De a személyeskedést senkitől nem fogadjuk el. Fajtázni el lehet menni másik fórumra.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-02-11 20:24-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-09 13:59-ig (20 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-04-18 18:26-ig (39 nap, 23 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Máshol szórakozz

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény ma, 04:53
Ohhh engem félts 😁.Fogsz te sírni de nem a vállamon hanem a fòrumon ahogy szoktatok már több mint fél éve 🤣.Huuu holnap 2000 de 2300 ig felmehet ,utàna irány a 3000 🚀 huuu aztaaa.Aztan jön a hétfő 3-4 százalékos indi felmegy egészen 10 percig és zutty a rakétábòl kifogy az üzemanyag.Utána amikor jön a piros része a színhaznak akkor meg rohadt szemét fityeszes társaság,kopasz g...I olyan mint Opus meg delta,kiforgatjak a kisbüfiket ,szemét Mp, fostalicska részvény 😭😭 indul újra az egész .Aztán jön a karogòk , kárörvendők amikor jön hogy megmondtuk .Mostanság ezek mennek 🙂
4IG részvény péntek, 19:50
Szerinted a mai produkció a volatilitasròl szòlt ? 😁.Egy része lehet de kb 2 X szorzòval lehet számolni a speka színjatékot.Kb a mozgásokra 2 ,2.5 szeresen pofatlanabb napjaikon mégjobban  erősítenek rá.És a gond ott van hogy ezt az egyre csökkenő forgalom miatt egyre könnyebben teszik .Persze erre kell vevő is .Mindenesetre ha a safe szívás lesz remélem hogy amikor napvilágra kerül ez a speka társaság nyakig benne lesz úgy hogy kénytelen legyen együtt szopni azokkal akiket bele visznek.Erre egyébként most látok esélyt már vészesen kozelít ez a dátum és a hétvége dupla kockázat .
4IG részvény péntek, 14:07
Azt hiszem nem én vagyok az egyedüli aki már ezekre a buzi tevehajcsaros pozolòs hírekre nem igazán kíváncsi.
4IG részvény péntek, 13:52
Ott szopják le magukat .Édes istenem mekkora egy szar kamu 🤣.Kilőtt bki . Remélem ezeket is beszántjak a picsaba
4IG részvény péntek, 13:08
Itt most rövidre venni is komoly kockázata van a safe miatt .Lehet hogy eljatszanak vele odáig de ha közben bejelentik a safet onnantól vége a jatszadozasnak a hír lesz a meghatározó.
4IG részvény péntek, 12:56
Azért kíváncsi lennék aki most veszegeti a nagy örömben mit szòlna szombat,vasárnap bejelentenének egy negatív safe - t? Lenne ám minden : f...kopasz ge... ,szemét részvêny,szemét MP ,köcsög fidesz csak az nem hogy ő vajon hunyò e aki a színhazba belevesz ?🤣🤣
4IG részvény péntek, 11:50
Fillérekkel rángatják le fel mert szar a forgalom konnyű jatszadozò vele . Egyértelmű hogy ez egy színjaték az egész az a kérdés épp merre megy .Most is az lesz rámarnak mint tyúk a takonyra jovő héten amikor lefelé jön 😭😭😭.Miòta játsszák már ezt ?Hònapok òta csak egyre könnyebb ahogy szétbasszák egyre jobban a forgalmat .
4IG részvény péntek, 11:44
Most olvashatók a másik topicot .Hát azért az is röhej ami ott megy .Getup tegnap: Már megint piros ez szar 😭😭😭.Getup ma :Remélem minél előbb végeznek a javitasokkal..🚀 r 1705
🤣🤣🤣
4IG részvény csütörtök, 16:50
A gond ott van hogyha nem lesz safe egy jó darabig ott tanyazhat ahova az leküldi .Onnan aztán viszont már nem tudom hova esne .Ott meg kéne állnia bár kérdés akkor hova árazza a piac a megrendelés nélküli hadi részt és azt hogy a hitelállományra egyre csökken majd a fedezet .Kieshetnek az állami megrendelésekből mashonnan is .Emelkedni akkor fog ha a kormány egyértelmű jelzést küld hogy nem akarja tovább ütni illetve ha piaci megrendelése lenne valahogy .De 1100 nál már engem is meglepne ha ott nem tudná stabilizálodni legalább 
4IG részvény csütörtök, 16:41
Akkor úgy mondom hogy ismét egy pánik .
4IG részvény csütörtök, 16:39
R1708 beverik 1700 alá ezt már nem gondoltam volna hogy ide lejön safe előtt .
4IG részvény csütörtök, 16:34
Szerintem ezen az árfolyamon már lassan a pánik is bejatszik majd ehhez már erős idegek kellenek .Lesz egy két leöntögetés ha ez így megy tovább.Nyilvan itt is erre játszanak rá 
4IG részvény csütörtök, 16:30
Az a baj ha megnézed az egyéves grafikont ott már a vonal alatt vagyunk ahhoz képest ahol voltunk egy éve .Én itt mondanám hogy illett volna megállnia dehát nem akar .Ha erre jön egy elbaszott safe akkor nem akarok itt senkit idegelni tényleg de akár pomperjnek is igaza lehet bármilyen hihetetlen.Szerinted ezt most nem tudnák szarrá kalapálni a spekák ?Már mindenki belevett aki reménykedett és azok is bukòban vannak.Sehmetnek se őszinte a mosolya már pedig rajtunk állítólag jòt mosolygott még 2000 felett emlékszel ? A safen múlin minden .De inkább feljebb veszek ha úgy alakul minthogy erre a ketyegő bombara most ráüljek.
4IG részvény csütörtök, 16:18
🤣 a jelenetre 
4IG részvény csütörtök, 15:29
A minuszoloknak üzenem hogy kb 4700 től ugattok ellenem .R 1735 
4IG részvény csütörtök, 15:24
Safe hír előtt talán még ott se .Mindenki eddig ráb...ott aki megpróbált alányúlni .Így vagy úgy de aki tartotta rába...tt eddig minden szinten.Ez már nem is csak feketöves hanem fekete öv 3 dan 
4IG részvény csütörtök, 15:21
Hát már nem igazán rózsás a helyzeted de szerintem el kéne gondolkodnod.Ez most kurva gáz ha erre rajön egy negatív hír.Simán felezhetsz is ha elnézed a rajzot.
4IG részvény csütörtök, 14:03
Jogos kérdés.Mikor veszel ? Elméletileg fasza itt már venni kellene nem ? Minden ezt mutatja az árfolyamon és a forgalmon kívül 😁
4IG részvény csütörtök, 08:55
Delta nem delta azért túl jòl nem néz ki a dolog.
4IG részvény szerda, 19:02
Én is azt mondanám . Gyakorlatilag semmi új ami eddig .

friss hírek További hírek