Csomi_1977

Regisztráció: 2026-03-25 09:43:44

Hozzászólások száma: 640

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 16:45


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

95 320
2026. 05. 30. 11:24

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 16:45
Ezt a kamu cikket . Ez nem keddi hír ? Azóta caak zuhant . A shortosok zárása emelte meg a forgalmat ahogy Worthington mondta . Mikor elfogytak szót esik 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 13:30
Simán benne van , hogy nap végén meg piros lesz .
Volt már ilyen itt. De ne legyen . Jo lenne pár nap zöld.
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:48
Mi lesz ennek a vége ? 1800 felett záró ? Na most mire indult meg ? 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:41
Volt egy érzésem . Amit tegnap vettél attól gyorsan megszabadultál . Jogos 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:39
Na most ennek a vége van nagyon nagy zöld lesz vagy nagy szívás és ez az etetés . Én egy pluszos zöld napra tippelek . 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:37
ha jól láttam meg is vették . elég gyorsan 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 11:30
1720nál eladói oldalon egy 10000 db-os tétel. Ha azt átvinné ? De ki fékezi szándékosan nem értem 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 10:29
Ez igaz . Most itt sírunk de volt már ilyen . Simán benne van ,hogy ősszel megint 4000 körül lesz mint tavaly volt . 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 10:00
Vagyis jól, gondolom hogy lenyomják a 180napos átlag árat és az állam ráteszi a kezét ? 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:50
Ok már pakolják a 16XX eladó oldalt . 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:45
1705 . Érdekes . Etetés vagy történt valami ?
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:41
Tökéletesen igazad van . Nem posztolgatni kéne ,hogy itt voltam meg ott jelentéktelen országokban szándéknyilatkozatokat aláírva . Simán lehet az egész egy kamu is . Ha annyira király a cég akkor miért dobálják el a részvényt ? 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:39
Ez csak arra jel, hogy pánik van és dobálja el . Csak tudnám ki veszi ? Igaz mikor 4000ről ment 3000ig akkor is ez volt 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:36
Ez eleve egy bóvli . Nem hiszem el,hogy a cég nem látja mi történik . A befektetői bizalom eltűnt .  Ahogy vesz valaki már lejjebb is megy . Én kivárom a nyár végét mert hiszek a csodákban meg ki tudja mi lesz 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:30
Bárki mond bármit ,ennek vége . Ilyen agresszív lenyomást más részvénynél nincsen .  Mi lesz itt ? Egy hét múlva 1000? Senkinek nem áll érdekében helyre tenni ezt a részvényt ? Már jóval cég érték alatt van 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:19
Tessék ,az eladói oldalt már most rakják 16XX -el ? DE most miért ?ki adja ennyiért ?
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:17
csak 17 perc kellett a 1700 eléréséhez . 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:16
Oka forgalom tényleg szokatlan így reggel .  Mondjuk ha látják ,hogy ilyen esés van 10 napja vajon miért veszik ?  Sőt fél éve esik 
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:15
Igen , 1600 jön 😂😂
4IG Nyrt reszvenyesek. péntek, 09:14
jól látod . megyünk 1600 alá gőzerővel . A Rába is folyamatosan esik . 

friss hírek További hírek