Fugefalevel

Regisztráció: 2021-09-16 14:08:00

Hozzászólások száma: 1 422

Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 09:31


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

39 320
2026. 04. 18. 22:20
177 430
2026. 05. 29. 17:39
5 414
2026. 05. 21. 13:37
1 872
2026. 05. 29. 21:39

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "AutoWallis Nyrt+topic" topikból

A moderálás a "AutoWallis Nyrt+topic" topik #25776 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
klon
Moderáció:
Kitiltás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topikból

A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #87098 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Koszonjuk

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "eSense Nyrt." topikban - 2022-06-03 16:36-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "eSense Nyrt." topik #29 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Beteges.
Nézd, tudjuk hogy elvesztetted a vagyonod, és e miatt Ferit okolod, és mindenkiben őt látod.
De ezen valahogy túl kell tenned magad. Keress fel egy szakembert.

Kapsz egy fügét, a témával foglalkozz.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2026-03-20 10:48-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Máshol szeressétek egymást, légy szíves.

utolsó 20 hozzászólás

4IG részvény péntek, 09:31
Lassan lehet vissza venni.....
4IG részvény 2026. 06. 18. 11:38
Nem egy adást nézzünk. M1 kormányinfo
4IG részvény 2026. 06. 18. 11:36
Én szóltam időben
4IG részvény 2026. 06. 18. 11:36
Vitézy most mondta hogy lesz SAFE 
4IG részvény 2026. 06. 18. 11:34
Ja és a németekel, olaszokal, csehekel, lengyelekel lesznek közös projektek. Legalább is a pletykák szerint. 4igt nem tudták és nem is akarták bántani xanax miniszterelnökék. Csak kellett a filmszínház a választóknak.
4IG részvény 2026. 06. 18. 11:31
Brüsszelből várható ma holnap.
4IG részvény 2026. 06. 18. 11:06
Ebben egyetértünk. Brókercégek jól bevásároltak.
4IG részvény 2026. 06. 18. 10:52
Azt csiripelik a madarak hogy jó hírek jönnek az Eu csúcsról a SAFEről. Az a legkönnyebben hazahozható forrás. Xanax miniszterelnök úr tud vele flaxelni a Facebookon
4IG részvény 2026. 06. 17. 16:57
Meg a SAFEt se hozzák inkább haza nehogy adni kelljen belőle a 4ignek
4IG részvény 2026. 06. 17. 16:53
Rice a nagy Magyar Péter fan hogy örült hogy a Tisza nyer. Mert az milyen jó lesz 4ignek. Nem verik szét a céget. Új csúcs lesz még idén. Jászai az isten. Ő nem lop. 😂 Ez a komplett idióta Magyar Péter mindent szét ver. Jászait is kifogja csinálni
4IG részvény 2026. 06. 17. 16:33
1860 as dupla alj az utolsó esély hogy forduljon
4IG részvény 2026. 06. 17. 16:30
Gondolom Rice forródróton van Fekete Péterrel aki nyugtatja. Nem kell félni nem fog fájni. Minden rendben. Ő meg azt hiszi hogy az ő véleménye bármit is befolyásol. Nagy ivben tesznek rá.😄
4IG részvény 2026. 06. 17. 15:39
Ők akkor se adnák ha 20000 lenne. Szerelmesek a részvénybe.
4IG részvény 2026. 06. 17. 15:19
Mér Feel, meg Rice se ír. A legnagyobb longosok is beletörődtek hogy vége a cégnek. Nagyon közel lehet a fordulat
4IG részvény 2026. 06. 17. 15:16
Nem eladta, feladta sorry
4IG részvény 2026. 06. 17. 15:15
Kezd lassan pánikhangulat lenni a fórumon. 10 ből 9 pesszimista. Közel lehet az alja. Már lassan minden longos eladta, úgyhogy közel a fordulat.
4IG részvény 2026. 06. 16. 10:58
Kit érdekel? 
4IG részvény 2026. 06. 16. 10:52
Jelenleg a brokik szórakoznak. Gyűjti ezerrel lehet hogy ők már többet tudnak. 
Hogy mikor indítják meg azt csak ők tudják. A jó hír lesz akkor azért, a rossz akkor viszont csinálnak még majd egy végső kiszállót. 
További jó spekulálás mindenkinek
4IG részvény 2026. 06. 16. 10:50
Egyébként hogyha valamit nyögnének végre a fórájdzsivel  kapcsolatban a kormány részéről akkor határ a csillagos ég. Ha pozitív lesz akkor határ a csillagos ég. Akkor ez lesz az ötödik blue chip. Ha nem akkor soha nem lesz többé 5000. Beáll majd 2500- 3000 közé.
Vagy kivezetik a tőzsdéről  3000 környékén kb. Aki meg azt felette  vette az életben nem lesz többet pluszba. 
4IG részvény 2026. 06. 16. 10:45
Te is ugyanolyan egysejtű vagy hogy azt hiszed hogyha fórumra beírt valaki valamit akkor a szentírás. Aki itt van a senki sem befektető csak spekulás. Befektetők nem írogatnak naponta hetente havonta de még évente se a fórumba.

friss hírek További hírek