Valaki megvette az osztalékért, de szerintem ő is nagyobb emelkedésre számított. Ha több darabban vette volna meg piacin jobban felhúzta volna az árfolyamot. Ugyanez igaz az eladásra is, kevésbé hiszem, hogy pozitívan jött ki belőle, ha összeadom az emelkedést és a osztalék mértékét, összehasonlítva a 10-11%-os csökkenéssel, mert egyben adta el az egész csomagját másnap.
Waberers
2015. okt. 05. 18:00 BÉT határozat - értékpapír bevezetése
A Tőzsde vezérigazgatójának 413/2015. számú határozata a WABERER'S INTERNATIONAL Zártkörűen Működő Részvénytársaság törzsrészvényeinek 2015. október 6. napjával történő tőzsdei bevezetéséről
link