Topikgazda: resone 2015. 10. 05. 18:12

Waberers  

WABERER`S INTERNATIONAL Zrt.



2015. okt. 05. 18:00 BÉT határozat - értékpapír bevezetése

A Tőzsde vezérigazgatójának 413/2015. számú határozata a WABERER'S INTERNATIONAL Zártkörűen Működő Részvénytársaság törzsrészvényeinek 2015. október 6. napjával történő tőzsdei bevezetéséről



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ZSETON70
ZSETON70 csütörtök, 11:32
Előzmény: #17458  Viktor
#17460
Amúgy nagyon jól jàrt,aki bent volt vételin 
ZSETON70
ZSETON70 csütörtök, 11:29
Előzmény: #17457  zeed77
#17459
Hààt jó nagy barom volt....
Viktor csütörtök, 11:28
Előzmény: #17457  zeed77
#17458
Itt a kötés lista. Egy szép nagy adagot berakott valaki piacin. A forgalomnak jót tett, az árfolyamnak kevésbé .https://www.portfolio.hu/arfolyam/WABERERS/WABERERS
Azóta mondjuk kicsit normalizálódott.
zeed77
zeed77 csütörtök, 11:08
Előzmény: #17453  pamutt
#17457
Ezt nem értem, 600 forint mínusz a tegnapi záró hoz képest 
pamutt csütörtök, 10:19
Előzmény: #17455  Norbert99
#17456
 Itt kellene az MNB-nek vizsgálódnia...
Norbert99 csütörtök, 10:07
#17455
Érdekes az én megbízásomat visszautastották és nem teljesült.
Viktor csütörtök, 10:06
Előzmény: #17450  pamutt
#17454
Igen, mondjuk egy 100 millás tételt berakni egyben piacin kicsit meredek. 
Már csak azt nem értem, hogy ha tényleg az osztalékra hajtott, akkor miért érte meg neki, hiszen 10-11%-kal lenyomta az árat és ennyit távolról se keresett rajta.
pamutt csütörtök, 10:04
Előzmény: #17450  pamutt
#17453
10.00.35-kor meg is van a tettes: 4360-on 21.308 db-bal!
lukskypoker
lukskypoker csütörtök, 10:03
#17452
Elég jól sikerült.
macskajaj
macskajaj csütörtök, 10:03
#17451
4360-on elment az összes.
pamutt csütörtök, 09:58
Előzmény: #17449  Norbert99
#17450
Az MNB igazán ránézhetne, hogy ki a piacbefolyásoló most is! 
Norbert99 csütörtök, 09:53
Előzmény: #17448  pamutt
#17449
Tegnap is 7500Ft-os indi volt, majd addig vártak a indulással míg lement az ár 4950-re.
pamutt csütörtök, 09:51
#17448
valaki manipulálja az árat!
pamutt csütörtök, 09:49
Előzmény: #17444  Viktor
#17447
nekem sem mozdul. az ersténél az ár. mondjuk nem volt jó üzlet, ha ilyen kevésért tudja ma eladni.
zeed77
zeed77 csütörtök, 09:49
Előzmény: #17445  Norbert99
#17446
?
Norbert99 csütörtök, 09:48
#17445
Miért nem nyit már ki?
Viktor csütörtök, 09:45
Előzmény: #17441  pamutt
#17444
Tegnap aki megvette zárás előtt úgy néz ki az osztalékra hajtott és berakta piacin a ~21k darabot.
Egy ideje az Erste nem mutatja nekem az árat a Waberers-re.
pamutt csütörtök, 09:45
Előzmény: #17442  Norbert99
#17443
mi lehet ez?
Norbert99 csütörtök, 09:41
Előzmény: #17441  pamutt
#17442
Volt 4Ft is.
pamutt csütörtök, 09:40
#17441
3700 indikatív ár... ?

Topik gazda

resone
resone
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek