A Tőzsde vezérigazgatójának 413/2015. számú határozata a WABERER'S INTERNATIONAL Zártkörűen Működő Részvénytársaság törzsrészvényeinek 2015. október 6. napjával történő tőzsdei bevezetéséről
Itt a kötés lista. Egy szép nagy adagot berakott valaki piacin. A forgalomnak jót tett, az árfolyamnak kevésbé .https://www.portfolio.hu/arfolyam/WABERERS/WABERERS Azóta mondjuk kicsit normalizálódott.
Igen, mondjuk egy 100 millás tételt berakni egyben piacin kicsit meredek. Már csak azt nem értem, hogy ha tényleg az osztalékra hajtott, akkor miért érte meg neki, hiszen 10-11%-kal lenyomta az árat és ennyit távolról se keresett rajta.
Tegnap aki megvette zárás előtt úgy néz ki az osztalékra hajtott és berakta piacin a ~21k darabot. Egy ideje az Erste nem mutatja nekem az árat a Waberers-re.
Waberers
2015. okt. 05. 18:00 BÉT határozat - értékpapír bevezetése
A Tőzsde vezérigazgatójának 413/2015. számú határozata a WABERER'S INTERNATIONAL Zártkörűen Működő Részvénytársaság törzsrészvényeinek 2015. október 6. napjával történő tőzsdei bevezetéséről
link